Обговорення конкурсу звітів 2013

Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Обговорення конкурсу звітів 2013

Непрочитане повідомлення SPIN »

переможця буде визначено за найбільшою кількістю лайків в дописі, кінець голосування 23:59 5 червня.
не знав в яку тему писати, тому сюди озвучу думку: я рідко дивлюсь звіти не про спіннінг, можливо інші також, тому виходить, що переможець визначається за рахунок більшої аудиторії у відповідній темі + пару випадкових, можливо варто змінити процедуру визначення переможця ?
ПС
Нічого проти немаю проти вже визначених переможців, просто думка.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Конкурс звітів 2013

Непрочитане повідомлення stal1n »

SPIN писав:
переможця буде визначено за найбільшою кількістю лайків в дописі, кінець голосування 23:59 5 червня.
не знав в яку тему писати, тому сюди озвучу думку: я рідко дивлюсь звіти не про спіннінг, можливо інші також, тому виходить, що переможець визначається за рахунок більшої аудиторії у відповідній темі + пару випадкових, можливо варто змінити процедуру визначення переможця ?
ПС
Нічого проти немаю проти вже визначених переможців, просто думка.
потім я наші ось ці повідомлення кудись перенесу, або просто витру.
Але напишіть мені, яка процедура була б кращою?

як на мене, то було б дуже добре визначити окремо переможців по спінінгу, по фідеру, по поплавчанці, по карпфішингу і так далі
Але в нашому славному місті Рівне, серед всіх рибальських (і не дуже) магазинів зголосились стати спонсорами дуже не багато організацій. Тому призів при такому розкладі на всіх не вистачить :(
Я пропоную в кінці року відібрати все-таки найкращі звіти (крім основної номінації) по кожному виду ловлі та й відзначити їх авторів.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Конкурс звітів 2013

Непрочитане повідомлення SPIN »

Але напишіть мені, яка процедура була б кращою?
Як варіант голосування модерів цього форуму чи інших умовних експертів (мінімум трьох). Критерії прості: цікавий та інформативний звіт, оздоблений гарними фото.
Оцінювання можна провести за системою балів:

1 бал за гумор та/або просто цікавий виклад подій
1 бал за інформативність (приманки, техніка лову)
1 бал за фото
можливо ще один-два критерії
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Конкурс звітів 2013

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

+1 бал за дотримання принципу впіймав-відпусти, або за битого браконьєра :smu:sche_nie:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Конкурс звітів 2013

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

kamennieshipy100 писав:+1 бал за дотримання принципу впіймав-відпусти, або за битого браконьєра :smu:sche_nie:
:sh_ok: я думав, що люди не міняються
Повага :metal:
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Конкурс звітів 2013

Непрочитане повідомлення DerSieger »

як на мене, то діючий варіант самий прийнятний. всі звіти що приймають участь у конкурсі збираються в цій темі у вигляді посилань. хто захоче проголосувати, може з цієї теми перечитати всі звіти і поставити свою галочку.
стосовно 3-х експертів вважаю варіант не правильним, так як їхня думка субєктивна і потім будуть скарги шо "був звіт кращий а вибрали гірший". а коли голосує вся громада - то так чесніше.
це я так думаю.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Конкурс звітів 2013

Непрочитане повідомлення proteus »

DerSieger писав:як на мене, то діючий варіант самий прийнятний. всі звіти що приймають участь у конкурсі збираються в цій темі у вигляді посилань. хто захоче проголосувати, може з цієї теми перечитати всі звіти і поставити свою галочку.
стосовно 3-х експертів вважаю варіант не правильним, так як їхня думка субєктивна і потім будуть скарги шо "був звіт кращий а вибрали гірший". а коли голосує вся громада - то так чесніше.
це я так думаю.
+100500 .... ИМХО надо читать всё ... Если отчёт красочно написан и отфографированый, лично мне всё равно будь то он по фидеру или морскому спиннингу . Читать-смотреть ведь все равно интересно ...
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Конкурс звітів 2013

Непрочитане повідомлення SPIN »

kamennieshipy100 писав:+1 бал за дотримання принципу впіймав-відпусти, або за битого браконьєра :smu:sche_nie:
Погоджуюсь, ще додам "переконав браків припинити незаконний вилов" (я обходився цим, бо зразу бити негоже, може тільки як не дойде переконання, хібащо "електрикам" електроди зразу в мозок, бо добре вони знають про шкоду яку завдають, а сіточники - це нажаль вкорінена традиція)

можна ще додати бал за найбільшу кількість лайків, тоді буде врахована і думка "громади".

" ИМХО надо читать всё "
Багато що ТРЕБА але ТРЕБА також виходити з реалій і домогтися досконалої оцінки звітів . Система балів використовується в багатьох сферах для неупередженої оцінки будь-яких результатів. Модери можуть спільним рішенням викласти результати оцінки в балах і таким чином визначити переможця, тобто пояснити свій вибір. Тоді буде максимум об"єктивності.

"стосовно 3-х експертів вважаю варіант не правильним, так як їхня думка субєктивна"
для цього і вводиться система балів

"і потім будуть скарги шо "був звіт кращий а вибрали гірший""
якщо учасники будуть в курсі що система оцінювання прозора, то скарг не повинно бути
ПС
Взагалі озвучу своє відношення до звітів. Якщо я пишу звіт чи фотографую, то в першу чергу тому, що мені це подобається, а все інше розглядаю як БОНУС.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Конкурс звітів 2013

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

А я взагалі проти того ,щоб мої звіти виносили на конкурс, мені призів не потрібно!!!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Конкурс звітів 2013

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

MAXIMUS писав:А я взагалі проти того ,щоб мої звіти виносили на конкурс, мені призів не потрібно!!!
Зажрався :metal:
Мені теж, якщо і пишу то від душі, а не заради призів. Просто ділюся з громадою своїм класним настроєм! От нещодавно повернувся із Прилбич, а звіту написати не можу...зуба вирвали. Те що написав, Ігорко забракував...Тут не так важливе написання(аби написання) - вкладеш душу в звіт+трішки гарних фото=суперзвіт!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Обговорення конкурсу звітів 2013

Непрочитане повідомлення stal1n »

Я уявлення не маю як ті бали кому нараховувати, тому вирішувати який звіт кращий будуть лише наші форумчани шляхом відкритого і прямого лайкання постів
дякую!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Архів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей