"Пол года плохая погода..." (с)

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Chedenis
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 23 червня 2012, 10:24
Контактна інформація:

"Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення Chedenis »

Народ коли тепло прийде....? Як на думку форумчан відібється затяжне похолодання на нересті риби? Я про те що холода аномальні, ікра в риби зріє, а температурний режим нересту може не відповісти нормі, і..... або ікрі капут, або мальок може бути не в тонусі. Це питання швидше до акваріумістів, думаю що тут такі є. Як поводить себе пузата риба коли температурний режим не відповідає нормі? Як веде себе ікра? Як буде поводити себе мальок? Хто в курсі?
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: "Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

Це питання былше до іхтіологів, так як в акваріумі цілий рік 26градусів :smilefish:
Chedenis
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 23 червня 2012, 10:24
Контактна інформація:

Re: "Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення Chedenis »

vdala rybalka писав:Це питання былше до іхтіологів, так як в акваріумі цілий рік 26градусів :smilefish:
І без форс мажорних обставин?
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: "Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення sancho »

Форс мажорні обставини це зараз!!!
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: "Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Скажу наступне, ловив верховодку на басіку і вже зробив з неї таранку, так от такої прісної верховодячої таранки я ще ніколи не їв. Важка зима - скудно з кормом - шалений кльов із настанням потепління. Чи ви думаєте той короп від хорошого життя зїв пучок мотиля 1 квітня? А стосовно впливу на ікру - думаю нічого не зміниться, так як рибка нереститься не в якийсь визначений час, а із прогріванням води до певної температури, на ділі отримаємо майже одночасний нерест всіх карпових :-) :-) :-)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: "Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення sancho »

Короп дуже чутливий до низької температури і тому нерест коропа зазвичай відбувається коли вода добре прогріється. Короп йде на нерест лише в кінці квітня місяця але якщо вода прогріється близько 16 градусів.
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: "Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення stal1n »

sancho писав:Короп дуже чутливий до низької температури
правда
sancho писав: і тому нерест коропа зазвичай відбувається коли вода добре прогріється.
правда
sancho писав:Короп йде на нерест лише в кінці квітня місяця але якщо вода прогріється близько 16 градусів.
не правда
нерест відбувається в червні місяці, при температурі води градусів 18-20!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: "Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення sancho »

Принципі да за квітень щось загнавсь. :men:
Рівненський Карповий Клуб
Chedenis
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 23 червня 2012, 10:24
Контактна інформація:

Re: "Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення Chedenis »

А якщо вода в червні не прогріється?
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: "Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Chedenis писав:А якщо вода в червні не прогріється?
Є така спортивна водойма популярна серед карп"ятників Медвежка розташована біля м.Харцизьк в Донецькій області. Водойма площею 23 га і являється затопленим кар"єром з глубинами до 11і більше метрів. Із -за глубин і не можливості прогрівання води, там короп не нереститься-через те там тузів немає,а поголів"я складається з дорослих особин переселених з інших водойм.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Chedenis
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 23 червня 2012, 10:24
Контактна інформація:

Re: "Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення Chedenis »

ttearjerker писав:
Chedenis писав:А якщо вода в червні не прогріється?
Є така спортивна водойма популярна серед карп"ятників Медвежка розташована біля м.Харцизьк в Донецькій області. Водойма площею 23 га і являється затопленим кар"єром з глубинами до 11і більше метрів. Із -за глубин і не можливості прогрівання води, там короп не нереститься-через те там тузів немає,а поголів"я складається з дорослих особин переселених з інших водойм.
Я в питаннях теж натякаю що в процентному відношенні кількість малька мож бути цього року дуже мала. Не знаю як точно з рибою, але колись я на добровільних засадах працював єгерем в одному мисливському господарстві. Так от, я слідкував за популяцією куріпок на певній териториї. І дійшов висновку що поголівя птахів сильно коливалось в залежності від кількості і стійкості зимових опадів. Так при тривалій і сніжній зимі кількість куріпки різко зменшувалась. Причина - зменшення кормової бази, погіршення маскувальних умов від хижаків, збільшення пресінгу хижаків. При теплих і малосніжних зимах кількість куріпки збільшувалась в рази. Те саме відноситься і до дикого кабана. З початку березня і до травня йде опорос. Пізніші виводки приречені непережити наступну зиму зза своїх розмірів. Те саме з зайцями, перші зайчата зявляються в березні, вважайте що їх вже нема. Зайця рятує те що він приплод приносить декілька раз в рік. З цього всього роблю висновок що для риби теж часи настали малоприємні. Зараз за календарем вже би мали річки оживитись всякими комахами, які би мали нагодувати перед нерестом рибу, а цього не відбувається. Енергетичні запаси теж в риби не невечерпні.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: "Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Насчёт рыбы наоборот - есть надежда, что если половодье продержится достаточно долго много рыбы успеет отненерестится на заливных лугах.
По моим наблюдениям - есть весной половодье, значит будет осенью судак. Не знаю почему..., т.к. на осень ловиться ясно, что не сеголеток, а стандарт - батончики 1100-1300 гр.
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: "Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

от цікаво, хто для інтернетів всяких придумує прогноз погоди?
маю в закладках в браузері 8 різних популярних погодних інформерів. на протязі останніх 4-х днів вивчаю по них прогноз на другу половину цього тиждня.
те що на кожному з них по 2 рази на день кардинально змінюється прогноз, то пів біди.
а от те що із 8-ми штук немає таких 2, щоб їхні прогнози співпадали, то взагалі гайка. всі показують різну температуру, опади, вітер і т.д. в одній точці :sh_ok:
вони шо, їх від балди придумують? чи, як каже мій сусід по гаражах, точний прогноз на завтра ми будем знати післязавтра.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: "Пол года плохая погода..." (с)

Непрочитане повідомлення stal1n »

Бо ти не там дивишся
Ось тобі

А якщо серйозно, то краще самому робити собі прогноз, аналізуючи різноманітні прикмети і фактори

У мене напарник теж обраховує погоду по десяти різних джерелах(середнє арифметичне мабуть шукає), я ж просто дивлюсь на гісметео і приймаю його покази за правду. Тут я не рекламую якийсь конкретний ресурс, просто якщо віриш чомусь одному, то маєш впевненість, що так воно і буде. А коли є впевненість і наснага то буде і кльов :buba:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
vessago
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 05 листопада 2013, 15:05
Контактна інформація:

Подробный прогноз погоды по всем странам

Непрочитане повідомлення vessago »

самый точный прогноз погоды,удобный и понятный интерфейс и ничего лишнего,для любого города России Украины,а также всего мира
http://weatherandtime.net/ru/Europe/Ukr ... ather.html
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей