Водойма біля Тубдиспансеру

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Водойма біля Тубдиспансеру

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Здоровенькі бУли, панове рибацюги :prapor:
Літо проходить, часу на рибалку не вистачає, та.....таки вирішив з"їздити туди, де недалечко від місця дислокації, де кормлять :) і де можна половити. Короче побачив я на мапі цю водойму і вирішив чухнути туди у розвітку.
ЗображенняЗображення
Червона крапка - я там сидів, в жовтих крапках - стояла сітка, як на мене, в тому ж місці є гарний дерев"яний пірс.
Запряг "Ракель" - і вйо :) Доїзд відносно нормальний. Всюди асфальт, майже до самої водойми. Береги порозші лободою, кропивою та іншим чагарником. Але є прочищені місця. На протилежному березі від мене - навіть пару пірсів. По периметру водойми, в прочищених місцях встановлені у воду "У"-шки з гіляк. З того боку що сидів я - під водою усе зарозше на метрів 3-4. Але маховою 5-ти метровкою можна закинути ЗА зілля.
Пару фоток (сорі за якість - телефоном робилось)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Як видно на першому фото - водойма має горловину, в яку стікає вода далі в якусь канаву. Ходив дививсь - в ту канаву сходять через широченну трубу стоки з будівлі що видно на першому фото, наскільки я зрозумів - то і є "Тубзік". Вода якогось жовтуватого кольору. Мальок в тому потоці з труби шаленіє. Мені ж було бридко :facepalm: Як подумаю куди далі та канава потече.....
Стосовно самої водойми - наживку брав перловку, кукурудзу, черв"я - нуль.....жодної навіть покльовки. Риба не випригує. Але малька видно. На середині ставу чітко видніється периметр з 4-х пластикових пляшок, що, як на мене, свідчить про присутність на водоймі сіток :-(
Просидівши 1,5 години без жодної покльовки - зібравсь та й поїхав.
Ось наче й усе, якщо коротко.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Водойма біля Тубдиспансеру

Непрочитане повідомлення trans »

ehnaton писав:... Як видно на першому фото - водойма має горловину, в яку стікає вода далі в якусь канаву. Ходив дививсь - в ту канаву сходять через широченну трубу стоки з будівлі що видно на першому фото, наскільки я зрозумів - то і є "Тубзік". Вода якогось жовтуватого кольору. Мальок в тому потоці з труби шаленіє. Мені ж було бридко :facepalm: Як подумаю куди далі та канава потече.....
Якщо я не помиляюсь, то та канава якраз тече в міський Гідропарк.
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Водойма біля Тубдиспансеру

Непрочитане повідомлення serseruy »

Рибка тут є,і пристойного розміру аде браків мабуть ще більше,ночью ставлять сітки.
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Водойма біля Тубдиспансеру

Непрочитане повідомлення platon »

В минулому році я спілкувався з одним із працівників даного закладу.
З його слів рибу з даної водойми не те що їсти краще в руки не брати :(.
З іншого джерела поступала інфа, що в даній будівлі не все добре з каналізацією.
Дана інфа особисто мною не перевірялась але, як кажуть береженого........ вам вирішувати
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Водойма біля Тубдиспансеру

Непрочитане повідомлення serseruy »

Воно так і є на справді.
Klim
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 04 липня 2013, 19:43
Контактна інформація:

Re: Водойма біля Тубдиспансеру

Непрочитане повідомлення Klim »

Не хочу Вас переконувати в зворотньому, але дану водойму відвідую час від часу на протязі років 5-ти.
Водойма цікава і не передбачувана. Наприклад, за декілька днів відвідувань не однієї клюваки, наступного разу перші закидання приносять цікаві результати. Наприклад окунь від 100гр, до 930гр, щука від "шнурка" до 3200гр, карп (не маленький) спокусився на 2-ох дюймовий твістер, кілька хвилин виважування, вихід на свічку і, прикрий схід. Також в прилові на 3/4 дюйма твістер плотва, краснопірка. Рибу в якості їжі не випробував, але в руках тримав неодноразово(Андрюха, живий і здоровий).
Така собі цікава "Водойма біля Тубдиспансеру".
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Водойма біля Тубдиспансеру

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Щупак там ловлять вже декілька років(майбуть більше ніж 4ри). Причому тихенько так ловлять...
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Водойма біля Тубдиспансеру

Непрочитане повідомлення Delife »

Спортивна водойма. Впіймав - відпусти! ;)
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Водойма біля Тубдиспансеру

Непрочитане повідомлення os1 »

ehnaton писав:водойма має горловину, в яку стікає вода далі в якусь канаву.
ЗображенняЗображення
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Водойма біля Тубдиспансеру

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Я в минулому році також був (один раз :) ) на цій водоймі.
Був на іншій стороні "дамби" - верховодка непогано ловилась, і відразу відпускалась.( Із-за розповідей про можливу заразу)
Місцеві діти на червяка наловили кілька окунців, верховодок, здається плоточка і карасикі.
Зустрів там і спінінгіста -- він розказав що є непогана щука, окунь.
От така інфа по цій водоймі.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Водойма біля Тубдиспансеру

Непрочитане повідомлення stal1n »

Klim писав:Не хочу Вас переконувати в зворотньому, але дану водойму відвідую час від часу на протязі років 5-ти.
Водойма цікава і не передбачувана. Наприклад, за декілька днів відвідувань не однієї клюваки, наступного разу перші закидання приносять цікаві результати. Наприклад окунь від 100гр, до 930гр, щука від "шнурка" до 3200гр, карп (не маленький) спокусився на 2-ох дюймовий твістер, кілька хвилин виважування, вихід на свічку і, прикрий схід. Також в прилові на 3/4 дюйма твістер плотва, краснопірка. Рибу в якості їжі не випробував, але в руках тримав неодноразово(Андрюха, живий і здоровий).
Така собі цікава "Водойма біля Тубдиспансеру".
Ласкаво просимо на форум!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість