Страйкбол

Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Страйкбол

Непрочитане повідомлення DerSieger »

маланять мене, вже яка пора, в страйкбол поганяти. я все морожусь, що я вже не призовного віку і стаГий, бальной чєловЄк. але відчуває пята точка, що все-таки прийдеться віддати борг батьківщині. окуляри, автомат і набої вже мені підготували.
питання до тих, хто в курсі - яке обмундирування підбирати? я розумію - щоб не було боляче, але все-таки жара стоїть - в грубій кофті і ватниках не побігаєш. може є шось спеціальне?
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Страйкбол

Непрочитане повідомлення proteus »

стаГий, бальной чєловЄк коли у волейбол ганяти будемо? :facepalm:
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Страйкбол

Непрочитане повідомлення DerSieger »

proteus писав:стаГий, бальной чєловЄк коли у волейбол ганяти будемо? :facepalm:
вроді якось має збиратися пісочниця на басіку в пляжний час від часу пошпіляти, то може якось...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Страйкбол

Непрочитане повідомлення Valldemar »

DerSieger писав:маланять мене, вже яка пора, в страйкбол поганяти. я все морожусь, що я вже не призовного віку і стаГий, бальной чєловЄк. але відчуває пята точка, що все-таки прийдеться віддати борг батьківщині. окуляри, автомат і набої вже мені підготували.
питання до тих, хто в курсі - яке обмундирування підбирати? я розумію - щоб не було боляче, але все-таки жара стоїть - в грубій кофті і ватниках не побігаєш. може є шось спеціальне?
В більшості людей що проводять чи здають пейнтбольне спорядження є амуніція. Що до, щоб больно не було, то цього тобі не минути. Я грав зимою був вдягнений в термобілизні і двох штанах, але синяків уникнути не вдалося. Раджу домовитися між собою що в притул і з відстані 2-3 метри стріляти заборонено, просто умовно вже вбитий, так робили ми. А то почнуть в притул обстрелювати, щей очерєдями, тоді будеш як після вітрянки ходити в синяках :-) :-) :-)
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Страйкбол

Непрочитане повідомлення Delife »

Страйкбол не пейнтбол ) там ніяких вимог особливих до одежі немає. Окуляри тільки обовязкові.
Форма бажано камуфляжна ;) Ато тих хто відігрує терористів з КС називають мультиками. :-)
Ще є хардбол - отам і треба амуніція, але то другий коленкор.
chaeman
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 20 грудня 2015, 14:45
Контактна інформація:

Re: Страйкбол

Непрочитане повідомлення chaeman »

Delife писав:Страйкбол не пейнтбол ) там ніяких вимог особливих до одежі немає. Окуляри тільки обовязкові.
Форма бажано камуфляжна ;) Ато тих хто відігрує терористів з КС називають мультиками. :-)
Ще є хардбол - отам і треба амуніція, але то другий коленкор.
А як на мене, то пейнтбол безпечніший і більш цікавий, бо динамічний, я з друзями кожну неділю збираюсь тут (удалено\не согласованная реклама запрещена), там дуже классний майданчик для гри.
parasolka
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 08 серпня 2019, 12:31
Контактна інформація:

Re: Страйкбол

Непрочитане повідомлення parasolka »

пейнтбол менш болючий :-)
Відповісти

Повернутись до “Спорт”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей