Чудовий час для активного відпочинку! (реклама)

Запрошую з собою, впаду на хвіст, здам точку
Nazariy
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 21 червня 2013, 19:47
Контактна інформація:

Re: Чудовий час для активного відпочинку! (реклама)

Непрочитане повідомлення Nazariy »

MAXIMUS писав:
Nazariy писав:Щука є чи клює вона саме зарас, я не чув такого восини клює доволи часто. Здебильшого на силікон
Так а за чим туди їхати як не за щукою! Карпа там мало, карася нормального також немає - чи можливо вже є - Ви як рекламуєте ,то вже рекламуйте до кінця - є така й така риба , такоїто чи такоїто ваги, тоді буде кращий ефект. Ви ж розумієте , що за плотвою туди ніхто не поїде - її і на Басіку хватає!
Стави, в яких дозволено рибалити не спускались уже 4 роки, а риба туди закидається кожного року. Приблизно тиждень назад Вадим Палійчук з Олександрії піймав карася вагою біля 3 кг, довжиною 45 см. Минулими вихідними рибалка з Рівного Валерій піймав карпа 10,5 кг. Риба є. Ловіть. А "по рибу" треба їздити до магазину.
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Чудовий час для активного відпочинку! (реклама)

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Nazariy писав:
BenichkaLaden писав:А що зроблено Вами в Полянах для організації відпочинку та риболовлі? В наш час палатками, комарами та майже пустими водоймами нікого не здивуєш.
Я думаю що люди, які їздили туди 7 - 8 років тому помітять значні зміни, що там відбулися ( зроблені бесідки, розроблені загальні правила для відпочиваючих, охорона території та регулярні прибирання на ній, два побудованих будиночки).
Комарі є всюди, навіть в місті і від них між іншим давно придумали спреї та креми, і якщо ними користуватись, то вони не причинять Вам дискомфорту. А у відпочинку в палатках я не бачу нічого поганого і надіюсь інші люди також.
До Вашого відома всі водойми, на яких відпочиватимуть люди повністю наповнені водою, і зариблені для рибалок і сусідні їм також.
І взагалі я вважаю що відпочинок на природі, з друзями чи сім'єю, в палатці, з шашликами та ухою в тихому і віддаленому від міста місці - це те що "потрібно", як ви виразились "в наш час" і оплата в 150 гривень за добу, враховуючи, що Вас заберуть від дому і доставлять туди ж, мабуть не дуже велика .
Зміни дійсно є! Ще 7-8років тому в Полянах була риба, я вже не говорю про 15 років назад, коли за рибалку потрібно було платити в селі. Приїхавши на ставки сторожі розповідали де яка риба ловиться (і вона там ловилась), де не можна ловити (маточник). Особисто їздив на ці водойми 5 років назад, ще до того як риба масово пропала.
А попити горілки на природі можна і значно ближче і дешевше!
Востаннє редагувалось 24 червня 2013, 09:58 користувачем BenichkaLaden, всього редагувалось 2 разів.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Чудовий час для активного відпочинку! (реклама)

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Nazariy писав:
MAXIMUS писав:
Nazariy писав:Щука є чи клює вона саме зарас, я не чув такого восини клює доволи часто. Здебильшого на силікон
Так а за чим туди їхати як не за щукою! Карпа там мало, карася нормального також немає - чи можливо вже є - Ви як рекламуєте ,то вже рекламуйте до кінця - є така й така риба , такоїто чи такоїто ваги, тоді буде кращий ефект. Ви ж розумієте , що за плотвою туди ніхто не поїде - її і на Басіку хватає!
Стави, в яких дозволено рибалити не спускались уже 4 роки, а риба туди закидається кожного року. Приблизно тиждень назад Вадим Палійчук з Олександрії піймав карася вагою біля 3 кг, довжиною 45 см. Минулими вихідними рибалка з Рівного Валерій піймав карпа 10,5 кг. Риба є. Ловіть. А "по рибу" треба їздити до магазину.
28 ставків 420 гектарів водного плеса (було колись), такі екземпляри мають ловитись щодня по декілька штук.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Nazariy
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 21 червня 2013, 19:47
Контактна інформація:

Re: Чудовий час для активного відпочинку! (реклама)

Непрочитане повідомлення Nazariy »

BenichkaLaden писав:
Nazariy писав:
MAXIMUS писав:
Nazariy писав:Щука є чи клює вона саме зарас, я не чув такого восини клює доволи часто. Здебильшого на силікон
Так а за чим туди їхати як не за щукою! Карпа там мало, карася нормального також немає - чи можливо вже є - Ви як рекламуєте ,то вже рекламуйте до кінця - є така й така риба , такоїто чи такоїто ваги, тоді буде кращий ефект. Ви ж розумієте , що за плотвою туди ніхто не поїде - її і на Басіку хватає!
Стави, в яких дозволено рибалити не спускались уже 4 роки, а риба туди закидається кожного року. Приблизно тиждень назад Вадим Палійчук з Олександрії піймав карася вагою біля 3 кг, довжиною 45 см. Минулими вихідними рибалка з Рівного Валерій піймав карпа 10,5 кг. Риба є. Ловіть. А "по рибу" треба їздити до магазину.
28 ставків 420 гектарів водного плеса (було колись), такі екземпляри мають ловитись щодня по декілька штук.
Риба вагою до 3 кг ловиться по декілька штук на день, але за правилами рибалки, короп більше 3 кг відпускається.
GoodFisher
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 24 червня 2013, 12:29
Контактна інформація:

Re: Чудовий час для активного відпочинку! (реклама)

Непрочитане повідомлення GoodFisher »

BenichkaLaden, може ви вели б себе покультурніше? люди вас запрошують на відпочинок, а ви їм всякі гадості пишете, які інші рибалки також читають. Вам шо, платять за антирекламу?
Може поконктретніше? коли були? шо зловили? + фотозвіт, нормальний відгук після замовлення машини з доставкою? а то ВИ розказуєте хто і шо там робить, хотя до адміністрації тих ставків явно не маєте відношення.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Чудовий час для активного відпочинку! (реклама)

Непрочитане повідомлення AndreyK »

GoodFisher писав:BenichkaLaden, може ви вели б себе покультурніше? люди вас запрошують на відпочинок, а ви їм всякі гадості пишете, які інші рибалки також читають.
Пока что всё в рамках правил, никаких гадостей.
Вам шо, платять за антирекламу?
А Вам за рекламу доплачивают? :)
Може поконктретніше? коли були? шо зловили? + фотозвіт... а то ВИ розказуєте хто і шо там робить, хотя до адміністрації тих ставків явно не маєте відношення.
Вот и от администрации хотелось бы НОРМАЛЬНОЙ информативной рекламы - что за рыба ловится и тд, а не просто "рыба есть - приезжайте".
Если кто не обратил внимания - то это вообще-то РЫБОЛОВНЫЙ форум, а не клуб любителей побухать. И не удивительно, что предлагаетмый так называемый "отдых" местных посетителей интересует в первую очередь в виде рыбалки, а не количества беседок и мангалов. Потому и интересно - а за что, собственно, нам предлагают заплатить по 150 грн, учитывая, что существует достаточно много мест с ценами намного адекватнее, природой и комфортом как минимум не хуже, но при этом намного ближе, а не в часе езды по нашим прекрасным дорогам.

А так как многие имели "счастье" побывать на рыбалке в Полянах в последние пару лет - то они знают, что ситуация по рыбалке на данный момент малость отличается от той радужной картины, которую нам пытаются тут нарисовать. :)

Если Вы считаете, что 150 грн за ловлю 200-граммовых карпиков (как в Вашем отчёте) это нормальная адекватная цена - дело Ваше, можете туда ездить "отдыхать", главное водки взять побольше. :-)
Я же считаю, что для рыбалки есть места намного лучше.
GoodFisher
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 24 червня 2013, 12:29
Контактна інформація:

Re: Чудовий час для активного відпочинку! (реклама)

Непрочитане повідомлення GoodFisher »

Если кто не обратил внимания - то это вообще-то РЫБОЛОВНЫЙ форум, а не клуб любителей побухать. И не удивительно, что предлагаетмый так называемый "отдых" местных посетителей интересует в первую очередь в виде рыбалки, а не количества беседок и мангалов. Потому и интересно - а за что, собственно, нам предлагают заплатить по 150 грн, учитывая, что существует достаточно много мест с ценами намного адекватнее, природой и комфортом как минимум не хуже, но при этом намного ближе, а не в часе езды по нашим прекрасным дорогам.

А так как многие имели "счастье" побывать на рыбалке в Полянах в последние пару лет - то они знают, что ситуация по рыбалке на данный момент малость отличается от той радужной картины, которую нам пытаются тут нарисовать. :)
Я предлагаю взять вам свій ставок в оренду, накидать туда разной риби, а я буду у вас питать кожен день шо там ловить і в яких дозах? Нормальний рибак между прочим знає, шо улов залежить від погоди (кльову) і від того який ви рибак. А як вам може хоть хто небуть сказать шо і скільки ви можете зловить? а хочете конкретики, то вам в магазин і вибирайте, чого душа желає...
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Чудовий час для активного відпочинку! (реклама)

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Шановний GoodFisher, Ваш звіт якраз і є антирекламою.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Чудовий час для активного відпочинку! (реклама)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Не бухаю. Машину маю. Мангал є в кума в дворі. Комарів погодувати можна і в РІвному. Цікава та незабутня рибалка є в межах міста. Питання напрошується...нахолєру мені карпики по двісті грам + 150грн за таку рибалку, за якусь палатку, за такий відпочинок??? Якщо вже і є такий сервіс то будьте ласкаві, організуйте і рибалку! Вже є живий приклад про Прилбичі, якщо назбирати повну машину(бус) людей то можна влаштувати грандіозну рибалку з шашликом за такі гроші.
Хоча, комусь і такий відпочинок до душі...
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Чудовий час для активного відпочинку! (реклама)

Непрочитане повідомлення stal1n »

Дуже радує те, що наші власники водойм намагаються налагодити зв'язок з своїми потенційними клієнтами.
І через інтернет, в тому числі.
Через інтернет!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Чудовий час для активного відпочинку! (реклама)

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Goodfisher, Nazariy Вы зря становитесь в оппозицию. Ребята правильно вам замечание делают. Если вы делаете рекламу, то добавьте фото беседок, мангалов, автобуса, установленных палаток, а самое главное побольше фотоотчетов с вашего водоема - карасей, карпов, щук, окуней, кратко что да как, на форуме есть и поплавочники, и фидеристы, карповики и спиннингисты...тогда может быть у вас получится вернуть вашим ставочкам былую славу и увеличить посещаемость. А форумчане, которые в этой теме отписывались знают о них не понаслышке, были там не один раз...Цена за услуги и ее адекватность :-) , мужики, - это дело хозяев, нас никто не заставляет ею пользоваться...так что перестанте бухтеть друг на друга. Ждем отчетов и фото.
GoodFisher
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 24 червня 2013, 12:29
Контактна інформація:

Re: Чудовий час для активного відпочинку! (реклама)

Непрочитане повідомлення GoodFisher »

Samuraj писав:Goodfisher, Nazariy Вы зря становитесь в оппозицию. Ребята правильно вам замечание делают. Если вы делаете рекламу, то добавьте фото беседок, мангалов, автобуса, установленных палаток, а самое главное побольше фотоотчетов с вашего водоема - карасей, карпов, щук, окуней, кратко что да как, на форуме есть и поплавочники, и фидеристы, карповики и спиннингисты...тогда может быть у вас получится вернуть вашим ставочкам былую славу и увеличить посещаемость. А форумчане, которые в этой теме отписывались знают о них не понаслышке, были там не один раз...Цена за услуги и ее адекватность :-) , мужики, - это дело хозяев, нас никто не заставляет ею пользоваться...так что перестанте бухтеть друг на друга. Ждем отчетов и фото.
Да я тут причом то... я просто сказав шо якого милого говорить про те що сам незнаеш! А якщо слухати не ,,понаслишки,, як ви говорили то уже давним давно мав буть кінець світу! Робіть висновкі в том що вам кажуть! А фото и що там я і сам чекаю з нетерпінням!
Відповісти

Повернутись до “Запрошення порибалити”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей