ПОЛЯНИ

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Женя
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Женя »

Всім привіт!!!
Був в неділю в полянах. Готувався на карпа. Просидів з 5 ранку до 1 дня - ноль повний, час від часу брав малий карась. Карп гуляє, робить свічки але не бере. Просидівши до обіда з нольом взяв спінінга і пішов з другом на корнєєвий став - ноль у друга сход двушки, потім пішли на трикутний став теж ноль, пацан років десяти стояв ловив весь час з одного місця і бац - двушка може і більша. Гроза почалась конкретна, під час грози пішли на "Г" образний став той що біля будки - 7 штук на двох шнурківпо грам 500 - 800. Потім вишло сонечко кльов припинився.
Ціна не змінилася - 30 грн. Пісок ще той :)
Остап: перше фото - той став що з островком карп максимум до 3 кг, в тому році брав не погано, з лівої сторони видно два, то той що перший там і рибачу, є екземляри до 5 кг. Той дальній з ліва теж зариблений карпом, але що там не знаю, були там хлопці з ночовкою теж глухо.
Ці три стави осінню спустять :cry:
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

"перше фото - той став що з островком карп максимум до 3 кг, в тому році брав не погано, з лівої сторони видно два, то той що перший там і рибачу, є екземляри до 5 кг. Той дальній з ліва теж зариблений карпом, але що там не знаю, були там хлопці з ночовкою теж глухо.
Ці три стави осінню спустять"
Став з островом був спущений осінню 2007 року. Так само наступний за ним. "Зарибили" ці стави двома відрами карпіка розміром в пів долоні - по відру на кожний став. :D Ну ще трохи малька карася залишилось в канаві після спуску. Так звідки там 3-х кг короп? Ну один- два на весь став ще якось могли в мулі пересидіти чи ще якось випадково потрапити...
Там де нібито карпи до 5 кг, - можливо, оскільки він давно не спускався.
Самий дальній на другому фото т.з. "мєнтовський" останній раз зариблювався десь 10 років назад, коли його взяв в субаренду якийсь співробітник міліції (звідси і назва). З того часу став і не спускався, оскільки щоб його спустити, спочатку потрібно поспускати каскад ставів нижче. Яка риба є в "мєнтовському" не відомо навіть власникам, але чув, що там постійно орудують електрики і ніколи не бачив щоб там ловили місцеві. А це ознака...
Відносно спуску... Сумніваюсь. Там нічого ловити. Все що можна було спустити вже спустили за два роки.
Спустяь хіба став біля будки, який дійсно єдиний в Полянах з осені зариблений коропом. Проте ловити на ньому не можна.
Аватар користувача
Troyan
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 29 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Troyan »

Остап писав: Так звідки там 3-х кг короп? Ну один- два на весь став ще якось могли в мулі пересидіти чи ще якось випадково потрапити...
Я не знаю коли ти там ловив, але ми постійно туди їздим і минулого року на всю компанію за сезон було виловлено більше 10 екземплярів за 3 кіло...
Остап писав: Відносно спуску... Сумніваюсь. Там нічого ловити. Все що можна було спустити вже спустили за два роки.
Спустяь хіба став біля будки, який дійсно єдиний в Полянах з осені зариблений коропом. Проте ловити на ньому не можна.
Інформація ж не прийшла сама по собі в голову, прийшов сторож (а він з нами не в поганих відносинах) і сказав шо осінню став буде спущений!!!

Щодо "ментовського ставу" то там дійсно є монстри, принаймні солідна щука однозначно (перевірено)! Просто ловити там заборонено (без відповідного дозволу), а якщо хтось і ловить (а ловлять там постійно :D ) то втіхаря!!!
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Як казав Станіславський "НЕ ВЕРЮ".
Повірю фото на фоні ставу
Відносно мєнтовського... Хто забороняє? 8O Ніякої заборони немає.
Аватар користувача
Женя
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Женя »

Остап чого ти так скіптично відносишся, ніхто нікого не примушує там рибалити!!!!
Невіриш не треба, нам більше залишеться :D
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Женя писав:Остап чого ти так скіптично відносишся, ніхто нікого не примушує там рибалити!!!!
Невіриш не треба, нам більше залишеться :D
Женя, я ж хвости рубаю! :D
П.С. Мабуть ми говоримо про різні стави
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення DBK »

Рибачив сьогодні з друзями там цілий день. Ловив в основному карася в мене в заліку 5 кг карасів трохи більших за лодонь, в мого друга 8 кг. А по щуці пробував сьогодні 30 хв на більше мене не вистачило, мошкари багато, була спіймана щучка трохи більше лодоні, по поводу інших рибаків незнаю. Дуже багато карпятників, сторож говорив що досить непогано ловиться, а щука навпаки казав дуже слабо бере. Як їхали додому то подорозі бачили на власні очі як мужик витянув карпика десь до 3 кг.Оплата так і залишилася 50 грн.
leca
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 23 листопада 2010, 13:12
Телефон: 0677357027
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення leca »

Доброго дня Господа. Щойно получив гарну звістку від власника ставків Поляни. На цьому тижні з ставка"Віп" у ставок "Гадячий"(хто не зна питайте сторожів) було переселенно більш ніж 200шт. коропів від 2кг і до 15кг. :bra_vo: Інформацію надав власник Юра.Викладую фотки та збираю вудки.

http://s003.radikal.ru/i201/1105/05/e9b521ed2e34.jpg
http://s49.radikal.ru/i125/1105/b6/62e1bb8c3b2a.jpg
http://i080.radikal.ru/1105/6f/eb19490a276e.jpg
http://s51.radikal.ru/i134/1105/6b/addb4f9b2b46.jpg
http://s47.radikal.ru/i116/1105/d0/02ac07db8a81.jpg
http://s48.radikal.ru/i122/1105/03/12ecb4da8ff2.jpg
http://i013.radikal.ru/1105/79/56b7a39f3e8e.jpg
http://i017.radikal.ru/1105/4f/91285c8a0704.jpg
http://i073.radikal.ru/1105/33/551f29b14e2a.jpg
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення pushustuy »

За що купив за те й продаю, але товариш був в Полянах з ночівлею то розповів, що 24.03.2012 року після обіду з тестем близько 10 карпів зловили на картоплю близько кілограмового розміру кожен. Значить прокинувся. на якому саме ставі незнаю. По карасю нулі, по щуці також.
leca
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 23 листопада 2010, 13:12
Телефон: 0677357027
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення leca »

pushustuy писав:За що купив за те й продаю, але товариш був в Полянах з ночівлею то розповів, що 24.03.2012 року після обіду з тестем близько 10 карпів зловили на картоплю близько кілограмового розміру кожен. Значить прокинувся. на якому саме ставі незнаю. По карасю нулі, по щуці також.
Дуже цікавить на якому ставу були зловлені карпіки. Був в Полянах 25,03,12 При зустричі з Вовчиком (один з власникив) при заїзді був здивований, що осінню спустили перший став, а також другий. де було трохі карпа. Поїхав далі на Димедів (так схоже він називаеться) знаючі місця мілкі і далекі від берега розмістив там два фідера. За три години одна реалізована поклевка ( окунь грам 150) Постійне посмикування і від мотиля тількі соплі. О 9 годині піднявся вітер і я з товарищем переїхав під ліс на Карасевий. Клев був слабенький, а вітер скаженний. До 19,30 в мене 10 карасиків від 200 до 400гр. 4 плотви, одна гр.300 Товарищ відзначився трема карасями с зачетним на кіло. Погода не балувала, а рибалка важаю вдалась. Всім не луски не хвоста. :ya_hoo_oo:
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення pushustuy »

leca писав:Дуже цікавить на якому ставу були зловлені карпіки.
не знаю на якому саме)) товариш сам толком не зміз пояснити , оскільки, як я зрозумів, він там мало орієнтується.
GoodFisher
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 24 червня 2013, 12:29
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення GoodFisher »

Був в Полянах позавчора з батьком і двома колегами по роботі. Побачили на боярці рекламу, шо в Поляни тепер є доставка. Вирішили випробувать. Поділюся враженнями з тими, кому цікаво.
Позвонили за вказаним телефоном, було домовлено шо в суботу в 5 вечора, кожного з нас забирають з дому і привозять назад в той же час наступного дня. Машина була вчасно. Десь через годину ми були вже там. Посадили рибачить біля бесідки, "вручили" палатку, також з охороною домовились за мангал. До вечора половили рибу ( кльов був не дуже, на чотирьох на 5 вудок впіймали лише шість карпіків, по грам 150-200 та один грам 400-500 що клювали в основному на мастирку, горох йому шось не йшов. ) Десь з девяти почали готувати шашликі, вечір для нас закінчився пізно. Двоє найстійкіших з наших ( тато і один мій колега Саша) пішли ще на раній кльов. Зловили ше декілька карпів і декілька маленьких карасиків на лодошку. В обід "відпочинок" продовжився, я думаю ви розумієте про шо я. Біля 5 годин нас посадили в машину, як і обідцяли і розвезли по домам.
В цілому відпочинок вдався. Думаю поїдемо ще літом, коли збереться компанія.
Аватар користувача
kubinec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 10 березня 2012, 01:33
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення kubinec »

GoodFisher писав:Був в Полянах позавчора з батьком і двома колегами по роботі. Побачили на боярці рекламу, шо в Поляни тепер є доставка. Вирішили випробувать. Поділюся враженнями з тими, кому цікаво.
Позвонили за вказаним телефоном, було домовлено шо в суботу в 5 вечора, кожного з нас забирають з дому і привозять назад в той же час наступного дня. Машина була вчасно. ......
Скiльки коштувала рибалка + привезення ?
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

по-ходу 150 грн...
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
GoodFisher
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 24 червня 2013, 12:29
Контактна інформація:

Re: ПОЛЯНИ

Непрочитане повідомлення GoodFisher »

kubinec писав:
GoodFisher писав:Був в Полянах позавчора з батьком і двома колегами по роботі. Побачили на боярці рекламу, шо в Поляни тепер є доставка. Вирішили випробувать. Поділюся враженнями з тими, кому цікаво.
Позвонили за вказаним телефоном, було домовлено шо в суботу в 5 вечора, кожного з нас забирають з дому і привозять назад в той же час наступного дня. Машина була вчасно. ......
Скiльки коштувала рибалка + привезення ?
150 грн з кожного!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей