Прилбичі(Львівщина)

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення stal1n »

Юра, твій звіт дуже хороший
я б тобі два лайки поставив би, аби міг
От же ж можеш писати коли захочеш!
Я прямо з тобою на рибалці побував. Молодець!
:bra_vo:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення sancho »

шикарний звіт я теж хочу в Прилбичі.
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення _magic »

mono carpfishing
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

Єгорко просто КЛАС :co_ol:
Дивишся і згадуєш і знову тяне на Прилбичі :fisher:
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Так як відкривав цьогорічний сезон зразу ж на змаганнях (без тренувань) да і змагання не сильно багаторибні виявились, то відкривати по справжньому риболовний сезон вирішили їхати на найкращу коропову водойму україни - Прилбичі. Запакував я прицепчика та в п’ятницю, 31.05 о 07:00 заїхав за Стасом і в дорогу. Повертались назад аж в неділю, 02.06. Дорога з усіма кофебрейками та "зупинисьбілякущика" займає до 4 годин. Але завдяки збудженню від передчуття рибалки час проходить не помітно. Да і по львівській трасі їхати саме задоволення, як в Рівному включив п’яту, так у Львові і виключив....

Приїхали на водойму біля 11-ї, якраз попали на збори та нагородження клубного чемпіонату України. Погутарили з Ігорем-Ужем, зареєструвались та на сектора. Враховуючи той факт, що на чемпіонаті були задіяні сектори тільки на одному березі, ми вирішили ловити на протилежному березі з надією на те, що тут риба менш нашугана та наколота (водойма 120 га, як-не-як). Затаборились на 4 і 5 секторах, поки там палатки, розкладушки, за приїзд, за рибалку, закидатись я почав в районі 15-16 год. Якраз приїхали меджик з шалуном на 2 та 3 сектори.
Стас же навпаки, першим ділом позакидав палки, без маркування і годування, просто навмання в різні боки та на різні дистанції - ця тактика називається «на дурника», а потім почав облаштовувати побут, прикорму і т.д. Забіжу на перед – «на дурника» він дістав карпушу 9,5 кг!

Погода була не зовсім радісна – в п’ятницю прохолодно, постійні зміни вітру, скачки тиску, в суботу цілісінький день поливав дощ, в неділю була спека з штилем – не зовсім «риболовна» погода – але хіба то нас колись лякало?

Зображення

Повивчав я трохи карту дна, трохи помаркувався і вирішив ловити на дистанції ~100 метрів перед ямами, які були трохи далі по праву і ліву руку від мене. Промаркувавши на кілочках на цю відстань палки, так і позакидав їх, дві трохи правіше, дві трохи лівіше. Правда, мене брали деякі сумніви стосовно відстані, тому я вирішив її перевірити. Дякуючи рівненській рокет-школі я дізнався про дуже простий і зручний спосіб визначення відстані закидання снастей за допомогою гуглмапса, тому переміряв і… о диво… виявляється лічильники, які ми купили на клуб минулого року були браковані і я фактично закидався трішки далі 140 метрів!

Зображення

Так шо, хлопці, все шо ви міряли 2 роки на покидушках – то не правда.

Далі пішла звичайна рутина звичайного карполова – годування, кобріння, очікування паравоза, перезакидання, глінтвейн під шашличок, коньячок під цукерки з коньячною ж :hi_hi_hi: начинкою… Та шо я розповідаю? Все стандартно як у всіх…

На обід смажена картопля з курячими стегенцями на грилі.

Зображення Зображення

Риба клювала не так як біля чорних каменів, але все-таки щось ми ловили. Проскакували четвірки, п’ятірки, шестірки, в ніч з суботи на неділю та в неділю до обіду повалили тузики (карпики по 2-3 кілограми). То ми їх навіть не діставали на берег, прямо в підсаці обережно звільняли та відпускали. Але саме головне, в першу добу ми поставили свої нові особисті рекорди – Стас про свої обпісяні від радості штани напише сам, а я злапав красеня на 12,44 кг.

Стасовий рекорд – 9,55 кг. Ось так на справді виглядає риба в 9 кг.

Зображення Зображення

Моя дванадцята

Зображення Зображення

Всю рибу ми важили в кілограмах, сумка для зважування тарувалась (тобто не враховувалась у вагу риби).

Це фото на майбутнє для порівняння пропорцій, може хто захоче якусь шістку обізвати п’ятнадцятою.

Зображення

До-речі, з власного досвіду знаю що підняти та втримати на витягнутих руках для фото ту ж рибину в 8-9 кг. не дуже й то просто. Не говорячи вже про вагу за 10 кг. А ще як вона починає лупити хвостом… Це ж можуть підтвердити Скольмакси – вони свою 19-тку в двох подавали третьому на руки, швидко втікали та фоткали. Тому не вірте тим, хто тримає на витягнутих руках рибу, яка на вигляд максимум 4-5 кг. і заявляє що то 9-тка.
Да й таке…

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

В проміжках між паравозами ми пробували фідерити карася. На хробака йшов десь +/-150-грамовий. Меджик підказав закидати на кукурузку – почали їхати лапті грам на 300-400, то по 2 десятки ось таких Зображення взяли. А сам Ігорко в цей час дістав коропа на 15,5 кг. Ось тут фото.

Саме гірше для мене в карпфішингу, це збиратись додому. Повивалюєш все з палатки і ходиш кругами, не знаючи за що хвататись.

Зображення

Єдине що радувало, це відсутність дощу – хоч можна насухо скластись. Під час зборів у мене ще двічі сильно паравозило, але то були все ті ж тузи.

По дорозі додому, переїхавши через Львів, ми зупинились на заправці почекати рівненські команди, що їхали з ЧО з Миклашева. Підїхали Сазан, Воднік, Вдала рибалка – вони розповіли про змагання, про те як знялась команда Одісей і як жарила коропа команда Денір. Хвилин так 30-40 ми ще постояли, пореготали всі разом та й рушили купкою додому.
Загалом виїздом задоволений, деякі висновки зроблені, вже складаюсь їхати знову.

Зображення

Звіт поза конкурсом.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення _magic »

_magic писав:к вечеру будет еще и видео... :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:

смотрим...
просьба крепко не пинать... :metal:
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення stal1n »

Віктор, звіт хороший, лаконічний і зрозумілий. Спасибі!
Лише напиши які насадки були у фаворі?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення zerich »

Звіт -супер , відео також.
Мейжеку маленьке зауваження - рибу під жабра брати не можна , маленьке пошкодження жабр і вона вспливе верх пузом !
Перш за все пам'ятайте про обережне поводження з рибою !
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

stal1n писав:Віктор, звіт хороший, лаконічний і зрозумілий. Спасибі!
Лише напиши які насадки були у фаворі?
пробували на все по трохи, але в основному в мене більша риба їхала на тверду полуницю з поп-апом шовковиця. на пилюку йшли тузи, а потім вони і на трерді бойли повалили. навіть при тому що ставив 20-й бойл з 16-им поп-апом не обрізаючи їх. шось тіпа ось так:

Зображення
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

stal1n писав: Лише напиши які насадки були у фаворі?
А в Кузьми та в мене, у фаворитах була слива від Річворт + поп-ап ананас від Солар. Особисто в мене було 60% риби на цю комбінацію. Хоча, даних бойлів у прикормку не добавляли. Мій сектор був солодкий(Тутті-фрутті), а у Ігорки мясце(Карпіо пєлєтс).
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення _magic »

zerich писав:
Мейжеку маленьке зауваження - рибу під жабра брати не можна , маленьке пошкодження жабр і вона вспливе верх пузом !
Перш за все пам'ятайте про обережне поводження з рибою !
Так я и предполагал,что кто-то сильно зрячий найдется ... :sh_ok:
Порезан безымянный палец и я инстинктивно согнул его и попытался спрятать ,чтобы не было видно...
А как правильно держать карпа я знал раньше, чем научил тебя вязать поводки и забрасывать карповые палки... :ne_ne_ne:
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення николай »

перший млинець... :facepalm:
відпочинок на лоні природи з сім"єю



хочу ще :prapor:
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення _magic »

николай писав:перший млинець... :facepalm:
відпочинок на лоні природи з сім"єю

http://www.youtube.com/watch?v=CqGikSwk4ZQ
хочю ще :prapor:
помощник - то ,шо нада... :)
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей