с.Забара Корецький район

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
RERIKSTER

с.Забара Корецький район

Непрочитане повідомлення RERIKSTER »

В Забарі зійшов лід ...
Щука масово іде на нерест. Зі слів сторожа з'явилось дуже багато невеликої щуки 300-500 грам, окунь виходить на міляк грітися. Також сторож казав, що рибалок ще немає, а точніше не бачив.
Так що панове рибацюги Забару вже можна потрохи обловлювати. Нажаль до Паски я туди не попаду, але на 2-й день Паски я там точно буду. Обов'язково відзвітуюся .....
amator
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 28 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення amator »

RERIKSTER писав:В Забарі зійшов лід ...
Щука масово іде на нерест. Зі слів сторожа з'явилось дуже багато невеликої щуки 300-500 грам, окунь виходить на міляк грітися. Також сторож казав, що рибалок ще немає, а точніше не бачив.
Так що панове рибацюги Забару вже можна потрохи обловлювати. Нажаль до Паски я туди не попаду, але на 2-й день Паски я там точно буду. Обов'язково відзвітуюся .....
А можна з Вами? Авто є. Правда якщо встингу вернутись з Карпат...
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

amator писав:
RERIKSTER писав:В Забарі зійшов лід ...
Щука масово іде на нерест. Зі слів сторожа з'явилось дуже багато невеликої щуки 300-500 грам, окунь виходить на міляк грітися. Також сторож казав, що рибалок ще немає, а точніше не бачив.
Так що панове рибацюги Забару вже можна потрохи обловлювати. Нажаль до Паски я туди не попаду, але на 2-й день Паски я там точно буду. Обов'язково відзвітуюся .....
А можна з Вами? Авто є. Правда якщо встингу вернутись з Карпат...
Хлопці прохання відпішіть про результат виїзду.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
RERIKSTER

Непрочитане повідомлення RERIKSTER »

Всіх з святом ! З ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ !!!
Так от, вчора близько 6,30 ранку я, батько та мій знайомий прибули на Забару, розклали спіни і до праці. Погода була не ах, хмари, вітер, досить сильний, вздовж ставу, при підході до ставу вже сильно було помітно, що вода піднята, приблизно на «око» 30-40 см. і вода в водоймі мутна.
Розпочали від дамби і пішли по лівій стороні, спочатку попробував всі твістерки (білий, перл, креветку, хамелеон і тд.), які добре працювали в минулому році, але все було глухо, в знайомого було декілька виходів окунця в прибережній на дюймове копитце кольору кока коли, але так, добігає, тичок в хвіст і втікає. Посадив 3 твістери в сітки, власник вздовж затоплених корчів поставив сітки і притопив їх так, що майже не видно.
В загальному обійшли весь став повністю, тільки в самому кінці, в канаві побачив першу покльовку на мутно зелений дюймовий з блискіткою. В загальному там я зловив 5 окунців, батько 0, знайомий 0. Також було декілька рибалок з Рівного та ще одна компанія з Корця, але поки ми обійшли весь став вони вже поїхали, і на той момент, що я їх бачив у них також були 0.
Нересту щуки не бачили, дохлої риби по ставу немає, риба пережила зиму нормально.
Короче от така вийшла риболовля. Відпочив, прогулявся і побачив став після зими.
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

скільки стоїть рибалка в даній водоймі?
RERIKSTER

Непрочитане повідомлення RERIKSTER »

pushustuy писав:скільки стоїть рибалка в даній водоймі?
в минулому році було 30 щука з берега, 40 щука з лодки, на карпа і карася 40 з берега.
цьогорішніх цін не знаю
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Як там риболовля по карасю і карпу, які екзепляри попадають? Чи взагалі там хтось рибалив мирну рибу, бо прочитав звіт все хижак. ??Дякую
RERIKSTER

Re: Забара (Малинівка)

Непрочитане повідомлення RERIKSTER »

Звіт викладу трохи пізніше, а поки просто фото непогано окуня, сам був здивований таким екземпляром, нажаль не важив :ny_tik: Зарання вибачаюсь за якість фото
Зображення
RERIKSTER

Re: Забара (Малинівка)

Непрочитане повідомлення RERIKSTER »

всім привіт і НХНЧ !! вчора вечором вискочив в район Забари, потрібно було нарізати лозняку, дома окультурюю територію біля будинку і плету разом з цим тин, але спіни як завжди лежать в машині безвилазно... :) так от, нарізав лозняку, кинув оком на годинник і побачив, що вже близько 8-ми вечора, значить ще є годинка, півтори покидати, під'їхав в кінець зони "А", там правда вже був мій бувший напарник по команді Микола з сином, досить непогано ловили окунця на мормиху ...
дістав спін, поставив зразу 3/4 хамелеончика і грамовку, і почав полоскати, окунь брав часто, але було багато холостих покльовок, стукне, посмикає і втікати .... десь таки хвилин через десять відчув легеньку потяжку, підсік, шнур пішов вліво, але з натягом і майже відразу заспівав фрікціон, от тоді і зрозумів це ВОНА, зубата і не дуже й маленька, як для ультралайта ... :sh_ok: відпустив ще трохи фрікціон щоб дати їй нагулятися, хвилин 5 вона дуже красиво бігала колами і потійно норовила влізти в прибережне зілля.
Благо що близько був Микола, але нажаль у нього не було підхвата :smu:sche_nie:, тоді я просто заліз у воду по коліна і попросив Миколу допомогти ... підвів її під берег і ми загальними зусиллями забрали зубату з рідної стихії :) Адреналін просто кипів :ya_hoo_oo: Знову почав кидати і через декілька забросів відчув знову удар і набагато агресивніший, ніби собака на себе тягне, підсік, знову фрікціон заспвівав, але нажаль через декілька хвилин боротьби так і не показавшись на поверхню риб зіскочив ... після цього я зібрався і поскакав до дому ...
вага зубатої рівно 990 грамм.....
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Забара Корецький район

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Запоздавший отчет за 27 апреля... Решил проверить водоем на предмет хищника перед кубком области. С коллегой по увлечению Мишей (Вizba) начали облавливать левую от дамбы сторону (зона В,С). За три года мало что изменилось на водоеме, условия все те же, разве что зарос немного. Окунь под берегом поклевывал, правда в очередь не становился. Некоторые особи попадались с икрой и молоками. За то в этот день порадовала бель - плотва, красноперка, ерш, бычок разрывали съедобку на мелких весах похлеще окуня. :sh_ok: Так незаметно, пробивая точку за точкой, дошли почти до начала водоема (конец зоны С).
Присев от усталости на траву, я начал белезой, кто не знает это форелевая удочка до 3 гр, которая при виде 50 гр окуня уже гнется в бублик, начал изображать проводку а-ля двойной подрыв и тут тюк. :fisher: Первая мысль окунь, потом щука, но через несколько секунд стало понятно что это карп. Поначалу я хотел порвать шнур и избавить себя от безперспективного занятия. Тем более что "оптимизма" добавлял 0.04 нанофил и 0.12 флюр. Но подбадриваемый коллегой решил попробовать. Передав Мише спиннинг я разделся до пояса и полез в воду, дефилируя своими трузелями перед местными жабами. :-) Карп в это время пошел вдоль берега, смотав при этом метров 50 шнура. Вода градусов 8, ну 10 от силы. И так метр за метром, выходя периодически на берег погреться, я отвоевывал у травы и карпа смотанный шнур. Карп совершил ошибку - вышел на несколько секунд из травы и я своей форелевой сиськой пытался помешать ему вернуться. Да, то еще зрелище! Сколько длилось вываживание я не знаю, по видяхе минут 15-20, но температуру воды я уже не ощущал - адреналин тек по ногам. :-) В конце концов карп сдался и лег на бок.
Вываживание закончилось. Карп 2.2 кг :happy:
Зображення
На обратном пути заскочили в Воскодавы. Вода упала, выше летнего уровня на 1-1.5. Заработал пару поклевок, одну реализовал.
Зображення
Всем НХНЧ!
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Забара Корецький район

Непрочитане повідомлення Webmak »

Скажіть будь ласка контактний телефон власника водойми, чи з ким там можна поговорити про рибалку, і яка вартість ловлі білої риби, якщо вона там є :)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей