Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

MAXIMUS писав:Для довідки: Юра "Немо" переміг на Чемпіонаті Рівненської області зі спортивного лову коропа і за це має отримати звання КМС, але вирішення цього питання затягується і коли закінчиться строк подачі документів, то Юра залишиться , так як і ми з Дімою, біля розбитого корита :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Юра якщо я не помиляюсь то термін для подання 45днів.
Так,на питання присвоєння КМС "як завжди в силі".Дуже шкода ,що таке відбувється з людьми які підтримують проведення рейтингових змагань, та розвивають короповий напрямок.

Якщо буде потрібно, то я особисо підтримаю лист до пана Левченко. Для того, щоб люди які причетні до подачі потрібних документів почали рухатись, в потрібних напрямках.
І може іх розверне обличчям до людей. які підтримують риболовний спорт.
Востаннє редагувалось 03 серпня 2013, 22:54 користувачем vdala rybalka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення DerSieger »

vdala rybalka писав:...
І може іх розверне обличчям до людей. які підтримують риболовний спорт.
"меня терзают смутные сомненья". керівники рофрс та карп. напрямку вже давно показали до якого їм місця розвиток риболовного спорту. тут головне втриматись в ролі місцевих князьків.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення KESHA »

РКК як завжди використовує не змінну тактику нападу по команді налетіли , образили . Користуючись інформацією сумнівного походження зі своєї штаб квартири (схоже на наш парламент ) . Хлопці , ви організували прекрасний клуб однодумців і любителів карпової рибалки ( РКК ) для того , щоб розвивати цей напрямок . Так будь ласка працюйте хто вам заважає. А ви замість того воюєте з РОФРС.
В Рівненській федерації все нормально , ніхто не кого не ображає , проводяться всі заплановані міроприємства і не має жодних претензій до карпового клубу .
Надаю інформацію , яка вас цікавить;
Igor UZ писав:На сьогоднішній день затягується питання і з званням КМС Юри "Немо", а строки йдуть, ще трохи і будемо звертатися до Левченка.
Юра "Немо" є членом ЛОФРС , протоколи змагань передані Львівскій федерації , президент якої Ривак Олег всі питання до нього , до чого тут Рівненська федерація .
До речі на сьгодні чекаємо протоколи від ЛОФРС на подання докуиентів на присвоєння КМС Півню Юрі .
Повідомлення kesha » 09 червня 2013, 15:51
Молодці !!! :D :D :D
Максим , готуйся мочить КМС.

Мочили ?
Питанням присвоєння КМС займається Управління Молоді і Спорту , куди і були передані документи про присвоєння КМС Максиму . Поки чекаємо на підтвердження , а вони вирішують присвоїти чи відмовити.
Юра якщо я не помиляюсь то термін для подання 45днів.
Так,на питання присвоєння КМС "як завжди в силі".Дуже шкода ,що таке відбуваються з людьми які підтримуть проведення рейтингових змагань, та розвивають короповий напрямок.
Термін подачі 3 місяці і на скільки мені відомо підтвердження на присвоєння КМС для Юри і Діми не було , чому не цікавились по причині , що Юра і Діма на сьогодні не є членами РОФРС . Повторюю , звання та розряди присвоює Управління Молоді і Спорту , а не РОФРС .
І велике прохання , як що комусь не подобається хтось з членів Рівненської федерації , то ображайте його особисто , а не всю Федерацію .
Як , що в кого виникнуть питання з задоволенням відповім в ПП .
Дякую за порозуміння з повагою Олександр .
Востаннє редагувалось 03 серпня 2013, 16:23 користувачем KESHA, всього редагувалось 1 раз.
Dum spiro, spero...
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

KESHA писав:на скільки мені відомо підтвердження на присвоєння КМС для Юри і Діми не було.
На скільки мені відомо, то Діма на протязі місяця надав пану Щевичу всі необхідні документи і він,як президент РОФРС, мав цим зайнятись, про що як мені так і Дмитру неодноразово заявляв. Казав що все робиться і все буде добре, просто зараз якась перетрубація в Міністерстві і необхідно трохи зачекати. Ну ми й чекали , але так і не дочекалися. На рахунок підтвердження - виходить для команди "Бобри" - 4 місце підтвердження було , а для нас не було)))) Відмазка не зарахована))))
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Шановний Олександр, якщо я щось пишу, то знаю що пишу, Ривак дві години тому подзвонив Юрі і сказав що отримав документи, тобто 03.08.2013р. о 14.00 Київського часу - рівно через ДВА МІСЯЦІ після фінішу змагань, і то тільки після того коли вже сказали що будемо звертатися до Президента ФРСУ, а до того були лише відмазки типу - "сьогодні забув", "кину завтра", "кину на днях" і т.д. І ще одне, але дуже суттєве - не виключено що треба буде скидувати ще раз, бо в протоколі не вказані прізвища, а лише назва команди, а команді як відомо звання не присвоїш, так-що Ривак тепер думає як вийти із цієї ситуації.
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Igor UZ писав:Шановний Олександр, якщо я щось пишу, то знаю що пишу, Ривак дві години тому подзвонив Юрі і сказав що отримав документи, тобто 03.08.2013р. о 14.00 Київського часу - рівно через ДВА МІСЯЦІ після фінішу змагань, і то тільки після того коли вже сказали що будемо звертатися до Президента ФРСУ, а до того були лише відмазки типу - "сьогодні забув", "кину завтра", "кину на днях" і т.д. І ще одне, але дуже суттєве - не виключено що треба буде скидувати ще раз, бо в протоколі не вказані прізвища, а лише назва команди, а команді як відомо звання не присвоїш, так-що Ривак тепер думає як вийти із цієї ситуації.
Це якраз є лице нашої федерації, президент і його бег вокал.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення KESHA »

Igor UZ писав:Шановний Олександр, якщо я щось пишу то знаю що пишу, Ривак дві години тому подзвонив Юрі і сказав що отримав документи, тобто 03.08.2013р. о 14.00 Київського часу - рівно через ДВА МІСЯЦІ після фінішу змагань, і то тільки після того коли вже сказали що будемо звертатися до Президента ФРСУ, а до того були лише відмазки типу - "сьогодні забув", "кину завтра", "кину на днях" і т.д. І ще одне, але дуже суттєве - не виключено що треба буде скидувати ще раз, бо в протоколі не вказані прізвища, а лише назва команди, а команді як відомо звання не присвоїш, так-що Ривак тепер думає як вийти із цієї ситуації.
А ж вас не обдурив , протоколи передані . І я думаю президенти наших федерацій між собою розберуться краще ніж ми на цьому форумі.
На рахунок підтвердження - виходить для команди "Бобри" - 4 місце підтвердження було , а для нас не було)))) Відмазка не зарахована))))
Юра я ні кого не обманюю , "Бобри" це Волинське Управління , а Рівненського підтвердження не було .
Dum spiro, spero...
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення KESHA »

BenichkaLaden писав:
Igor UZ писав:Шановний Олександр, якщо я щось пишу, то знаю що пишу, Ривак дві години тому подзвонив Юрі і сказав що отримав документи, тобто 03.08.2013р. о 14.00 Київського часу - рівно через ДВА МІСЯЦІ після фінішу змагань, і то тільки після того коли вже сказали що будемо звертатися до Президента ФРСУ, а до того були лише відмазки типу - "сьогодні забув", "кину завтра", "кину на днях" і т.д. І ще одне, але дуже суттєве - не виключено що треба буде скидувати ще раз, бо в протоколі не вказані прізвища, а лише назва команди, а команді як відомо звання не присвоїш, так-що Ривак тепер думає як вийти із цієї ситуації.
Це якраз є лице нашої федерації, президент і його бег вокал.
Знову образи . І головне від людини яка від хоробрості ховається за логін.
Dum spiro, spero...
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

KESHA писав: Рівненського підтвердження не було .
А чому не було???? Хто цим мав займатись і контролювати???? Повторююсь: Щевич І.П казав, що в нього все під контролем і що все буде добре лише треба трохи почекати. Почекали. І що з цього вийшло???? Ми з Дмитром все можливе зробили - зайняли 3-тє місце на ЧУ по спортивній ловлі коропа будучи представниками РОФРС,а від президента РОФРС не отримали допомоги в отриманні корочки КМС, хоча якщо я звичайно не помиляюсь, то це мав би робити він.
Востаннє редагувалось 03 серпня 2013, 16:46 користувачем MAXIMUS, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

KESHA писав: А ж вас не обдурив , протоколи передані . І я думаю президенти наших федерацій між собою розберуться краще ніж ми на цьому форумі.
То не треба писати що інфа сумнівного походження, а написати що відправили і доки скоро будуть. Не треба робить з людей балаболів.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

:shut_up:Ловили б Ви краще рибу, нє?
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення zerich »

MAXIMUS писав:
KESHA писав: Рівненського підтвердження не було .
А чому не було???? Хто цим мав займатись і контролювати???? Повторююсь: Щевич І.П казав, що в нього все під контролем і що все буде добре лише треба трохи почекати. Почекали. І що з цього вийшло????
Що вийшло ? :- мене виключили з РОФРС =)

Олександр , а де Ви бачили в моїх постах образливі слова в сторону РОФРС , або її членів ?
Я вже забив на той КМС великий болт , хай буде на совісті той людини яка цим займалась.
А на рахунок того , що ми не є членами РОФРС так не з своєї ж волі =). Хочаб адекватну причину виключення придумали. Поясніть чим особисто я як спортсмен нашкодив РОФРС ? І чим я Вас не влаштовував ? Чому після мого виключення з РОФРС Ваш призидент дзвониить керівнику карпового напрямку ФРСУ і попереджає про те , що я не є членом ФРСУ і не можу приймати участь у відборах на ЧС ? Чому я мушу представляти другу область на Українських та міжнародних змаганнях? Ще є багато чому..... але я сумніваюсь , що Ви зможете дати мені відповідь так як Ваш презедент в очі мені нічого не зміг відповісти !
З повагою до Вас особисто !
Дмитро , Скольмакс !
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

KESHA писав:
BenichkaLaden писав:
Igor UZ писав:Шановний Олександр, якщо я щось пишу, то знаю що пишу, Ривак дві години тому подзвонив Юрі і сказав що отримав документи, тобто 03.08.2013р. о 14.00 Київського часу - рівно через ДВА МІСЯЦІ після фінішу змагань, і то тільки після того коли вже сказали що будемо звертатися до Президента ФРСУ, а до того були лише відмазки типу - "сьогодні забув", "кину завтра", "кину на днях" і т.д. І ще одне, але дуже суттєве - не виключено що треба буде скидувати ще раз, бо в протоколі не вказані прізвища, а лише назва команди, а команді як відомо звання не присвоїш, так-що Ривак тепер думає як вийти із цієї ситуації.
Це якраз є лице нашої федерації, президент і його бег вокал.
Знову образи . І головне від людини яка від хоробрості ховається за логін.
Ховатись за логін чи за спину інших не в моїх правилах, візуально ми з Вами пане Олександре, знайомі. Ми зустрічались на останньому "Залізному окуні", я був у зеленому комбінезоні і цікавився Вашим спінінгом Норстрім Ареал, та не один раз в рибальських магазинах. Тепер конкретно про образи, а не здається Вам, що дії РОФРС якраз і є образою краю (області), чи не ображала і ображає федерація своїми поступками спортсменів які гідно захищали та захищають честь області?
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

ГОречко...А як тема починалась...і в що переросло :facepalm:
МОжливо варто назву змінити?
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

BenichkaLaden писав:
KESHA писав:
BenichkaLaden писав:
Igor UZ писав:Шановний Олександр, якщо я щось пишу, то знаю що пишу, Ривак дві години тому подзвонив Юрі і сказав що отримав документи, тобто 03.08.2013р. о 14.00 Київського часу - рівно через ДВА МІСЯЦІ після фінішу змагань, і то тільки після того коли вже сказали що будемо звертатися до Президента ФРСУ, а до того були лише відмазки типу - "сьогодні забув", "кину завтра", "кину на днях" і т.д. І ще одне, але дуже суттєве - не виключено що треба буде скидувати ще раз, бо в протоколі не вказані прізвища, а лише назва команди, а команді як відомо звання не присвоїш, так-що Ривак тепер думає як вийти із цієї ситуації.
Це якраз є лице нашої федерації, президент і його бег вокал.
Знову образи . І головне від людини яка від хоробрості ховається за логін.
Ховатись за логін чи за спину інших не в моїх правилах, візуально ми з Вами пане Олександре, знайомі. Ми зустрічались на останньому "Залізному окуні", я був у зеленому комбінезоні і цікавився Вашим спінінгом Норстрім Ареал, та не один раз в рибальських магазинах. Тепер конкретно про образи, а не здається Вам, що дії РОФРС якраз і є образою краю (області), чи не ображала і ображає федерація своїми поступками спортсменів які гідно захищали та захищають честь області?
Я як член РОФРС , не вважаю що федерація э образою
краю (області)
і не ображаэ вона
своїми поступками спортсменів які гідно захищали та захищають честь області?
я з недавна вступив, але стараясь гідно відстоювати її честь, По змозі стараясь відвідати всі чемпіонати і кубки області і не тільки в одному напрямку- зима,фідер,поплавок,спінінг а саме відбори чоб попасти на ЧУ хотя би, плачу вчасно внески!!!!!!!!!!!!, допомагаю у розвитку всіх напрямків, займаюсь зарибленням, вчу новачків, незнаю получається це в мене чи ні но стараюсь, вношу свої пропозиції.... І мене як представника РОФРС ображає те що на неї льють багно, а чому льють?... Тому що колись комусь,хтось перейшов дорогу, чи може просто не симпатичний, а може трошки жабка піддушує, або когось хочуть посунути ... Рік перебуваючи у складі РОФРС мені ніхто не відмовив у допомозі наоборот допомагають... Читаю і бачу те що люди які пишуть гидоту в нашу сторону заточені на одній людині а льється на всіх але чому???... На скільки мені відомо- як ти поступиш з людиною так і людина поступить з тобою... Люди які не задоволені роботою федерації чи незадумувались Ви на том що неудача яка склалась в риболовному спорті з Вами то це Ваша провина а пробуєте скинути її на іншу людину, чи непробували Ви задуматись а чому так? поворошіть минуле, згадайте що Ви нетак зробили і все буде ясно... А тепер, Шевич І.П. дуже хороша людина яка навчила професійної риболовлі не тільки мене ай більшість із Вас, ця людина показала приклад багатьом із Вас і я більш ніж впевнений що всі хотіли бути таким як він, але нагадую як Ви будуте ставитись до людей так і до Вас будуть так відноситись, нешукайте проблему в комусь шукайте її в собі... Один із імбіцилів цього форуму не розуміє що проблема в ньому і тягнеця вона багато років, :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: Бог йому суддя, я думаю що більшість зі мною погодиться називати не буду він зрозуміє !!!!
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей