Чемпіонат Рівненської області!

Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Чемпіонат Рівненської області!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Вдала рибалка нарощуємо темп і вперед до перемоги!!!!
Зображення
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Рівненської області!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Vdala Rybalka vpered :fishing: :fishing: :fishing: :prapor: :prapor: :prapor:
Vchora pered vidljotom govoruv z Sanjojy po telefony vze z aeroporty. Nastrij bodrjakovuj tak sho povunno vse bytu TIP-TOP
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Рівненської області!

Непрочитане повідомлення николай »

ВДАЛА РИБАЛКА ДАЕШ НОВЫЙ БИГ ФИШ :buba:
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Рівненської області!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Ny sho tam???
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Рівненської області!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

По попереднім даним наші козаки з Вдалої Рибалки на другому місці, Карпстар - перші, але це лише попередні неперевірені дані!
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Рівненської області!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Да судячи з фінального протоколу в останню добу розпочалася справжня битва за перше місце, але нашим хлопцям часу трохи не вистачило!!!
Вітаю команду Вдала Рибалка - РКК з 2 місцем на Чемпіонаті Рівненської області по спортивній ловлі коропа! Серед Рівненських команд по результатам ЧО вони перші!!!
Зображення
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Рівненської області!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Якби місця розташовували б просто по загальній вазі, то результати були ж практично тими ж лише б Чортків карп опустився на 2 сходинки вниз ,а 2 команди піднялись би на одну вверх!!!! :prapor: :prapor: :prapor:
yurakrav
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 09 серпня 2010, 09:35
Телефон: 0679005431
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Рівненської області!

Непрочитане повідомлення yurakrav »

Дякую всім за підтримку.
Пару фото зі змагань.
Звіт пізніше напишу.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Рівненської області!

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

Вирішив, на писати пару слів про участь в відкритому Чемпіонаті Рівненськоі області зі спортивного лову коропа.
О 3.30 виіхав з дому на стоянку, щоб забрати причіп який вже на був завантажений всім не обхідним .
Виіхавши зі стоянки рухаючись до заправки ОККО ,що на Боярці де мене чекав Валєра " команда Воднік", з яким ми домовились іхати разом, так як він ще не був на водоймі на якій були призначені дані змагання. Зустрівши Валєру та Володю " Сазан"перекинувшись по пару слів. По прямували в напрямку до Львова.
Іхавши по дорозі мислив ,що і за чим маю робити так як на цей раз моім напарником був Юрій Кравченко команда" Саюр", який погдившись зі мною прийняти участь в даних змаганнях, так як Тарас збирався до вильоту з родиною до англіків.
І перше на чому я себе зловив на думці, що ідучи самому не має з ким обговорити план дій,що і за чим, так як напарник за попередньо попередив, що зможе під"іхати тільки на вечір після роботи.
Прямуючи як завжди слухав В. Цой. не порушуючи правил дорожнього руху, О 7. 25 прибув на водойму.
Вийшов ши на берег вже знайомоі водойми, організатори та судді вже прокинулись і складали свій табір, так як вони прибули на день раніше для розбивки секторів.
З восьмоі години почали з"іжатись активно команди на місце збору, дуже приємно було зустріти друзів з якими не одноразво приймали участь в минулих турнірах.
І ось прийшла та година для жеребкування,як завждиця мить як колись казав Тарас трохи мандражить, хоч і не раз був на цій водоймі.
І так коли організатори провели інструктаж, що до правил спортсменів під час проведення змагань.
Почали жеребкування першим тягнути шарик з назвою команди,право було надано Володі охоронцю даноі водойми людині яка на має відношення до даних змагань.
І ось він підійшов до судді і витягнув шар......
Це був шар з назвою моєі команди " Вдала Рибалка". І
І вийшов я, ось тут вже моі почуття були просто однією фразою" НУ ШО ПОІХАЛИ", підхожу я і витягую сектор номер 7 мені,щось казали про офігєнний сектор, а в мене в голові одна думка праця,праця і ще раз праця.
Ставши в "строй" і далі продовживши розмову з Юрою " Немо" який приіхав складі команоди" CARPSTAR", він мені сказав,що це сектор з ближньоі сторони і перший від аератора.
Що вказувало на перспективу,що я стою з краю біля місця де зазвичай живе риба,але пілся розмови з охорнцем який мені повдомив ,що три дні вже "Губатий" дує східного напрямку,
тоб-то в сторону дамби, мен це не радувало,тому як за вітром могла і відійти риба, я в крайніх секторах стояли " Сазан" та " Воднік" хлопаки які вже теж не один рік ловлять коропа .
І ось ми роз"іхались по секторах. І знову "приємна" новина з ліва від мене розташовується команда "CARPSTAR" і розумієш легко тобі Санька не буде. старт. о 12,30
Робиваючи табір , взявся до маркерувння знайшовши одне місце зібльш виділеним твердішим дном на відстані 97 метрів, вирішив палки розташувати зходинками 1) 102м, 2) 98,3) 97м; 4) 96м з правого боку від твердого місця .
Зображення
Підібравши пару комбінацій вудки вже в воді і настав час очікування тієі самоі митті звуку сигналізатора.
Міняючи насадки ні як не можу підібрати ту на яку відізветься риба, тай задачу,ше ускладнюють бекліди " грузи які притоплюють жилку" тому як вони знімають чутливість клювання риби.
І ось о 15.30 маленький пік сигналізатора. Дивлячись на рух свінгера розумію , що то амур, почекав ши якусь мить, свінгер почав опускатись, і я починаю виважування і чітко відчуваю, що я не помилився на тому кінці стуками" киваючи головою" як не великим молоточком дає про себе знати Амур. Не форсуючи, так як мого напарника,ще не було я його ну дуже акуратно завожу в підсак. " Розмочився".
Через 30 хвилин знову покльовка, і я вже розумію як-би все гуд, но помилився, риба шла спокійно не особливо впиралась і на моій ясній голові навіть думки не було, що знову амур, так як іхнє виажування різниця від виважування коропа.І коли я його по бачив ближче до поверхні води він був вражаючих розмірів, я присів,щоб підсунути підсак як далі в воду так як виважування прописане тільки з берега,... одна мить і прикрий схід гарного суперника.
Вибравши тактику закорму крупнішоі фракціі роблю вечірній закорм , щоб була крупніша риба. Так як де які команди в своєму активі вже до настання темноти мали по декілька риб. А в мене тільки один амур.
А риби як не було так і не має.
По дивляючись в сторону CARPSTAR які тим часом по трохи підловлювались,розумів, що щось не так.
І ось приіхав Юра приблизно о 22годині, розповівши йому обставини на той час, зрозумів ,шо йому така переспектива не особливо приносила радість.
Він вніс пропозицію по вечеряти, а далі будемо мислити,що робити далі
Ось прийшла ніч, на далі не перестаємо комбінувати і Що дві години міняти наживки
Зображення
Закипівши "плати" від цих комбінацій о 2,30 прймаємо рішення про слідуючих чотири І навівши будильники на 5,30 лягли по спати.
За цей час так і не було риби.
Почувши звук будильника не хочеться прокидатися.Але встаєш ідеш вмиваєшся холодною водою, випиваєш ранішньоі кави.
Знову включаєшся до роботи.
І так знову тактика, на лягаємо на кобру поки прийде час важкоі артилеріі.
І так пройшла перша доба. Погода починає погіршуватись, судді ходять зважують рибу, а в нас немає ні одніє риби.
І ось після 12 години є чудовий звук сигналізатору і виважуання прийшо в короп біля 5кг,
Міняємо кормову прогаму, тобто добавляємо зернову і сипучку, і запускаємо в дію.
Зображення
і знову шукаємо насадку яка виразиться на кормовому пятні. І так на протязі дня по тихеньку починаємо підлолюватись, але ще ні чого конкретного не підібірали на різні комбінаціі і де по різному , але не так як мені хочеться , бо занаючи ,що короп риба стайна не може бути одна риба в 4 години.
І ближче до четветоі годин картина прояснюється. І 17 годині робимо потужний закорм і даємо можливість рибі без препонно зайти і харчуватись.І на одну із нами вибраних комбінацій риба вже відзивається триччі підряд.
Я вже зробив помітку що, корм підібраний правильно і з насадкою майже все добре і близько до19 години в зону ложу ще твердого, або " нічного" корму. і сідаємо вечеряти. Аналізуючи ,що за день зловили 6 риб.
І знову прийшла риба, що нас не може не радувати, вечір про йшов до волі спокійно, а ось з 00годин " І ТУТ ОСТАПА ПОНЕСЛО"
ми за другу ніч зловили 7 риб, і знову ступор десь до 9,30 і через 15хвилин плавнеький "паравоз" Юра бере до рук вудку і я його по переджаю, акуратніше бо то можливо важка риба, так і було то був короп вагою 9кг840грам.
Зображення
який нам преніс джек-пот по сумі п"яти крупних риб за другу добу.
Бизько першоі години протоколи судді рознесли протколи і ми вже бачили, що в зоні А ми лідери з вагою 59,620 з яких ми майже 54кг здали за одну добу, але цього мало.
Ми вже розкачали сектор і риба ловилась добре. Розпочали боротьбу за перше місце.
Не відпочиваючи ми працювали та працювали, Не було в зоні коропа, засипались щоб зібрати амура. який не погано теж відзивався на наш корм, і який приносив бажані кілограми і наближуючи нас до загальних лідерів. Вже прийшов час коли в нас виіджало майже в один час по два вудилища, це оці красені.
Зображення
І так за день ми здаємо ще сім риб з вагою приблизно 35-40 кг.При умові проливноі погоди на яку ми вже не звертали увагу.
І ось остання ніч перед фінішом змагань.
Знову добре закормившись не міняючи ні корму .Ні місць лову, і знову з 23,30 поіхали, що до 8 ранку ми не зупинялись і ось 8,30 до нас в гості приплив амур на 7,040 якому ми не могли не радіти.
Але з радістю знову прийшла тривога, тому як риба знову перестала відзиватися.
І кажу Юрку зарядити одну із наших комбінацій зі збільшеним "stringom"
І перед закидом мені сусіди по шуткували ,що то на монстра і ми посіявшись, ложу це " чудо" не в зону а на відстань приблизно в 50метрів від берега і стали чекати. Вже по трохи почали складати речі і збирати обладнання яке вже нам не пригодиться для викорстання , щоб після фінішу було меньше.
І Юра вже деякі речі почав відносити до свого авто.
І знову " паравоз" я беручи палку до рук відчуваю як на тому кінці, хтось, аж ні як не хоче розвертатися і йти в мій бік, він собі потихеньку змотує жилку з котушки.
І все ж його зупинили і легенько не форсуючи завели в підсак, на зважуванні він показав 10,250
Зображення
І після цього красеня до нас в гості ні хто так більше не приплив

І ось фініш.
Наша команда зайняла друге місце на цьому турнірі з загальною вагою152кг280грамів,
та ще було за другу та третю добу, по п"яти крупним рибам (призи джек-поти)
Ось така в нас вийшла рибалка.
З повагою Саша "Вдала Рибалка"
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Рівненської області!

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Гарна рибалка :dribble:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Рівненської області!

Непрочитане повідомлення николай »

SashulkaB3 писав:Гарна рибалка :dribble:
:-) Вдала Рибалка :goodpost:
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Рівненської області!

Непрочитане повідомлення stal1n »

Чудовий звіт, з величезним інтересом прочитав. Дійсно, щоб здобути якийсь результат, то потрібно підібрати той самий ключик і неабияка праця.
А що там було на змаганнях зі смаженням риби?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Рівненської області!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

stal1n писав: А що там було на змаганнях зі смаженням риби?
В нашій області є РОФРС. А в неї є президент. А на карпові змагання той президент їздить зі своєю "молодою командою". Так як це були карпові змагання...то чим ще там зайнятись коли ріба не клює??? Правильно!!! Їсти та смажити ту, що клює!
В пісеньці тільки слід змінити м'ясо на риба!!! :dribble: :al_kana_ft: :ku_bok:
Але що ж ти поробиш. То команда президента РОФРС :ni_zia:
Відповісти

Повернутись до “2013”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей