Флюрокарбон.

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення Рома »

yurik писав:...А ніхто не згадав , що коли щука зрізує приманку , то вона в такому разі глибоко в пащі , і риба ЗАГИНЕ в більшості випадків ...
А які є думки про використання флюрокарбонових повідків під час змагань, де не рідкі випадки зрізання щукою повідків? :du_ma_et:
Зображення Romanmix2002
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення Misha77 »

всім дякую за відповіді..... :-( і шкодА що в деяких магазинах завіряють в неправдивих речах...
в черговий раз бачу -- краще в магазині взнати а в неті , на форумах перепитати.

а на рахунок щук які гинуть від зрізаних приманок , то інше питання --- тут жаль вдвойні -- і риба гине і приманка втрачається.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення SPIN »

yurik писав:Дискусія виходить цікавою , всі говорять перекусить - не перекусить ...
А ніхто не згадав , що коли щука зрізує приманку , то вона в такому разі глибоко в пащі , і риба ЗАГИНЕ в більшості випадків ... Особливо коли гачки не маленькі ... ( якщо не в 100% випадків , то в більшості )
І на мою думку на це треба зважати в першу чергу ...
Але це особисто моя думка і кожен вирішує для себе сам ...
нагадаю про статтю яку тут викладував:
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=53&t=1978
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення Delife »

Misha77 писав:в черговий раз бачу -- краще в магазині взнати а в неті , на форумах перепитати.
Чому ви вирішили, що в магазині дали неправдиву інфу? Якби мене запитали, чи зрізає щука флюр, я б за одеським методом спитав - який?
За 2 роки, що я перейшов на флюр, у мене був 1 зріз, я ловив на флюр окуня, 0,22, без поводка, флюр зрізала щука біля 1-1.5кг.
Більше зрізів не було, причому я використовував флюр 0,45 на тролінгу, було зловлено біля 10 щук від 0,5 до 2,5 кг, зацепів було десятками, а після 2 днів рибалки, я положив поводка в коробку без всяких пошкожень.
Причому половина покльовок була в "шахту".
Ставити флюр 0,1-0,2 і сподіватися що його не зріже- трохи наївно, починати ІМХО треба з 0,4.
Товариш (є на форумі) минулого сезону втратив воблера з 15см стальним поводком. Так що тепер робити висновки і ловити виключно на стальку як сома на Дніпрі? :facepalm:
Приманки - розходник, навіть якщо він коштує 200 грн, так до нього і треба відноситись.
П.С. У приведеній статті про загибель щуки - 100% гинуть щуки зловлені на живця, по спінінгових способах - більшість виживає.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Рома писав:
yurik писав:...А ніхто не згадав , що коли щука зрізує приманку , то вона в такому разі глибоко в пащі , і риба ЗАГИНЕ в більшості випадків ...
А які є думки про використання флюрокарбонових повідків під час змагань, де не рідкі випадки зрізання щукою повідків? :du_ma_et:
Поскольку баллы за хвост отменили, то все больше начинают уделять внимание щуке. На кубке зоны брали те, кому влетала щука. Перебить забарскими окунями 400-500 гр шнурка при том клеве окуня было не реально. При этом кто-то ловит флюром в надежде на чудо, кто-то ставит поводок. Я вяжу флюр с застежкой, к нему цепляю тоненькую скрутку винницких мастеров, длиной 4-5см.
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення yurik »

Вставка із стальки мабуть і є розумним компромісом в "лайті" , знаю що багато хто так почав робити .
А довжини 4-5 см вистачає ? Хоча ще плюс довжина приманки з гачком , застібка .
Я особисто ставлю сталевий поводок не більше 13-15 см ,
із гачком , вертлюжком і застібкою виходить трохи довше і проблем зі зрізами "0" .
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Delife писав:
Misha77 писав:в черговий раз бачу -- краще в магазині взнати а в неті , на форумах перепитати.
Чому ви вирішили, що в магазині дали неправдиву інфу? .
Висновок зробив спираючись на коментарі колег постами вище.
Продавець запевняв що флюр неріжеться щукою. Без варіантів......ну то таке -- очевидно сам незнав.
Взагалі то тему я підняв щоб для себе взнати як воно є.
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення xxOZ »

так проверить легко: все что человек перекусит - и хищник перекусывает :mi_ga_et:
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення Samuraj »

yurik писав:Вставка із стальки мабуть і є розумним компромісом в "лайті" , знаю що багато хто так почав робити .
А довжини 4-5 см вистачає ? ...
Не всегда, но увеличивает шансы как минимум в несколько раз, при этом остается возможность поймать активного окуня, толще и длиннее уже сильно настораживает полосатого.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення bogdan »

Додам від себе: давно ловлю щуку на Стоході-Припяті - взаброс (троллінг не люблю). Років зо два тому почав експериментувати з флюром. Взяв 0.45 - запаси повідкового матеріалу від Еліт -Альянс почали поступово зменшуватись...Товщина мене не хвилює - навпаки 7грамовий джиг не так швидко провалюється, а це важливо
Так от - ловлячи по десятку щук та щучок за день та маючи не менше клевак, зрізів флюра навіть і не згадаю! Ловля відбувається і на рівномірну проводку і на тяжкий джиг з припятських ям. Хвалити флюр не стану - його використання на частоту поклевак як на мене зовсім не впливає, просто вязати його швидше. ніж возитися з трубочками, особливо в човні. Причину відсутності зрізів ввважаю застосування немаленьких приманок - 3 та 4 предаторів, релаксів, а також особливості місцевої щуки. Наприклад у Млинові неодноразово зрізало шнур вище 15-20 см "залізного" повідка, чого на Стоході -Припяті жодного разу не пригадаю.
За чим справді потрібно дивитися - так це за засічками від зубів - тут вже втрати були, якщо полінувався перевязатися. Флюр просто рвався...
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Доброго дня шановні колеги!
Як ви ставитесь до використання повідків з флюру великого діаметра (0.4-0.5) при ловлі головлів в місцях де частішим трофеєм є щука?
Чи такий повідок не відлякує рибу , чи все ж доцільніше ставлячи головліний воблер, відразу поміняти і повідок на тонший?
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Misha77 писав:Доброго дня шановні колеги!
Як ви ставитесь до використання повідків з флюру великого діаметра (0.4-0.5) при ловлі головлів в місцях де частішим трофеєм є щука?
Чи такий повідок не відлякує рибу , чи все ж доцільніше ставлячи головліний воблер, відразу поміняти і повідок на тонший?
Флюр 0,4-0,5 скажеться на грі та забросі маленькіх вобів . В мене маленькі це 35 рідж , чабік ітд
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення Delife »

Rostislavovich писав:
Misha77 писав:Доброго дня шановні колеги!
Як ви ставитесь до використання повідків з флюру великого діаметра (0.4-0.5) при ловлі головлів в місцях де частішим трофеєм є щука?
Чи такий повідок не відлякує рибу , чи все ж доцільніше ставлячи головліний воблер, відразу поміняти і повідок на тонший?
Флюр 0,4-0,5 скажеться на грі та забросі маленькіх вобів . В мене маленькі це 35 рідж , чабік ітд
Головня ловив, але використовував 0,16-0,22мм. Товстий не ставив з причин ловлі на міні-кренки.
Гру 1-3 гр воблерів 0,4 флюр буде убивати відразу, а от чабіку все одно(я на нього більше щуки зловив, ніж головнів).
Имхо, трофейний головень не злякається 0,4 флюра, але приманки тоді треба важчі, ну і щука влетить - приємно ;)
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Я взагалі- то також використовую 0.18 і 0.24 повідки для маленьких вобів.
А товстіші повідки спасли б і від обривів - закидати ж приходиться в "віконця" між гілками верб , і від щучих зубів.
Про збій гри -- використання заводного кільця , відповідно додаткова свобода руху , невирішує цю проблему ? Ніхто непробував?

Р.S. звичайно можна це все самому спробувати на водоймі -- запитую для того щоб даремно нерозширяти і так уже немалі запаси снастей. :)
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Флюрокарбон.

Непрочитане повідомлення Delife »

Флюр доволі жорсткий матеріал, тому для того щоб розпрямити 0,4-0,45 потрібно приманку вагою від 4-5гр.
Якщо приманка легша, відповідно, флюр буде її вигинати на кут відносно шнура. І навіть ваш 35 рідж буде іти боком і "не тримати течію", завалюватись і т.д.
Через те і кажу, шо чабік у мене на 0,4мм грає, а все що менше, завалюється.
П.С. А головня в цьому році вже стільки переловив, що напевно буду продавати свій головневий арсенал. (задовбався :ps_ih: ) Залишу тільки чабіки для щуки ;)
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей