р. Горинь

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

с.Олександрія, 10.08.2013

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

ловив з 5.30 до 9.00, рибка клювала в"яло, але в асортименті.
голавлік на прикормку не зібрався, лише один транзітний 0.6кг, парочка малюків не рахується.
ще один...покатався, покрутив фрікціона, розігнав ті півтори рибкі, що крутились біля кормушки, і акуратно зійшов))
ЗображенняЗображення
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Був вчора ввечері на річці, ТИШИНА, в улові декілька верховодок, плотвичка та густера.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

Був в суботу зранку і до обіду.
Вода низька.
Прикормка: своя база+Трапер Series Feeder Лящ (300 гр)+ пшоно 1 стакан+флуо-сухарики жовті від Фіш-дрім+кукурузка.
Кльов слабенький, рибка в основному плотва. Краще по якості на кукурузку. На опариш або дрібота, або вдень мовчок.
Біля 10-30 був вихід - 5 потужних покльовок на кукурузку - і ні однієї реалізованої. Гачок гострий, ще не підводив (Gamakastsu F22 №14).
Потім - як відрізало.
В порівнянні з попередніми рибалками кльов слабший а рибка дрібніша.

Коротко про попередні виїзди.Різні місця, в основному всі нові, бо на насидженому кльову нема.
Ось фото з попередніх виїздів (у зворотньому хронологічному порядку):

Прикормка: своя база+Трапер Лящ Супер (300 гр)+ пшоно 1 стакан+флуо-сухарики жовті від Фіш-дрім+кукурузка.
Карпик (1 кг) взяв на кукурузку, підлящ (0,5 кг) - на пуфік Тутті-Фрутті.

Зображення

Прикормка: своя база+Трапер Ploc (300 гр)+ пшоно 2 стакани+флуо-сухарики жовті від Фіш-дрім+кукурузка+перловка.
Найбільший підлящ на 500 гр і плотва взяли на пуфик Тутті-фрутті, все інше - на кукурузку. В улові - жодного головня.
Улов - коло 2 кг.

Зображення

Прикормка: своя база+Трапер Ploc (300 гр)+ пшоно 1 стакан+меласа+кукурузка+перловка.
Все зловлено на кукурузку.
Улов - 2,7 кг 10 рибок.
Риби дня: підлящ 600 гр, головень 600 гр, густера 450 гр.

Зображення
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

Суботній виїзд на красуню Горинь.
Температура повітря трохи впала, вже немає такої жари та й дощик напередодні пройшов.
Водичка низька і продовжує потроху падати.
Місце - одне із новорозвіданих: міляк і течія. Час лову - 5 годин.

Сьогодні замішався так: своя база+1/3 кг СС 3000 Club Bremes Noir +трохи землі+ кукурузка. В водичку добавив ковпачок СС Bombix Brasem.
Ловив лише на кукурузку, бо опариш або в ігнорі, або верховодка.
Перший закид без прикормки для перевірки наявності риби в точці лову. Немає.
Після кількох кормух влітає головник, підуст (випускаю відразу), згодом підтягнулася густера хорошого розміру і так цілий день з невеликими перервами ловилась, було зовсім мало плотви, хоча раніше було все навпаки: мало густери і багато плотви.
Але ... Потрібно було весь час щось міняти, інакше після вранішнього активного виходу лише подьоргуни, а повноцінних покльовок чекати довго, хоча видно, що риба на місці лову є.
Перепробував пшикалки з десяток, самою робочою був Фіш-дрімовський Brasem, відлитий мною з великої бутилки у пшикалку і розведений водою. Також працював СС.
Інші (траперівські і фіш-дрімовські) - мовчали. Підібрав діп ( Adder Carpe кукурудза), після цього покльовки стали впевненими.
Кльов йшов хвилями, найкраще до 8, потім перерва до 10 і вже десь під 12-30.
Ловив на два фідери, причому, той що нижче по течії стояв в одну лінію із верхнім і був оснащений лише грузиком (як пікер). Так от, на нього покльовок було більше.
Чому так? Можливо із-за сильної течії прикормку змивало нижче, та я досить сильно її зволожив, але факт є фактом.

Сьогодні в улові - жодного підлящика, хоча минулі разу хоч по одному, але ловив. Зате був головник.
І по кількості - 37 шт на 3,7 кг втричі більше, чим зазвичай тут ловлю.
Невже СС дав такий результат? Перевіримо на наступній рибалці.
Далі буде...

P.S. уточню: СС - Sensas.

Зображення
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Жжжжжжжжеееерех

Непрочитане повідомлення Юра »

Понеділок, і я знову на Горині.
Те ж саме місце, але погодні умови інші: зранку сильний туман і холод. Вітер Пн-Сх.
Водичка ще на пару сантиметрів впала.

Сьогодні замішався: своя база +1/3 кг СС 3000 Club Bremes Noir + пшоно + кукурузка + флюо-сухарики жовті + трохи землі+ ковпачок CC Bombix Brasem у воду.
Перевірка без корму показала, що риби немає. Ну, як завжди ... Ловлю там, де її нема. :-)

Повідок 0,14/70 см, гачки Gamakatsu F22 14.

Як завжди, першим попався підуст, випускаємо. Сьогоднішній кльов - бліда тінь попередньої рибалки. Але кілька гарних густерин за ранок вдалося виловити.
Ловив також на кукурузку, хоча сьогодні вже можна було ловити на опариша, бо верховодка вже не вішалася, та на нього або не клювало, або дрібніша густирка.
Сьогодні рибка не велася на діп від Adder, краще брала недіповану кукурузку. Після 9-00 кльов остаточно пропав. Відразу почав експерименти із пшикалками,
по кругу все пробував, працював лише СС Bombix Brasem, і то на кілька рибок, а потім - лише подьоргуни. також почав комбінувати насадки, та марно, найкраще - проста кукурудза.
На нижній пікер пішли в хід пуфікі від Cukk. Не бере.

Ставлю ще ні разу не обловлений пуфік із запахом рака і через кілька хвилин - шалена покльовка.
Добре, що вчасно взяв фідер в руки. Ледве вспів розкліпсуватися, пробігши кілька метрів по берегу. Фрикціон визчить, риба ривками тягне вниз по течії, фідер в дугу (я навіть не думав, що моя Трабука може так гнутися, думав, досить дубовий, аж ні). 30 метрів змотано. Риба далеко внизу по течії, тугими ривками дає про себе знати, та вдається її призупинити. І що далі? Риба 50 м від мене, повно кущів і трави і повідок 0,14... :sh_ok:
Починаю викачувати, підкачав до трави. Ну, думаю, алєс... Так і є - застряг. Беру леску в руки і починаю продирати крізь траву. Пішов. Якимось чудом я його провів через траву і вже практично бездиханного взяв в підсак.
Ледь волочив по землі назад. ЖЖЖжеееееерех ! 3,8 кг :sh_ok: :ya_hoo_oo: :metal: :ya_hoo_oo:
Я реально в шоці... На таку тонку снасть, через траву і коряги... Зачеплений був за губу. Гачок навіть не розігнувся (хто знає цю серію - він досить тонкий). Руки так тряслись, що прийшлося відрізати повідка бо не зміг вийняти гачка, так міцно сидів в губі.

Після цього рибалити вже особливо не хотілося, тай кльову не було, але заставив себе і за годинку рибка таки підійшла.
Поки збирався, побачив, як ковбасить фідер. Ще щось гарне потримав кілька секунд та відклеїлося. Та з мене на сьогодні досить.

Сьогодні СС не проявив себе. Можливо, з кльовом було поганенько скрізь. Але думаю, що пшоно було явно лишнім і дало рибці більш легку і смачну здобич, чим кукурудза і "пиль", що і підвердив "розтин" - :-) - густера пакувала в основному пшоно і ячку, плотва ж явно жерла кукурудзу.

Зображення
Зображення

Зображення Зображення
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення stal1n »

Юра, молодець!
Мені б ваше холоднокров'я і невпинну настирливість. Вітаю від всього серця!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

Надзвичайно інформативні та пізнавальні звіти, тому дуже корисні для початківців, але хочу уточнити, що це таке:
Ставлю ще ні разу не обловлений пуфік із запахом рака
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

SPIN писав:... але хочу уточнити, що це таке:
Ставлю ще ні разу не обловлений пуфік із запахом рака
Це тверді плаваючі шарики тіста Cukk, вони різнокольорові та з різними ароматами. У воді робляться м"якими, але з гачка досить довго не злітають.
У всіх риболовинх магазинах їх повно. Невеличка порада: у мене краще виходило із крупними.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

А ще їхня фарба дуже міцно сидить на пальцях та незмивається :-)
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

В воскресенье 25 августа побывал на речке вместе с proteus. Выехали ещё перед рассветом, нас встретил густейший туман - до берега доезжали буквально наощупь. Уже чувствуется наступление осени, резко и сильно похолодало, так что надежды на хороший клёв не было. Речка будто вымерла - обычной бурной активности на поверхности не было.
Тем не менее, с рассвета и часов до 8 поклёвки были более-менее частыми, правда, рыбу никак не удавалось подсечь, поймал только несколько неплохих густёрок. Да, ещё впервые поймал на фидер щучку :-) Может случайно оказалась на крючке, когда пыталась клюющую верховоду схватить, а может и вместо рыбы решила опарышами позавтракать.. Повезло, что засеклась за самый краешек рта и потому не срезала поводок 0,14.
ЗображенняЗображення
После 8 клёв будто отрезало, лишь изредка задалбывала голодная верховодка, намертво заглатывающая наживку даже без подсечки. Ближе к обеду поймал подлещика 370 г и белоглазку около 300 грамм, вот и весь результат. Около 14 стали собираться домой. В этом сезоне такой провальной рыбалки на Горыни у меня ещё не было. :facepalm:
Все поклёвки на опарыш, кроме подлещика - он взял на кукурузку.

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення os1 »

Був товариш минулої ночі з 27-28.08.13 біля с.Рубче. В улові 5 підлящиків приблизно по 500 грам , 1 лящ 1,1 кг., 2 залікові плотки. Покльовки були на протязі всієї ночі, лящ взяв десь в 6 годин ранку. Також було впіймано та відпущено більше 10 риб меншого розміру. Наживка кукурудза, прикормка - не питав.
п.с. Інформація отримана по телефону, але достовірна.
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

Всім привіт. Був в вівторок 27 серпня на річці. Рибалив вдень з 13:00 до 17:00 на один фідер. Наживкою слугував горох, хоч пробував і на черв"яка та покльовок непобачив лише слабенькі подьоргування. Прикормлював сумішшю з вареного пшона, ФішДрім Лящ та макухи. Кльов був не дуже ,зловив лиш чотири рибки але зате нормального розміру.Взагалі за всю рибалку бачив 5 хороших клювань - спершу за 2-3 годинки виловив 3 плотвиці розміром з долоню та одну гарну покльовку нереалізував. Ще кілька раз щось некрупне збило горошину. За останню годину мав лише 1 покльовку але хорошу, вона мені і принесла непоганий бонус та бажання повернутись :) Це був головник ,на око грам 400. Якби був опариш, можливо з кльовом було би і краще, проте було б і більше недомірків. Ось фото скромного улову=)
ppppppppppppo.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Їздив я з ночівлею з п"ятниці на суботу. Закинулися близко 18. 00 клувати почало не відразу, але трохи прикормивши почали поміж верховодки проскакувати 100 грамові підлящики і плотва. Надьоргавши трохи верховодки вирішили розставити вниз по течії жерлиці. До 20 години нормальних покльовок так і не дочекалися і сплавилися вниз по течії перевірити жерлиці і в результаті на одній з них перерізаний попалам металевий повідок і спокусився на верховодку окунь грамм на 250, міняємо живців і назад до фідерів.... а там глухо.....
Знову закорм і знову верховодка.... почало темніти, вдягаю дзвіночки і світлячки і чекаємо, перши достойна покльовка була десь біля 12 ночі і я її успішно провтикав :facepalm: , але за нею відразу ще одна і підлящик грамм на 600 в підсаку! І знову глухо.... 2.15 ночі і знову гарна покльовка і на відчуття не лящ, підтягую до берега і там сидить карась :sh_ok: перший для мене на Горині))
І знову глухо і холодно.... починає світати... прокльовується підлящик найбільший теж грамм 500-600, менші всі відпускав, але їх було не багато. В годині 7 вирішуємо перевірити жерлиці після ночі. Але нічого цікавого не було... окрім того що плотва ( грамм 150) було вся пожована кимось і з жаби лишилися тільки лапка за яку була причеплена! Знову повертаємося до фідерів і знову глухо :-( До обіду періодично сплавляємося перевіряємо жерлиці, але всюди 0!
В годині 13.00 помаленьку зматуємося і тут потужна покльовка, "хтось" заставив потріщати фрикціон і впевнено вийшов на струю, перша думка голавль але підвівши до берега показалася щучка (рівно 1 кг) як і карась перша на фідер :)
Але всеодно змотую фідери, і йдемо знімати жерлиці на всіх нулі :-(, але підійшовши до останньої приємно здивувала розмотана на ній вся леска, почали вимотувати і здивовано побачили красеня головня, заважив він 700 грамм!
Ось така видалась рибалка, без трофеїв, але різноманіття риб здивувало ( щучка, окунь,головень, карась, підлящик, плотва, верховодка) ось і за це не ловлю на ставках!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

Звіт за кілька рибалок. Різні місця на Горині.

Кльов в цілому поганенький. В улові жодного навіть напівбонуса.
Причому, кльов одномоментно різко погіршився і таким і залишився (десь відразу після похолодань).
В улові в основному густера,але вся мірна, середня вага - 100 гр. Часто попадався підуст, але я його не беру, тому переключався на інші насадки.


Грався із Сенсас. 3000 Club Gros Gordons не зрозумів: плотву не зібрала і по густері поганенько, про бонуси взагалі мовчу.
Краще 3000 Club Bremes, виступив добре по густері, але не по лящу/підлящику.

Додавання в прикормку землі приносило лише позитивні результати, хоча ароматика прикормки була і так досить слабенька.
Пшикалки трошки активізували кльов, але на одну дві рибки. Риба на корм не ставала.
Аромати, що працювали, кожного разу були інші, ні разу не працював то й самий. М"ясні ще не працюють. Краще солодкі і ванільні.

Типовий закорм: база своя + СС 1/2 пачки+трохи кукурузки+земля.
Всякі флуо-сухарики, пшоно виключив, бо давали зворотній результат: риба нажиралась і брати насадку не хотіла, лише подьоргуни.

Ловив, в основному, на кукурузку, хоча на останній рибалці вже третину риби зловив на бутер опариш+мотиль або на мотиль, хоча кукурудза ще в фаворі. На опариш - взагалі не бере.
Пуфики перестали працювати.

Ось фото уловів:
Зображення Зображення Зображення
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення os1 »

Знову ж таки був на рибалці товариш минулої ночі. Думаю, що з фото все зрозуміло. Лящ приблизно 1,1 кг.
ЗображенняЗображення
Звичайно були холості покльовки і втоплено декілька менших риб.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей