РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Розмови про те шо не входить в інші форуми
Правила форуму
Перше, воно і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити

Забороняється вживати слово "Брєд"
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

:-) :-) :-)"Харашо запланировано наполовину здєлано" :-) :-) :-) Ідея звичайно не погана,але наш форум для Федерації як чорновик,тому що тут нічого не треться,а переноситься в відповідні для цього розділи,а Федеративний сайт як чистовик підтертий,з забаненими всіма інакодумаючими і так далі. Не зрозуміло лише для кого цей весь фарс придуманий і кому потрібен. Не може бути на форумі де товчеться купа народу все гладко і під одну гребьонку,бо скільки риболовів,стільки і способів ловлі.Те, що пости тут не труться спонукає риболовів більш відповідально підходити до написання своїх постів,особливо коли комусь, щось радиш. Я б ніколи не почав цю тему,котра тягнеться ще з зими і продовжував цей цирк спостерігати з посмішкою,якби не те що в мому випадку "карпфішінг"-зовсім не бюдетний вид риболовлі і навіть на любительському рівні ловлячи в своє задоволення зібрати комплект,робочих,допоміжних вудлищ з катушками і все інше щоб стартанути(тіж палатки на перших порах туристичні,надувні матраси замість розкладушок і т.д.і т.п.)виливається в підсумку в круглу копійку.Тому я особисто не брав би на себе відповідальність завищувати показники тих чи інших брендів на весь інтернет лише для задоволення своїх особистих амбіцій,чи щоб комусь насолити тим більше якщо я виступаю за якусь команду. Але деякі індивідуми відносяться до цього менш відповідально,та і навіщо, якщо можна все раніше сказане зтерти і сховати голови в пісок!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення _magic »

ух ты....
неужели свет в конце тоннеля?
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

В звязку з ситуацією,яка склалася в РОФРС, а саме:
- постійні бани членів РКК на сайті РОФРС,
- виключення з членів РОФРС мого напарника по команді Дмитра Таргонського без вагомих на те причин,
- неотримання мною і моїм напарником Дмитром посвідчень кандидатів в майстри спорту України,бо вже пройшли всі строки,а віз і нині там. Хоча ми їх заслужили великою працею і великими фінансовими затратами(суму не пишу,бо не всі зможуть її зрозуміти).
- відсутність прогресу в розвитку коропового напрямку в РОФРС, а скоріше його повного регресу
- останні скандали на Чемпіонаті Рівненської області по спортивній ловлі коропа
- і по багатьох інших причинах

Я , Сидорчук Юрій Юрійович, прошу виключити мене з членів Рівненської Обласної Федерації Риболовного Спорту.
П.С. Пишу тут,бо цю гілку відвідують члени президії РОФРС! Після прочитання моєї заяви прошу мені відписати про задоволення мого прохання.Письмову заяву писати не буду принципово - як Ви до мене , так і я до Вас!!!
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення DerSieger »

прочитав звіт ігора на закарпатському форумі:
Igor Uz писав: На вихідні вирішили вискочити на день кудись відпочити...
... і тут у сусідів чуємо пожвавлення, підходимо до них і бачимо як двоє в лодці намагаються підсачити сома що майже втроє більший за підсак, мучилися довго, але нарешті "затрамбували". Зібралася купа народу, фоткатися, потім почали важити, наважили 25кг, я дивлюся на нього і не розумію - ну ніяк він не тягне на 25кг, питаюся яка вага, показують таку як у мене тільки другої фірми, всеж таки йду за своєю, зважую - фіксую 12.400 це вже реально, починаєм розбиратися - виявляється хлопці не знали що на вагах є не лише шкала в кілограмах а і в фунтах, от так і зявляються легенди...
щось це до болі мені нагадує...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Справді було таке, потім ще чув розповіді що на минулому тижні був сом на 64 кг! :-)
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: РОКЕТ-БЕЛІБЕРДА

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Igor UZ писав:Справді було таке, потім ще чув розповіді що на минулому тижні був сом на 64 кг! :-)
це я до чого...
у нас тут на рівненщині (да і не тільки у нас, а і на спортфішингу і на carpliga.com та ін.) деякі великі вожді та прєдводідєлі рокет-школи викладають фотки тузиків з підписом "8 кеге", чи "9 кеге". колись хтось їм пробував сказати, що то мабуть вага у фунтах, але вони того не признали, сказали що автор зауваження (мяко кажучи) редиска і забанили на форумі рофрс його та ще чоловік 4-5 для профілактики псування репутації великого магістра копіпасту, всемогутнього володаря кнопки "Del", гуру плагіату та кандидата сраколизьних наук.
добре тобі, Ігор, що тебе не забанили, як ти виявив що то фунти... мене, йошкін кот, забанили за те, що я під час відсутності будь-якої інформаці про пропроведення ЧО на форумі рофрс копіював наявну інфу з актівльвова. видно на рівненщині ексклюзивні права на копіпаст має тільки одна людина...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум!”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей