Гидропарк

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Трошки запізнілий звіт. Рибалив в неділю на оз.Гідропарк. Прийшов зі сторони заправки, на місце впадіння річечки і понеслася :) ! Покльовували окунчики від 10 до 80 гр. А також було виловлено і випущено невеличкого (зато приємно) судачка, і одного йорша(з мостика). Окунь в той день був досить активний. Відловившись там вирішив пройтись на Басів Кут через "Яйце", на якому зловив окунця і бачив ще пару покльовок, поки не обірвав мормишку. По тому як відпригував там мальок, можна зробити висновок що окуня там розвелося вдосталь. Прийшовши на Басік, трошки покидав на солдатському, пішов за спасалку там де купаються. Відірвався там по дрібному окуню, крупняків не було. Потім перейшов до моста, де не спостерігалось активного кльову полосатого. Але коли вже сутеніло хижак робив там мерву- чавкав малька так що огого :sh_ok: ! Мабуть це все погода так вплинула на нього :du_ma_et: !?
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Сьогодні ввечері не сиділось вдома, вирішив взяти спін і на Гідропарк! Багато писати не буду. В деяких місцях були просто чорні камні :-) Дехто хвалився впійманими карасями на днях, а дехто щучкою на 2 кіло :sh_ok: . А я відірвався по окуню і впіймав трьох судачків-всі були втоплені назад! (шкода таких)
Пару фоток:
ЗображенняЗображення
бли й такі рижики ;;-))) ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення trans »

В суботу зранку проводив тестування нового зібраного спінінга.
http://rubalko.com.ua/distribution/view ... 1&start=30
Кльов був слабенький, але "секретні :) " судакові приманки знову запрацювали:

Зображення
Зображення

Після обіду також вийшов на 2 годинки з Юрієм Півнем та Василем Герасимовим - окунець покльовував, судак - відпочивав. Вася, як дійсний майстер мікроджига :) , зловив на твістер рака.
Новий спінінг також відпрацював на відмінно, показавши крім хорошої чутливості ще й відмінні броскові якості.
На днях хочу провести остаточне порівняльне тестування обох одночастників з метою вирішення якого одночастніка залишу собі, а якого буду продавати.

Прошу вибачення за якість фото, зробленого телефоном.
keet18
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 19
З нами з: 22 березня 2012, 19:28
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення keet18 »

Субота 5 05 12. Гiдропарк, випросив 10 окунцiв.Половина були (пузатi) з молочком!!!!
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Обкидал почти весь водоём твистерами сегодня после работы с напарником.. несколько ударов и тишина.. но разнообразности резины с собой не было а всё остальное осталось дома.. так что не удивительно.. хищника видно сразу.. его довольно большое количество, гоняет мелочь во всю.. а порой и не мелоч, удары были на мелкий силикон натурального цвета.. перспективных мест куча.. дно разнообразное как на луне:) в воскресенье если погода даст добро буду пробовать фидер
Аватар користувача
SHIL
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 26 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення SHIL »

Позавчора вирішив ввечері прогулятись зі спінінгом.
Пів вечора обходив увесь гідропарк і безрезультативно аж поки не зайшло сонце. Ось тоді я й відчув кілька ударів а згодом змінивши твістер на яскраво жовтий колір один за одним витягнув 3 судачка грам 200-300. "Двох відпустив одного залишив на згадку(перший мій судачок). Так що строго не судіть :smu:sche_nie: .
Потім слідувало з пів годинки затишшя. Розчарувавшись вирішую зробити ще один заброс і збиратись додому.Аж згодом удар і чую звук майже затягнутого наглухо фрикціона. боровся з судаком хвилин 5 в результаті розігнув кручок і зійшов. Тільки й бачив що спину. Величиною з лікоть мабуть був, а можде помиляюсь.
Ловив з берега на мікротвістери. Дно дуже замусорене гілками і всякими пакетами. Брав судак в основному з під самого берега(щойно закінчуються плити) так що судака можна і нуно ловити з берега. треба тільки шукати місце.

Пи.Си. Фото не міг зробити в звязку з відсутністю чуда техніки під назвою фотоапарат а на мобільний телефон у сутінках нічього б не було б видно. Тому прийдеться вірити на слово.

Взагалом вражень куча. Перший судак ще й в межах міста.(до того судака ніколи не ловив) :)
Аватар користувача
Mihalych
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 17 квітня 2010, 10:05
Телефон: 0678017474
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Mihalych »

Сегодня после работы решил выскочить на гидропарк.В 19 00 был на месте.Второй заброс и судачишка на берегу.Отпускаю за мамой,а он братьев позвал. :smu:sche_nie: Одним словом за 40 мин. 5 шт.Начал эксперементировать с другом селиконом-ноль.Ставлю с которого начинал еще один,и после 20
30 полный штиль,как будто бабка пошептала.В 22 00 после нереализованого последнего тычка поехал домой.
Зображення
Зображення
Зображення
Рыба есть,ловить надо уметь!!!
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Був і я сьогодні на риболовлі. Згадавши мудрість Леоніда Павловича про те, що в подібну погоду (коли влітку холодає і йде дощ) окунь і йому подібні хижаки думають що настала зима і починають активно харчуватись, вибрався після обіду на Гідрик:) Тандем твістерків на оснастці типу дроп-шот і ось результат:
Зображення
Зловив свою першу плотву на мікро твістерок від каліпсо:
Зображення
Всім НХНЧ!!!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Зацікавили розповіді місцевих рибалок про цікавий рельєф дна. Отже - напарник по карп команді + човен + ехолот + пошуки судака та основний + початок пошуку перспективного місця на коропа.
Доки я приїхав на гідропарк то Николай вже бороздив місцеві простори на човні. Ну і звичайно, що заробляв клювання. До мого приїзду вже був схід окуня та судакові клювакі.
Запригую в човна, закидуємо корм на коропа. І вже Коля показує мені місце де посеред водойми може стояти карлик :-)
Знаходимо орієнтири і закормлюємо місцевих коропчиків. На горизонті з'являється місцева "знаменитість" на човні і кружки у воду + перевіряє донку, що прилаштована до фонтану :hi_hi_hi:
Коля швиряє їстивну гуму в пошуках хиЩніка, а я починаю спостерігати за купальщиками...в яких купання-полоскання, плавно переходить в совокуплєніє ;;-))) Тут різка підсічка у Ніколя відволікає мене від споглядання на два тєла...правда одне вже було тЄло, а другА - шкаф-купе :a_g_a: :happy:
Тягне Колька судака, хоча ще кілька хвилин тому казав, що ріБі не буде бо - Нерест навкруги ;;-))) :facepalm:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Радість переповнює човен! Ну і звичайно, що я теж хочу вполювати кликастого. Коля передає мені "зброю" і починаю полоскати приманку в протилежному місці від попередньої клюваки. І знаходжу, правда меншого ніж папєрєднік
ЗображенняЗображення
Випускання рібі невдалось зафільмувати так як ріба утікала від нас не давши налаштувати суперфотоапарат "NokLa" :-)
Ще раз повторюсь - ріба там є. Але з човна комфортніше ловити, так як попід берегом - затоплені зрізані дерева + гіллячча :strange:
Незабаром продовження...сподіваюсь.
ПиСи
Нерестились близько години. Мужику - повага. Там була реальна сумоїстка, причому зверху :bra_vo: ;;-))) :prapor:
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення _magic »

shalun_99 писав: Мужику - повага. Там була реальна сумоїстка, причому зверху :bra_vo: ;;-))) :prapor:
дэ фото??? :-(
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

_magic писав:
shalun_99 писав: Мужику - повага. Там була реальна сумоїстка, причому зверху :bra_vo: ;;-))) :prapor:
дэ фото??? :-(
Не фоткав - страшно! :mi_ga_et: В мене б майонезу не вистачило...а вдруг контакт? :ololo:
Хоча сходив на берег поблизу їхньої "бази відпочинку" :facepalm:
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Відходнячок

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Доброго дня шановне панство. Після отих товстолобів, скандалів і десятків кілометрів на велосипеді захотілось чого близького, простого, рідного. Вибір пав на гідрик. На водойму потрапив пізно, бо мав деякі справи, але годинки півтори до заходу сонця у мене залишалось. За весь час риболовлі обійшов гідрик навкруги, засік двох браконьєрів: ЗображенняЗображення
Під мостом (той що біля крокодила) стояла 30-40 метрів сітки оцих панів, як бачите на дворі білий день і вони нікого не соромляться.
Я тут от що подумав, страшно не те, що вони зловлять відро плотви, а наступне: поруч, метрів 10 лівіше рибалили двоє хлоп'ят і впіймати їм, з певних причин, нічого не вдавалось, так от саме страшне, що ці два дядьки показують кльовий приклад як впіймати рибку. Вгадайте із якою снастю наступного разу прийдуть на водойму ті пацани??
Відволікся від самої риболовлі. Рибалив переважно на масло 3\4 від манса. Клювало всяке:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Проводка підрив із наступною за ним плавною потяжкою кінчиком вудлища. Покльовка, найчастіше, в завершальній стадії цієї потяжки. Особливе задоволення отримав від виваджування карася, який відразу після підсічки здійснив карколомний джампер :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення SPIN »

Під мостом (той що біля крокодила) стояла 30-40 метрів сітки оцих панів, як бачите на дворі білий день і вони нікого не соромляться.
а якби набрати рибоохорону?
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Нема в людей ні тоскі, ні любві, ні жалості. Тарас чому рибнадзор ненабрав? Думаю тут на місці вони б мусили швидко зреагувати!!!
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Bobi
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 28 квітня 2011, 11:26
Телефон: 0978835672
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Bobi »

Ага, так само швидко як минулого чи позаминулого року на Усті чоловік з десять одночасно кожен день весною дерли драчами в самому центрі міста
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 4 гостей