Бочаниця

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Какие доказательства вам надо?? мне спецсназом там сидеть сутками по ночам в кустах с биноклем?? я вам даю слово что источник провереный.. не хотите не верьте... мне с этого всего кроме собственного мнения и выводов нечего не перепадёт.. я такой же рыбак как и все тут.. и просто даю вам информацию... я для себя зыкрыл этот водоем на долгое время, и поверте он был одним из самых моих любимых мест времяпровождения. ну а рас уж на то пошло и вам надо доказательства.. я их вам не предоставлю только по одной причине.. информация исходит от человека.. которому в минус будет если кто узнает что он дал информацию.

Аватар користувача
Leopoldushka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 40
З нами з: 18 серпня 2011, 00:02
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Leopoldushka »

Про сети могу подтвердить. Был с друзьями на данном водоеме, за все утро клевал ротан и только 1 карасик. везением был выловлен карпик в 1 кг на удочку.
С утра лично видели как вынимают сети.
In Gods we trust !
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення RIPsys »

29 - 30 06.12
поймано около сотни мерной плотвы.. ушла на тараньку, и 2.5 кг карася.. все караси только ночью.. плотва клюет чз 30 секунд после заброона фидера.. невозможно ловить.. спутники молчат.. за субботу никто из тех кто на острове сидел не взял ни одного амура.. карпов брали соседи с 5го пирса.. но до килограма.. у меня один карп в садке до 600 грамм.. уплыл назат..думаю за 60 гривен в принципе смысл ехать есть..
в прошлые года я столько плотвы ещё там не ловил никогда, она там розвелась просто до колосального количества.. мешает ловить другую рыбу.. клюет на кукурузу опарыша червя хлеб манку мастырку и даже ГОРОХ.. каздый раз как я перезаряжал класический спутник там висела одна - две плотвы.. прикармливал сильно.. горохом+макуха+пшоно+кукуруза+перловка.. примерно пол ведра раз в 7 часов.. под камыши.. и там держал 2 поплавочные удочки.. - 0. все караси ночью на фидер на опарыша и на бутер червь + опарыш
Видео улова выложу на днях.. телефон забыл в машине у друга:)
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

натхення писати звіта поки що немає, тому просто покажу фотку свого найбільшого карася
для усвідомлення розміру поряд лежить престоновсяький кормак розміру XL

Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Есть ли информация по обстановке на ставе на 2013 год? Может что то поменялось? Условия\цены\зарыбливали или нет и тд?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

краще мабуть поки нема звітів зателефонувати до Вані і послухати байок :ps_ih:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення westrvua »

У середу дзвонили до знайомих людей по цій водоймі. На озері стоїть лід ще. Не має криги лише на малому ставу.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

свіжі новини з поля бою про кльов Бочаниця 2013:
21.04.2013
Село бочаница или как то так. Огромное озеро с офигенским островом по центре, не далеко от Гощи.
Приехали примерно в 5 утра, темень как в заднице. Закинули снасти уже в 6 утра. Замешали прикорм Траппер + пшено + перловка + местный грунт.
Основная наживка на фидер: Опарыш
Основная наживка на поплавочные снасти: опарыш, мастырка, сильно отпареная перловка ( парилась с макухой в термосе, получилась такая няма что капец)
Пробовали ловить на соски(спутники или как так они), 3 карася за весь день.
Основной улов = 5.7 кг карася, 4 кг карпа ( от 600г до 1.3кг)
Карпа выпустили, карася забрали на двоих. Пусть карпики лучше дальше радуют своей бойкой борьбой с рыбаком.
В целом озеро очень порадовало.
По утру карась творит мерву в кустах, видно что сам нерест унего как то не вовремя, много мути делает в камышах.
Думаю такая обстановка продолжится еще недели полторы -две. после чего последует не большое затишье на период болезни после скидывания игры и молоки.
Жаль домой ехать пора было уже вечером.. эх вернемся сюда думаю еще на выходных. Очень чисто и уютно.

p/s Если ловить на кукурузку, пшеночку или маленькие катышки мастырки с полводы, плотва на ладошку и красноперка херачат как звери )) еще на падении приманки.
80 с острова
60 с берега

Самое интересное что когда я звонил узнавать обстановку, мне сказали что голяк.. только плотва..
отчет писали люди которым я доверяю.. Жаль фоток нету..
есть конечно вероятность что приувеличивают.. но там как говорится взростлые дяди.. по 45 лет..

Еще раз звонили в Бочаницу.. говорят карась карп еще не активен.. плотва красноперка клюет хорошо
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
mavr
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 27 квітня 2013, 19:00
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення mavr »

заказал на 1-е мая пирсик, попробую половить, думаю потеплело - карпик выйдет :smilefish: на кормежку 0_0
fenixter
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 30 липня 2010, 12:01
Телефон: 380985358113
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення fenixter »

На Бочаниці весело - 80 грн за 15 плотвичок і 1 окунця))) У товариша - те саме, тільки замість окуня - карасик)
Можна сперти на мої криві руки, але ловив як завжди ловлю) Мабуть поїду ще літом туди, і якшо буде такий самий результат, то це буде остання поїздка в Бочаницю.
Шкода звичайно - умови для відпочинку там шикарні, але хочеться і рибки половити. А судячи з того, що ще підняли ціну на 20 грн, то було зариблення, і походу зарибили плотвою :-)
Рибалка, що сидів напроти на березі, зловив карпа більше 2 кг (здається), але він їздить туди кожні вихідні, так що добре вивчив місцеву рибу (хто часто буває, то бачив його будиночок на колесах). А сьогодні вночі у нього взяли і скомуніздили родпод з снастями)
Після словесного внушенія родпод знайшовся в селі (хто б міг подумати :-) ), і Ваня поїхав далі шукати вудилища ;)
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Рома »

fenixter писав:На Бочаниці весело - 80 грн за 15 плотвичок і 1 окунця))) У товариша - те саме, тільки замість окуня - карасик)...
У колег ситуація аналогічна. Намагалися впіймати коропа. Натомість трохи плотви і краснопірки, рідко прокльовували невеликі карасики.
Востаннє редагувалось 03 травня 2013, 13:37 користувачем Рома, всього редагувалось 1 раз.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Був і я вчора в Бочаниці, скоріше проїздом ніж на риболовлі. Рибалив на ЛМ. В улові в основному плітка, хоча впіймав пару карасів грам по 200, пару окунців та йоршиків. Якщо задатись ціллю і не займатись іншими видами риболовлі, та на ЛМ, думаю навіть початківець наловив би відро риби. У інших рибаків ОП.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Valldemar »

fenixter писав: А сьогодні вночі у нього взяли і скомуніздили родпод з снастями)
Після словесного внушенія родпод знайшовся в селі (хто б міг подумати :-) ), і Ваня поїхав далі шукати вудилища ;)
За таке треба руки відрубувати. Приїжаєш щоб відпочити, а відпочинок перетворюється в лохотрон з крадіжкою на десерт. Просто жесть
fenixter
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 30 липня 2010, 12:01
Телефон: 380985358113
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення fenixter »

Згадав - на сусідньому місці був мій сусід з товаришом, то у останнього вкрали ножа.
Здається якійсь крутий був, точно не памятаю.
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення sancho »

1 мая я теж був в Бочаниці було зловлено 1 рака, більше десятка плотвиць і коропа на 4 кг.
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей