РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Розмови про те шо не входить в інші форуми
Правила форуму
Перше, воно і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити

Забороняється вживати слово "Брєд"
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

За що мене забанили на форумі Федерації(для тих хто не знає причину):
Після довгого обговорення теми про неправильність використання застіжки при зєднанні шоклідера і ледкора - дійшли до висновку:
DOC: при спортивній риболовлі треба використовувати лише зєднання петля в петлю, при любительскій рибалці можна використовувати застіжку!
Мій варіант: при спортивній риболовлі треба використовувати лише зєднання петля в петлю, при любительскій рибалці можна використовувати застіжку(хоча це дуже неправильно),але слід памятати ,що при обриві снасті це може привести до травмування риби і в подальшому до її мучительної загибелі!
Свій варіант я виставив 2 рази , після того як перший раз його стерли, після того як його стерли вдруге - я отримав вічний бан. А шановний DOC добавив в своє повідомлення інфу про травмування риби.
Питання - за що бан, за те що написав правду -матку????
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення KESHA »

За що мене забанили на форумі Федерації(для тих хто не знає причину):
Після довгого обговорення теми про неправильність використання застіжки при зєднанні шоклідера і ледкора - дійшли до висновку:
DOC: при спортивній риболовлі треба використовувати лише зєднання петля в петлю, при любительскій рибалці можна використовувати застіжку!
Мій варіант: при спортивній риболовлі треба використовувати лише зєднання петля в петлю, при любительскій рибалці можна використовувати застіжку(хоча це дуже неправильно),але слід памятати ,що при обриві снасті це може привести до травмування риби і в подальшому до її мучительної загибелі!
Свій варіант я виставив 2 рази , після того як перший раз його стерли, після того як його стерли вдруге - я отримав вічний бан. А шановний DOC добавив в своє повідомлення інфу про травмування риби.
Питання - за що бан, за те що написав правду -матку????
Юра ти написав не правду , я був свідком твого забанювання . Ти декілька разів відновлював повідомлення видалені Адміністратором (читай уважно ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ФОРУМІ) ,а потім подзвонив мені і попросив вплинути на Адміністратора і сказав , що будеш до ранку відновлювати своє повідомлення . А коли заробив за це бан подзвонив ще раз , похвастався баном і повідомив що зареєструвався під другим ім’ям.
От така вона правда-матка.
Dum spiro, spero...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Правда-матка, заключається в тому, що два форумчанина, які не є членами РОФРС, які не мають жодного відношення до рибальського спорту, які не мають жодного відношення до всіх існуючих коропових клубів роблять посміховиськом РОФРС, РКК, весь короповий напрямок в Рівному та області. Все через те, що вони (KESHA, зараз уважніше) - некомпетентні у тій справі за яку взялися!
От і все. І як я писав вище - РОФРС тішиться, що коропова гілка оживає. РКК тішиться - можна посміятись з тої клоунади. А Українські форумчани - сміються. Сміються вважаючи, що в Рівному окрім двох клоунів, карпятників немає.
Скликайте збори. До зустрічі.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

KESHA писав:
За що мене забанили на форумі Федерації(для тих хто не знає причину):
Після довгого обговорення теми про неправильність використання застіжки при зєднанні шоклідера і ледкора - дійшли до висновку:
DOC: при спортивній риболовлі треба використовувати лише зєднання петля в петлю, при любительскій рибалці можна використовувати застіжку!
Мій варіант: при спортивній риболовлі треба використовувати лише зєднання петля в петлю, при любительскій рибалці можна використовувати застіжку(хоча це дуже неправильно),але слід памятати ,що при обриві снасті це може привести до травмування риби і в подальшому до її мучительної загибелі!
Свій варіант я виставив 2 рази , після того як перший раз його стерли, після того як його стерли вдруге - я отримав вічний бан. А шановний DOC добавив в своє повідомлення інфу про травмування риби.
Питання - за що бан, за те що написав правду -матку????
Юра ти написав не правду , я був свідком твого забанювання . Ти декілька разів відновлював повідомлення видалені Адміністратором (читай уважно ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ФОРУМІ) ,а потім подзвонив мені і попросив вплинути на Адміністратора і сказав , що будеш до ранку відновлювати своє повідомлення . А коли заробив за це бан подзвонив ще раз , похвастався баном і повідомив що зареєструвався під другим ім’ям.
От така вона правда-матка.
KESHA- можливо Ви були свідком мого забанення. В мене там взагалі кілька повідомлень і то в гілці,що до проведення Чемпіонату області по короповій ловлі. Переписуючись з одним з форумчан через ПП я лаконічно написав,що по деяких причинах в відкриту я на цьому форумі не пишу,а в відкриту можна поспілкуватись на форумі "Рибалка фішінг",після чого Док звинуватив мене ,що я втіхаря перетягую форумчан на інший форум і що я підписався під листом- зверненням відправленим в президію Федерації Риб спорту України ,пояснивши при цьому що форум є приватним і він тепер має право мене забанити і в подальшому забанив. То Ви як член президії визначтесь з направленістю форуму чи він приватний,чи всеж таки офіційний федеративний з спортивною направленостю. Якщо він спортивний,то я як діючий спортсмен маю право скаржитись в Федерацію України,оскільки мої права як на мене в тому чи іншому випадку ущемляються,якщо це приватний ресурс,то нема питань я можу там і не писати,тільки не треба його позіціонувати як сайт Федерації РС Рівненської області,бо Ви цим сайтом крутите як дишлом залежно від ситуації,яка Вам вигідна.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Шановні дописувачі,які добре розбираються в короповій рибалці. Повідомляю що,збори президії Федерації відбуваються за встановленим графіком.
Для рибалок-любителів, які аби задовільнити свої меркантильні амбіції ,збирати президію вважаю недоцільним.Я особисто більш уважно буду стежити аби на Федеративному форумі до порушників правил поведінки санкції приймались негайно. Відповідні доручення дані Адміністратору. Будуть реальні пропозиції пишіть-дзвоніть-заходьте, для тих хто забув нагадую тел.(097) 212 59 40
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

EXPERT писав:Шановні дописувачі,які добре розбираються в короповій рибалці. Повідомляю що,збори президії Федерації відбуваються за встановленим графіком.
Для рибалок-любителів, які аби задовільнити свої меркантильні амбіції ,збирати президію вважаю недоцільним.Я особисто більш уважно буду стежити аби на Федеративному форумі до порушників правил поведінки санкції приймались негайно. Відповідні доручення дані Адміністратору. Будуть реальні пропозиції пишіть-дзвоніть-заходьте, для тих хто забув нагадую тел.(097) 212 59 40
Це чудово ,і раз це все таки Федеративний сайт прошу мене розбанити і в разі порушень з мого боку будете негайно реагувати!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення EXPERT »

ttearjerker писав:
EXPERT писав:Шановні дописувачі,які добре розбираються в короповій рибалці. Повідомляю що,збори президії Федерації відбуваються за встановленим графіком.
Для рибалок-любителів, які аби задовільнити свої меркантильні амбіції ,збирати президію вважаю недоцільним.Я особисто більш уважно буду стежити аби на Федеративному форумі до порушників правил поведінки санкції приймались негайно. Відповідні доручення дані Адміністратору. Будуть реальні пропозиції пишіть-дзвоніть-заходьте, для тих хто забув нагадую тел.(097) 212 59 40
Це чудово ,і раз це все таки Федеративний сайт прошу мене розбанити і в разі порушень з мого боку будете негайно реагувати!
Як виреєструвались на сайті то погоджувались з умовами,ось деякі з них;
Ви погоджуєтесь, що адміністратори “Форум Рівненської Обласної Федерації Риболовного Спорту” мають право видаляти, редагувати, переносити та закривати будь-яку тему в будь-який час на свій розсуд .

Адміністратор та модератори діють згідно правил поведінки на Форумі.Якщо ви забанені значить було за що.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

EXPERT писав:Шановні дописувачі,які добре розбираються в короповій рибалці. Повідомляю що,збори президії Федерації відбуваються за встановленим графіком.
Для рибалок-любителів, які аби задовільнити свої меркантильні амбіції ,збирати президію вважаю недоцільним.Я особисто більш уважно буду стежити аби на Федеративному форумі до порушників правил поведінки санкції приймались негайно. Відповідні доручення дані Адміністратору. Будуть реальні пропозиції пишіть-дзвоніть-заходьте, для тих хто забув нагадую тел.(097) 212 59 40
Я так зрозумів,що ніяких зборів не буде. Тому Іван Павлович дайте хоча б відповідь на одне питання : Дмитро Таргонський виключений з РОФРС і якщо так ,то по якій причині??? Наперед дякую!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

http://fishing.rovno.ua/forum/viewtopic ... bb6a#p7328
Шановні форумчани. РОКЕТ-ШКОЛА для початківців,а тому карпятників з РКК прошу не напрягатись,аби нашкодити форумчанам.Всі повідомлення,які порушують правила поведінки на Форумі будуть негайно видалятись.Відповідне розпорядження дане Адміністратору, його виконання прослідкую особисто.
Якщо школа для початківців, то викладачі мають бути кваліфіковані, а не такі самі початківці Вони повинні навчати людей правильного поводження з коропом. А не вчити калічити його. І пізніше не відмазуватися недолуго: "а ми не знали, нам в магазині так казали робіті"!
Павлович, вчителі мають бути компетентні!!! А не два чоловіка, які відстань на око визначають. Або по картам в інтернеті. Можливо вони наділені суперздібностями?????? Якщо зі слів своїх учнів, кидають на 120 м. палкою яка вартує 200грн. Можливо варто мені продати свої палки, які нові вартують в 10ть разів дорожче. І придбати ті палки, що радять Ваші "експерти"? Можливо не варто витрачати купу грошей, щоб перекрити дистанцію в 120м.???
Люди не змінюються...І як каже мій кум(Кузьма) - "чим більше спілкуюся з людьми, тим більше я люблю собак"!!!
1. Є ще Брагін В.В який зайнятий підготовкою до ЧО. Сподіваюсь на його негайну реакцію.
2. На шлях співпраці між РОФРС та РКК, Іван Павлович не йдуть. В них є модератор. Потрібно задовільняти його та свої меркантильні інтереси на форумі РОФРС. Потрібно влаштовувати міні магазинчик та вивішувати рекламу по всьому форумі... Правильно крокуєте.
3. Зі свого боку можу обіцяти одне - до вашої пічниціфоруму РОФРС, не ліз і не буду. Тільки з боку весело спостерігати за ботами які дякують експертам рокет-біліберди.
4. Сподіваюсь, що після позачергових "покидушок" все стане на свої місця! І "експерти" з форуму РОФРС(doc flagman) спростують всі свої нікчемні заяви.
Ось тоді їхні учні впевняться в їхній некомпетентності, як теоретичній так і практичній!
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

KESHA писав:?
Юра ти написав не правду , я був свідком твого забанювання . Ти декілька разів відновлював повідомлення видалені Адміністратором (читай уважно ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ФОРУМІ) ,а потім подзвонив мені і попросив вплинути на Адміністратора і сказав , що будеш до ранку відновлювати своє повідомлення . А коли заробив за це бан подзвонив ще раз , похвастався баном і повідомив що зареєструвався під другим ім’ям.
От така вона правда-матка.
Взагалі то я відправив повідомлення двічі, по тій причині , що не розумів, чому його стерло - воно ж не несло жодної образливої інформації. Тим більше Док потім використав частину мого повідомлення у своєму пості. Цитата:
Отже! Підводячи підсумки обговорення даного питання зазначу наступне : при з'єднанні ледкора та шок-лідера слід надавати перевагу методу "петля-в-петлю" (на змаганнях із спортивного лову коропа - обов'язково!!!). В любительській риболовлі можна застосовувати і інші методи з'єднань проте, слід пам'ятати, що вони можуть нанести шкоду рибі.
Так чому стиралось моє повідомлення з тим же текстом + я ще й отримав бан!!!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Шановні я не збираюсь щось вам тут доказувати.Ми з вами порузумілись давно. Дмитру Таргонському я пояснив особисто рішення президії,та причину приостановки його членства.Так що спілкуйтесь між собою на здоров'я.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

EXPERT писав:Шановні я не збираюсь щось вам тут доказувати.Ми з вами порузумілись давно. Дмитру Таргонському я пояснив особисто рішення президії,та причину приостановки його членства.Так що спілкуйтесь між собою на здоров'я.
Дякуємо за вичерпну відповідь!
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення DerSieger »

KESHA, EXPERT, бог з ними, з тими банами. скажіть, вам самим не стидно читати ту ахінею що пишуть ваші вчителі рокет-школи? ви що, дійсно не розумієте що вони пишуть маразми і дурять людей? ви не бачите, що тих 3-4 гаврика, які хлопають доку і флагману (він же карпфішер) не будуть розвивати карпфішинг на рівненщині, тому що вони у відкриту кажуть, що забирають рибу разом з своїми ватажками. вони ж криком кричать що не спортсмени. нахнада не спортсмени для федерації? ви так і хочете продовжувати проводити ЧО по карпфішингу з командами з інших областей? вам не соромно, що ваш форум читають спортсмени з інших областей і тупо ржуть з коропової гілки і з федерації?
мені соромно. хоча я не маю відношення до федерації. за рівне соромно.

п.с. да і банить док на право і на ліво не через порушення правил форуму. не такі там вже і жорсткі порушення. 98% всіх банів отримано за те що дописувачі вказували на його неправоту. а він боїться бути неправим в очах своїх шльоциків.
да й таке...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DimonSp87
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 17 квітня 2011, 21:48
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення DimonSp87 »

Всім привіт! Хочу звернутись до EXPERTA (Щевича Івана Павловича). Скажіть будь ласка тоді за що забанили мене (нік Junior)??? Ви мені казали що я ставив багато смайлів і тим ніби ображав якщо це так то Ви погляньте на повідомлення Doca. Прошу Вас відновити мене на федеративному сайті. Чекаю відповідь!!!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення stal1n »

Дозвольте і мені висловитись в даній темі, як людині на яку зареєстровано доменне ім’я rivnefish.com, як людині яка була співзасновником сайту про рибні місця Рівненщини, як людині яка власноруч поділилась інформацією про більше ніж 140 рибних місць, як людині яка в рік публічно пише орієнтовно 40 звітів з рибалки, як людині яка починала розвиток (як це не дивно) і адміністрування сайту fishing.rovno.ua і нарешті як людині якій зовсім не байдуже майбутнє рівненської рибалки в мережі Інтернет.

Спочатку кілька слів з нашої історії (тим хто вже в курсі усіх цих перепитій — сміло переходьте до наступного абзацу): спочатку був такий собі ресурс як rybalka.rovno.ua. Його авторами були KYM та Олександр Потапов. Створений він був просто для себе, щоб розміщати там звіти з рибалки. Відразу за кілька тижнів туди ж перемістилась і Рівненська Обласна Федерація Риболовного Спорту (далі РОФРС). Почитайте перші повідомлення нашого форуму, скільки там радості від того, що більше не потрібно шукати собі місця на Житомирському чи Тернопільському сайтах, а тепер є щось своє власне. Це був рік 2007. Рівненська федерація була на підйомі, наші спортсмени показували першокласні результати на всіх змаганнях, форум ряснів від звітів. Але щастя не може тривати вічно. Це природній розвиток будь якої організації, знайдуться завжди люди, які не будуть згідні з політикою керівництва. Як то спочатку комуністи розділились на більшовиків і меншовиків, поряд ще есери, зелені і так далі, так і на форумі rybalka.rovno.ua знайшлись хлопці, які не могли разом вжитись з іншими. Вони мали інший світогляд і сприйняття світу, в розрізі спортивного лову коропа. Вони (вони це Діма Таргонський, Юра Сидорчук, Вітя Шевчук, Саша Міняйло, Стаc Белощук) створили окремий ресурс carp.rv.ua, щоб не бути ні від кого залежними. Звичайно, що причини такого відколу були набагато глибшими, і сягають своїми коріннями напряму до діяльності РОФРС, але суть не в тому. Суть в тому, що через недалекоглядне керівництво, стався перший розкол в інтернет-спільноті рівненських рибалок. Далі, коли з короповою рибалкою на сайті РОФРС було покінчено, взялися конкретно за мене. На той час я мав лише одну нещасну сторінку в мережі Інтернет. Це була карта водойм, інформацію про які я скрупульозно збирав з усіх можливих досяжних та не дуже джерел в Інтернеті, випитував в місцевих жителів і так далі. Все то діло записував в базу даних і просто так ділився зі людьми в Інтернеті. А коли хотів показати цю мапу на сайті РОФРС, то чомусь отримав опір. Ніби не можна рекламувати свій власний ресурс. Дивно, тому що мені з того вигоди ніякої не було, а людям карта була б в пригоді. Саме тому десь в 2010 році ми з Ярославом (це програміст, який реалізує в коді всі мої шалені ідеї) вирішили заснувати свій окремий сайт про Рибні місця Рівненщини. Вважайте це другим розколом нашої рибальської спільноти. Але минає кілька місяців і що я бачу: сайт rybalka.rovno.ua змінює назву на rubalko.com.ua. «Хм, що ж за дивина?» подумав я. А це був черговий розкол! Засновник сайту KYM не зміг знайти спільну мову з керівником (президентом) РОФРС EXPRERT Щевичом Іваном. В цей час з однієї з найуспішніших українських федерацій виходить такі спортсмени як (вибачте, мені зараз лінь шукати прізвища й імена всіх, і вибачте, що всіх не перерахував) Самурай, Потапов Саша, Стартер, Сварог і багато інших. Всі вони виступали по спінінговому напрямку, пробували робити змагання, але щось там в них не зійшлося з президентом. Не важливо що саме, важливо лише, що відбувся третій вже розкол інтернет спільноти рибалок в Рівному. Третій!
Так ось, станом на кінець 2010 року в нас в місті Рівне було три сайти про рибалку в місті Рівне: rubalko.com.ua, carp.rv.ua, rivnefish.com. Смішно? Ні, смішніше стало, коли з’явився четвертий сайт: fishing.rovno.ua. Це був офіційний сайт РОФРС. Відразу після реєстрації доменного імені до мене звернувся KESHA Міхненко Олександр і запропонував адмініструвати і розвивати той новий сайт. Я наївний і погодився, хоча мене люди відговорювали не мати жодний спільних справ з РОФРС взагалі, бо можуть обійтись зі мною нечесно. Не знаю, як там з іншими, але проблем жодних не було, для себе я вирішив, що це буде зовсім не поганий досвід опанувати дві технології, на яких базувався той сайт: Joomla і PHPbb. Все було спокійно й добре, я переписувався з всіма керівниками РОФРС і керівниками відповідних напрямків. Сайт наповнювався інформацією і т.д. Якщо раніше з Юрою Тарасюком (нік Doc, він модератор сайту) в мене і були якісь розходження на попередніх ресурсах, то тепер все було так злагоджено й добре, всі його прохання я виконував, а він мені дякував. А саме ж через Юру з сайту РОФРС спочатку і відкололись карповики, яких ми тепер знаємо як Рівненський Карповий Клуб, відкололись по великому рахунку через те, що він (Юра) постійно писав скопійовані статті з іноземних журналів і коли йому на це вказували, то він дуже сердився. Ну так от, на новому сайті РОФРС я з ним якби й дружив. Я тоді ще й подумав: «Не такий він вже й поганий чоловік, з ним мабуть можна мати справу. І чому його так не люблять?» Але взимку 2011-2012 мені KYM запропонував об’єднати свій ресурс про рибалку з моєю картою. Я так собі почухав потилицю, порадився з Ярославом і ми вирішили, що писати звіти самому це звісно добре, але ще більш добре об’єднувати рибалок між собою і зробити рівненське community. Оскільки я вже бачив, що відбувається з інтернет ресурсами про рибалку в нашому місті, то ми об’єднались на таких умовах: керівництво картою і інформацією на ній завідую лише ми з Славіком, розвитком форуму і керівництвом займаюсь теж я. За Сергієвою командою лишалось лише модерування деяких розділів на тому форумі, домен обираємо наш rivnefish.com. Це сталось на новий, 2012 рік. Перше об’єднання інтернет-рибалок в Рівному. Але коли я це зробив, то виявилось, що далі адмініструвати сайт РОФРС не маю можливості, бо KYM і компанія були не в кращих відносинах з Щевичем Іваном і компанією. Тому я про це чесно написав до Кеші, що морального права займатись їхнім ресурсом більше не маю права. Після цього мої відносини з головним модератором Doc (нагаю, це Юра Тарасюк) різко погіршились. Але ми з Славіком вирішили не звертати уваги на такі дрібнички і далі розвивали свій ресурс, наповнювали карту поплавками і старались писати якісні звіти з рибалки. Далі, я запропонував керівнику сайт РКК carp.rv.ua zerich (Дімі Таргонському) приєднатись до нашого сайту. В РКК думали цілий три чи чотири дні і врешті-решт погодились. Але погодились на наступних умовах: доменне ім’я обираємо rivnefish.com, своїм розділом про карпфішинг займаються вони, а керівництво всім форумом лишається за мною. Це було друге велике об’єднання інтернет спільноти рибалок в Рівному. Ось після цього мене й забанили на сайт РОФРС. Чому саме я так відповіді і не отримав. Забанив мене конкретно Doc (Юра Тарасюк), на мої прохання пояснити причину у відповідь була лише пустота. Я також пробував з’ясувати причину у EXPERT (Іван Щевич), але чув лише обіцянки, а в кінці пояснення було таке: порушення правил на форумі.

Саме приблизно в цей час, на нашому форумі тут, прозвучало просте запитання: хто такий Юра Тарасюк, що проводить тренінг в приміщенні магазину Флагман. Я спокійно відповів, що це наш користувач з форуму, з ніком Doc. Відразу отримав в ПП ось такий лист, з погрозою заявити на мене в СБУ:

Зображення

Відреагував я спокійно: з такою людиною справ мати ніколи не можна. Про правомірність своїх дій я взагалі не переживав, адже пан Юрій сам неодноразово публічно розголошував тут своє ім’я з прізвищем і виставляв свої фото. Мало того, він погодився на умови, за яких він має право реєструватись на нашому форумі. Ось такі от люди живуть поряд з нами, готові заявити на тебе в СБУ, так що будьте обережні. Оскільки на той момент на сайті РОФРС було забанено вже чимало людей, і всі вони були забанені суто одним модератором, який навіть не перебуває членом РОФРС. Ми вирішили спочатку поскаржитись президенту РОФРС, а потім напряму президенту Федерації Риболовного Спорту України (ФРСУ). Якщо комусь цікаві ті перепитії і сам лист, то можу пізніше і його показати.


Ну нарешті я покінчив з історією, і ми підібрались до сьогоднішнього дня! Ура.
За минулий, 2012 рік на нашому сайті відбулось 225 709 відвідувань і 1 936 514 переглядів сторінок. В середньому одна людина за візит перебуває на сайті 7 хвилин. Кожне четверте відвідування — нове. У червні, липні й серпні в деякі дні на сайт заходило більше 1000 людей в день. На сьогоднішній день ця цифра сягає показника в 1200. Воно й не дивно, адже ці місяці найпопулярніші для рибалки в наших краях.
93,63% відвідувань з України. Відвідувачі проживають в таких містах: Рівне 44,30%, Київ 23,55%, Львів 9,06%.
Про що говорить ця суха статистика? Про те, що наш сайт є цікавим для рибалок. Дивно те, що він є суто про рівненську рибалку, а його переглядають щодня більше 700 унікальний людей!
Майже чверть мільйона переглядів за рік, як для мене то це дуже хороший показник. Млинець, це просто дуже хороший показник! Сайт же на даний момент дуже локальний, суто рівненський.


А тепер про сумне: Що ми маємо на сьогоднішній момент у відносинах між нашим сайтом і РОФРС, можете почитати вище, в попередніх дописах цієї теми. Я не хочу комусь щось доказувати чи повчати. Мені навіть вже і не цікаві причини, через які мені заборонили доступ на сайт РОФРС. Я хочу зробити зовсім інше.

Шановний Іван Павлович, пропоную вам об’єднати ваш інтернет-ресурс з нашим.

Які я бачу переваги в цьому об’єднанні?
По-перше, це об’єднання всіх риболовів Рівненщини – так би мовити примирення конфронтуючих сторін.
По-друге, на багато більше інтернет користувачів зможуть дізнаватись про діяльність РОФРС.
По-третє, відбудеться розвиток коропового напрямку федерації, який на даний момент знаходиться на рівні нижче плінтуса. За рахунок залучення діяльності риболовів-спортсменів, які приймають участь у різноманітних змаганнях та фестивалях відбудеться помітне пожвавлення в федерації. І тоді чемпіонат рівненської області буде проходити за участю рівненських команд, а не іногородніх. Скільки рівненських команд в цьогорічному чемпіонаті? Дві команди – голова федерації і керуючий короповим напрямком – бо більше ніхто не хоче, і ще дві чи три, бо не зручно відмовити.
По-четверте, … та просто це буде чудово для всіх, коли буде одна велика дружня компанія риболовів, а не дві кучки ворогуючих чоловіків. І тоді відбуватиметься загальний розвиток, як спортивного так і любительського рибальства в рівненській області.
Умови наступні (вони майже нічим не відрізняються від тих умов, на яких ми об’єднувались з іншими сайтами і раніше):
ви і ваша команда займаєтесь розділом про спортивну риболовлю,
мапою рибних місць займаюсь я і Ярослав,
загальним керівництвом і розвитком форуму займаюсь як і раніше я
користувач Doc позбавляється модераторських прав і публічно приносить вибачення за свої дії перед інтернет-спільнотою рибалок Рівного
прикриваємо Рокет-школу, через банальну некомпетентність її вчителів та відсутність пропаганди спортивного лову риби.

Хочу всіх запевнити, що з технічною стороною в об'єднанні проблем не буде, оскільки наші ресурси використовують одні й ті ж технології (база даних MySQL на двигунці PHPbb) і мало того, в мене вже є досвід як об’єднувати ресурси.

На мою особисту думку таке об’єднання принесе лише користь для всіх рибалок нашого краю!

Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум!”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot] і 2 гостей