Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

shalun_99 писав:Рожеві окуляри були взимку із фоткою де була купа мертвої риби і спартсмєн. :facepalm: І потім була купа слини та розповіді про зариблення БК. І никання тої ганебної фотки. То в кого окуляри?
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

Ой вельмишановний пан shalun_99 нехочеця ворушити бурне прошле але змушений, Вам це нічого ненагадує:

Зображення Зображення

Я думаю не стоїть наголошувати для кого цей маркер був налаштований !!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) Хто знає той пойме)))))
Аватар користувача
PAVEL
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення PAVEL »

Володька парируй пока 1--0 :facepalm: :facepalm: :facepalm: :ololo: :ololo: :ololo:
Ровенский Карповый Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

PAVEL писав:Володька парируй пока 1--0 :facepalm: :facepalm: :facepalm: :ololo: :ololo: :ololo:
Знімаюсь. Якесь знайоме слово :ololo: .
Най дитя тішиться.
Але вже буде знати, що є люди які контролюють писанину!
Прошле - що це??? ;;-)))
В Українській мові є слово - минуле. А "прошле" в однокліткових організмів, що навчались в школі на двійки. Або в ПТУшників.
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

МАК писав:Ой вельмишановний пан shalun_99 нехочеця ворушити бурне прошле але змушений, Вам це нічого ненагадує:

Зображення Зображення

Я думаю не стоїть наголошувати для кого цей маркер був налаштований !!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) Хто знає той пойме)))))
Доповнення до повідомлення з цими фразами звязані ці картинки-.
І дуже хочеться організувати змагання проти тих карпятників, щоб надерти...щоб показати клас
слова і музика пана shalun_99
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення _magic »

МАК писав:
МАК писав:Ой вельмишановний пан shalun_99 нехочеця ворушити бурне прошле але змушений, Вам це нічого ненагадує:



Я думаю не стоїть наголошувати для кого цей маркер був налаштований !!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) Хто знає той пойме)))))
Доповнення до повідомлення з цими фразами звязані ці картинки-.
І дуже хочеться організувати змагання проти тих карпятників, щоб надерти...щоб показати клас
слова і музика пана shalun_99

Зображення
шо за ребусы и шарады ?...
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

Як це небулоб образливо, можливо і забанять за правду но невитримав звиняйте нехай ЩЕ раз почитають про людину яка любить гадить,діла не робить, вчитись рибку ловити не хоче і іншим не дає, задер носік а результату нема.

ЛОВІТЬ:

Людину не пустили на змагання так як вони були закриті і тільки для членів Федерації, вона занервувала-
Навіщо проводити такі кубки, якщо закривати вхід учасникам???
Відповідь в мене одна - знають, що їх там порвуть, як тузік тряпку От і закриваються від правильних рибаків-карпятників...Бо в Кустині вже ніяка "пиляка" не допоможе проти майстерності та знання водойми
Хто що думає з цього приводу?!
Рівненський Карповий Клуб
Люди зацікавились що ж це сталось таке страшне що людина собі місця ненаходить-
а про що саме йде мова?
можете ввести в курс справи?

Людина яка в стресовій ситуації пише-
Народ який має заохочувати до карпфішингу, починає відбивати охоту
ФІдерація вирішила зробити закритий кубок, тобто мають право поборотися за нього тільки ті хто в Рівн. фідерації. Ще можна назвати дане дійство - вступіть у фідерацію і тоді матимете шанс пообривати снасті в Кустині на ставку Щевича...І дуже хочеться організувати змагання проти тих карпятників, щоб надерти...щоб показати клас
І ВКАЗУЄ ЩО НАДЕРЕ ЗАД ВСІМ

наскільки мені відомо цій людині була пропозиція довести свою майстерність і побитись об заклад-
ну таку Щевич і Ко виграли чемпіонат у Маклашеві, Ви там приймали участь? Якщо так, то чому їх не наказали?
Але ж Гуру карпфішингу віднісся до цього так
Нажаль, роботу змінив і через це не маю змоги поїхати на пів тижня на риболовлю
І тут понеслась ЧИТАТИ ВСІМ:
Не имея желания регистрироваться на этом сайте, попросил друга разрешить написать небольшее письмецо для НЕТИТУЛОВАНОЙ ШАВКИ г.Ровно шалунишки.
Уважаемая шавочка не врите людям что у вас нет времени поехать на соревнование,я думаю что после всех соревнований в которых вы принимали участие
вас опускали ниже плинтуса,так как вы вообще далеки от карповой рыбалки.
Это первое. В нашей федерации не фидерасты, а нормальные цивилизованные люди которые любят рыболовлю, и продвигают любимое дело, обучая начинающих спортсменов.
Теперь о главном, за свой базар ответиш по понятиям, я лично займусь твоим ОПУСКАНИЕМ, смысл солов ты понял. По поводу рангов и титулов с тобой базарить не очем, ты есть понос который постепенно растворяется как бойли на которые мы ловим.
Советую ко мне ближе на сто метров не приближаться ГАВНОМ ПРЕТ. К стати засрался на одном сайте и всплыл на другом.
ці слова стосуються картинок

ВШОЦІ ВІД ПРОЧИТАНОГО, ДА Я ТАКОЖ АЛЕ ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ Зображення
Спонсори вмикнулись
Не могу не отреагировать на оскорбительные для всех членов РОФРС, форумчан rybalka.rovno.ua и для меня лично, вызказывания в данной теме. Посколько, выступление shalun_99 на прошлогоднем кубке карповых команд г.Ровно спонсировалось моим магазином "Альбатрос" многие рыболовы ассоциируют этого человека как участника команды "Альбатрос" и соответственно, вся эта грязь, высказанная на данном форуме, бросает тень на репутацию моего магазина и всех людей которые в нем работают, а также выступают за нашу команду в различных дисциплинах рыболовного спорта. Довожу до сведения всех форумчан что в данный момент "Альбатрос" не спронсирует ни одну карповую команду. Неделю назад у меня был телефонный разговор с Павлюком Владимиром, в котором я ему об этом сообщил. На его просьбу оставить название своей команды без изменений, я согласился, но в связи с последними возмутительными высказываниями в адрес РОФРС и всех форумчан rybalka.rovno.ua, я поменял свое мнение и категорически возражаю, чтобы команда В. Павлюка называлась "Альбатрос". Так как, я не могу указывать другому человеку как называть свою команду, прошу всех форумчан принять к сведению, что команда
В. Павлюка не имеет никакого отношения к рыболовному магазину "Альбатрос".

PS
Володя, я считал тебя молодым-горячим и целеустремленным карпятником с высокими амбициями и списывал на возраст твои жаркие перепалки с форумчанами, но сейчас я вижу только хамство и затаенную обиду на всех. Я не хочу никого поучать, но есть мудрая фраза - поступай с людьми так, как хотел бы чтоб поступали с тобой.
І тут пішли сльози
Саша, навіть так - Олександри(Патік та Бобр). Щиро вибачаюсь за те що образив переважну більшість членів Рівн.федерації. чесно - каюсь.
Але неприємно коли люди знають, що не маю змоги відписати на сайті та далі виливають бруд на мене. А керівництво форуму ще і очі на це закриває так як і до цього робило(як висновок - винний тільки я). Але не про це...
Саша(Бобр), нажаль через те, що змінив роботу, не маю змоги приймати участь в змаганнях(максимум можу виділити п'ятницю - неділю). Отакі справи щодо участі...
Якщо матиму змогу - обов'язково завітаю до Вас на Шепель...на ту загадкову та непередбачувану водойму. Можливо там і побачимося

Отака казочка писав своє бачення якщо когось обідив чи підняв стару тему ВИБАЧАЙТЕ!!!!
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення николай »

шановний МАК бачу повідомлення shalun_99 чіпляють вас за живе ;;-))) ...
то давайте ще щось згадаемо...
йду за поп корном...чи поп-апом :-)
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Всё, прекращайте цирк. Дальнейший обмен "любезностями", если уж так сильно хочется - ведите в личке.
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення _magic »

2 МАК...
фразы выдернутые из текста не отображают...даже скорей искажают весь смысл...
...постороннему человеку точно ничего не понять... :)
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

николай писав:шановний МАК бачу повідомлення shalun_99 чіпляють вас за живе ;;-))) ...
то давайте ще щось згадаемо...
йду за поп корном...чи поп-апом :-)
Довів довідома людей які читають його повідомлення що це за людина і з чим її їдять, а попкорн я їв коли цю гидоту читав в розділі коропова ловля і не тільки я був в шоці і зробив висновки... хай люди судять
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення николай »

Максим поясніть...який сенс був в цьому копіпасті?Хто автор?
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 72#p207072
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

николай писав:Максим поясніть...який сенс був в цьому копіпасті?Хто автор?
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 72#p207072
відповів в ПП.
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

николай писав:Максим поясніть...який сенс був в цьому копіпасті?Хто автор?
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 72#p207072
згоден трішки написано негарно но це не дає права людям лити багно на РОФРС вона тут нідочого , це комерційна водойма і там є власники всі питання до них, а звіти ще пока не заборонені писати наскільки мені відомо хоч не я ту рибу ловив але хоть якусь інфу про водойму надав чи я щось зробив нетак???
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей