Радухівка

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Радухівка

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Розкажу про водойму.
Знаходиться вона в 50км. від мого села Олександрія, це в сторону Млинова якщо їхати, або можна і з Клеваня :nez-nayu: 50.679383,25.925714
Цей став тримає в обороні місцева громада, самі ж зкидаються, саміж і зариблюють та обслуговують. Я там ловив по запрошенню мойого колеги співвласника :co_ol:
Став мілкий, але амур зробив свою справу та вичистив дно, воно пласке та чисте :-ok-: З риби там амур, карась, короп.
Виїхав туди в неділю об 03.30, по приїзду вже застав кучу народу. Закормив місце і впірьод. Но рибалки особой невдалось в плані лову, бо шось воно у всіх нейшло, мабуть атмосферні явища повпливали так. Ловлять там на пшеничку, кукурузку та горох, все решта тільки призводить до лову милюзги :smilefish:
Тим не менше напроти мєсний витяг коропчика до 3 кг, ще один теж потяг до 2кг коропця, решта удовольствувались карасями розміром з пів долоні :smu:sche_nie: Я правда теж витяг коропчика грам на 300-400 :strange:
Природа просто суперова, березки шумлять, бережок мілкий і поземистий, травичка, ну просто ідеал. Ще нераз туди поїду, дуже мальовниче та гарне місце.
ПС. Рибку відсортува, і котику пару карасиків теж прихватив, а решта пущай растьот :metal:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Доречі видивись з російських сайтів таку собі смокталку-спутнік, що складається з двох пружинок зйєднаних між собою одною тільки провалкою, 4 крючки на повідках, які в те пространство з мастирки де нема пружинки ставляються цівйом. Батя скрутив з нєржавєйкі, я повісив з того шо є повідки :smu:sche_nie: і самі бачите який фіфєкт :sh_ok: , по три карася за раз :strange: Такшо карасіна смерть нєрвно курить, правда мастирки троха таки йде.
Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Гарне місце,гарно відпочив-поздоровляю ! Чи можна туди підїхати - порибалити ? Якщо можна,то яка оплата ?
Аватар користувача
gram
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 22 квітня 2013, 22:31
Телефон: 0972706236
Звідки: центр .
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення gram »

Також там рибалив сподобалось , таки основна риба це карасик . Нарахунок попасти туди : дорога добра самі розуміете напрямок Пересопниця , ловити там НЕДОЗВОЛЯЮТЬ хіба по знайомству чи членам громади яку вони заснували на добровільних засадах , я думаю що доків нема , зате молодці мальовнича прибрана місцевість !
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Я думаю що можна було б домовитись. Якщо будете точно їхати то дайте знать. А там чисто символічно по ітогє можна буде проплатити, хоча самі знаєте шо там все без дозвільних паперів. Одним словом домовимось :ps_ih:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення westrvua »

А якщо машиною, вдвох ? Можна буде домовитися ... Часто їздимо з колегою у ті краї, цікаво бублоб туди попасти! Звісно лише для задоволення, а не для заготівлі риби )))
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Коли будете туди їхати?
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Silva
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 50
З нами з: 17 травня 2012, 09:37
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення Silva »

По поводу снасти - смущает что грузило стоит перед пружинами ... это ж чтоб ты увидел что клюнул карась ему надо потянуть по дну груз получается, наверно потому ты и ловил по несколько карасей сразу ...
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

не човчем, груз то ковзаючий кажись... :ni_zia:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення westrvua »

SashulkaB3 писав:Коли будете туди їхати?
та як можна буде, то відразу поїдемо, можна навіть на вечірній кльов:))) в обід виїхати
можемо навіть завтра, о 15 годині можемо виїхати.
Востаннє редагувалось 08 липня 2013, 16:08 користувачем westrvua, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

100% груз ковзаючий. Ви коли закидуєте то при підтяжці і зіфіксуванні спутника на дні, груз зміщається до спутника, але коли риба смикає, то груз лежить а вся балабуха рухається з рибою, тобто набагато краще видно покльовку :co_ol:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
JUPITER
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 03 жовтня 2012, 13:58
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення JUPITER »

Коли багато мулу,то ковзаюче грузило не дуже допомагає.Воно провалюється в мул і рибі приходиться виривати його звіздти.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

В основному дно ставків куди їзжу я чисте :ti_pa:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

З суботи на неділю знову відвідав дану водойму. Виїхав в суботу десь об 18.00 годині з швагром, по приїзду розложились, вибрали удобне місце для ночівлі і закинули снасті. Місце було прикормлене моїм товаришем заздалегідь місцевим ходовим прикормом, в склад якої входять звичайні сільські і ходові для даної водойми інградієнти такі як: товч (отруби/висівки) запарена разом з картоплею + кубиками картопля, варений домашній горох, пшениця та варена домашня кормова кукурудза :nez-nayu:
До темноти ми почали розловлювати карасів різного калібру. Брало в основному на убійц карася, мастирочка моя власноруч приготовлена по рецепту Сержа ядовитого, велике йому дякую, адже тепер то мастирка моя виходить краща за куповану, іто значно :co_ol:
По настанні ночі розпалили кострик, підстелили під зади сендвіч з хімзахисту + одіяло і гайда вечеряти військовим набором сніданків/обідів/вечер :happy:
спали по черзі, спали на дворі, дубові дрова давали таку температуру шо в машину навіть і нехтіли лізти :ps_ih:
Одним словом ніччю із набору фідера/бойла/спутніка посмикувало лише убійцу, іто так що дзвоник навіть неспрацьовував, при підсічці нічого небуло. Одним словом ми трішки подрімали під визги та іржання коней, котрі паслись цілодобово :-)
По настанні ранку ложбище було прибране, пляшки з під пивка кинуті в смітницю і поплавцеві вудки добавились до арсеналу.
Розпочали шморгати карасів, спутники почали мовчати, лише швагро на спутник з насадкою гороху витяг карпика грам 300 :co_ol: , а дальше убійци мовчали, а працювали лише поплавчанки.
І ось тут тепер печалька :facepalm:
При надіванні пшенички на поплавчанку яку я закидав під берегом побачив як дрожить моя 4.00м. китайська далекобійка, я за неї а там ну такий супротив, шо я аж почув холодок по всіх частинах тіла, дальше боротьба, яка просто длилась в моїх очах довго, а насправді декілька секунд. Потужний ривок в берег і в бік, вудка колесом, фрикціон якогось милого я був попередньої рибалки затягнув на всю і забув спустити, за шо і поплативсь відірваною всією снастю :wall: А ще до того я понаставляв тих донних вудок, все ну просто тільки заважало для того щоб пустити рибу на спущеному фрикціоні погуляти по ставу та несудьба :facepalm:
Ще довго рибаки гукали шо бачать поплав то там то там, один раз довелось пливсти, я все ще був в надії що риба місно засіклась овнеровським золотистим гачком і що я її таки ще зможу витягти голими руками та нажаль поплав з гачком та грузами був немій, всеодно довольний шо плив, бо поплав хороший і з недешевих :smu:sche_nie:
Відловившись зібрались, завів машину та починаємо рухатись як тут товариш що пригласив на рибалку кричить - підсак дайте :bra_vo: я відразу в багажник, розгортаю і вперьод помогти рибалці, як оказалось щасливчику, снасті якого мій обірваний коропчик змотав та вже невсилі був втікти і був успішно з допомогою мого підсаку піднятий нагору. Тамто я побачив свій поплавок, свій повідок з тогож калібру шо і основна лєска (моя ж помилка) і мій гачок потужно впившийся в верхню губу :cry_ing: я плакать :cry_ing:
Пару фото на память, поплавок вернувся і я з уловом під 4-5кг карася різного калібру но без коропа поїхав додому, і тільки воспомінанія недавали покою про повідок з однакової товщини та неспущений фрикціон 0_0
От мені і наука.
Зображення
Но я туди ще повернусь і повоюю :metal:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення proteus »

да ... однаковий діаметр основи та повідка дійсно - печалька :facepalm:
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Радухівка

Непрочитане повідомлення Misha77 »

SashulkaB3 писав: Розпочали шморгати карасів
якісь насадки використовували, крім мастирки?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей