Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Неділя, 18.00, знаючи що ловити треба буде під берегом, було взято із снастей 3,6 болонку та свою любіму з дєцтва 2,2м. ліщинку з пірьїнкою :smu:sche_nie:
З наживки тільки червяк, з прикормки суха товч + антрактат "Драгон "Линь-карась"" та земля з кротовиння.
Ітак тільки закинув ліщинку, приступив до розмотування другої вудки як глядь а ліщинка стремиться втікти, я за її а там красень линь за лодонь :sh_ok: Я аж зрадів, але марно, решту часу до 21.00 риба все жмурила і жмурила, а взяти так і нехотіла, одна покльовочка та вести неведе, та і чепати черва нехтіла, хоча прикормка спрацювала на всі 100% :co_ol:
Сьогодні ввечері їду закормлю місце і завтра рано туди :metal:
Пару фото:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія!!!

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

І якто воно ловити рибку в будень!!! :hi_hi_hi:
Видалась сьогодні така можливість половити рибку з 05.00 до 08.00 :happy:
З вечора дістав відро з червяками, навибирав відбірних, насипав товчі + додав антрактат "Драгон Лін & Карас" та перемішав і спакував все ті ж дві улюблені вудки, болонка 3,6 та ліщинка 2,2м. в машину. В 05.00 падйом(жалкую шо так пізно), завів автос і впірьод на улюблену водойму :fishing:
На місці засипав землі в прикормку, перемішав, залив води і знову перемішав і дав настоятись, аромат :co_ol: Побачивши серед густого туману поверхню води просто жахнувся :sh_ok: , все цвіте, пливе, булькоче :wall: По сусідству рибалка енну кількість згадував матір :-) Ну нічого страшного, закормив місце, снарядив вудки і понєслась. Раз результативно, раз в холосту, але кльов мені прнаймні сподобавсь. Зловив нетак і багато, штук 8 линочків за лодонь, але рівно 06.30 кльов відрубало і настали дуууу-у-уже рідкі посмикування без протяжок :-( . Ось тут на цій минуті я зрозумів шо тра було в 03.00 вставати :co_ol:
Одним словом змотавсь і пішов тестувати свіжокуплений б/у спінінг, но про це в другій темі, просто на фотці покажу шнурка, якого відразу впіймав при другій протяжці, правда замалий він був, довелось втопить :facepalm:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія!!!

Непрочитане повідомлення westrvua »

це водойма, що біля залізної дороги? три водойми одна біля одної, так?
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія!!!

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Саме так :dribble: Нарешті браків в наших краях поменшало, понаїдались су... :metal: Тепер чути хоч шо риба плюхкається, линочок жмурить, щучка бігає, ну просто ляпота. Взять би да зробить на тому ставу громадський контроль :ps_ih: запустить трошки амура шоб виїв той мул та водорості і трішки карася, його то там нехватає :nez-nayu:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія!!!

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Велику роль грає везіння імісце розташування. Останній раз як я був, то чоловьяга на три ліщинки раз за разом тягнув линки, в той час як в мене під поплавками жмурило а брать небрало 0_0
Ось доречі антрактат Зображення
Працює відмінно.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія!!!

Непрочитане повідомлення xxOZ »

SashulkaB3 писав:антрактат
аттрактант :)

а то звучит как:
А шо сьо в калідорі велісапед робе :-)
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія!!!

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Можу і приправой міміна назвать, головне щоб зрозуміло було шото за штуковина. 0_0
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Вчора ввечері після роботи вирішив зганяти на дану водойму з спіном. Рибаків було мало, спінінгістів взагалі нема, щучка видно що ходить, ганяє мєлочь попід берегом. Перепробував весь свій арсенал і нуль, нецікаві рибі мої приманки. Ближче до заходу сонця прогнали два пацикі на моцику та ще один позаду на велосипеді. Поки я кидав їх небуло видно, аж тут через хвилин 20 випливають двоє на надувному човні і розкидають сітку :sh_ok: Аж згодом упливли дальше по канаві. Як тут вирісовується третій зі спінінгом - мол ловлю рибку і ще ухмило мене питає чи шось клює :fish2: Я кажу що нічого тут неклює. Підхожу ближче та бачу верхушку-шнурок сітки метрів зо 100 і спецом планую ніби туди кідати поппером, той аж незнав шо робити, чи казати шоб некидав чи незнаю шо, но очі уже були :sh_ok:
:-) Питаю його чья сітка?
- моїх пацанів :ig_ro_ki:
А чи Ви незнаєте шо ловити на сітки заборонено і шо через ваші сітки прості нормальні рибаки неможуть нічого на поплавок зловити!!! :noo:
- знаю та мені на ДН треба рибки :smu:sche_nie:
Мені по...ю Ваше хочу, щоб через годину сітки тут небуло, інакше бригада* приїде і сама вийме за Вас :ras_pal_cov_ka:
- я все зрозумів зараз змотуємось :palivo:
Ну я теж змотавсь і почимчикував домив, але поки їхав то по дорозі зустрів ще двох на моцику з трубоподібним чимсь в рукзаку, наверняка ще якісь бракі. Спробував набрати два номери рибохорони 0673607856 та 0673602840 то всі відключені або заблоковані :de_vil:
Що тут ще говорити, дві партії подонків і всі немєсні :facepalm:
На весну плануємо з тими рибаками шо в нас ловлять зкидатись та зариблювати принаймні два з трьох ставів, також будемо щовечора по одному заступати в чергування, та це в планах, виходу просто нема.
Пару фото краєвиду та браків вдалі на човні. Повезло шо мені неперепало від них :ti_pa:
Зображення
Зображення
Зображення

*-видуманий на той момент спосіб залякати чоловіка-брака.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

В неділю виїхав в розвідку побачити чи зійшов лід. Оказалось що лід є і ще міцний, так як побачив двох рибалок, які на мотиля питались наловити окунів. Пару штучок в розмір з пів лодоні таки витягли.
Буду чекати сходу льоду та полюбому завітаю з поплавковою вудою, цього року треба буде непроморгати порибалити знатного линка :ti_pa:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
ПС. Хтось будує моста в руслі, шо вже збираються возити тудою незнаю, та природу портять нехіло :facepalm:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

І знову я там був, 9 березня вирішив спробувати відкрити сезон, хоча знав шо успіхом вона неувінчається :smu:sche_nie:
Взяв трохи прикормки із комбікорму з добавленням антрактату для лина, копнув дрібненьких червоних червів і в путь. На водоймі лід ще присутній, та частина вже вільна для лову з берега. Із снастей взяв лише свою улюблену поплавчанку Еврокор 4.00м. з радянською котушкою та 1 грамовим поплавцем з довгим кілем :-). По приїзду побачив шо міст нето що добудували, натянули з пагорбів землі шо тепер там траса для лісокрадів :wall: Також побачив припаркованого зеленого пежо партнера та два чоловічка 30-40років віком на "квадратному" ставу, які повільно витягали сітки :sh_ok:
Я - Ви знаєте шо сітками ловити заборонено!!!
І звідки Ви хлопці?
Вони - так знаємо та хотіли спробувати і оказалось шо тут нічого немає;
Я - і нічого небуде із-за таких як Ви :men: ;
Громада тут недля того зариблює став шоб такі як Ви тут тягали сітки та били електроловами!!! :aiki-do:
Вони - громада? (сміючись);
Я - так, громада небайдужих рибалок що ловлять вудками і мирним способом взагалі :-|-:
Доречі счас наїде колег, тому витягайте, зматуйтесь і їдьте звідси.

Одним словом після перепалки вони змотались так і несказав з відки вони і уїхали, я ледь встиг зафотати зад авто в далечині.
Ну це був відступ про ізгнаніє :-)
Закинувши вудку, просидів так години з дві, в 09.00 невитримав, змерз і поїхав. Щодо улову то було лише дві цікаві покльовкі, які я незміг реалізувати, таке собі повільне занурення під воду поплава, де після підсікання відчутний гарний слабо-вібруючий супротив, та гачок вискакував з обкушеним і потрепаним червом.
Природа ранньої весни радує, є чим помилуватись, Люблю рибалку та весну. Всім дякую за увагу. Пару фото.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
«На конкурс звітів» :smu:sche_nie:
Востаннє редагувалось 12 березня 2014, 08:46 користувачем SashulkaB3, всього редагувалось 1 раз.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Доречі ось координати цього ставочка де я сиджу і з якого я питаюсь зробити хорошу водойму (пока самотужки за свої кошти)
50.749823, 26.351725 або так 50.749816,26.351559
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

В неділю після обіду ближче до пьятої години вечора виїхав чисто в розвідку подивитись чи непрокльовується карась. Закинув фідера та поплавчанку, корм та наживку використав ще з ранішнього походу на річку. Шо мотиль, шо опариш - нічого неподіяло, фідер мовчав, а поплавка атакували безперестанку семилітки. Ще рано :a_g_a:
Зображення
Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Ітак ранок пьятниці, шоста ранку і ми з батьком на підкормленому місці питаємся половити линочка. Інформації про те що він вже почав клювати немали, тому це скоріш розвідка та приємне проведення ранку :dan_ser:
Підкормлював батько традиційною запареною кашею з висівок, товчі та макухи, тутешня рибка таке полюбляє :co_ol:
Наживка стандартна - червоний навозний хробак.
Ітак у мене снасті - дві поплавчанки 4 метра з жилкою 0,14 та гачками на флюрокарбоновому повідку 0,14 під номером 10. Поплавочки по 1 і 1,7грама. Огрузка дробінна.
Шкода, та линок не жмурив, своєю стежиною неходив та і не клюнув 0_0 Та я всеж таки оцінив тонку ліску та маленькі гачкі бо впіймав гарненьких з лодонь розміром 5 окунів та одного шнурка ако щупачка, якого відразуж втопив.
Ох і заглот цей окунь, шо не окунь то неможна витягти гачка, приривається при витягуванні, а дістати пінцетом ну ніяк неможна.
Дуже сподобалась покльовка щуки, поплав мертво стоїть, вирішив перезакинути вудку і тут при підйомі різкий удар в дно :sh_ok: , різка свічка і я питаюсь угомонити летящу ковбаску :-)
У баті нуль, це ще раз доказує що тонкість снасті грають таки велику роль. Всім дякую.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Був знову на тижні. Почав клювати линок. Довго правда підбирав до нього ключик, виявилось шо бере і не з дна і не з над дном + червяка діпував спреєм фруктовим, джокером.
Впіймав лише два штучки та одного обірвав. Покльовки незрозумілі, подьоргає і мовчить, підсікаєш і або сидить, або відразу зривається.
Але тепер прикрість, батя вчора був зранку то побачив дохлих окунів понад бережком. :facepalm: Впіймав лише пару окунів. Ну що ж за люди в нас такі :facepalm:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: Черепашник (водокачка) с.Олександрія

Непрочитане повідомлення Hamster »

Нада брать двохстволочку та шугануть як положено. На чергування!! :ohot_nik:
Грицюк, узнав ? ^^
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей