Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
DarliBank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 16 травня 2013, 17:52
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення DarliBank »

sancho писав:То я вам скажу таке що вас розвели в Гільчі. Я там був пару раз з Тіткою і Дружиною у 2012 та 2013 роках то я за них не платив, хотя вони ловили теж!!! І сам Охоронець мені казав ви що за жінок і дітей платити не потрібно.
Что значит "развели"? Им официально назначенный охранник сказал платить за троих. Это же не левый дядька, который случайно проходил и решил кинуть приезжих. В чем развод-то?
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення sancho »

Ну або охраннік спеціально сказав (щоб собі заробить) я думаю правела одні для всіх!!! з одної жіночки взяли а з другої ні???
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення Delife »

Хоть один хто платив спитав документи, на підставі яких потрібно платити? Кому ви платите і за що? Ждіть 1 липня ;)
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Delife писав:Хоть один хто платив спитав документи, на підставі яких потрібно платити? Кому ви платите і за що? Ждіть 1 липня ;)
ти часто задаєш такі питання коли приїжджаєш на водойму ? сумніваюсь, якщо чесно... ;-) бо в той момент думаєш про рибалку.....стосовно дискусії між нами і сторожем з цього приводу - дискусія була...чим вона закінчилась і її зміст - можеш прочитати у звіті...так що вважаю твою репліку дещо недоречною.... :men:
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення stal1n »

DarliBank писав:Спасибо автору. Странно, что хозяева ( сторожа ) до сих пор не понимают, что в век интернета, можно как сделать рекламу своему ставку, так и напрочь убить на пару сезонов свой бизнес.
+100500

Коли нарешті до них дійде, що інтернет це сила, з якою потрібно рахуватись?
Кількість людей, власників ставив, з якими ми пробували встановити контакт я не можу взагалі пригадати. Але в 95% випадків відповідь одна й та є: воно мені не треба, ці ваші Інтернети.
Людей, з якими вдалось нормально поговорити(не обов'язково з позитивним фіналом) можна перелічити на пальцях однієї руки.
Орендатори, одумайтесь. Читайте наш форум і робіть висновки.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення Delife »

ehnaton писав: ти часто задаєш такі питання коли приїжджаєш на водойму ? сумніваюсь, якщо чесно... ;-)
Якщо чесно то завжди, коли вимагають гроші. Але їдем у флуд, краще десь в іншому місці. Я просто про те, що більшість власників не оформили документи належним чином і не мають права брати гроші, і про це знають. Але беруть )
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення sancho »

Я так скажу, якщо хочеш їхати в Гільчу то потрібно розраховувати що тобі можуть нагрубити, якщо будеш багато розпитувати. І якщо в Гільчі захочеться попитати документи то тобі просто скажуть, не подобається, то шукайте собі інше місце.
Рівненський Карповий Клуб
Ribac2012
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 15 грудня 2011, 01:30
Телефон: 0978759007
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення Ribac2012 »

не флудіть в темі те шо ви написали й так давно всі знають
Аватар користувача
kubinec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 10 березня 2012, 01:33
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення kubinec »

Всем привет.
Не знаю как большинство отреагирует, но мне водоем нравится тем что клев там всегда! и отвести душу в период безклевья на других водоемах - самое то! По поводу хамства, к счастью сам на подобное не напоролся, да и я мало конфликтен, если что не по мне, могу найти другое место рыбалки - это мне кажется лучший аргумент!
И так по теме, в воскресение ездил мой односельчанин, говорит до дождя клев был хороший, поймал 4 амурчика от 400 до 1.2 кг, и два карпика чуть больше килограмма, карася не ловил, так как из наживок горох, говорит было что то весомое но завело в мертвый за-цеп. Ловил не долго, пока не испортилась погода. Рыбаков было много, и сосед- паренек поймал карпа на вид около 5 кг.
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Ниче себе, он точно в Гильче был :)) ?
Аватар користувача
kubinec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 10 березня 2012, 01:33
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення kubinec »

RIPsys писав:Ниче себе, он точно в Гильче был :)) ?
с ним я общаюсь в основном по телефону, ему около 60 лет, не думаю что он мог меня дезинформировать, я сам был в Гильче примерно 3 недели назад, от-ловился очень хорошо с женой, правдва больше 1 кг рыб не попалось, но амурчиков с карпиками по 500-600гр поймал около 6 штук, правда я не на карпа туда ехал, ловил на карасевые приманки.
Аватар користувача
Phoenix
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 22 березня 2013, 14:23
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення Phoenix »

Є щось нове по Гільчі. Невже ніхто не навідувався????
Хочеш судити по закону, забудь про справедливість, а хочеш судити по справедливості - забудь про закон.
vladislavovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 46
З нами з: 30 березня 2012, 19:41
Телефон: 0687583122
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення vladislavovich »

приваду не дальше 50-ти метрів від берега,хоча смачні єкземпляри гуляють трошкі дальше, інакше всі жилізякі будуть відірвані в старий скошений очерет. Ловив на пінопласт із кормушкою, в яку заправляв, недоварену кукурудзяну крупу + прикормка для холодної води ,,Універсальна" з бетаіном, 70 %+ 30%. Карась- мілкий, можна відро набомбить, хоча я багато викінув, щоб домашніх не нагружать. Пара карпіків по 300 гр. були відпущені. Два білих амури, в воді конкретний соперник, і один зеркальний карпік кілограмовий були бонусом. В 15-00 почало затягувать небо не по дитячому. Набравши св"яченої водичкі рванув додому. Ось така видалась рибалка.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення proteus »

Сегодня проезжал около Гильчи, решил заехать глянуть обстановку что к чему ...
При подходе к сторожке, спрашиваю, мол "как дела, клюёт?" :) На что сторож, сквозь зубы, будто я его обидел этими словами пробормотал "Якщо ви не знаэте, то тут завжди клюэ" :-) "Ну ну" сказал я и пошел дальше. Около сторожки сидел мужик с двум поплавчанками но я не захотел с ним заводить диалог .. пошёл дальше .. Вообще на озере насчитал аж 5 машин :) Трое рыбаков были на стороне дамбы, двое в поле при вьезде слева (один из них сворачивался уже). Постоял чуток около одного который закинул батарею фидеров, но так как был не разговорчив какой то, увидел следующего более разговорчивого рыбака, который повествовал мне мол сегодня клёв Зображення Спросил его я "подрос ли карась с прошлого года",, то он ответил "Как по мне то еще меньше стал" ;;-))) Говорит толстолобов тьма, местные ходят драчуют их регулярно ... в садке не совсем густо .. Вообще я и сам был удивлен тем что простояв около него порядка 20 минут, не увидел не одной клеваки :facepalm: Вот такая разведка ..
Несколько фото -

"аншлаг!" :-)

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення Vetal »

Сьогодні їздив за водою на джерело, спілкувався зі сторожем - вартість риболовлі у 2014 році буде становити 70 грн.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей