Козлин

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Козлин

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

По дороге на Тучин, проехать всю Нов. Украинку, в конце за колх. сооружениями есть дорога налево. По ней до леса, затем под лесом опять налево. Под лесом очень плохая дорога. В дожди проехать сильно затруднительно! Дорога эта выводит на дамбочку, разделяющую два водоема. Тот, что слева- общественный, т.е. ничей. Справа-платный.
По моим записям 02-03.06.2007 рыбачил в том, что справа. Было холодно и дождь. Платил 3грн за рыбалку и 2 грн за машину. Всвязи с плохими метеоусловиями, рыбалка не очень удалась, но все-же около десятка карасей с ладошку поймалось. Справа далее, в лесу еще гряда ставков. В них не ловил. В том, что слева, на поле ловилось так же, как и у меня. Но рыбаков намного больше! По рассказам друзей в том, что на поле есть немало карася. Есть даже неплохие экземпляры. Но его особенность в том, что летом он нехило зарастает. И поэтому браконьеры стараются отловиться весной, потому что летом сети не поставишь. Так вот по наблюдениям одного моего сотрудника, именно сейчас, один на лодке завозит сеть, а другой его материт, мол:- "куда едешь, не видишь что-ли, там уже моя сеть стоит!" Вот, что значит бесхозный водоем! Но летом там немножко поиграться с удочками можно. Если бы не сеточники то, наверное и не поиграться а половить.
Что-то мне подсказывает, что там, в лесу картина должна быть попригляднее, раз есть хозяева.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Про сіточний ставок скаже одне : весною-браконьєри, а літом-відпочиваючі і все. На ньому літом можна ловити або зранку, або в ночі.
Стави які в лісі мають в собі досить риби:щука,карась,короп,окунці.
Стави платні, яка вартість невідомо.
Але.......поруч з ними рік тому місцеві імбіцили забили до смерті хлопця-рибачка.
Стави були зариблені і чистенькі років 20 тому(постійно там з батьками відпочивав).
Літом хочу спробувати поїхати на "базу",що між ними і там порибалити.
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

Незнаю, незна. Їздив туди недавно. Нічого абсолютно.. За вечір - один окунець.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Колеги підскажіть чи рибалить хто тут і що ловиться і на що!!! Знаю що то є безплатна водойма, с.Козлин, або то вже Н.Українка.
Ось координати 50.704544,26.428438
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення stal1n »

SashulkaB3 писав:Колеги підскажіть чи рибалить хто тут і що ловиться і на що!!! Знаю що то є безплатна водойма, с.Козлин, або то вже Н.Українка.
Ось координати 50.704544,26.428438
Я там рибалив двічі, але то було пару років тому. Можете й звіти почитати :) Оскільки інформація відносно вже застаріла, то порад давати не буду. Рибалив я навесні, наживка була мотиль й опариш.
Став дійсно безкоштовний.

Ось це фото теж звідти:
Зображення

І чому ви повідомлення зробили в цій гілці? Давайте окрему гілку про Козлин!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Козлин

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Неділя, 05.30, я з батьком в повній готовності приїхав на дану водойму.
Хочу сказати, що їхали чисто в розвідку, бо незнали на що ловиться, яке дно, які умови :smu:sche_nie:
Краса там звичайно необписуєма :co_ol: Було присутньо багато палаток, відпочивали відімо з ночі як молодь, так і старше покоління, де їхні палатки видно на фото. Двоє навіть плавали на човнах :fishing:
Рибка непогано плюхкалась по ставу, де можна було розгледіти як малі так і великі екземпляри рибки :co_ol: і це радувало. Дно пісчане, але дуже багато зілля, практично після кожного закидання спутника, доводилось тягти пригорщу водоростей :facepalm:
Батько розложивсь першим, і спустя минут пару як перша покльовка на черва і карасик зо грам 300 в садку :happy: Я так поглянув на батька, він на мене і обрадувались. Нарешті є водойма з непоганими предзтавниками фауни і близько та безплатно, ато надоїли ці далекі подорожі, які результату просто неприносять. Хоч і до 10.00 ми так нічого непіймали, окрім ще одного карасика за лодонь на мій карасіний смерть :smu:sche_nie: ми всетаки залишились задоволені, адже дійсно природа, місце розташування, умови ловлі ну просто радують :ti_pa:
- Із наживок брав майже все та і пробував на все, а саме: опариш, червяк, манка, перловка, пшеничка, мастирка двох типів.
- З прикормки ай підсікай (в мене) та набір з каш, товчі+макуха у батька.
На слідуючі вихідні таки туди планую знову зробить виїзд, можливо навіть з ночівлею з суботи на неділю. :mi_ga_et:
Доречі колеги рибалки теж залишились майже з нульовим уловом, ведать жара дає про себе знати + приїхали віряни та почали розкладати намет, зробили поручень у воду та попускали квіти по ставу. Скоріш всього готувались до водного хрещення :a_g_a:
Також образило шо велика кількість сміття, я було попитавсь зібрати, як поки незаглянув дальше, а там :facepalm: свалка. Жуть, виговор сільському голові, полігон то рядом бачу був, а сиплють чуть би не в став :-(
Ну і пару фото:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Козлин

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

"На том же месте в тот же час" :-)
Вчора знову направивсь в Козлин. Перміна поготи на ліцо, то вітер дує як дурний, то міняє напрям, то холодно то жарко :facepalm:
Закормившись розпочали ловлю, напарник вже був перше всіх готовим до кльову, але його було ну про-о-о-о-осто мало :nez-nayu:
З прикормок мали Карпікс та фішку, з насадок все що тільки можна придумати :nez-nayu:
В ітоге із трьох чоловік нашої компанії улов мали тільки двоє, іто я 3 карася на спутники, та два карася колега Сергій на поплавчанку з червяком.
Фідер просто мовчав, неєдиного посмикування :a_g_a:
Була одна ну дуже потужна покльовка на карасіну смерть 3 в напарника Сергія, такої він ще неощущав, фідерну палку просто потащило в низ, але після підсікання обрив і :wall: А руки то затряслись, адреналін аж зашкалив :strange: От за що люблю рибалку :smu:sche_nie:
На водоймі плигали екземляри карпа в кіло і більше, це показує що риба там є і непогана :dan_ser:
Одним словом скажу, що водойма популярна, багато палаток, багато просто так відпочиваючих, багато рибаків як на човнах і так по березі, мені там подобається, ще не раз туди планую попасти :co_ol:
Пару фото:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
А потім дощ :sh_ok: , поки зібрались то промокли і поїхали на сніданок подомам :happy:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Козлин

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Оскільки через мутну після святкування ДН свого сина голову незміг сісти за кермо і поїхати на змагання по спінінгу, вирішив збити оскому ввечері в Козлині. Їхав знову ж таки в розвідку шо да як там. :-)
Кількість людей в лісосмузі та на водоймі вразила, хто вигулює тьолочєк, хто жарить мясо, хто просто грає у мйяч, але є і ті хто таки ловить в перервах рибку.
Набрав вудок з собою багато, та скориставсь лише одним фідером та поплавчанкою.
Дув дуже сильний вітер, хвилі такі мов на морі, в таких умовах дзвінок на кінчику фідера постійно побрязкував. Пробував закинути поплавчанку подалі від берега то безуспішно. Так сів що відер в мор... вибачте в лице :hi_hi_hi:
Замішав прикормку придбану на ринку і розфасовану в прості пакети без виробника + добавив висівок, кукурудзи та влив туди ампулу антрактанту кукурудзи подарену спонсором на підсумках року. З кротовиння всипав добряче землі, все це вимішав і змочив. Вийло непогано, кормушка прокарп на 25гр., повідок флюр 0,14 з крючком сайз №10, основна ліска 0,25. Поплавчанка 0,14 + повідок 0,14 флюр, гак сайз №12 та поплав 1,7гр.
Насадки брав різні, та ловив на червяк.
Першою покльовкою побачив на поплавчанку, підсік а там гарний впітаний карась на грам так 400 :sh_ok: , з непривички я поводив його та обережно підвів до берега. :dan_ser:
Дальше на поплав клюнув тільки один окунець і все.
Спрацював два рази фідер, де за чіткими різкими посмикуваннями мною було впіймано ще два караса чуть більше долоні розміром. Часу пройшло з години дві, як то кажуть на рибі був, рибу бачив та оскому збив.
Пару фото.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість