Варковичі

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Варковичі

Непрочитане повідомлення ehnaton »

ЗдоровЕнькі бУли, панове рибалки!
Сьогоднішній звіт про рибалку на ставку в с.Варковичі.
06:00, я під березами у Вересневому чекаю на маршрутку Рівне-Дубно (ч-з Мирогощу).......в 6:10 мала виїхати з автовокзалу......в результаті я сідаю на неї тільки о 6:45.
За попереднім прогнозом, температура не має перевищувати +20, вітер Західний, Північно-Західний, до 7-10 м. Ризикую......
7:05 - я на ставку. Шлагбаум закритий. Тобішь - заїзд на авто поки що заборонений. Одразу біля шлагбаума зустрічаю Миколу на лісапеті :hi_hi_hi: який збирав гроші позаминулого року. 50 грн. Без нікакіх. Сусід їздив на щуку спінінгом - домовивсь за 30 грн. Від себе скажу - що цей чоловік з них усіх самий адекватний. Не те що той "молодняк" безбашенний, що був минулого року.
Одразу мене попередив щоб йшов подалі за дерева ближче до ферми - мол ще нерест.....
Так і роблю.
З собою махова і фідер.
Дорога суха, проїхати можна комфортно.
ЗображенняЗображення
Перше, що кидається в очі - це те, що минулорічний комиш скошений вздовж ставка, і валяється прямо у воді, що доволі незручно для рибалки.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Тут же і повсюду сліди антропогенної діяльності :facepalm: :ny_tik:
ЗображенняЗображення
Люди схаменіться! Невже вам повикручує руки захватити з собою і кинути в смітничку ту пляшку чи пакет!!!!!!
Бережіть природу, мать вашу!!!! :facepalm:
Вибрав місце, закормивсь, вітер слабенький - але вже присутній. Хоча у Варковичах "штіль" то взагалі рідка річ. Скільки туди їжджу - один раз за всі рази бачив штіль. І то ввечері, біля 22-ї, літом.
Прикормка "Флагман Універсал". Закормлюю місце під махову. Закидаю на опариша. Поки тиша. Тим часом розвертаю ракетний комплекс Флагман-фідер :)
Встановив тримачі (вода доречі ду-у-у-уже холодна була). Вчепив Патер-Ностер, кормушка 25 г, начинка (пшоно, мастирка горохова, подріблене соняшникове насіння, білий хліб, соняшникова олія нерафінована, розварена перловка), на гачок опариш. Є ще черв"як, кукурудза.
Закинув - перші пів години глухо, що там що там.....
Вітер втихає - починається кльов. На поплавчанку почала як дурнувата брати краснопірка...дві більші забрав - решту випускав - дрібнота. На черв"я закинути махову не вдається - суцільний хардкор з черв"яком ;;-))) Врешті решт вирішую змилуватись над повзучим (мож коли Бозя надімною змилується), вішаю кукурудзу. Настає тривожна тиша.
В цей час фідер нервово починає сіпати - хвать - є карасик.
Вирішую випробувати й інші оснастки. Чіпляю замість "Патер-Ностера" - "вбивцю карася". Чіпляю кукурудзу і черв"я. 10 хв. - і є конвульсії фідера. Витягую наступного "клієнта".
ЗображенняЗображення
Міняю оснастку - пробую "Метод." 30 г. Кукурудза. Витягую на нього ще два карася. Обидва - один в один, як брати по крові :)
ЗображенняЗображення
Махова в цей час "мовчить"...
Десь після 8-ї ранку - здіймається вітер...при чому такий - що бейса з голови зриває. І не вщухає. Хвилі - жах...як на морі. Посидівши на такому вітрі ще з годинку - нічого не лишається як зібрати вудки і їхати додому.
Ось результат:
ЗображенняЗображення
Один втік коли виймав з садка :( Везунчик...
P.S. Не сподобалось те, що кожен карась вражений "кліщем". Раніше такого не спостерігав на Варковецькому ставку. Наче й не є небезпечним для людини - та все одно неприємно :(
ЗображенняЗображення
=На конкурс звітів 2013= :smu:sche_nie:
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення proteus »

Я не помню .. а в позапрошлом году микола тоже по 50 брал? Или если мне не изменяет память по 30?
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

proteus писав:Я не помню .. а в позапрошлом году микола тоже по 50 брал? Или если мне не изменяет память по 30?
Нещодавно дізнався, що на даній водоймі два власника. І керують вони почергово...порічно :-) Один рік один власник, наступний рік - другий...Отаке :metal:
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення ehnaton »

proteus писав:Я не помню .. а в позапрошлом году микола тоже по 50 брал? Или если мне не изменяет память по 30?
20-30
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення proteus »

ehnaton писав:
proteus писав:Я не помню .. а в позапрошлом году микола тоже по 50 брал? Или если мне не изменяет память по 30?
20-30
блин .. так и знал что поведется после этих прошлогодних жлобов и такой же ценник повесит ... :facepalm:

50 грн платишь и смотришь как на фоне твоего поплавка "поднимают" 200-метровую сеть .. :facepalm:
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Здоровенькі бУли, панове рибацюги :)
Був 13-14.06. у Варковичах, приїхав ввечері, на ніч, і до 12-ти наступного дня. Оплата така ж - 50 грн. Приїхав - рибаків було достатньо. Ближче до ночі порозбігались - я лишився один на ставку як перст :) Тишина....штіль....комарів з мошкарою не багато....рибка покльовує - Божа благодать :)
ЗображенняЗображення
Але по порядку...
Смеркало... :)
Берега покошені, під"їзд відносно нормальний в кого не низько посажена автівка. На берегах чисто - прибрано, що вразило. Ніяких пляшок, папірців і т.д. Місця для рибалки в комишах прочищені - але треба буде стояти у воді. НЕ з води - можна ловити лише на дамбі, чи на хвилерізах з траси. Всі інші місця - у воді. Комиш від берега заходить у воду на метрів 5-6. Відповідно - щоб ловити поплавчанкою з берега - треба вудлище метрів так 9-10... Інакше - у воду.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
З наживки з собою мав майже усе окрім манки: зерно парене, опариш, черв"як, горох, мастирка, кукурудза. Поки закидати фідер - розклав свою махову, вчепив на неї опариша і закинув під комишик. Закормивши попередньо Фішдрімом "універсал". Поки розкладав фідер - проспав як мінімум 3-5 покльовок. У місті де кинув шарики прикормки - зашаруділа вода наче туди кинули карбіду :) Кльювало регулярно - але дрібнота. Краснопірка, карасики менше долоні - усю "дрібноту" випускав... Коли розклав фідер, вчепив пружину з 2 повідками - почув що дуже зашарудало в траві, де лежала моя махова. Глядь - а її вже щось тягне у воду!!!!! :strange: - ледве упіймав - правда коли спригував з обривистого берега підвихнув ногу і намочив брюки в районі сідничок :smu:sche_nie: ...дискомфортно було :smu:sche_nie: :-)
Зловмисником виявився карпик. Далі до ночі - фідер мовчав, ЩО тільки не робив, і не міняв... За те "працювала" махова. Взагалі рибалка була нервовою :-) Усе почалось з того, що як тільки приїхав - почали випригувати на поверхню "лапті" в прямому сенсі цього слова. Риби там хорошої достатньо - і це радує. Потім карпик цей напряг центральний спинний нерв - бо ох як не просто було його виважувати маховою з "китовим усом". Але нервові закінчення відмерли вщент коли карп (на вигляд 1,5-2,0 кг) випригнув у мене, як кажуть, перед самим носом. В той момент нервова система втікла з організму і побігла по берегу ганяти мошкару ;;-)))
Цілу ніч і наступний ранок риба вичворала те ж саме. За ніч - на фідер нуль покльовок, на махову навіть уночі впіймав пару карасиків, при місячному світлі.
Я не трус звичайно - але одному на такому ставку якось було ...ну...неприємно чи що :-) Згадав ЩО з цього приводу казав Бір Гріллз - кращий товариш самотньої людини в дикій природі - вогонь :) Цим і вирішив зайнятись. Пройшовся як привид вздовж усього ставу - позбирав з інших старих загашених вогнищ те що полишалось від дров, знайшов соснову поліняку - зрізав з неї кору зі смолою - і.....о да - він був правий :) Одразу стало якось веселіше....да і не так лячно :smu:sche_nie:
ЗображенняЗображення
Так і просидів над вогником до світанку.
На світанку - погода дещо змінилась. Комарі з мошкарою підозріло затихли. Правда туман був - жуть :wall: Були моменти коли навіть краю берега не видно було. В якийсь момент згадав С.Кінга і його фільм про чупакабр що жерли американських піплив за межами супермаркету....оглянувся навколишки - прислухався.. :noo: ...мало лі :) Брюки на сідницях тільки висохли - не хотілось би знову їх намочити - тільки з середини ;;-)))
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зранку, тільки сонце піднялось над горизонтом - почався кльов. На фідер. Поплавчанка - як на диво мовчала. Мав гарну нагоду набити руку як то кажуть на фідерних покльовках, досвіду не так багато у фідері. Спершу ловив на "дзвоники" - потім їх зняв і о чудо! На фідер можна ловити і без них ;;-))) :-) :smu:sche_nie:
Найприємнішим було важування наступного красунчика.
ЗображенняЗображення
Клювало на все окрім гороху. А так - і на кукурудзу, і на опариша, і на "бутерброди". Виважувати взагалі рибу дуже важко - на середині ставу - островки з "кропивки". Тягнеш рибу, плюс 3-5 кг самої кропиви. Пару разів думав вершинку зламаю - але витримала. Під кінець трішки "пристрелявсь" і закидав фідер під край "острівка".
Стомлений, виснажений фізично, але сповнений приємних незабутніх емоцій - задоволений рибалкою біля 12-ти поїхав додому.
Улов
ЗображенняЗображення
=На конкурс 2013=
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Вище всяких похвал! :co_ol: :co_ol: :co_ol:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
mixalu4
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 23 травня 2013, 17:01
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення mixalu4 »

з 18 на 19.06 знакомий був на ставку ловив на фідерну снасть, насадка червяк, улов біля 5 кг. карась весь більше лодоні...
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Треба їхати :dan_ser:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
77dima
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 26 листопада 2012, 14:27
Звідки: Здолбунів
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення 77dima »

Можливо комусь стане в нагоді - телефон "кондуктора з білетами" 050-2528577 - Микола Іванович. Вартість рибалки 50 грн. на білу рибу, на хижу рибу - так само - 50 грн. Був проїздом- за годину вимучив на мепс №00 - 4 окуня розміром як "мідж".
Аватар користувача
DarliBank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 16 травня 2013, 17:52
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення DarliBank »

Были с другом там пару дней назад. Клевали карасики ни фидер активно. Завозили корабликом карповую оснастку метров на 200. Оттуда доставали карпиков до кило. Что больше всего не понравилось, так это то, что эхолот кораблика показывал глубину 0,7 - 0.8 метра аж в зоне видимости корабля. Т.е. около 250 метров. И около 40 см ила. Ни ям, ни растений :( Может место такое попалось. ХЗ.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Був там 26.04. Зранку прокапав дрібний дощик, але не довго. Вітер як завжди... За прогнозом мав бути 4-6 м/с, по факту був значно сильніший. Радувало лиш те, що напрямок був південний (збоку), а не як зазвичай західний, тобішь в обличчя. Берега чисті. В прочищених "вікнах" серед комиша у воді кропиви немає. Але якщо забажаєте ловити на мах - треба буде стояти у воді. На дамбі на всіх місця не вистачить :) До речі....щодо місць - чуть пізніше, конкретніше :)
І так, 7:30 причалив, розклався. Зліва і з права були рибаки, але не багато. Пізніше, під"їхало більше, але усі поїхали за ферму. Я сів цього разу в 10 м від дамби в сторону ферм.
Першою закинув махову. Основна 0,12, повідок 0,10, поплавок 1 г. Наживка опариш+хробак. Закормив місце ФішДрімом. Покльовок нуль.
Розкладаю фідер. На прикормку зварив класичну "Салапінку" з додаванням битого печива "Топлене молоко" і меленими зернятами соняшника. Наживка опариш, хробак, кукурудза. Була ще мастирка.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Просидівши півтори години, ні на махову, ні на фідер я покльовок не помітив. Зміна наживки, довжини повідка - результату не принесла. Зміна оснасток (симетрична, не симетрична петлі, Method, банджик, круглі, квадратні кормушки, більші, менші) - нічого ситуації не міняло. На останок вирішив вчепити звичайну пружину з грузилом в кінці і двома повідками. Набив її мастиркою, вчепив на один повідок опаришів, на інший хробака, закинув.......і почав збиратись.
Не пройшло й 15 хв., як боковим зором я помітив сіпання вершинки. Підсікаю, витягую - є! :strange: Перший в цьому році карасик!
Далі - через кожні 15-20 хв. по карасику. Ближче до обіду, вийшло сонечко і почало припікати в тиковку. При чому ду-у-у-уже файно :) А якщо ще додати вітер що значно збільшився - вирішив зупинитись на тому, і їхати додому. Охоту збив. Рибацький сезон відкрив. Що ще треба ? :)
На махову я так покльовки і не побачив за весь період :(
Фото улову. Усіх 8 штук. Розмір - долоня, деякі чуть більші. З жовтуватим відливом. Без кліща. Коли чистив, один був ще з ікрою.
ЗображенняЗображення
Стосовно самого ставка...стверджувати на всі 100% не стану, але, якщо мене не підводить мій зір, став розділений був по довжині "буями" з пінопласту. З південного боку десь до середини я би сказав...можливо я поплутав їх з віддаленими качками на воді що плюхкались...Але качки зграйками купаються, а не шнурочком одне за одним, і так пару годин без зміни позиції ;) В добавку до цього, за 50 м перед перехрестям, що веде до ставу, по правій стороні у дворі стоїть ларьок "Свіжа риба". Раніше його там не було, принаймні я не бачив... далі висновки робіть самі.
Загалом рибалка коштує 40-50 грн. Так мені сказав Микола в телефонній розмові. Обілечує сторож Іван, їздить на китайському мацаплєті :) Цілком адекватна людина.
І на останок, про місця :) Як і обіцяв...
Тепер....хто пам"ятає з попередніх звітів, якось ми з Сергієм (proteus) мали "честь" поспілкуватись з місцевим "авторитетом", який принаймі таким себе вважає :) Він тоді нам доказував, що ми такі-сякі зайняли його місце. І що крім нього більше ніхто там не має права ловити. За що був культурно посланий нами :fishing:
Звела доля мене з ним і цього року. Бо з боку від мене, у 5-10 м виявилось сидів знову він. Галасував як ненормальний, розказуючи своєму товаришу-однопісочнику який він крутий рибак і які монстри він ловив :hi_hi_hi: І все би нічого, якби я при перших закидав фідера не зачепивсь за його "резінку". Його це звичайно обурило, і в мою адресу посипалась ненормативна лексика...на що мені довелось відповісти тим же, оскільки мене обурило, що це чучело закинуло свою снасть по діагоналі, таким чином "перекривши" мій сектор облову :wall: Словесна перепалка закінчилась тим, що я сказав якщо він не забере свою долбану резінку, то попливе разом з нею цим же ставом... Не знаю чи справді він мене злякавсь, але снасть таки витягнув... Десь поїхав, потім знову приїхав, і більше її не закидав. Далі ловити було спокійно.
Ось авто "авторитета" :) Мож хто буде на ставку - щоб знали :)
ЗображенняЗображення
Ось наче й усе.
Усім ні хвоста ні луски ;)

P.S. на конкурс звітів
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення Vetal »

Зір не обманув то сітки, на базарчику на Ювілейному продають карасі з Варковичів у великих кількостях, тому думаю пресинг сітками там потужний. Пи СИ Дуже шкода ставочок гарний був.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Там завжди так було - немає чому дивуватись!!!
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: Варковичі

Непрочитане повідомлення Hamster »

Доброго дня! Рибалив у Варковичах 18-го травня. Оплата 50 грн. На добу начебто більше.
Пресинг тут як завжди :facepalm: , приїхавши на став о 04.30 насилу знайшов маленьке місце між двома деревами. Зумів вмістити тільки три снасті — фідер, убивцю карася та 1 закинув на карпа (метод- горох, кукурудза). Прикормка Сенсас карась. Наживка червяк, кук-пуф (часник, мед), пінопласт. Перша (і остання ) покльовка біля восьмої ранку — карасик грам 200. У сусідів аналогічна ситуація. Сусід з права ще з вечора минулого дня зловив кілька карасиків, вночі теж “0” . У одного рибалки вночі було 2 карпові покльовки з обривами снасті. Вирішив о 10.00 прогулятись по ставу розвідати обстановку, аналогічна ситуація — по кілька карасиків в садках. (загалом кружка ставу нарахував біля 200 палок :) ).
Ща запам'яталась дуже гарна картина, на середині ставу вже піднялося зілля і там жваво терлися велетні карпуши ... ахххх :co_ol: , будем чекати їх на гачку :). Об 11.00 насолодившись такою красою та сповнений оптимізму вирішую збиратися додому.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot], Google [Bot] і 2 гостей