2-й Волинський фест зі спортивного лову коропа -2013

2-й Волинський фест зі спортивного лову коропа -2013

Непрочитане повідомлення MAXIMUS » 14 червня 2013, 20:51

ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ЛОВУ КОРОПА ПРОВДИТЬСЯ 27.06.-30.06.2013.
1. Положення ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
1.1. Місце і час проведення : Львівська область село Миклашев c 27.06 по 30.06.2013 року.
1.2. Прибуття спортсменів - 27.06.2013 до 07.30, реєстрація
Жеребкування і збори капітанів 8:00 - 9.00.
Розміщення в секторах - 9.30 - 12.00:
Старт - в 12.00,
Фініш - 30.06.2013 в 12.00,
Збір команд для нагородження 30.06.2013 в 14.00,

1.3. У турнірі можуть взяти участь 12 команд.Змагання проводяться у трех зонах по чотири команди.Підрахунок проводимо по загальній вазі зловненної риби у зонах.
Внесок - 550 грн.
1.4.Головний суддя Шанюкевич Вiктор
2. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В ЗМАГАННЯХ
2.1 Планована кількість команд - 12.
2.2 Реєстраційні заявки на участь в змаганнях подаються до наявності вільних місць. У зв'язку з обмеженою кількістю секторів участь в змаганні можливо тільки по попередній реєстрації. Виїзд до місця змагання тільки за наявності підтвердження про участь від організаторів.
2.3. Попередня оплата 300 грн.
2.4. Склад команди задовiльний, бажано не менше 2(двух) людей.
2.5. Команди подали попередню заявку, повинні в обов'язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію. Команда, відсутня (що не приїхала або не повідомила про запізнення) на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати участь в турнірі.
2.6. Оргкомітет в праві відмовити команді в прийомній заявці без пояснення причин.

3. ЗБОРИ КАПІТАНІВ
3.1. Збори капітанів носять інформативний характер і можуть проводиться до початку змагань. Відповідно до пункту № 8 справжніх правил, на цих зборах затверджується жюрі, для розгляду поданих протестів, прийняття санкцій, визначення результатів змагань і тому подібне

4. ЖЕРЕБКУВАННЯ
4.1. Жеребкування проводиться під контролем організаторів, в наступному порядку: Головний суддя змагань витягає номер команди початкуючою жеребкування секторів. Представник вибраної команди витягає номер свого сектора, після цього витягає номер наступної команди, і так далі.
4.2. У разі відсутності капітана або уповноваженого представника команди хтось з представників суддів тягне за нього долю.

5. ЗАГАЛЬНІ СТАНИ
5.1. Кожній команді дається 120 хвилин для заїзду в сектор і на підготовку. По приїзду до місця проведення змагань рибалки повинні розмістити усі свої снасті і підгодівлю усередині сектора, визначеного долею. Підготовка снастей і підгодівлі, може бути почата до сигналу, що означає початок змагань.
5.2. Учасники можуть добиратися до місця проведення змагання своїм транспортом.
5.3. У кожній зоні є свій старший суддя;
5.4. У залік йдуть тільки дзеркальні, лускаті, голі коропи, білі Амури від 1.5кг.Спіймана риба повинна зберігатися в коропових мішках (не більш за один екземпляр в кожному мішку). Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою; усередині мішків не повинно бути поплавців або інших сторонніх предметів.

- Ніякий інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається. Учасники мають бути забезпечені достатньою кількістю власних мішків для зберігання риби. Риба, пред'явлена на зважування із слідами ушкоджень, отриманих в результаті явно недбалого з нею звернення, в залік не йде і є основою для застосування штрафних санкцій. Якщо усі коропові мішки зайняті, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.
- Риба йде в залік навіть якщо вона випадково спіймана не в рот, а забагрює. Цілеспрямоване багрення риби заборонене.

5.5. Заборонено користуватися підгодівлею і насадками тваринного походження в живому і неживому виді, риб'ячою ікрою, металевими приманками.

- Дозволено застосовувати тільки зерна, бойлы, пелетс, діаметр яких не повинен перевищувати 40 мм. Глина, бентонит (бентонитовая глина) заборонені.
- Після закінчення змагання залишки підгодівлі не мають бути відправлені до водоймища.

5.6. Змагання проводиться в один етап тривалістю 72 години; у разі вимушеного передчасного припинення змагання, пов'язаного, наприклад, з грозою, воно вважається таким, що відбулося, якщо з моменту його початку пройшло не менше 48 годин.
5.7. Кожен учасник повинен знати регламент змагань і виконувати його правила в повному об'ємі.
5.8. Довжина коропових вудилищ, вудилищ для годування ( спод) і маркерних вудилищ не повинна перевищувати 4 м. Дозволені тільки безінерційні котушки. Дозволено використання шок-лидеров. Лов риб повинен вестися тільки на волосяний монтаж. Волосіні вудилищ після занедбаності не повинні виходити за умовні межі сектора лови (в т.ч. і в крайніх секторах), що утворюються уявними лініями, що є продовженням бічних сторін секторів.
- Оснащення можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища. Кожне вудилище може бути оснащене тільки одним одинарним гачком а насадка повинна кріпитися до нього виключно за допомогою "волосяного" монтажу.
- Допускається використання грузил вагою не менше 50 р.. Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють коропові (Амуру) звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.
- Лов на поплавцеву снасть, фідер, свингтип, квивертип, з використанням годівниць-пружин і "макушатников" та обліплювання грузил кормом заборонено.
- Закид можна застосовувати тільки через голову. Бічний закид оснащення з грузилом заборонено.
- Керовані по радіо пристосування і ехолоти заборонені.

Дозволено застосування механічних сигналізаторів клювання, а також електронних сигналізаторів клювання.
- Маркер може використовуватися тількі 7.00 - 10.00 годину пiсля даного часу усі маркера із води виймаються.

- Наявність у спортсменів коропових мішків (не менш 3-х) і спеціального матраца для риби обов'язково. Їх якість повинна забезпечувати повну безпеку для коропів.
- Рибалки повинні в обов'язковому порядку зволожувати короповий матрац і коропові мішки перед тим, як помістити на них (у них) рибу.Обов'язкова наявність у матраца ємності з водою. Уся зважена риба в живому виді акуратно відпускається назад у водоймище.
- Заборонено передавати кому-небудь свою спійману рибу чи приймати від кого-небудь спійману ними рибу.
- Заборонено освітлювати воду ліхтарями і прожекторами, але використання джерел освітлення усередині намету допускається. При закладі підсіченої риби в подсачек можливе застосування налобного ліхтаря слабкої потужності.
- Заходити у воду дозволено одному спорцмену не глибше нiж по пояс для пiдсачення риби.
- Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі усе сміття.
- Будь-які риболовецькі пристосування, які приводяться в рух стислим повітрям, газом або електрикою, заборонені.
- Рух автотранспорту учасників, включення автомобільних двигунів і фар, в процесі змагань заборонено, окрім транспортних засобів організаторів змагання.

5.9. Команда має право оснастити необмежену кількість коропових вудилищ але ловити можна одночасно максимум чотирма вудилищами на двох. Запасні вудилища не можуть розміщуватися на підставках, де знаходяться задіяні в лові вудилища, і повинні стояти вертикально.
5.10. Вудки з поплавцями-маркерами мають бути легко визначувані, помічені і теж не можуть знаходитися на підставках поряд з вудилищами, що беруть участь в лові.
5.11. Тільки самі спортсмени можуть користуватися подсачеком.
5.12. Учасники не мають права приймати ніякій допомозі з боку.
5.13. Спортсмени можуть використовувати простір усередині свого сектора за власним розсудом. Поблизу секторів лову рибалки інших команд зобов'язані переміщатися, не створюючи шуму. Усі дії пов'язані безпосередньо з рибним ловом (занедбаність, виведення, підгодовування, узяття риби в підсак), повинні здійснюватися рибалками усередині своїх секторів.
5.14. Закидати підгодівлю можна рукою або за допомогою ручної "рогатки" (для підгодовування), "парашута", ковша з довгою рукояттю (одноручного або дворучного) або без неї, за допомогою одно- і дворучної трубки-кобри, катапульти на тренозі, що приводиться в дію розтяганням джгута вручну, потужність, якій залежить від характеристик гумового джгута і сили його розтягування. Можна також використовувати мішки ПВА, нитка ПВА, годівницю -"ракету" довжиною не більше 200 мм внутрішній діаметр якої не повинен перевищувати 50 мм., СПОМ.
5.15. Усі види годування, включаючи "парашут" ( катапульта), дозволені у світлий час доби з 09.00 до 19.00.

- Протягом усього іншого часу підгодовування з використанням дозволених інгредієнтів заборонене (окрім "кобри" і ПВА-материалов).

5.16. Під час змагання судді можуть знаходиться в секторі, позаду рибалок справа або ліворуч, не заважаючи процесу лову, але маючи можливість спостерігати за їх уловом. Коропові мішки мають бути встановлені так, щоб суддя міг їх бачити; риба міститься в цих мішках живої аж до приходу бригади зважування.
5.17. Спортсмени зобов'язані, на першу вимогу суддів, надати (вимотати) одну або декількох вказаних снастей для перевірки.
5.18. Акредитованим фотокореспондентам і відеооператорам, і іншим особам дозволено проходити в сектори, тільки з дозволу капітана команди.

6. СИГНАЛИ, що ПОДАЮТЬСЯ В процесі ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
6.1. Після першого сигналу рибалки можуть увійти до своїх секторів і приступити до установки устаткування, зборки і оснащення вудилищ, приготування підгодівлі і "маркероваться". На усі ці операції відводиться 120 хвилин.
6.2. Другий сигнал-початок змагань.
6.3. Третій сигнал-фініш.Третій сигнал означає, що змагання закінчене. Якщо до третього сигналу комусь з учасників вдалося підсікти рибу те йому надається ще 15 хвилин після фінального сигналу, щоб встигнути завести її в підсак. В цьому випадку через 15 хвилин буде даний четвертий сигнал, після якого в залік приймається тільки спіймана і вийнята з води риба.

7. ЗВАЖУВАННЯ
7.1. Зважування виробляється двома суддями. Воно здійснюється оперативно і не рідше за один раз в 3 години.
7.2. Зважування повинне проводитися за допомогою протестованих вагів Вони закріплюються на тренозі, встановленій на землі. Марка і модель вагів з поділками в 20гр.
7.3. Записи з вказівкою результатів зважування мають бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і самим спортсменам.
7.4. Ніхто, окрім учасників, рибу яких зважують суддів і членів жюрі (у разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні яким-небудь іншим чином. Одна людина з бригади зважування виробляє само зважування, інший фіксує результат у відповідних документах.
7.5. Сумка для зважування, що надається організаторами, обов'язкова і служить для визначення ваги кожного екземпляра риби окремо; вона має бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, а ваги приведені до нуля. Допускається використання тільки спеціальних коропових сумок для зважування з м'якої ажурної синтетичної тканини, проникної вологу. У усіх двох зонах сумки для зважування мають бути однотипними.
7.6. Аж до приходу бригади зважування учасники не повинні виймати коропові мішки з води. Риба виймається і на короповому матраці перекладається в сумку для зважування одним з членів "двійки"; після зважування риба відпускається у водоймище з усіма обережностями.
7.7. Під час зважування учасник має бути поруч, щоб контролювати процес і підписати протокол, в якому фіксується вага кожного екземпляра. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водоймище і підписання протоколу не приймаються.
7.8. Спіймана риба фіксується підписом представником однієї з сусідніх по сектору команд за згодою сусідів,якщо сусід відмовляеться підписувати рибу,підпис судді та члена команди.Коли риба є вагою що має визнаватися монстер карпом підпис сусіда обов'зковий

9 ПРОТЕСТІВ
9.1. В ході змагань можлива подача жюрі усних протестів пов'язаних з порушеннями правил окремими командами. В цьому випадку при розгляді таких протестів жюрі може прийняти рішення про дискваліфікацію, або попередження команди. У разі повторного попередження команда дискваліфікується. Тільки жюрі може дискваліфікувати команду.
9.2. Усі протести (окрім тих, що торкаються підсумкового розподілу місць), мають бути передані в жюрі протягом години після закінчення турніру. Протести можуть бути сформульовані в словесній формі, але після цього вони мають бути відразу підтверджені письмово. Протести, що стосуються підсумкового розподілу місць, можуть бути подані пізніше, а саме протягом 30 хвилин після оголошення остаточних результатів.
9.3. На підсумковому протоколі з остаточним розподілом місць має бути вказаний час його роздруку. Кожен письмовий протест, адресований жюрі, повинен в обов'язковому порядку оплачуватися у розмірі 300 гривен; у разі, якщо протест буде визнаний жюрі необгрунтованим, ця сума переходить в оргкомітет.
9.4. Протести, пов'язані з результатами змагань, подаються головному судді у письмовій формі протягом 30 хвилин після офіційного оголошення результатів і супроводжуються депозитом в 500 грн. У разі відхилення протесту вказана сума переводиться на рахунок оргкомітету.
9.5. Головний суддя зобов'язаний досконало знати правила і стежити за їх дотриманням.

10 ПОРУШЕНЬ І САНКЦІЇ РОЗРАХУНКОВА ТАБЛИЦЯ САНКЦІЙ :
а) ПОПЕРЕДЖЕННЯ - за порушення пп., 2,5.; 5.11.; 5.12.;5.19;
b) ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ - за порушення пп. 5.4.; 5.5.; 5.8.; 5.15.; і повторне порушення пунктів : 2,5.; 5.11.; 5.12.; 5.19;

11 РОЗПОДІЛ МІСЦЬ, ПОРЯДОК РОЗПОДІЛУ МІСЦЬ
11.1. Загальний розподіл командних місць :
розподіл місць виробляється відповідно до ваги спійманої залікової риби. У разі рівності ваги, переможець визначається по кращому середньому улову, тобто загальна вага ділиться на кількість виловлених екземплярів.
11.2. У номінації "найбільша риба" переможець визначається в загальному заліку по найбільшій вазі спійманого коропа.
11.3. Підсумковий розподіл місць визначається організаторами.

12. ТРЕНУВАННЯ
12.1. Усі тренування в місці проведення змагання закінчуються за 10 днів до початку цього заходу.

13. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
13.1. Церемонія закриття і нагородження команд проходить по закінченню змагання.
13.2. Три перші команди які заняли перші міста у зонах, визначаються переможцями та за 1,2,3 місце кубки, золоті, срібні і бронзові медалі.
З повагою Северин 050 529 76 02, Сергiй 050 560 89 89
ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ЛОВУ КОРОПА ПРОВДИТЬСЯ 27.06.-30.06.2013.
1. Положення ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
1.1. Місце і час проведення : Львівська область село Миклашев c 27.06 по 30.06.2013 року.
1.2. Прибуття спортсменів - 27.06.2013 до 07.30, реєстрація
Жеребкування і збори капітанів 8:00 - 9.00.
Розміщення в секторах - 9.30 - 12.00:
Старт - в 12.00,
Фініш - 30.06.2013 в 12.00,
Збір команд для нагородження 30.06.2013 в 14.00,

1.3. У турнірі можуть взяти участь 12 команд.Змагання проводяться у трех зонах по чотири команди.Підрахунок проводимо по загальній вазі зловненної риби у зонах.
Внесок - 550 грн.
1.4.Головний суддя Шанюкевич Вiктор
2. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В ЗМАГАННЯХ
2.1 Планована кількість команд - 12.
2.2 Реєстраційні заявки на участь в змаганнях подаються до наявності вільних місць. У зв'язку з обмеженою кількістю секторів участь в змаганні можливо тільки по попередній реєстрації. Виїзд до місця змагання тільки за наявності підтвердження про участь від організаторів.
2.3. Попередня оплата 300 грн.
2.4. Склад команди задовiльний, бажано не менше 2(двух) людей.
2.5. Команди подали попередню заявку, повинні в обов'язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію. Команда, відсутня (що не приїхала або не повідомила про запізнення) на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати участь в турнірі.
2.6. Оргкомітет в праві відмовити команді в прийомній заявці без пояснення причин.

3. ЗБОРИ КАПІТАНІВ
3.1. Збори капітанів носять інформативний характер і можуть проводиться до початку змагань. Відповідно до пункту № 8 справжніх правил, на цих зборах затверджується жюрі, для розгляду поданих протестів, прийняття санкцій, визначення результатів змагань і тому подібне

4. ЖЕРЕБКУВАННЯ
4.1. Жеребкування проводиться під контролем організаторів, в наступному порядку: Головний суддя змагань витягає номер команди початкуючою жеребкування секторів. Представник вибраної команди витягає номер свого сектора, після цього витягає номер наступної команди, і так далі.
4.2. У разі відсутності капітана або уповноваженого представника команди хтось з представників суддів тягне за нього долю.

5. ЗАГАЛЬНІ СТАНИ
5.1. Кожній команді дається 120 хвилин для заїзду в сектор і на підготовку. По приїзду до місця проведення змагань рибалки повинні розмістити усі свої снасті і підгодівлю усередині сектора, визначеного долею. Підготовка снастей і підгодівлі, може бути почата до сигналу, що означає початок змагань.
5.2. Учасники можуть добиратися до місця проведення змагання своїм транспортом.
5.3. У кожній зоні є свій старший суддя;
5.4. У залік йдуть тільки дзеркальні, лускаті, голі коропи, білі Амури від 1.5кг.Спіймана риба повинна зберігатися в коропових мішках (не більш за один екземпляр в кожному мішку). Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою; усередині мішків не повинно бути поплавців або інших сторонніх предметів.

- Ніякий інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається. Учасники мають бути забезпечені достатньою кількістю власних мішків для зберігання риби. Риба, пред'явлена на зважування із слідами ушкоджень, отриманих в результаті явно недбалого з нею звернення, в залік не йде і є основою для застосування штрафних санкцій. Якщо усі коропові мішки зайняті, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.
- Риба йде в залік навіть якщо вона випадково спіймана не в рот, а забагрює. Цілеспрямоване багрення риби заборонене.

5.5. Заборонено користуватися підгодівлею і насадками тваринного походження в живому і неживому виді, риб'ячою ікрою, металевими приманками.

- Дозволено застосовувати тільки зерна, бойлы, пелетс, діаметр яких не повинен перевищувати 40 мм. Глина, бентонит (бентонитовая глина) заборонені.
- Після закінчення змагання залишки підгодівлі не мають бути відправлені до водоймища.

5.6. Змагання проводиться в один етап тривалістю 72 години; у разі вимушеного передчасного припинення змагання, пов'язаного, наприклад, з грозою, воно вважається таким, що відбулося, якщо з моменту його початку пройшло не менше 48 годин.
5.7. Кожен учасник повинен знати регламент змагань і виконувати його правила в повному об'ємі.
5.8. Довжина коропових вудилищ, вудилищ для годування ( спод) і маркерних вудилищ не повинна перевищувати 4 м. Дозволені тільки безінерційні котушки. Дозволено використання шок-лидеров. Лов риб повинен вестися тільки на волосяний монтаж. Волосіні вудилищ після занедбаності не повинні виходити за умовні межі сектора лови (в т.ч. і в крайніх секторах), що утворюються уявними лініями, що є продовженням бічних сторін секторів.
- Оснащення можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища. Кожне вудилище може бути оснащене тільки одним одинарним гачком а насадка повинна кріпитися до нього виключно за допомогою "волосяного" монтажу.
- Допускається використання грузил вагою не менше 50 р.. Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють коропові (Амуру) звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.
- Лов на поплавцеву снасть, фідер, свингтип, квивертип, з використанням годівниць-пружин і "макушатников" та обліплювання грузил кормом заборонено.
- Закид можна застосовувати тільки через голову. Бічний закид оснащення з грузилом заборонено.
- Керовані по радіо пристосування і ехолоти заборонені.

Дозволено застосування механічних сигналізаторів клювання, а також електронних сигналізаторів клювання.
- Маркер може використовуватися тількі 7.00 - 10.00 годину пiсля даного часу усі маркера із води виймаються.

- Наявність у спортсменів коропових мішків (не менш 3-х) і спеціального матраца для риби обов'язково. Їх якість повинна забезпечувати повну безпеку для коропів.
- Рибалки повинні в обов'язковому порядку зволожувати короповий матрац і коропові мішки перед тим, як помістити на них (у них) рибу.Обов'язкова наявність у матраца ємності з водою. Уся зважена риба в живому виді акуратно відпускається назад у водоймище.
- Заборонено передавати кому-небудь свою спійману рибу чи приймати від кого-небудь спійману ними рибу.
- Заборонено освітлювати воду ліхтарями і прожекторами, але використання джерел освітлення усередині намету допускається. При закладі підсіченої риби в подсачек можливе застосування налобного ліхтаря слабкої потужності.
- Заходити у воду дозволено одному спорцмену не глибше нiж по пояс для пiдсачення риби.
- Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі усе сміття.
- Будь-які риболовецькі пристосування, які приводяться в рух стислим повітрям, газом або електрикою, заборонені.
- Рух автотранспорту учасників, включення автомобільних двигунів і фар, в процесі змагань заборонено, окрім транспортних засобів організаторів змагання.

5.9. Команда має право оснастити необмежену кількість коропових вудилищ але ловити можна одночасно максимум чотирма вудилищами на двох. Запасні вудилища не можуть розміщуватися на підставках, де знаходяться задіяні в лові вудилища, і повинні стояти вертикально.
5.10. Вудки з поплавцями-маркерами мають бути легко визначувані, помічені і теж не можуть знаходитися на підставках поряд з вудилищами, що беруть участь в лові.
5.11. Тільки самі спортсмени можуть користуватися подсачеком.
5.12. Учасники не мають права приймати ніякій допомозі з боку.
5.13. Спортсмени можуть використовувати простір усередині свого сектора за власним розсудом. Поблизу секторів лову рибалки інших команд зобов'язані переміщатися, не створюючи шуму. Усі дії пов'язані безпосередньо з рибним ловом (занедбаність, виведення, підгодовування, узяття риби в підсак), повинні здійснюватися рибалками усередині своїх секторів.
5.14. Закидати підгодівлю можна рукою або за допомогою ручної "рогатки" (для підгодовування), "парашута", ковша з довгою рукояттю (одноручного або дворучного) або без неї, за допомогою одно- і дворучної трубки-кобри, катапульти на тренозі, що приводиться в дію розтяганням джгута вручну, потужність, якій залежить від характеристик гумового джгута і сили його розтягування. Можна також використовувати мішки ПВА, нитка ПВА, годівницю -"ракету" довжиною не більше 200 мм внутрішній діаметр якої не повинен перевищувати 50 мм., СПОМ.
5.15. Усі види годування, включаючи "парашут" ( катапульта), дозволені у світлий час доби з 09.00 до 19.00.

- Протягом усього іншого часу підгодовування з використанням дозволених інгредієнтів заборонене (окрім "кобри" і ПВА-материалов).

5.16. Під час змагання судді можуть знаходиться в секторі, позаду рибалок справа або ліворуч, не заважаючи процесу лову, але маючи можливість спостерігати за їх уловом. Коропові мішки мають бути встановлені так, щоб суддя міг їх бачити; риба міститься в цих мішках живої аж до приходу бригади зважування.
5.17. Спортсмени зобов'язані, на першу вимогу суддів, надати (вимотати) одну або декількох вказаних снастей для перевірки.
5.18. Акредитованим фотокореспондентам і відеооператорам, і іншим особам дозволено проходити в сектори, тільки з дозволу капітана команди.

6. СИГНАЛИ, що ПОДАЮТЬСЯ В процесі ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
6.1. Після першого сигналу рибалки можуть увійти до своїх секторів і приступити до установки устаткування, зборки і оснащення вудилищ, приготування підгодівлі і "маркероваться". На усі ці операції відводиться 120 хвилин.
6.2. Другий сигнал-початок змагань.
6.3. Третій сигнал-фініш.Третій сигнал означає, що змагання закінчене. Якщо до третього сигналу комусь з учасників вдалося підсікти рибу те йому надається ще 15 хвилин після фінального сигналу, щоб встигнути завести її в підсак. В цьому випадку через 15 хвилин буде даний четвертий сигнал, після якого в залік приймається тільки спіймана і вийнята з води риба.

7. ЗВАЖУВАННЯ
7.1. Зважування виробляється двома суддями. Воно здійснюється оперативно і не рідше за один раз в 3 години.
7.2. Зважування повинне проводитися за допомогою протестованих вагів Вони закріплюються на тренозі, встановленій на землі. Марка і модель вагів з поділками в 20гр.
7.3. Записи з вказівкою результатів зважування мають бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і самим спортсменам.
7.4. Ніхто, окрім учасників, рибу яких зважують суддів і членів жюрі (у разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні яким-небудь іншим чином. Одна людина з бригади зважування виробляє само зважування, інший фіксує результат у відповідних документах.
7.5. Сумка для зважування, що надається організаторами, обов'язкова і служить для визначення ваги кожного екземпляра риби окремо; вона має бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, а ваги приведені до нуля. Допускається використання тільки спеціальних коропових сумок для зважування з м'якої ажурної синтетичної тканини, проникної вологу. У усіх двох зонах сумки для зважування мають бути однотипними.
7.6. Аж до приходу бригади зважування учасники не повинні виймати коропові мішки з води. Риба виймається і на короповому матраці перекладається в сумку для зважування одним з членів "двійки"; після зважування риба відпускається у водоймище з усіма обережностями.
7.7. Під час зважування учасник має бути поруч, щоб контролювати процес і підписати протокол, в якому фіксується вага кожного екземпляра. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водоймище і підписання протоколу не приймаються.
7.8. Спіймана риба фіксується підписом представником однієї з сусідніх по сектору команд за згодою сусідів,якщо сусід відмовляеться підписувати рибу,підпис судді та члена команди.Коли риба є вагою що має визнаватися монстер карпом підпис сусіда обов'зковий

9 ПРОТЕСТІВ
9.1. В ході змагань можлива подача жюрі усних протестів пов'язаних з порушеннями правил окремими командами. В цьому випадку при розгляді таких протестів жюрі може прийняти рішення про дискваліфікацію, або попередження команди. У разі повторного попередження команда дискваліфікується. Тільки жюрі може дискваліфікувати команду.
9.2. Усі протести (окрім тих, що торкаються підсумкового розподілу місць), мають бути передані в жюрі протягом години після закінчення турніру. Протести можуть бути сформульовані в словесній формі, але після цього вони мають бути відразу підтверджені письмово. Протести, що стосуються підсумкового розподілу місць, можуть бути подані пізніше, а саме протягом 30 хвилин після оголошення остаточних результатів.
9.3. На підсумковому протоколі з остаточним розподілом місць має бути вказаний час його роздруку. Кожен письмовий протест, адресований жюрі, повинен в обов'язковому порядку оплачуватися у розмірі 300 гривен; у разі, якщо протест буде визнаний жюрі необгрунтованим, ця сума переходить в оргкомітет.
9.4. Протести, пов'язані з результатами змагань, подаються головному судді у письмовій формі протягом 30 хвилин після офіційного оголошення результатів і супроводжуються депозитом в 500 грн. У разі відхилення протесту вказана сума переводиться на рахунок оргкомітету.
9.5. Головний суддя зобов'язаний досконало знати правила і стежити за їх дотриманням.

10 ПОРУШЕНЬ І САНКЦІЇ РОЗРАХУНКОВА ТАБЛИЦЯ САНКЦІЙ :
а) ПОПЕРЕДЖЕННЯ - за порушення пп., 2,5.; 5.11.; 5.12.;5.19;
b) ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ - за порушення пп. 5.4.; 5.5.; 5.8.; 5.15.; і повторне порушення пунктів : 2,5.; 5.11.; 5.12.; 5.19;

11 РОЗПОДІЛ МІСЦЬ, ПОРЯДОК РОЗПОДІЛУ МІСЦЬ
11.1. Загальний розподіл командних місць :
розподіл місць виробляється відповідно до ваги спійманої залікової риби. У разі рівності ваги, переможець визначається по кращому середньому улову, тобто загальна вага ділиться на кількість виловлених екземплярів.
11.2. У номінації "найбільша риба" переможець визначається в загальному заліку по найбільшій вазі спійманого коропа.
11.3. Підсумковий розподіл місць визначається організаторами.

12. ТРЕНУВАННЯ
12.1. Усі тренування в місці проведення змагання закінчуються за 10 днів до початку цього заходу.

13. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
13.1. Церемонія закриття і нагородження команд проходить по закінченню змагання.
13.2. Три перші команди які заняли перші міста у зонах, визначаються переможцями та за 1,2,3 місце кубки, золоті, срібні і бронзові медалі.
З повагою Северин 050 529 76 02, Сергiй 050 560 89 89
Зображення
Є бажаючі, друзі з Луцька запрошують, ціна дитяча, рахуй як на рибалку))))
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
 
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/

Re: 2-й Волинський фест зі спортивного лову коропа -2013

Непрочитане повідомлення ttearjerker » 19 липня 2013, 13:22

Зображення
Отже відпустка добігала до кінця,мандрівки по заграниці надоїли,скука за рибалкою взяла гору і я ще будучи за кордоном забронював місце для участі в чудовому фестивалі,котрий організували сусіди з Волині! Так як Саша вже Миклашевом в цьому сезоні натішився,то в напарники я запросив свого друга з команди "Форестер" -Кіріла.
Прибувши на водойму ми новоспеченою командою "Вдала-рибалка Форестер" взяли участь в жеребкуванні внаслідок чого дізнались що нам дістався крайній сектор біля сторожки,навпроти заїзду. Сектор скажу чесно так собі,вірніше навіть не так сектор як прогноз на вітер на ці дні не дуже радував.Вітер був явно не наш і три дні поспіль дув від нас в протилежний бік става,тобто в дальні кутові сектори.А далі турнір пройшов в дружній комфортній обстановці,ловили по схемі 2Х2 тобто,я і Кіріл обслуговували і відповідали за свої два вудлища ловлячи кожен з свого род-пода. Досить комфортна схема,дозволяє щось екпериментувати,пробувати щось своє і ніхто нікому нічого не нав"язує.Ну а далі як завжди будні любого турніру,кормьожки,наживки і тому подібне. Дуже понервували на цьому фестивалі сходи риби. Миклашівський карп так зматьорів,що навідріз відмовлявся клювати на 4 номер гачка,а на 6-ку клював так акуратно, що реалізація була меншою 50%. Це звичайно неодноразово поповнило мій і так не убогий словниковий запас нецензурних слів в адресу рибалки в цілому і карпфішінгу зокрема :-) :-) :-) ,але нічого не поробиш сходи риби невідємлемий елемент рибалки і нікуди від них не дінешся. Дійшло навіть до смішного коли на одне і те ж вудлище,з однієї і тієї ж відстані кожен ранок(3 ранки) в 7год.40хв. був паравоз і .........сход,на одну і ту ж насадку.
Останній ранок після чергового сходу в 7:40, біля 8 ранку нас порадував хорошим важким карпом на 12.770 в результаті чого оця симпатична статуєтка за Біг-фіш турніру,що на фото відправилась на полку трофеїв до Сані в магазин,і ще на всяк випадок ми з Кірілом прихопили кубок за 3-тє місце. От в принципі і вся історія! Кіріл ще потім сміявся,що я за цей потрійний сход так матьожив цього карпіка,що він батька на розборки привів :-) :-) :-)


В підсумку хочу зазначити,що незважаючи на результат кожен турнір,це досвід і в даному випадку нам було дуже цікаво спостерігати за діями команди "Юна - карп"-котра впевнено вирвалась в лідери і з великим розривом забезпечила собі 1 місце. Вони адаптували прийоми фідера на карпфішінг. Дуже цікаво,високий темп,масивні стіки з сипухою,часті перезакиди дали хороший результат.

З повагою Тарас " Вдала Рибалка"

Зображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб

Подякували: 7 [Показувати]
Аватар користувача
ttearjerker
 
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне


Повернутись до 2013

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot]

cron