Бочаниця

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

sancho писав:1 мая я теж був в Бочаниці було зловлено 1 рака, більше десятка плотвиць і коропа на 4 кг.
Саша напиши хоть на які снасті,особливо цікавить короп?
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

ttearjerker писав:
sancho писав:1 мая я теж був в Бочаниці було зловлено 1 рака, більше десятка плотвиць і коропа на 4 кг.
Саша напиши хоть на які снасті,особливо цікавить короп?
На фідер. Але от смайлика якого вліпити, ненаю...
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення sancho »

Зловив на крокодили будем рахувати що то фідер на 3 крючка нацепив в тому числі і опариши , набив кормушку і закинув на 5 метрів від себе почті в самий комиш закормив добре і ждав. Карповики мовчали і тільки бачу зігнуло як могло я летів як пуля встиг зхватити і 15 мин виважування і карп в подсаку був зловлений на опариша.
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Тільки що повернувся з Бочаниці.
На вудочку біля берега в комишах плотва доволі непогана раз за разом. На все - опариш, червяк, мастирка, пінопласт, кукурудза...пофіг :smilefish: клювала на все.
Фідери 2 було закинуто на червяка і опариша. Пприкормка вроді непогана, за 6 годин ловлі - 3-4 покльовкі, і то плотва. Ставив метод замість годівниці, пробував на кукурудзу...ніфіга)
З 5 ранку до 7 відвів душу на вудку, закинув в комиші на 3 кукурудзини її та сидів возився/перезакідався з фідерами. Все рівно на ті 3 кукурудзини з дна покльовувала плотва....
Поряд на пірсі сиділи рибакі з якимсь малим Андрейкой)))) :ya_hoo_oo: , то він їм скучать на давав...раза два його переодівали бо десь вліз, один раз крючка доставали з штанів...і десь годині на четвертій прозвучала фраза когось з старших - ТОБІ ЩО ПО СРАЗІ ДАТЬ ???
Я не видержав і з комишів ляпнув - ДАВНО ПОРА ))))))
У відповідь, сміючись, напевне, татко відповів - ЗАРАЗ ТАК І БУДЕ ))) ;;-)))
Загалом, карась ще по кущах нереститься, карп десь спить, ракі є , плотва рве)
:co_ol:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

Щось я трішки забув тут відписатись про свою рибалку

Тримайте фотозвіт за 14-15.06.2013
1. Приїхали
Зображення

2. Перша риба полотва відразу після закиду вудки
Зображення

3. Відразу ж я ловлю рака на кукурудзу
Зображення

4. Місцева краса
Зображення

5. Перший карась (всього їх зловили штуки 3 чи 4) на наступний день аж
Зображення

6. Світанок
Зображення

7. Отака (і менша) плотва лише й ловилася, не зважаючи на всі хитрощі
Зображення

8. І раки ловилися справно, дуже заважали лову риби. Тому ми вирішили потім їх брати
Зображення

9. Одинокий нормальний карась, як колись
Зображення

10. Такого добра теж була купа, всіх випускали. Ми постійно випускаємо таких рибок тут з року в рік, а більшими чомусь вони не попадаються. Де ж ті, що вже виросли?!
Зображення

11. Я старався й методом ловити
Зображення

12. Все одно попадалась плотва чи карснопірка
Зображення

13. Робоче місце
Зображення

14. Як зійшло сонце підійшла на прикормку краснопірка. Але не карась!!
Зображення

15. Я зломав свою карбонову махалку об очерет :ny_tik:
Зображення

16. Знову раки
Зображення

17. Карпик умудрився клюнути одночасно і на мій фідер і на напарника фідер
Зображення

18. Улов напарника
Зображення

19. Додому
Зображення

Прочитати весь звіт можна як завжди на моєму щоденничку http://rivnefish.com/blog/2013/06/18/bo ... 5-06-2013/
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Возможно у кого то есть информация по обстановке на 2014 год по данному водоему, цены, зарыбливание, условия и тд.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

Компаньйони: Ігор Падалко, Саша Чернюк і його брат Вова.
Погода: зранку трохи прохолодно, потім потепліло до +20. Всю рибалку дув вітер, переважно південно-східний, а після обіду південний. Небо було то чисте, то хмарне, якесь неспокійно. Тиск 739 мм. рт. ст..
Рівень води: вищий норми сантиметрів на 15.
Час ловлі: 05:00-15:00.
Місце: пірс №7, Ігор був на №8, а Сашко з Вовою на №25.
Зловлено: 26 карасів, 17 плотвичок і 1 окунь. Загальна вага 5,5 кілограм.
Наживка: опариш, хробак, великий пелетс за запахом часника.
Прикормка: на фідері traper turbo feeder + варений горох ароматизатор trper big fish. На методі використовував traper kapriowate wody stojace + заморожена ще з того року солодка кукурудза.
Снасті: пікер, фідер, тяжкий фідер. На вудку майже нічого не клювало.

Виїхали ми дуже рано, будильник на 02:30 :)
Приїхали затемна, було достатньо часу на приготування прикормки та збирання всіх снастей. Як я вже написав вище, ми з Ігорем сіли на порівняно глибокому місці, а Сашко з Вовою на мілкішому.
До сходу сонця спостерігалась така картина: якісь монстри плавали в метрах 30-50 від берегу на самій поверхні води. Час від часу вони хлюпались і робили голосні сплески. Я спочатку думав, що то нереститься карась, але розмір рибин був дуже здоровим для цієї риби. Я витягував годівничку під час прикорплювання дальньої точки, вона всплила і я зечепив рибину ту рибину. Ну що я можу сказати, протягнув я того танка метрів 5 і він зійшов. Вага не менше 5-ти кілограм точно. Думаю, що то були все-таки карпи. Риба гуляла дуже гарно, а зі сходом сонця все заспокоїлось.

Спочатку в мене клювала виключно плотва, а в Ігора почали брати карасі. Прикормка в нього була Megamix червоний карп, а кидав він не перед собою а трохи правіша, в сторони де швартується човни господаоів ставка. Я трохи йому заздрив спочатку, навіть встиг серед тієї всієї плотви зловити доволі гарного окуня, а ж тут в мене спрацював мій тяжкий фідер Датч Мастер і я витягнув дуже гарного карася. Флет годівничка і в якості насадки велика бочечка пелетсу зі запахом часнику прикріплена звичайною ніпельною резинкою до гачка.

Зображення

Тобто лише з восьмої години почав брати карась. Самий кльов припав на проміжок часу з 9 до 11. І що цікаво, в мене він клював лише на дальній дистанції і наживка часниковий пелетс. А от в Ігора вони йшли на звичайний фідер і наживку опариш. Ось моя снасть зблизька готова до закидання:
Зображення

В цей же час наші сусіди на пірсах з нульового по шостий постійно плавали човнами туди-сюди і завозили снасті далеко від берега. Ловили вони коропів на горох, як пізніше мені розповів охоронець успіх був лише в хлопців з пірсів №0, №1 та №15. Всі вони відзначились коропами.

А ми з Ігорем продовжували тягати карасів. З години десятоїв мене почали клювати ці красені і на фідер з опаришима і на пікер з хробаком. При чому, у мене склалося таке враження, що чим далі закинута була снасть, то тим більша риба клювала.

Зображення

Я сходив до наших хлопців на 25-тий пірс. Ситуація у них була гірша, а ніж у нас. Карасів зовсім не багато, лише один великого розміру. Плотва клювала рідко. На моїх очах у Вови клюнув судак десь на півкілограма, спокусився на опариші. Його майже було дотягнуто до підсака, але в самий останній момент він зірвався. Карпові снасті у хлопців кілька разів спрацьовували, але все в холосту — риба не засікалася. А от поряд в комишах сиділи хлопчаками з вудками, ловили лише на горох, то в них вчепився карп, але все порвав. Наші компаньйони вирішили залишатись тут ще й на ніч. Як потім з'ясувалось на наступний день кльов взагалі пропав. Ну я сподіваюсь, що Сашко ще окремо сам напише нам про свою рибалку в Бочаниці :)

Зображення

З години дванадцятої кльов почав затухати і радували нас лише поодинокі покльовки, і вже почала знову влітати плотва. Крім того вже почав доволі сильно дути вітер, хоча прогноз обіцяв лише 2 метри в секунду. Ми трохи покуняли над своїми вудками та й помаленьку почали збиратися додому.

Зображення

Загалом рибалка вдалась, славетний бочаницький карась порадував нас своїм кльовом. З дня на день піде на нерест, так що будьте обережні :)
Відео з уловом:


Підведу риску:
  • Карась клював на все: опариш, хробак, кукурудза, пелетс(риболовні гранули);
  • На пікер в мене брав карась на долоню, на фідер то такого ж розміру, то більший, а на тяжкий фідер лише здорові карасі. Тобто чим далі була закинута снасть, тим більша риба клювала;
  • Жодної покльовки карпа чи амура. Цей день без бонусів;
  • Надокучала мошка в кількості мільйон штук, залізала за потилицюі в рота. Довелось сидіти мені в балаклаві;
  • Вудка пробула без толку закинутою всю рибалку. Кілька разів плотва волочила кукурудзу туди-сюди. В Ігора те саме;
  • На глибині кльов був кращий ніж на мілині.
Зображення

Всі фото з рибалки в мене на бложику, зі всіма фотографіями: http://rivnefish.com/blog/2014/05/19/bo ... 7-05-2014/
Сподіваюсь, що інформація від мене стане комусь в нагоді. А то стільки людей там постійно рибалить, а в нас на форумі ніхто нічого й не пише.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Hamster »

Яка вартість рибалки? Було б непогано у звіти ввести пункт вартість риболовлі, так як вона кожного року може змінюватись :ne_vi_del:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

Hamster писав:Яка вартість рибалки? Було б непогано у звіти ввести пункт вартість риболовлі, так як вона кожного року може змінюватись :ne_vi_del:
Вся актуальна інформація про водойми Рівненщини на головній мапі сайту.
З острову 80 гривень, з берегу 60. З другого острову (на який треба пливти човном з першого острову) — 400 гривень.
Пізніше цей оффтопік витру.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
petryxa1365
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 04 червня 2014, 08:15
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення petryxa1365 »

Були з колегою в Бочаниці з 01.06 на 02.06, ловили на 11 та 12 пірсах. Ловили на фідери і брало в нас тільки на опариш, а пробовали на кукурудзу то результат був нульовий. Погода була непередбачувана то дощ, то туман, вітер 01.06 був західним, а 02.06 змінився на південо-західний. Взагалі клювало періодами, але часом так, що невстигали витягнути одного фідера то вже клювало на другому і на третьому. Рівень води був високим, давно вже такого не бачив тут. В'їзд на острів був затопленим. В кінці кінців було зловлено мною 14 кг карасів, а колега зловив 6,5 кг. Попалося два дзеркальних карпіка в мена на грам 500 в колеги на 1 кг, більше карпів не бачили.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Перемогти плотву. Бочаниця, 17-18.06.2014

Непрочитане повідомлення stal1n »

Перемогти плотву. Бочаниця, 17-18.06.2014

Компаньйони: Ярослав Грабар.
Погода: мінливе небо: то багато хмар, то чисто, то хмари на фоні інших хмар, а під кінець рибалки чисті білі хмаринки. Вітер першого дня був здебільшого східним, а наступного дня північно-західним 6 м/с. Температура +18, а от вночі холодно. Тиск 741 мм.рт.ст..
Рівень води: дуже високий.
Час ловлі: з 19:00 до 13:30. Вночі не ловив.
Місце: пірс №5, а в Ярослава №4.
Вартість рибалки: 80 гривень.
Зловлено:  мною більше семи кілограм карасів та плотви, два окуні і два невеликих карпа.
Наживка: опариші, венгерське тісто cucc pufi, мастирка на спутніках. Пробував також і кукурудзу і горох і хробаки і риболовні гранули. Але найкраще карасі клювали все-таки на опариша.
Прикормка: на методі Sonubaits “Super carp method mix”, на фідері Traper "Kapriowate wody stojace", на пікері прикормка з цієї рибалки.
Снасті: пікер, фідер, тяжкий фідер, вудки, спутніки. Коротше, дуже багато снастей шукали ключик до водойми і вподобання риби цього дня. Карасі ловились майже виключно на фідер. Лише пару невеличких витягнуто на спутінки.

Мали ми на роботі цілим колективом поїхати на відпочинок типу "рибалка". Всі думали, планували, щось вирішували. Але в кінці кінців поїхали аж двоє людей: я і Ярослав :)

Приїхали, зайняли попередньо замовленні місця і "швиденько" почали розгортати всі свої снасті. Вибрали ми ці місця через вітер, який саме тут не буде створювати нам великих хвиль.
"Поплавчане" місце я прикормлював лише горохом та пшеницею. Ближню дистанцію складною прикормкою з солодко-мясною ароматикою. Середню дистанцію траперівською прикормкою для стоячих водойм і коропових риб з додаванням смаженої меленої коноплі і бананового гелевого атрактанту. Дальню ж дистанцію кормив суто спеціальною методною прикормкою від іменитого виробнику Sonubaits з запахом котячого корму.

Зображення

Як завжди на всіх моїх рибалках в Бочаниці цілий вечір клювала виключно плотва. Ну чому, чому коли ми приїжджаємо з нічівлею в перший день не клюють карасі чи карпи? Куди вони всі від нас діваються?! Який сенс тоді їхати з вечора, якщо на карасів можна розраховувати лише зранку? Нерозумію. Але якби там не було ввечері клювала лише плотвичка. Розмір був до долоньки.
Лише один вийняток, ось цей карасик :)

Зображення

Хоча минулого свого разу Ярослав дуже успішно рибалив вночі, цієї ночі всі снасті стояли дубом. Я чекав-чекав на кльов, але все дарма. З настанням темноти кльов плотви відрізало, а кльов карасів так і не розпочався. Хоча було одне виключення. Десь в районі одинадцятої вечора, після того як ми повечеряли я знайшов свою поплавчанку (з наживкою типу варений горох) затягнутою в комиші. Довелось поплавати :) Але далі скільки я не сидів над снастями, так нічого й не клювало. Закон підлості в дії.
Зображення

Добряче змерзнувши сидячи на пірсі я поліз мерзнути в спальний мішок. Натягнув на себе все, що тільки мав, але все одно було трохи холоднувати. Кілька разів я просинався від холоду. Ну, але якось перебув я ту зимну червневу ніч.

Зранку виявив всі свої наживки з'їденими, але ніде риба не засіклась. Сів за фідери і перенаживив всі спутніки. Почав клювати карась, але не дуже то й інтенсивно. Кльов я б оцінив би на "так собі". Лише на поплавчанку плотва клювала просто відмінно і на убій. Тому я начепив на поплавок горох з розрахунком на більшу рибу, і плотва (більша) клювала на той горох. Жодного карпа чи карася на поплавок.


Карасики на фідері поклювали десь до восьмої ранку, а потім була перерва в кльові до години десятої. Що я помітив, на фідер клювало набагато краще ніж на пікер. На метод майже не клювало взагалі. За всю рибалку аж три покльовки, реалізована мною була лише одна — карпик десь з півклограма. А ось на фідер попадались справжні бочаницькі красені-карасені. Дуже радували своєю поведінкою при виважуванні, аж серце йохкало.
Зображення

Коли була оця перерва в кльові, що тривала десь години дві-три я вже й не знав, що робити. Перезакиди і підгодовування місця ніяк не допомагали. Зміна повідків, гачків на менші теж. Тому я вирішив задіяти старий-добрий перевірений поколіннями метод покращення кльву на рибалці — пішов в туалет зробити чорну справу, благо господарі ставка набудували тут кілька кабінок. І о чудо, ви не повірите, але реально допомогло! З десятої години карась проклюнувся, а плотва майже не діставала мене.

Зображення

Карась клював хоча й рідко, але стабільно. Час від часу влітали особини грам по 350, але в основному була грам на 200.
В цей же час у мого напарника кльову на фідер не було, він не став паритись і просто відвів душу на маховій вудці по плотві. Я не знаю скільки штук він її наловив на кукурудзу, мабуть 100500 :)

Ну ось власне і все. Рибалка видалась дуже трудовою й тяжкою. Я постійно щось змінював, бігав, вставав й сідав. Переоснащував снасті, змінював якісь підходи. Намучився коротше. Тепер на наступний день мені ой як болять ноги.
Спутніки нічого хорошого не принесли. На них клювало слабенько, хоча я використовував 4 різних види наживки й різні-різні насадки там. Найкраще себе проявила мастирка з часником — саме на неї було найбільше покльовок карася.
Зображення

Коли ми вже почали збиратись, то я застосував безвідмовну тактику тут: наживляв на гачок по 5-10 опаришів. Покльовку доводилось чекати довго, але клював 100% великий риб і з величезною жадібністю, що аж фідер гнуло дугою до води. Це дуже радувало :)

Відео з уловом:


Трохи не забув написати: того дня ніхто з рибалок на острові нічого толком крім плотви й не наловив. Лише декому пощастило взявти пару карпиків, й не лише тому, що вони завозять снасті човнами за 200 метрів і добряче там все горохом кормлять. Так що в нас був доволі таки не поганий результат.
Коли я вже попаду сюди на рибалку, щоб тягати одним фідерем безтурботно раз за разом карасів? А то не рибалка виходить, а якась сумлінна тяжка праця по пошуку рибі і її перехитренню з відсіканням плотви :)

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Перемогти плотву. Бочаниця, 17-18.06.2014
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Добридень. Можливо хтось може надати конкретну інфу по водоймі жодного разу там небув. Чи покльовує карась і де там на нього краще сідати і взагалі чи реально там сісти на вихідних. Йихати нам далеченько а попасти в просак нехочеться. Буду вдячний за будь яку інфу.
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Сісти на вихідних на пірсі - краще дзвоніть і замовляйте. Головне не запізнюватись, бо ваше місце продадуть.
Це на острові де 80 ггривень.
А якщо сісти перед островом за 60 грн то місце повинно бути вільне. І доречі саме місце для риболовлі, а фігвам біля вашого місця може бути зайняйти відпочивальниками які будуть "гандошить" 40% до 12 ночі і підтанцьовувати під кожну вашу рибку))))) :smilefish:
На рахунок улову, то якщо вмієте ловити зловите обовязково. :-ok-:
Головне вгадати з дистанцією. Пробуйте всі палочки кидати на різні відстані, де за першу годину будуть клювання можете сміло перехоити так і на всіх вудках.
Кажуть що бажано кидати якнайдалі, там риба більша, але я такого принципу не притримуюсь. :smu:sche_nie:
Удачі вам на рибалці! :fishing:
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Дякую за змістовну відповідь. В разі пойіздки змене звіт.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

Компаньйони: Слава Воронцов і його батько Сергій Павлович.
Погода: ясно, вітер сильний південного напрямку 5-7 м/с. Температура +27. Тиск 740 мм.рт.ст. і по-трішки падав.
Рівень води: дуже високий.
Час ловлі: з 17:15 до 13:30. Вночі не ловив.
Місце: пірс №11, в Слави №12, його тато ловив з берегу перед островом.
Вартість рибалки: 80 гривень з острову, 60 з берегу.
Зловлено:  мною 5,5 кг риби. 20 карасів, 4 малесеньких плотвички, 1 судак з півкіло і кілька раків. Слава зловив білше 2 кіло риби, а його батько 5.
Наживка: майже всі карасі зловлені на опариші. Я також застосовував венгерське тісто cucc pufi, риболовні гранули, мастирку на спутніках.
Прикормка: на методі Sonubaits “Super carp method mix”, на фідері Traper "Kapriowate wody stojace" з додаванням вареного гороху атрактанту Tandem Baits "Gel Banan", на пікері Салапінська каша з цієї рибалки.
Снасті: пікер, фідер, тяжкий фідер, ще один фідер на якому робив різні експерименти, спутніки.

Запропонував мені Слава поїхати на вихідних ловити рибу, його тато мав дізнатись інформацію про карпові ставки десь біля Сарн. Але в кінці-кінців все зійшлось на тому (з різних джерел), що найкраще зараз ловити в Бочаниці. Ось сюди ми й поїхали. І хоча спочатку мали виїжджати мало не в 12, але на водойму ми прибули близько 17. Це через те, що ми чекали на машину, далі шукали по місту опариші, бігали по мінералку в магазини "Копійка" і проч. і проч..

Приїхали і зайняли свої місця. Вітер дув трохи з лівої сторони, майже в пику. Мені довелось ставити залізну годівничку вагою в 35 грам, щоб пробивати цей сильний вітер. На пікері вперше в житті поставив найжорсткішу вершинку з тестом в півтори унції. Відразу напишу про ловлю на пікер. Дистанція була десь в 20 метрів, тому я добряче закормив цю точку з руки шарами прикормки. Але це все було дарма, на пікер клювали лише раки. Вся риба стояла далі від берегу.
Приємною несподіванкою було те, що ввечері у мене трішки покльовували карасики на фідер. Зазвичай ввечері клює лише плотва.
Зображення

В цей же час Слава активно годував ракетою місце для ловлі карпів бойлами. За два дні рибалки жоден карп у нього так і не клюнув, лише один здоровий карась взяв кукурудзу на волосяній оснастці в п'ятій ранку.
Я теж цієї рибалки пробував спіймати якусь більшу рибу методом, але нічого так і не клюнуло :( Щось я вже почав сумніватись в спеціалізованій прикормці Sonubaits “Super carp method mix” за 119 гривень. Навіть поставив методну годівничку велику, щоб побільше корму туди помістилось при закиді, все дарма.
Зображення

Поплавчанки я навіть і не закидав в такий сильний вітер, лише на ніч кинув два спутніки, які дубом простояли всю ніч. Також тим же дубом стояли і всі фідери. Вночі нічого не клювало.
Зображення

Підйом о 04:19(я завжди чомусь ставлю не круглі дати, а ось такі хвилинки) і гайда все перевіряти і перенаживляти. Метод виявився десь зачепленим за якусь коряжку далеко не в тому місці де я його закидував. Покинувши всі марні спроби звільнити снасть я перемкнувся на інші палки, на яких не було ні наживки, ні риби. Поки я все оновив і заново закинув, то метод чудов звільнився і я витягнув стандартного карасика, блін. Ні, це звісно добре, що я спас свою таку не дешеву снасть, але ж так хотілось якогось бонусу :(
Зображення

Стався також один курйозний випадок: на пікер я витягнув судака. Можливо він клюнув на хробака, що там був наживлений, а можливо з'їв плотвичку, що клюнула до нього. Якби нам не було, а я вперше в житті впіймав судака на фідер!
Через кілька годин я знову тягнув хижака, але перед самим підсаком він виплюнув плотву з численними ранами на тілі.
Зображення

Рибка клювала не дуже часто, але впевнено. Холостих покльовок майже не було, аби лише карасі по-частіше б клювали. В цей же час у Слава клювало набагато гірше, можливо винна його прикормка, хз. Мої ж карасі таки радували мене.
Зображення

В принципі оце й все про рибалку.
- Спутніки виявились непотрібними, на них клюнув може один якийсь лише карась
- На метод зловлено одного карася і одну плотву. І як вони лишень умудрялися з'їсти таку велику наживку?!
- Також я закинув ще одного додаткового фідера з флет годівничкою і наживкою cucc pufi. Іноді щось там клювало, але я ніяк не міг дістати рибу на цей фідер. Я експериментував з ним, ставив потім різні петлі і годівнички, та все дарма
- На пікер дістав кілька раків і отого судачка
Зображення

А коли вже почали збиратись додому (адже відразу за нами ці пірси були зайняті на другу годину дня) то кльов взагалі відрізали і десь з години 12 не клювало вже нічого.

Ось така рибалка. Звісно не фонтан, але й не погана. Я б її назвав "так собі". Тому що завжди чекаєш чогось більшого, і трофейних карасів, і якихось бонусів карпів-амурів.
Цей же запис в мене на бложику зі всіма фото та відео: Так собі. Звіт з рибалки Бочаниця, 29-30.06.2014
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість