Гідропарк

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

В п'ятницю телефоную до кума та пропоную відвідати дану водойму. Кум бере на озброєння фідер, копає черви. Я все-таки беру 4ри карповика і вже за декілька хв. у Ігора. Хрещенниця теж плюхається в машину і за 5хвилин ми в гідропарку. Так як вже була година 11 то вирішив не бавитись з маркеруванням...беру за орієнтир фонтан. Декілька закидань грузом...протяжки...Чисте дно. Ігор розчехлив фідер та готує прикормку. Я вирішив зміксувати 1кг пєлєтсу та 1кг бойлів. Закинув два вудилища на куку + два на бойли.
Дива не сталось...час провели весело та гарно. Особливо коли два дядька ганялись за жабами :men: Прохання малечі - закон.
В суботу в 5ій ранку знову виїзд. Але з поправкою на наживку!!! Вимотуючи вудилища напередодні, помітили бридкий запах, що доносився від бойлів та лідкору. Як на мене, всьому виною листя...опадає-тоне-гниє-смердить. Отже :metal: На карпові вирішую зарядити 4ри поп-апи. Ігорка бавиться з фідером і перетворює його на пікер.
По приїзду на водойму зустріли Сержа з Ядом ;-) :co_ol: Від нашого сектору він розташувався за декілька метрів, разом із компаньйоном. Потринділи - закинулись - прочекали до обіду і знову із нулем поїхали до дому! Але стільки історій про водойму :dribble: я ще ніде не чув! Дуже інформативні місцеві рибалки! :thumbup:
Здається, що і звіт не вартий уваги, але...стільки знайомих обличь - диву даєшся. Звідси і висновок, що недаремно всі ті рибалки там тусять. Є чого! Риба Є. В крайньому разі - потрібно потрапити на кльов!!!
ПиСи
Завтра спробую прогулятись із маркером :dan_ser:
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Сьгодні мені з ранку подзвонив знайомий і сказав що на удочку біля крокодила на манку був взятий карп :smilefish: на 7 400 :dribble: сам в шоке.
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення xxOZ »

7 утра 400г? :hi_hi_hi:
p.s. no foto - no fish :-)
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення _magic »

xxOZ писав:7 утра 400г? :hi_hi_hi:
p.s. no foto - no fish :-)

No woman, no cry... :-)
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Ви шо це все жартували чи вправду??? Що за червоні опариші? Да їх магази неберуть бо спросу нема. Не вводьте в оману людей!!! :dribble:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Завтра зранку з 8-00 буду тестувати нову вудку - чи буде ще хтось там рибалити - бо будуть моменти, що потрібно на когось залишити вудку і зганяти на роботу! Буду кормити сипухою сенсас і ловити на опраиш)))) маховою 6-ти метровою палкою поплав 1.5 грама) гачок "сука" маленький ледь-ледь звязав після карпових :-) :-) :-)
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення stal1n »

MAXIMUS писав:Завтра зранку з 8-00 буду тестувати нову вудку - чи буде ще хтось там рибалити - бо будуть моменти, що потрібно на когось залишити вудку і зганяти на роботу! Буду кормити сипухою сенсас і ловити на опраиш)))) маховою 6-ти метровою палкою поплав 1.5 грама) гачок "сука" маленький ледь-ледь звязав після карпових :-) :-) :-)
Чи є результати? Як проявив себе славетний сенсас?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Кльов як "у чорних камней" , але жодної не зловив , ловив на глубині 20 см від повітря, клювала якась мелочь всіх півтори години, але так як гачок був для неї напевно завеликий нічого засікти так і не вдалося...
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення SPIN »

Чому ніхто не ловить на тому гідропарку, що через дорогу, жодного звіту і інформації немає?
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Nevel »

Сьогодні спостерігав накопичення риболовів на гідрику, основна їх маса знаходилася біля втоку водойми в річку. Ловили в основному невелику плітку та верховодку, у декого наживкою виступав опариш.
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення dop3 »

Ловил на Усте 22.03.2014 - и нечего! Был и мотыль, червь, опарыш и прикормка не плохая... Не у меня не у соседей - нечего!!! Не поклёвки...
Ничто человеческое - мне не чуждо!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей