Грушвиця-Повертається

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
Predator
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 13 травня 2012, 22:25
Контактна інформація:

Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення Predator »

Привіт усім!!!!!!!!!!!!!Рибалив на даній водоймі зі своїм добрим другом Дмитром.48-и гадинна сесія,море корму та різних комбінацій,приємна компанія та просто відпочинок.в двох словах докладніше.Приїхав на водойму близько 7-ої вечора 26 числа робота йо майо,самі розумієте,Дмитро уже на місті та активно кормить дві точки для себе і для мене.Після вибору комбінації та кліпсування спінів закидаю снасті та ставлю їх на род-под.Потім розбиваємо табір та сідаємо вечеряти.За вечерею розповідаємо про всі свої пригоди та останні виїзди на риболовлю.Ця розповідь затягнулася приблизно до другої ночі вирішили подрімати до ранкового годування,та не тут то було приблизно о 3-ій ночі спрацював сигналізатор у Дмитра і короп приблизно на 1,5 кг у підсачеку ну як то кажуть початок є.Близько 5-ої години шалений піск сигналізатора змушує мене вибігати з палатки та брати палку в руки 10 хв боротьби і такий же красень у мішку.Щоб не розписувати все докладніше напишу просто клював короп від 700-800 грамів до 3-ох з копійками кілограмів при чому таких сильних коропів ще не зустрічав, це начебто венгерська порода зі слів Дмитра.Риболовля була приємна та дуже цікава,при цьому всьому не давав скучати карась який активно клював на фідер та поплавчанку.Фотоапарат нажаль забув дома тому фото не додаю ссорі.Особливу подяку хочу висловити Власнику водойми Олегу за гарну зустріч та взаємо розуміння адже це з його слів карасина водойма але через рік чи два це буде та Грушвиця яку всі карпятники так любили та поважали ,Дмитро про тебе не за був дякую тобі друже за компанію та приємний відпочинок Грушвиця-відроджується всім НХНЧ з повагою Predator він же (Boroda).
Востаннє редагувалось 31 липня 2013, 00:59 користувачем Predator, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Predator
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 13 травня 2012, 22:25
Контактна інформація:

Re: Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення Predator »

Олег каже що це буде карасина водойма але Короп там є й до волі не поганий я думаю що коли він підросте то риболовля коштуватиме не 50 грн. а 100 чи 150 і це буде коропова водойма але це моя думка...
І я думаю що так воно і буде і головне правило зловив відпусти таки буде на водоймі а раз воно буде тоді не прийдеться їздити за 200-250км. щоб відпочити та отримати задоволення.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Predator писав:Олег каже що це буде карасина водойма але Короп там є й до волі не поганий я думаю що коли він підросте то риболовля коштуватиме не 50 грн. а 100 чи 150 і це буде коропова водойма але це моя думка...
І я думаю що так воно і буде і головне правило зловив відпусти таки буде на водоймі а раз воно буде тоді не прийдеться їздити за 200-250км. щоб відпочити та отримати задоволення.
Доречі, сьогодні теж чув таке. 50\карась. 150\короп. Хоча звучало в адресу іншої водойми. Сподіваюсь, що додасться "поплавочок" на мапу :prapor: Але для початку - тест. :men:
Аватар користувача
Predator
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 13 травня 2012, 22:25
Контактна інформація:

Re: Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення Predator »

Привіт усім.
І знову я і мій звіт з поля бою села Грушвиця. Рибалив на даній водоймі в період з 20.00-9 серпня по 9.00 11 серпня.
Такої рибалки не очікував ні я мій Тато, з яким ми весь час на риболовлі проводим разом. Отож докладніше про те як воно було.
Приїзд на водойму близько 19.00, маркеруюсь та шукаю твердячок, який успішно знайдений. Вирішено робити дві кормові зони одну на відстані 72 м. іншу на 86 м. Далі кліпсуванна робочих палок, закидання їх, та процес кормління (як завжди тільки зернові). Потім звісно розставляємо табір та в очікуванні паравозів любуємося заходом сонця.
І ось поїхоло близько 22години перший туз і підсачеку, через декілька хвилин другий і вся ніч до самого ранку пройшла тихо. Ранкове годування близько 6-ої години ранку та перезакидання (доречі про кормління: кормив кожні 2-3 години обидві зони по 5-10 спомбів) з 6.30 десь до години 15.00 була справжня спортивна ловля коропа.
Виїжали по два а то і три прути з інтервалом в кілька хвилин один за другім. Такого не очікував ніхто, навіть Власник, який час від часу навідувався до нас. Після вечірнього годування ще парочка паравозів. Десь близько 23.00 пішли спати. Підйом о 5-ій ранку перезакидання та кормління. Близько 8-ї з інтервалом в пару хвилин беремо ще 4-и коропи та вирішуємо їхати додому.
Загальний результат шокував нас. Близько 25 паравозів (із них 23 реалізовано) за 36 годин ловлі та майже пів сотні кілограмів риби це словами не передати це просто супер, масса задоволення, адреналіну, фотоапарат на цей раз при собі тому фото додаю. Ми ключ від коропів Грушвиці знайшли а всім іншим я хочу побажати НХНЛ з повагою Predator (BORODA).
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Всім дякую не хай рве :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: НА КОНКУРС
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення sancho »

Звіт супер. Цікаво тільки одне на які наживки клювало конкретніше???
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Predator
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 13 травня 2012, 22:25
Контактна інформація:

Re: Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення Predator »

Я не професінал але скажу одне насадку треба підбирати під час риболовлі,вона залежить від погодних умов, температури води, та інших факторів це все індивідуальне для кожної водойми і про щось конкретне сказати не можу з повагою Predator(Boroda).
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Теорію і без Вас більшість добре знає. Навіщо стільки тексту, могли просто написати щось типу: я зажав, секрет, або всі дружно веземо гроші в Грушвицю, "хто вміє, той ловить":)) А для тих хто цікавиться, я скажу, для коропа до 2 кг. вагою ще не придумали кращої насадки ніж горох.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

kamennieshipy100 писав: для коропа до 2 кг. вагою ще не придумали кращої насадки ніж горох.
Ти не повіриш, але придумали і дуже багато :-) :-) :-) :-)
pashamykytyn
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 19 червня 2013, 14:27
Контактна інформація:

Re: Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення pashamykytyn »

Класний звіт. Не називайте конкретно насадку, хотя б тип зернові, бойли, ... А яка погода була на той момент? тиск, температура...? Дякую) :)
Аватар користувача
dembel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 17 листопада 2012, 14:08
Звідки: ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення dembel »

всем привет потскажите телефончик сторожэй ато старые не работают
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення sancho »

kamennieshipy100 писав:Теорію і без Вас більшість добре знає. Навіщо стільки тексту, могли просто написати щось типу: я зажав, секрет, або всі дружно веземо гроші в Грушвицю, "хто вміє, той ловить":)) А для тих хто цікавиться, я скажу, для коропа до 2 кг. вагою ще не придумали кращої насадки ніж горох.
Да я і так це знаю, просто може щось помінялось за той час поки я не був в Грушвиці))))
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення DerSieger »

розповіли мені вчора одну байку, що десь недавно була там якась гоп-компанія з баяном в якійсь віп-альтанці на дамбі чи за дамбою. ще й умудрились при цьому рибу ловити. то казали що набили три мішка риби, а сторожам сказали, шо взяли по 2 штучки на рило.
не знаю на скільки то правда. те що обманули сторожів - правдоподобно, всі ж так роблять. а от що бухать з баяном і при цьому ще 3 мішка риби достати - х/з.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення sancho »

DerSieger писав:розповіли мені вчора одну байку, що десь недавно була там якась гоп-компанія з баяном в якійсь віп-альтанці на дамбі чи за дамбою. ще й умудрились при цьому рибу ловити. то казали що набили три мішка риби, а сторожам сказали, шо взяли по 2 штучки на рило.
не знаю на скільки то правда. те що обманули сторожів - правдоподобно, всі ж так роблять. а от що бухать з баяном і при цьому ще 3 мішка риби достати - х/з.
Ахахахахах риба ведеться на Баян музикальна :smilefish: ;;-)))
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Predator
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 13 травня 2012, 22:25
Контактна інформація:

Re: Грушвиця-Повертається

Непрочитане повідомлення Predator »

Дякую всім за повідомлення і за те що звіт обговорюється на форумі.Відповім на декілька вашиш запитань: без труда не витягнеш рибку із пруда-це стосовно того зажав я насатку чи ні,хочете приїхати на все готове а зуськи Вам,про погоду тепло, вітер 9-10 числа пд.сх. в неділю пн.зх.тиск 740-745мм.рт.ст.З насадок різні комбінації зернові+бойли та тільки зернові,їдьте в Грушвицю везіть гроші експкрементуйте ,а тоді пишіть звіти а не обговорюйте в такому тоні звіти інших всім дякую за увагу з повагою Predator(Boroda).Ссорі адміністратори та модератори просто трішки мене обідили наші форумчани :facepalm: :facepalm: :facepalm:Телефон власника Олега 0974308007 та охорони пана Миколи 0964489556 я думаю Вони не будуть проти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей