р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення Горыныч »

По роботе было надо быть в Рокитно во вторник и около 16 часов понедельника меня осеняет гениальная идея :) – поскольку семья в селе, дома меня ничего не держит! Часок на сборы и в 17-09 я стартую на реку Льва!!!
Всю дорогу не прекращается дождь, в колейках на дороге не успевающие стекать лужи, но не смотря на плохие метеоусловия я с отличным настроением точно по графику в 19-00 заезжаю в лес на левом берегу водохранилища. А в 19-40 на западе появился просвет в тучах, дождь превратился в морозь. Я экипировался, снял штаны и вперед вдоль камыша…
Сначала проверил на наличие окуня МДЖ-ом, окунь не отзывался, тогда я перешел на свои традиционные колебалки. Первой сработала биметаллическая петербуржская колебаха – был несильный но отчетливый удар, буквально через 5 минут садиться нормальная щучка, но в 10-ти метрах делает красивую свечу и сходит… Меня это не огорчило, а только раззадорило. С этой точки больше поклевок не было и я обловив вертушкой мелководную лагуну перешел на другой выступ камыша. В метрах 8-10 была бровка, в р-не которой была сначала слабая поклевка, а спустя минут 10 словил щучку грамм 400, я ее отпускаю к маме… Мама оказалась совсем рядом – на следующей проводке, «под ногами» - буквально в 1,5 метах от кончика спиннинга сильнейший удар, неловкая подсечка (у меня такое часто :( когда удар у ног) и ничего… Тут я немного расстроился и решил осмотреть блесну (это был уже российский «Атом»), я подумал, что после такого удара даже на железе должны остаться царапины… Но представьте мое удивление когда не обнаружив царапин, я увидал, что на тройнике отсутствует один поддев!!! Не буду утверждать, что щука была трофейной (скорее тройник фиговый), но думаю не меньше трешки – хорош был удар.
Покидал еще немного продвигаясь далее вдоль камыша и был еще один несильный и не реализованный удар. Потом отстрелилась блесна :(, поводка с собой не было, а солнце садилось за лес – решил идти к машине и изготовить пару поводков пока светло…
Ночевка в машине была бы отличной если бы не полчища комаров которые не давали открыть форточку для глотка свежего воздуха.
Проснулся в 4, повалялся и вышел на воду уже в вайдерсах. Основная надежда была как раз на утро – целых 3 часа рыбалки, до 8, но она не оправдалась :(. Перепробовал все по предыдущему вечеру – НОЛЬ, баранка, зирроу... Только один окунь с ладошку на Лонг № 2 и тот за глаз – дободался…
Погода была казалось бы самая щучья – пасмурно без дождя, ветерок. А вот поди ж ты - после грозы накануне вечером ей больше нравилось…
Короче сделав роботу, я уже в Ровно и пишу Вам отчет :) (к сожалению без фоток).
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Места зачетные!
Здесь с фотками
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Останнім часом доводиться рибалити в цьому районі. Правда ще на самій водохранці не довелось, але місцеві кажуть що клює. В основному рибалив на невеличкому ставочку який більшу половину зарослий різною рослинністю, через яку і ускладнювалась риболовля. Щука в ньому основний житель, не більше кілограма. Найбільша глибина по груди, тому й ловив в забродку. За одну рибалку бувало по 30-40 :-) виходів зубастої, але дуже мішає очерет, в якому вона і полює на здобич. Багато сходів, знову ж таки завдяки рослинам і офсетному монтажу. Ловити дуже цікаво :) , бо майже всі покльовки відбуваються на поверхні води. Є декілька кілограмових екземлярчиків на які полюю, а так більше 500г не ловив. Надіюсь за наступні рази вполюю більшу.
Ось фото
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Довелось порибалити на Льві і біля неї. Минулу неділю випадково підсів до знайомого на лодку з мотором. Так як ловлю в більшості з берега тролінгових приманок не було. З найбільш підходящого був Косадака Міраж, який ще небув розловлений. Перепрбував напарник багато воблерів і тільки один шнурок. В мене 4, хоч теж не залікові, але Косадака рулить :) . Ехолот піщав як скажений, но соми і більші щуки чогось не хотіли брати.
Вчора вранці був на одній з місцевих водойм, який зарозший що капец. Перший шнурок відразу був відпущений, потім несподіваний вихід біля самого берега, удар - не засіклась(офсетний монтаж) :-( . Вичікую декілька хвилин, знову роблю заброс вздовж берега і як бабахне, і відразу в кущі, але жорста палочка фори не дає :) . Давно там вже більше 0,5кг не ловив, а тут десь 1кг, кльово :ya_hoo_oo: .

ЗображенняЗображення

Далі багато покльовок маленької щучки, але нічого нормального. Наступного разу візьму заброди. Надіюсь що більша на мене чекає далі від берега, якщо не виловили браконьєри.
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Вчора ввечері надівши заброди побрів на пошуки більшої щуки. З перших забросів почалось: на ліво кинь покльовка, на право - покльовка :) . Одна проблема - дрібнота, але надію не втрачаю. Через деякий час непогана покльовка: фрикціон працює, очерет ложиться. Ця вже залікова.

ЗображенняЗображення

Ось в таких умовах доводилось рибачить

ЗображенняЗображення

Далі теж багато покльовок і багато сходів дрібної щучки. Більшого так більше не було. Але обійшов лише половину ставка, можливо вона в другій.
Ловив на 2д релакс білого, зеленого і жовтого кольори. Покльовки всі поверхневі, так що ловити було дуже цікаво :)
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Вирішив розвідати ще одну водойму біля Рокитного в народі назва якої - Ступське Колись там копали торф і залишилось два великих заболочених ставка. Водойми дуже зарослі, але щука там проживає доволі не погана, більше 5кг. В забродах страшно і по березі ходить щоб не вскочити в плавун. Спочатку ловив на поппера, але місць таких щоб не втратити воблерка малувато. Вирішую силікон на офсетніку щоб перекидати болото до чистої води. Щука мало активна тому с"єдобка. Зустрів рибака який розповів що лови тут і доволі непогано, в якого було дві покльовки але нереалізованих. Заробив тільки оду покльовку яку через болото ледь довів до берега. Щука тут дуже чорна, ще такої не ловив.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
День вже короткий тому по тих болотах не встиг більше нічого зловить, ще й додому треба завидна достатися. Водойма цікава своєю малодоступністю.
Ось так провів розвідку боєм.
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Вчора ввечері вирішили з друзями поїхати на р. Льва відпочити. Вони краснопірку поплавочками дьоргали, а я взяв лайтового спіна. Ціллю був окунь тому 2дюймовий Рейнс на флюрі. Покльовок практично не було, тільки трібний окунець інколи смикав за хвоста. ПІшов на міст, де по руслу глибина 4м, і простукую дно. Думаю десь тут на бровці має бути риб, і він там був :). Покльовка, спін дугою, фрикціон співаю, оце думаю окунь :ya_hoo_oo: .
Хвилина боротьби і на поверхню випливає доволі непогана щука :sh_ok: , зробила під берегом декілька свічок, але мягенька палочка тримає все під контролем. І ось вона в мене в руці :bra_vo: як був не перекушений флюр? Радості немає меж :) , перша трофейна щука на лайті.
ЗображенняЗображення
Пізніше виявилось 1,3кг.
Потім ще зловив 200г риба, який поплив далі полювати.
Сьогодні, думаю ще поїду :)
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Дещо запізнілий звіт, не було змоги. Почалось все з того що в минулу неділю до мене приїхав товариш на роболовлю За відсутності транспорта вирішую провідати саму р.Льва, яка виходить з водосховища, перетворюючись в мікрорічку.
ЗображенняЗображення
В улові був невеличкий окунець, але багато. В середу вранці з любімою поїхали туди ж. Вона по гриби, а я на спортивного окуня. Перші покльовки принесли доволі непоганих полосатих :sh_ok: ,я то думав що браки вже давно все витрощили, і більше лодоні нічого не буде. Так за дві години десь десяток пристойних окунів, вже маньших випускав. Серед них один конкретний, по мірках десь до пів кіло.
ЗображенняЗображення
Ввечері вже любімій даю спіна і вирушаємо вдвох. Виходить таке діло: я ловлю а вона ні, вже і спінами мінялись, і нічого. Після декількох добрих окунів пристойна покльовка, думаю оце окунь :ya_hoo_oo: . Як тут випливає щучка десь на півкіло, цього я взагалі не очікував. Йду далі. Стаю на ямку на якій були раніше покльовки, а їх нема. І тут, через декілька забросів, удар. Експерт в дугу, ексіа тріщить, розумію що не окунь. Хвилина боротьби і щука на кіло вже на березі.
ЗображенняЗображення
От таке чудо було на "Чудо" :)
Вчора і позавчора був туж там, але великих окунів не бачив, трохи більше долоні.
Ловив на 2 Рейнс кольору ЛОХ. Помітив одну закономірність, ставив 419 колір, то на нього клювали меньші окуні, а на ЛОХ великі, ще й щупаки.
Доволі приємно ловити на такій маленькій річці непогану рибу, ще й коли мєсні в шоці. Ще й рекламу свого магазинчика зробив :)
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Сьогодні був на Льві нижче водосховища. Вода дуже піднялась, тому риба місця поміняла. До десятої години Заробив тільки 1,5 покльовки :) на Кайтеч 3д. Підводячи силікон до берега побачив що маленький окунець довбе приманку. Вирішив погратися,вожу туди-сюди, а він схопив за хвоста і не відпускає. Так я його і викинув на берег, відпустив вже коли впав на землю :-) . От така була половина покльовки. І це ще раз підтверджує що Кайтеч супер, навіть по прохолодній воді.
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Сьогодні і вчора був на водосховищі і на самій річці. Води, як і кругом, багато але падає. Ловив на рачка від Рейнс, покльовок не було. Можливо не підібрав проводку :nez-nayu: . Хто має опит підскажіть. Зато відпочив кльово :dribble: , така природа, да ще й погодка - словами не передать як зараз красиво :dan_ser:
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Добро дня. Хочемо рибалками зарибити це водосховище. Проводимо збір добровільних внесків, бажаючі допомогти пишіть в лічку
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Вчора рибалив в самому Рокитному на місцевій річці. Нарешті розловився :ya_hoo_oo: Перший окунець спокусився на Г-тейл Сатурн мікро від Рейнса
ЗображенняЗображення
Далі обрив. Перев"язуюсь і ставлю Reins Hog Tiny. Приманка для мене нова, то над проводкою ще треба працювать, але покльовку щучки заробив :)
ЗображенняЗображення
Пройшовши по течії ще 1км нічого не клюнуло, може браки попрацювали :-(
Повернувшись назад на ставок заробляю ще одну покльовочку, цього разу непоганий окунець
ЗображенняЗображення
Окунь весь як п"яний, особливо не чинив опору, відходить від нересту. Щучка то трохи давала дьору :) . Ловив на колір ЛОХ. Сьогодні знов піду, якщо бууде щось цікаве відпишусь :hi_hi_hi:
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Сьогоді був на Льві на багато нижче водосховища. Напередодні зайшов до мене в магазин рибак який розказував що щука відкушувала в нього живці. Озброєвшись УЛ вирішую перевірити ті балачки. Так ось, 6год ранку туман,ліс, річечка - просто красота :) !
ЗображенняЗображення
До того рибацького місця кілометрів 7 треба тьопати, то я з зупинками по ямках прямую туди. Часом покльовує окунець дрібний, милуюсь природою.
ЗображенняЗображення
Діставшись, нарешті, того місця починаю шукати рибні точки. Річка з перемілями, можна поколіна перейти,і ось знаходжу ямку біля 2м. Перекидавши її вздовж і в поперек втрачаю надію на клюваку. Починають лізти думки що вже ніколи більше в таку далечінь не попрусь :ny_tik: . Як тут, подарунок - міцний удар :ya_hoo_oo: . Риба не можна підняти на верх,якось поводивши її вліво вправо, деякий час, вона піддається і вже в мене в руці.
ЗображенняЗображення
На вигляд біля кіло. Радості повні штани :happy:
Пробую далі... Практично на тому ж місці знов удар і флюр 0,21 перекушений, але по відчутті не менша як зловлена. Перев"язуюсь, але нічого.
Далі ще шнурка ловлю грам на 300, теж дьору добре давав :)
ЗображенняЗображення
Покидавши ще трохи вирішую далі не йти, бо треба на маршрутку встигнути, ще йти з годину часу. Але все ж таки повертаюсь на зріз. Знов перехрестив ту ямку і вона(може й ні) знов клюнула :ya_hoo_oo: . По відчуттю ця білша, вже таких люлєй катушці і спіну давала! Думаю - головне щоб не відкусила. І не відкусила :) Мене чуть не тіпало як її дістав від адреналіну.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Ще я так на УЛ не ловив. Склавши рибу в рюкзак пішов на маршрутку, на яку і не встиг, але радий що капець :)
P.S. Комарів і мошки просто багетєнно, без Офа на рибалку краще не їхати - загризуть!
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Вчора їздив до річки по ожини і захватив з собою УЛ спіна. Назбиравши ягід, склавши свою обновочку, починаю обстукувати дно Нано мінов(фаворит цього сезону). Глухота...... Зазвичай хоч окунець стукає, а тут 0 :sh_ok: . Через деякий час зацеп :-( , але він почав оживати :ya_hoo_oo: . Ось він справжній тест для Баланса, щучка давала жизні по повній, ще й перед берегом лілії ростуть. Думав через зілля не протяну, декілька разів заходила в латаття. Але піджатий фрикціон і жосткувата палочка зробили своє діло :)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Далі знов глухота, одна клювака за годину часу. Окунчика так і не здибав. Піднялась вода, надіюсь рибка підійде вище по течії :)
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Льва (и водоемы ее бассейна)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Збір ягід 2
Вчора після збирання ожин знов взявся за спіна, ставлю Reins Rockvib Shad 2" колір ЛОХ. Перший заброс і покльовка :bra_vo:, щучка хоч і невеличка але давала жизні як ніколи
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Думаю як э риба з першого забросу, то далы буде повний нуль. Але на другій проводці знов покльовка, підсічка, звук фрикціону і схід :facepalm: Дивно 0_0 , чого б це. Дивлюсь на приманку, а знею все нормально навіть не тронута. І так разів 5 підряд на одному місці, навіть секунди 3-4 тримав, але нічого. Подумав що зацеп,але після всіх покльовок вирішив ще раз обдивитись приманку. Виявилось що грузик і флюр дрібненько подерті,мабуть сомик брав. Потім кидав в те саме місце і ніяких перешкод не було. 0_0 Кидав я проти течії, можливо він бив проти ходу і до гачка не доставав :nez-nayu: . Далі багато забросів, і з під куща клює ще така сама дрібнота грам на 400, але під час фотосесії зійшла, але все одно відпущена була б :hi_hi_hi:
ЗображенняЗображення
Ще потім зловив окунця на грам 100 і все.
P.S. В ту ямку я ще повернусь
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей