Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Що саме цікаве...вирішив перевірити чи створена реклама на так званому "спортивному" форумі рофрс. А немає :facepalm: Значить можна заскочити на РИБОЛОВНИЙ форум, де є люди, що їдуть на рибалку для відпочинку. І створити по бистрому темку. Мовляв був Вася. Злапав рибу. Дивіться яку. Дайте Щевичу 100грн., і лапайте.
ПиСи
А чому ж тоді топістартер не виставив таке повідомлення на фішингровно??????????????????? Бо там спартсмєни, що виловлюють та забирають рібу???
Чо за нах? Чо людей за лохів тримати?
ПиПиСи
Максимко, про Прилбичі можеш в темі або в лічку. Там я тобі все Грунтовно поясню.
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення KESHA »

ehnaton писав: Дякую, що дочитали до кінця. Надіюсь у вас вистачить глузду після мого посту не продовжувати цю словесну епопею.
НЕ вистачило :wall:
Dum spiro, spero...
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення Kostya »

MAXIMUS писав:
Kostya писав: Це повідомлення конструктивне, а перші два?
В перших двух написано майже те саме - просто більш жорстко. Тут справа навіть не в Кустині чи Полянах чи Варковичах - питання в тому, що останні роки власники водойм дають неправдиву інформацію простим рибакам , про кількість риби, про її розмір і т.д. Виставляють необгрунтовану вартість риболовлі - в фіналі люди їдуть платять гроші і отримують нульовий результат, на що їм відповідають "хто вміє той ловить" або погода не та, або місяць повний.
Підтримую пост вище - все втопку!!!
Підтримую також той пост, все в топку. Але яке обгрунтування ціни на прикормку Сенсас, скажімо, чи на грузила ФОКС, це бізнес. "Каждый д....т, как он хочет" . Дорого Сенсас, купуй - Флагман, дорого ФОКС - назбирай камінців, дорого Кустин - іди на гідропарк. Мені, наприклад не подобається ціноутворення в одному з магазинів( в р-ні 12ї школи), то я мовчу і там нічого не купую. Кожен сам вирішує.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Нагадує ситуацію, коли в будні люди нормально ловлять, а в вихідні чомусь риба сита і жодної реакції на приманки!!! :du_ma_et:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення Рома »

ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Зустріч фідерменів області

Непрочитане повідомлення МАК »

shalun_99 писав:А хто там лектор? З назви теми видно, що люди мають зустрітись та рибу половити...але от ПЛАН ЗАНЯТЬ ;;-))) ;;-))) ;;-)))
Знову реклямка??? Напишіть будь-ласка як є - магазин "________" проводить заняття. Відповідальний "_______". Будьте чесними і перед людьми і перед собою. На 110% відсотків впевнений, що радитимуть на заняттях прикормку та знаряддя із магазину, що поблизу Чайки :bra_vo: :wall:

Вельми шановний пан shalun_99 який тільки й може какати в темах Ви дуже помиляєтесь, ні одної прикормки ні одного знаряддя з магазину біля чайки вказаних на заняттях небули. :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Зустріч фідерменів області

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Дуже дивно. Ви мене шановний здивували. А то щось дуже тхне від Ваших повідомлень комерцією та однобокістю.
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення МАК »

Максимко, про Прилбичі можеш в темі або в лічку. Там я тобі все Грунтовно поясню.
Хах Гуру блін ))) не сміши краще результат показуй !!!!
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення МАК »

shalun_99 писав:Що саме цікаве...вирішив перевірити чи створена реклама на так званому "спортивному" форумі рофрс. А немає :facepalm: Значить можна заскочити на РИБОЛОВНИЙ форум, де є люди, що їдуть на рибалку для відпочинку. І створити по бистрому темку. Мовляв був Вася. Злапав рибу. Дивіться яку. Дайте Щевичу 100грн., і лапайте.
ПиСи
А чому ж тоді топістартер не виставив таке повідомлення на фішингровно??????????????????? Бо там спартсмєни, що виловлюють та забирають рібу???
Чо за нах? Чо людей за лохів тримати?
ПиПиСи
Максимко, про Прилбичі можеш в темі або в лічку. Там я тобі все Грунтовно поясню.
Походу комусь треба окуляри :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Що саме цікаве...вирішив перевірити чи створена реклама на так званому "спортивному" форумі рофрс. А немає :facepalm:
а да ссилкі неможна ато зїдять :dan_ser: :dan_ser: :dan_ser:
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Рожеві окуляри були взимку із фоткою де була купа мертвої риби і спартсмєн. :facepalm: І потім була купа слини та розповіді про зариблення БК. І никання тої ганебної фотки. То в кого окуляри?
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення МАК »

shalun_99 писав:Рожеві окуляри були взимку із фоткою де була купа мертвої риби і спартсмєн. :facepalm: І потім була купа слини та розповіді про зариблення БК. І никання тої ганебної фотки. То в кого окуляри?
я дивуюсь що пан shalun_99 ще не накакав у темі з Посягвою де відбувся фестиваль на день рибака, де купа мертвого КОРОПА і його зважують за зябра???? То кому ще з нас потрібні окуляри ГУРУ КАРПФІШИНГУ :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: ????? http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=425100
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення Vik »

Kostya писав:... Мені, наприклад не подобається ціноутворення в одному з магазинів( в р-ні 12ї школи), то я мовчу і там нічого не купую. Кожен сам вирішує.
в тому районі два магазини. уточніть який, сказав "А" то вже кажи й "Б" , думаю багатьом буде цікаво, що то за ціноутворення? які вас так не влаштовують
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Якщо Сапсан, то геть непогоджусь, ціни там вполнє адекват і якість просто відмінна :co_ol: (це не реклама, а просто позитивний відгук)
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення МАК »

MAXIMUS писав:
МАК писав:Гідропарк ДЕ РЕЗУЛЬТАТ
Да є там в людей результат як і на Басіку! Максим просто якщо рекламувати ,то потрібно було розисати: запущено 5 тон карася, 2 тони карпа ,зроблено нормальний заїзд, біля кожного сектора пеньочки, норма вилову 5кг , ціна - 100грн! От і все. Всі зібрались і поїхали, а так взагалі не зрозуміло за що 100грн, хоча як я вже писав ,то особисте право власника яку виставляти ціну - дорого,то не їдь...
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=2399
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 54#p207054
То що люди на гідріку ловлять то це я знаю, цікавий результат досвідчених карпятників які рибилили кілька днів підряд !!!! Особливо shalun_99, судячи по відео цього професіонала ще довго і нудно треба вчити працювати з підсаком, так що включіть це в план заннять з карпфішингу)))
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення os1 »

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість