Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення Kostya »

ttearjerker писав:
Kostya та уймись ти з цими запрошеннями і доказуваннями тобі і громаді.Йо-ма- йо один короткий звіт і три сторінки флуду.На "Весняний фідер" є відповідна тема

П.с.Модератори вибачаюсь за свою частину флудняку,скидуйте це все сюда http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=623&t=424519
Без кометнарів ! :bra_vo:
Аватар користувача
Вова2008
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 19 лютого 2012, 20:15
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення Вова2008 »

:)-(: от ВАС закусило........
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Kostya писав:Шановні форумчани: shalun_99, DerSieger, MAXIMUS, ttearjerker, Delife, vdala rybalka, якщо чимось я Вас образив, прошу вибачення. Та запрошую Вас взяти участь у змаганнях, що відбудуться в рамках фестивалю "Весняний фідер", 28 квітня, та довести свою майстерність у володінні фідерною снастью перед собою, в першу чергу, та громадою...
нічого нікому я доводити не збираюсь, так як не маю в цьому ніякої потреби. хто захоче класно порибалити і отримати задоволення той поїде на прилбичі, а хто захоче шось довести - поїде до вас на фестиваль.
ви вірно на писали -
Kostya писав:Детальна інформація у розділі "спортивне рибальство". Участь у змаганнях не передбачає будь якого фінансування, з боку учасників, та навпаки, учасники залишаться із подарунками. Якщо виникли якісь питання, телефонуйте: 097 555-07-07, 066 911-88-91...
там і провокуйте когось комусь шось доказувати. тут був написаний цікавий звіт про те як люди відрибачились і "поторчали", а ви розвели, вибачте на слові, срач і хочете шось комусь втохмачити в голову, тільки мало хто розуміє про шо ви тут пишете і в чому змістовне навантаження всіх ваших повідомлень.

до-речі, на ці вихідні їдемо на прилбичі. підбили всі планові витрати і виходить по 180 грн на рило олінклюзів. і тоді я доведу собі і громаді шо я отримав задоволення від цієї рибалки, а решта мене не колише.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення sancho »

Kostya писав:Це все жарти, звичайно, але я не розумію, в чому "понт" поїздки на 500 км., половити маленького карпа, відпустити, "попасти на 1000грн". Вернутись назад, написати фотозвіт, та радуватись цьому. Якщо справа в адреналіні, який ви отримуєте при виважуванні, то адреналін це як наркотик, до нього звикають, я звик до виважування коропів на акваріумних водоймах, відійшов від цього, тепер слова-лідкор, бєклід та інші, для мене як нецензурна лайка. І я цьому радий, залишається сутьтево більше грошей в сім"ю.
Що стосується даного "фідерного" лову в Прилбичах, то опишіть будьласка деталі( вудка, монтаж, оснастка, повідок, наживка).
Костя ото беріть сім'ю і везіть в МЕТРО половите з акваріума і отримаєте задоволення то буде сама економна і сама захоплююча рибалка вашого життя і вашої сімї, такої ви не знайдете не на одному ставку, так плотно зарибленого ставка(акваріума) і можете номінуватись на нагороду сама най економніша риболовля. І ще одне ( вудка, монтаж, оснастка, повідок, наживка) повірте мені якщо вони вам напишуть і яким виробником вони користуються то у вас взагалі відпаде бажання і скажете краще куплю собі щось дешевше і що вам це дорого ще раз повторюсь щоб ловити в акваріумі вам не потрібна вудка повірте мені я вам розкажу як потрібно робити. Такого вам ніхто не розкаже. берете кусок лескі від 1-1.5 метра берете гачка 2 шт. на наживку хліб хоча можна і не брати, там і на гачок буде клювати і все ви мажор і риба клює. :fishing:
Рівненський Карповий Клуб
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення Kostya »

sancho писав: щоб ловити в акваріумі вам не потрібна вудка повірте мені я вам розкажу як потрібно робити. Такого вам ніхто не розкаже. берете кусок лескі від 1-1.5 метра берете гачка 2 шт. на наживку хліб хоча можна і не брати, там і на гачок буде клювати і все ви мажор і риба клює. :fishing:
Цікавий звіт, а де Ви так ловили?
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення sancho »

В Фоззі))))) :metal:
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Коментар від модератора: !
А давайте всі дружно візьмем і перестаним флудить. Га?
з повагою, злий модер.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення Kostya »

DerSieger писав:
Коментар від модератора: !
А давайте всі дружно візьмем і перестаним флудить. Га?
з повагою, злий модер.
Я за, та прошу "злого модера" видалити з теми все що не стосується рибалки на Прилбичах.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Костя, а на федеративному форумі слабо проводити агітацію??? До чого ці махання шаблюкою? І крики "фідерфест"!!!???
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення николай »

shalun_99 писав:Костя, а на федеративному форумі слабо проводити агітацію??? До чого ці махання шаблюкою? І крики "фідерфест"!!!???
так там кляп поставлять після другого повідомлення ;;-)))
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі

Непрочитане повідомлення DerSieger »

DerSieger писав:
Kostya писав:Шановні форумчани... запрошую Вас ... довести свою майстерність ...
до-речі, на ці вихідні їдемо на прилбичі. підбили всі планові витрати і виходить по 180 грн на рило олінклюзів. і тоді я доведу собі і громаді шо я отримав задоволення від цієї рибалки, а решта мене не колише.
доведено.
більше сотні стандартних карасів вагою 300-400 грам, була парочка до пів-кілограма. задоволення неймовірне :strange:

Зображення

загальні витрати (дорога, 3-разове харчування з першим, другим і кампотом, навіть з пивом та глінтвейном) - 540 грн. нас було троє - по 180 грн. якшо їхати 5 чоловік в машині взагалі буде по сотні на рило.

Зображення

хм... і на холєри мені комусь доводити якусь майстерність, коли мені і так добре...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення николай »

sportfishing тільки в мене не грузиться? 0_0
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

николай писав:sportfishing тільки в мене не грузиться? 0_0
аналогічний трабл...вже добу 0_0
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Він ітак був затянутий ,деколи аж зло брало,а то відать здох взагалі!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення Valldemar »

николай писав:sportfishing тільки в мене не грузиться? 0_0
якась реальна херня по сьогоднішній день, на мило приходять повідомлення що створені нові теми, а зайти неможна. ГЛЮК
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей