Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення Vetal »

Дякую за такий звіт. Наче сам там побував. Шкода що на Рівненщині такої водойми немає, і певно не скоро буде.
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення Delife »

Vetal писав:Шкода що на Рівненщині такої водойми немає, і певно не скоро буде.
Я вас добю остаточно )
Враховуючи що від Львова всього 40 км, рибалка на фідер коштує 60 грн, для членів клубу 30 грн. Це при цій к-сті риби. У нас навіть аналогів немає.
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення Kostya »

Не погані фідеристи, а де фідерні палочки? Та що таке фідер? А на рахунок відсутності водойм в межах декілька км. від міста, то це не правда, водойми є, в кожному супермаркеті. На ніч, за не дорого, можна домовитись з директором, та половити, в акваріумі з фореллю може буде дорожче.
Чекаю БАНІВ!
Востаннє редагувалось 23 квітня 2013, 22:08 користувачем Kostya, всього редагувалось 2 разів.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Kostya писав:Не погані фідеристи, а де відерні палочки?
Відерних палок не брали,а фідерні на останній фото,просто вони далеко і не видно :-) :-) :-)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення Kostya »

ttearjerker писав:
Kostya писав:Не погані фідеристи, а де відерні палочки?
Відерних палок не брали,а фідерні на останній фото,просто вони далеко і не видно :-) :-) :-)
Ой, мабуть в Рівному, в МЕТРО, з ночі стоять.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Kostya писав: Чекаю БАНІВ!
Шановний, Ви форуми сплутали ;;-)))
Може конкурс провести...для переможця рибалку на Прилбичах оформити :prapor:
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення Kostya »

Це все жарти, звичайно, але я не розумію, в чому "понт" поїздки на 500 км., половити маленького карпа, відпустити, "попасти на 1000грн". Вернутись назад, написати фотозвіт, та радуватись цьому. Якщо справа в адреналіні, який ви отримуєте при виважуванні, то адреналін це як наркотик, до нього звикають, я звик до виважування коропів на акваріумних водоймах, відійшов від цього, тепер слова-лідкор, бєклід та інші, для мене як нецензурна лайка. І я цьому радий, залишається сутьтево більше грошей в сім"ю.
Що стосується даного "фідерного" лову в Прилбичах, то опишіть будьласка деталі( вудка, монтаж, оснастка, повідок, наживка).
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

Шановні рибалки!!! Не смітіть там де живете!!!
Людям які відповідальні за фідерний напрямок в федераціі, також не треба спокушувати долю.
Прилбичі це не МЕТРО, а три річна праця багатьох людей. І соромно як на мою думку рівняти сусідський двір, коли в себе Ж.....А.
І на майбутнє я зі своєі сторони ще раз скажу, що при нагоді буду підтягувати на такі рибалки людей які розуміють,що рибалка це в першу чергу задоволення.
І якщо в нас можете за пропонувати,щось краще то зробіть, а не базікайте.
З повагою Саша " Вдала Рибалка"
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Kostya писав:Це все жарти, звичайно, але я не розумію, в чому "понт" поїздки на 500 км., половити маленького карпа, відпустити, "попасти на 1000грн".
Поїхало 4ро чоловік, звідки такі "попандоси". І взагалі, задоволення вимірюється не в гривнях...
Kostya писав: Якщо справа в адреналіні, який ви отримуєте при виважуванні, то адреналін це як наркотик, до нього звикають, я звик до виважування коропів на акваріумних водоймах, відійшов від цього, тепер слова-лідкор, бєклід та інші, для мене як нецензурна лайка. І я цьому радий, залишається сутьтево більше грошей в сім"ю.
І знову все зводиться до грошей...Що ж за люди пішли??? Якщо можна риби натовкти - про затрати мало хто згадує. А тут відкриття сезону видалось класнюче і відразу знайшовся один невдоволений... В чому причина незадоволеності? Укр професійне? Воно ж жабо. Чи щось інше?
ПиСи
Прошу назвати рівненські акваріумні водойми...Я ще не зустрічав, а вже комусь набридло ;;-)))
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Алло, прекращаем флудить. Тут раздел для отчётов, для потрындеть другие разделы есть.

ПС Потом тему почищу.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Kostya писав:Це все жарти, звичайно, але я не розумію, в чому "понт" поїздки на 500 км., половити маленького карпа, відпустити, "попасти на 1000грн". Вернутись назад, написати фотозвіт, та радуватись цьому. Якщо справа в адреналіні, який ви отримуєте при виважуванні, то адреналін це як наркотик, до нього звикають, я звик до виважування коропів на акваріумних водоймах, відійшов від цього, тепер слова-лідкор, бєклід та інші, для мене як нецензурна лайка. І я цьому радий, залишається сутьтево більше грошей в сім"ю.
Що стосується даного "фідерного" лову в Прилбичах, то опишіть будьласка деталі( вудка, монтаж, оснастка, повідок, наживка).
Понт в тому,що якщо ти член якоїсь спільноти в даному випадку риболовної(той же Карповий Клуб)то мусиш виконувати якісь загальноприйняті цією спільнотою правила і на ці числа команді "Вдала рибалка" випало чергування для попередження випадків бракон"єрства. Запросивши ще двох форумчан ми досить успішно поєднали чергування з фідерною риболовлею,та добовою треніровкою оскільки заявлені на змагання на перші числа травня. До викиду адреналіну в організм звикнути не можна,в інакшому випадку всі парашутисти,альпіністи,мисливці,риболови і інші екстремали вже б давно привикли,продали бекліди і лідкори і інше своє спорядження і в нас би була багата країна,з крепкими сім"ями!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Kostya писав:Це все жарти, звичайно, але я не розумію, в чому "понт" поїздки на 500 км., половити маленького карпа, відпустити, "попасти на 1000грн".
Цікава арифметика. Дорога на Прилбичі буде коштувати від 300 до 400грн виходить на одного 100грн(якщо 4 чоловіка в машині) + 60грн за рибалку маємо 160. В уловах карась від 150 до (як писалось вище) 1290 + можна поборотись з карпом від 5кг , який безумовно клюне на фідер + червонопірка з плотвою нормальних розмірів. Що ще хотіти? Да, звичайно можна і на Рівненщині (де власники водойм постійно роблять якісь махінації,то рибу накормлять, то воду приспустять) за менші гроші порибачити - про результат я не кажу, але...... кому що подобається. Костя, чекаємо від Вас звітів про фідерну ловлю в Рівненській області.
П.С. І ще на рахунок акваріума - то і до акваріума дуже часто потрібно підібрати правильний ключик, бо він до всіх різний....
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Kostya писав:Це все жарти, звичайно, але я не розумію, в чому "понт" поїздки на 500 км., половити маленького карпа, відпустити, "попасти на 1000грн".
неодноразово їздив на прилбичі на рибалку і ні разу не було "попандоса" більше 200 грн. на 1 чоловіка.
що десь в рівнненській області заплатити 150 грн за добу і нічого не зловити бо риби там нема або власник приспустив воду, а шо за ті ж гроші 2-3 доби тягати коропів з середньою вагою 6-7 кг, що аж руки потім болять - різниця очевидна.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення Kostya »

Шановні форумчани: shalun_99, DerSieger, MAXIMUS, ttearjerker, Delife, vdala rybalka, якщо чимось я Вас образив, прошу вибачення. Та запрошую Вас взяти участь у змаганнях, що відбудуться в рамках фестивалю "Весняний фідер", 28 квітня, та довести свою майстерність у володінні фідерною снастью перед собою, в першу чергу, та громадою. Також запрошую всіх не байдужих до фідерного лову приєднатися. Детальна інформація у розділі "спортивне рибальство". Участь у змаганнях не передбачає будь якого фінансування, з боку учасників, та навпаки, учасники залишаться із подарунками.
Якщо виникли якісь питання, телефонуйте: 097 555-07-07, 066 911-88-91.

Для цього повідомлення обрав саме цю гілку на форумі, та вважаю це вірно.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Kostya писав:Шановні форумчани: shalun_99, DerSieger, MAXIMUS, ttearjerker, Delife, vdala rybalka, якщо чимось я Вас образив, прошу вибачення. Та запрошую Вас взяти участь у змаганнях, що відбудуться в рамках фестивалю "Весняний фідер", 28 квітня, та довести свою майстерність у володінні фідерною снастью перед собою, в першу чергу, та громадою. Також запрошую всіх не байдужих до фідерного лову приєднатися. Детальна інформація у розділі "спортивне рибальство". Участь у змаганнях не передбачає будь якого фінансування, з боку учасників, та навпаки, учасники залишаться із подарунками.
Якщо виникли якісь питання, телефонуйте: 097 555-07-07, 066 911-88-91.

Для цього повідомлення обрав саме цю гілку на форумі, та вважаю це вірно.
Kostya та уймись ти з цими запрошеннями і доказуваннями тобі і громаді.Йо-ма- йо один короткий звіт і три сторінки флуду.На "Весняний фідер" є відповідна тема

П.с.Модератори вибачаюсь за свою частину флудняку,скидуйте це все сюда http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=623&t=424519
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей