Прихована водойма

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN »

В конце рыбалки бонус в виде щуки 1,6кэгэ
а выглядит на 3-ку. Есть мысль, что щука питается в это время всякой мелочью, но не уверен, надо пробовать.
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення yurik »

"... При чистке стало понятно, что была травма ребер и хребта. Видимо отсюда и горб. "

Ця щука скоріш за все стала жертвою не сородички , а браків - електриків , причому з потужним "апаратом" ...
Від удару струмом у риб розриваються кровоносні судини , повітряний міхур і буває що й хребет пошкоджується від спазму м"язів .
Це науково підтверджено , читав в літературі .
До того ж такі горбаті риби ( плотва і щука ) мені зустрічались вже не раз на р. Случ та Горинь ...
Одна була взагалі в формі букви S ... Як вона вижила і ще й харчувалась , це вже загадка ...
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN »

"... При чистке стало понятно, что была травма ребер и хребта. Видимо отсюда и горб. "

Ця щука скоріш за все стала жертвою не сородички , а браків - електриків , причому з потужним "апаратом" ...
Однозначно, электро-уничтожители поработали, я видел щук, укушенных хаями, там совсем другой характер повреждений. Так что этот водоём "припрятаный" только для форума, а браки его ничтожат.
Сей чудный рыб пообедал окунем, таким грамм на 100
это очень интересно, значит джерковую снасть откладывать далеко нету смысла
Аватар користувача
Angler84
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 10 березня 2012, 23:09
Звідки: Дубровиця
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Angler84 »

Не така прихована (в наших краях)група невеличких водойм біля р.Случ. Зранку було досить хмарно і це додавало віри. Прибувши на місце, перекинувся декількома словами з рибацюгою, який вже ганяв "кружки", дізнався що переверти є ,але мілкої щучки.
Розпочав з предатора, потім воблери...
Нащупавши джигом бровочку, пробиваю сімдесятим ріджом активний твіч. Забагрюю окушка, ще й як забагрюю. Через пару хвилин ще ударчик, але зійшов
Зображення
Розумію що час летить і хочеться оббігти чимбільшу територію, зміщуюсь на міляк. Так як вітер боковий продовжую обстрілювати ріджом(пробиває краще і точніше). В полярики бачу серію промахів щупачка. Ставлю джиба, він все-таки плаваючий і збиваю щупачка на паузі.
Зображення
Ще півтори години пошуків в коробці саме "тої" приманки і збиваю на мепс двійку мідь окушка.
Зображення
Все, пора додому. Трофеїв нема , але це не головне. Прекрасний ранок
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Запрєточка

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Був сьогодні вранці від світанку і до 9:00 на одній не секретній, але дуже забороненій водоймі поблизу міста з мікроджигом, так як окуня тут тьма - особливо заморочуватись з приводу приманки не варто, от і я ловив на звичайний синій 3\4 манс, на головці 1.5 грама. Перший дядя не змусив себе довго чекати і клюнув уже на 5-ому закиді:
ЗображенняЗображення
А от другого вимучував аж 2-ві години, але він того був вартий:
ЗображенняЗображення
Карпятники відверто сумували, за ранок жодної покльовки:
ЗображенняЗображення
В результаті - майже відро окуня, який вішався на кожному закиді, не відпускав, бо там це сорна риба і корму йому особливо нема:
ЗображенняЗображення
Усім НХНЧ!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення _magic »

:)
на троллейбусе ездил наверно на рыбалку...
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

угу, тільки тс-с!!! :ni_zia: :ni_zia: :ni_zia:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення proteus »

shalun_99 писав:На ідеальному пляжі ти спалився :wall:
:-) :-)
Аватар користувача
Olekcandr
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 07 березня 2013, 08:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Olekcandr »

Привіт всім.Їздели в неділю по рибалити на човнах ,так як я всю дорогу спав той незнаю де саме були. Приїхавши ми спустили лодки на воду і через півгодини удар, щучка десь 400гр.(яка була відпущена назад у воду). Пливемо далі і мій колега по лодці каже що в цюму місці е ями, і в цей час просто на ходу ламаеться спінінг.
CAM00236.jpg
Він мене питае щоце було, а яйому у відповідь - незнаю, мабуть зацеп. Почавши крутити катушку відчуваю що на іншій стороні хтось є. І палкою з одним оставшимся кільцем починаю його волочити, і ось він
CAM00240.jpg
CAM00237.jpg
CAM00241 - копия.jpg
Далі сомів небуло але була щука.
CAM00243.jpg
CAM00244.jpg
Отака була в мене цікава рибалка.
CAM00245.jpg
На конкурс 2013
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN »

на які приманки взяв сом і щука?
якої марки спіннінг зломався?
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Перший нежданчик

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Частина 1: Тиш, гладь, відкушені хвости.
Доброго дня шановна спільното. Сьогодні випала нагода побувати на одній запрєточці (не тій що вище!!). Отже виїхали з дому близько 3-ї ранку, хвилин 40 на дорогу і ми з батьком на місці. Тиша, холод, ранкова димка і лише поодинокі коропові вибухи порушують цю ідилію - хіба буває щось краще в цьому житті??? :dribble: :dribble: :dribble: Так, як були ми там на "пташиних правах", то особливо не бушували: батько закинув парочку коропових прутиків на горох(до речі, тато дуже хоче купити собі щось краще ніж дрин за 30 грн. можливо спортсмени коропятники щось продають хороше, головна вимога дальність закиду - пишіть в Л/С), я ж мав із собою лише одну поплавчанку та УЛ спінінг, мою ЛМ вчора вхопив колапс і вона знову в ремонті :-(
Одже, риболовля проходила в два етапи: від світанку і до 8:00, потім довелось зганяти додому і другий етап від 17:40 і до 19:00.
Вранці на поплавчанку(так як і у батька на короповики на клювало взагалі), а от на спінінг я виманив десятки зо два окунят, яких відразу відпускав, бо вони такі крихітні, що я навіть не знаю що з ними робити :smu:sche_nie: :smu:sche_nie: мав 3 відкушені хвостики твістерів( манс 3/4 хамелеон) і потужну покльовку на мініатюрне каліпсо зеленого кольору, після нетривалої доротьби у мене відірвався гачок, або погано привязав, або то була ссччука :metal:
Далі я поїхав додому :wat: батько ти часом виловив одного карася грам на 700 і все.
Саме цікаве очікувало мене по поверненні на водойму.
Частина 2: Перед грозою
Приїхав, закинув поплавочку на мастирку, розчехлив спінінг, вчепив ідентичного до ранкового каліпсо і давай махати із 10 закидані зловив одного окуня, як сірник, і мав ще один тичок, а далі найцікавіше покльовка і несамовитий опір рибини на тому кінці. Перших хвилин 2-3 воно так валило, що із фрикціона йшов дим, далі я його розвернув і почав планомірно підтягувати до обривистого берега, тато вже чатував із підсаком. Для того аби Ви краще зрозуміли глибину моїх переживань, напишу про свою снасть: отже катушка - екусіма, спін - made by Саша trans - двохчасник 1.8 метра, із вклеєною вершинкою, шнур діаметром 0.10 - безіменний, флюр салмо 0.16, саморобний ушастік 1.5 грама із гачком від срібного ручья.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Короп клюнув по чесному - в рот. Боротьба тривала близько 10-15 хвилин(ну не та снасть для коропа). Після цього почалась сильна гроза і я, никаючись в машині, їв сало за обидві щоки. ::yaz-yk: ::yaz-yk: ::yaz-yk:
На конкурс 2013!!
П.С. Народ активніше зі звітами - хочу конкуренції:))
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення os1 »

Клас!
Після твоїх звітів писати про своїх щучок чи карасів ... :noo: :noo: :noo:
Я не карпятник, але щось він не зовсім схожий на чистого карпа.
Яка вага?
Востаннє редагувалось 12 липня 2013, 15:48 користувачем os1, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Так, я теж помітив що в ньому є щось сазаняче...
Вага 4.150
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення proteus »

Читаючи твої звіти останнім часом, потрохи починають виникати питання по твоєму раціону харчування! :)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 6 гостей