Гідропарк

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Здивувався, коли не знайшов теми про гідрик у "поплавку". Інформація наступна: Льоду, станом на сьогодні нема, ну або майже нема:) Практично по всій площі водойми активно кормиться верховодка, звичайно найбільша активність біля шлюзу. Також періодично прокльовується плоточка, але не з дна, а сантиметрів 10-15 вище і її треба кормити. Можна потрапити на зграю краснопери. Вся рибка клює на все і на опариша і на мотилика, у мене особисто найкращий кльов був на манку. Місцеві друїди казали, що окунь вже нерестився.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Був вчора на гідрику. Погода видалась дощовою, та всеж пару минуток провів цікаво. Сів за поворотом на ринок дикого що з вулиці Ст.Бандери. Закормив місце універсальною прикормкою "Фішка", насадив на крючки бутерброд з гнойового черва та опариша і агонь. Всю оснастку переробив як то кажуть по сучасному, з підпаском та з дробінною огрузкою вище підпаска. Поплавок один 1,0гр. і другий 3,5гр.Переваги є і то великі :-ok-: Тарасу дякую за класну вудку 3,6м. :co_ol: Сидів мало часу, бо іто заскочив маючи вільну хвилинку.
По сусідству рибак ловив на живця судаків, іто чималих, по 400-500гр. точно :dribble: ,але кльов був недовгим, годинка то точно.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Із мінусів, то дуже захаращений берег, обірвав гачка, куча зацепів :noo: тьма мілюзгі :smilefish: , а так все толково. Доречі поряд сиділи рибацюги і закидали спутнікі то ноль, ані жодного смику.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Теж був з 23 на 24 але сиділи з ночовкою сидів на фідери по цій самій стороні тількі блище до дикого базару ну , що сказать на дальний заброс 000000000 0_0 вся риба під берегом максімум метрів 20 ночю непокльовкі те саме і зранку подумав теба щось мінять і в годин 8 перезаброс фідера на метрів 15 далі прикорм біля берега і з братом по удочці в рукі і вперет перша покльовка незаставила себе довго жать це була плотва в годин девіть перша покльовка на фідер про якій уже і забулись спонили тоді коли він від покльовкі геть упав перший карась грам 400 далі знов закиув і за вудки після 7 зловлених плотвиць невилика пауза і гарна покльловка є перший карась на удочку вже як вдома зважив 600 грам погода сподобалась тим , що до обіда нежарило а дощик це даже до кращого повне зважування потянуло на 4200.
Зображення
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Серж-ядовитий писав: сиділи з ночовкою сидів на фідери ... і за вудки після
Так я не понял - ловил на фидеры или на поплавок? А то для отчётов по фидеру у нас вообще-то другой раздел есть.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Сергію, ну чому та не грамотно, ну хоч пару розділових знаків додай, бо не можна зрозуміти де, що і коли, а так - респект, гарний улов :co_ol: :co_ol:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Сергій що використовував за наживку в поплавчанках?
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

kamennieshipy100 писав:Сергію, ну чому та не грамотно, ну хоч пару розділових знаків додай, бо не можна зрозуміти де, що і коли, а так - респект, гарний улов :co_ol: :co_ol:
Прочитала вчителька з укр мови, сіла...і заплакала ;;-)))
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Vetal »

також цікаво що використовув в наживці. улов супер.
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Перездача диктанта. :prapor: Спочатку ловив на фідер, клоьов 000 0_0 і з 8 до 15:00 ловив на удочку. Наживка мастирка, перловка.
Виходив в середу улов схожий тількі на цей раз один з карасів потянув на 620 грам. Кормлю одне місце постійно, міняюсь ще з одним знайомим коли мене нема сидить він. Сьгодоні четвер, перепад холодна погода, дзвонив до чалавека в годин 11:00 запитую ну яктам :smilefish: каже бомба :ya_hoo_oo: в улові: кілограмовий карась, один карпік і остальне від двісті грам. З суботи на неділю знову з ночовкою :fishing: . А іще на фідер перловку вчора під вечір пробував ставить, получів дві внятних покльовкі але оказалась плотва, дочого веду на опариша передцім зовсім повний нуль.
Востаннє редагувалось 27 червня 2013, 11:35 користувачем Серж-ядовитий, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Наскільки я пам'ятаю, то декілька років тому, в тих краях по коропах народ відловлювався. Так от, власне питання. А хоч видно рухи коропів по водоймі???
Чи можливо є історії про вилов коропа цьогоріч?
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

По карпу. Вчора я лічно біга з підсаком сусіду допомогти щоб незійшов кілограмовий. В неділю було 4 покльовкі біля крокодила і всі сходи в одного рибака даже два рази клюнув, товін уже матюкався і просив: нелісь ти до мене ато вже поплавків з гачками більш нема :ololo:
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Мастирка з яким смаком і чи купована аль самодєл? Ця водойма бачу є перспективною в плані гарного настрою від ловлі риби, тобіш вона там є і клює :ps_ih:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Мастирка самодел з секретним запахом .......... гороха :-) проста як двері зроблена за 5хв тобіш : беру горохові пластівці 1 кг 10 грн на базарі мелю на макотерці, додаю трішкі манки наголошую трішкі далі заливаю гарячою водою помішуючи ложкою, вона стає рідкою, потім стоїть хвилини 3 і ставлю в мікроволновку. Ось мастирка і зварилася, намісці добавив води з водойми тобіш доводжу до такого стану який мені потрібен :co_ol:
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Начитавшись про цікаву рибалку...вирішив прогулятись та подивитись, що ж там робиться ;-)
Зустрів одного спінінгіста. Побачив вимивалу мотиля. Декілька поплавочників. Та ось таку компанію яка розглядала вранішній улов.
ЗображенняЗображення
Спробував знайти спільну мову, але муссчіни дали зрозуміти, що чужаків вони тут не полюбляють...Із того, що вдалось розгледіти в садку - карась(переважна більшість).
Водою заінтригований ;-)
Art
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 30 червня 2013, 02:15
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Art »

Всіх вітаю! Хоч і ніч, але... Протягом минулого тижня ходив саме на гідропарк порибалити. Можна сказати, що покльовує на все. Та, як на мене, то найкраще себе показала бовтушка - манка розведена до пастоподібного стану водою водойми. Манка крупа + панірувальні сухарики в пропорції 4 до 1. Закорм дуже бюджетний: перемелене соняшникове насіння + все ті ж панірувальні сухарики змішую з землею взятою з кротовин. Далі ліплю кулі розміром з лимон і кожні півгодини по дві або три кулі в місце закидання вудок. Перший закорм 5...6 куль. Також вважаю доречним зауважити, що вудки мають бути оснащені тонкою волосінню (особисто в мене основна 0,14; повідки 0,10), чутливими поплавкми 1...2г з комплектом вантажиків не мешше трьох шт. Ловлю виключно з дна, переважна кіькість покльовок на підйом. Без риби жодного разу не залишався. Ловиться здебільшого плотва 70...100г (якось одна була приблизно 300г) - 90% пійманого загалу риби; трапляються й карасі (найбільший був, знову ж таки приблизно, 700г); підлящики майже всі малі до 100г, але один був десь 500. Ну і верховода навіть з дна з глибини більше 2-х метрів - особисто мене це дуже дратує, але вона є, її багато і нікуди від неї не подітись. Кілька кг плотви можна впіймати, як на мене, легко. Ну і.... бажано ходити з підхваткою.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей