оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Igor09 »

В цю суботу знову був на БК і знову ціль-окунь. Приблизно о 20:30 розпочав рибалити разом з колегами зі сторону пляжу біля елітних будинків :men: . Цьго разу окушок брав виключно на жовтого твістерка і подалі від берега. Улов в мене небагатий-чотири рибкі, але задоволення отримав :).Самий більший дуже гарно клюнув- читкій, сильний удар-підсічка і через декілька секунд він на березі. Ось фото (одного окунця мені віддали :hi_hi_hi: )
Зображення
Аватар користувача
Kolyan i syn
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 16 вересня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Kolyan i syn »

Я також вважаю,що озеро Б-Кут - це власність міста і в першу чергу всіх його мешканців,батьки і діди яких свого часу за допомогою лопат,візків і носилок започаткували це прекрасне озеро.І як на мене,брати любі гроші на цьому озері за риболовлю - це просто ,дуже мяко кажучи - неетично.Я навіть і не збираюсь нічого платити,думаю,що багато хто з рибалок мене підтримає.На мою думку,якщо треба зібрати кошти на зариблення водойми - то це мають бути добровільно зібрані гроші з рибалок,але тільки не державною структурою,а наприклад обєднанням рибалок,бо державна структура закупить малька за потрійну ціну,за що потім отримає відкат(одним словом,так як все робиться в нашій державі).Така моя думка щодо цього питання.Думаю,що багато рибалок мене підтримає і не буде платити за риболовлю на своєму озері.
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Kolyan i syn писав: всіх його мешканців,батьки і діди яких свого часу за допомогою лопат,візків і носилок започаткували це прекрасне озеро.І як на мене,брати любі гроші на цьому озері за риболовлю - це просто ,дуже мяко кажучи - неетично.
Так, так!!! Мій дід мені казав що сам його копав. Цілком підтримую
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Наднях був на БК з спінінгом ввечері. Ловився окунь на ладонь і менший, але це неголовне. Коли вже було темно і комари просто недавали ловити :ps_ih: я щось підсік невеличке, думав знову окунець, але цього разу це був мій перший СУДАК, ой! судачок :hi_hi_hi: Оце я зрадів :ta_n_cor: :ya_hoo_oo: :ta-ne-c:
Зображення
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Цікаво про човни.Раніше членам УТМР човни були набагато дешевше чим 50%. Наприклад минулого року на Старомильску, човен коштував порядку 10 грн. за годину, а для членів УТМР - 8 грн в ДЕНЬ.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення os1 »

serseruy писав: ходив мужик показував посвідчення і всім розказував що рибалка буде платна 120грн.+70грн.вступ+7грн.посвідчення
В неділю вранці мої знайомі були на Басіку на човні вперше в цьому році. Так місцеві браки понабігали і почали кричати, що тут не кидайте бо наші сітки тут стоять. А потім витягували сітки повні риби.
А УТМР тим часом ходить по березі і хоче з чесних рибалок мзду збирати.
Висновок: боротись потрібно не лише з браками, а і з УТМР.
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення serseruy »

Згідний на всі 100% сам бачив як біля бази доставали невелику сітку і екран. :sh_ok:
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Igor09 »

serseruy писав: доставали невелику сітку і екран. :sh_ok:
Я також оце в суботу бачив як бракі на лодці екраном рибачили і свої сєткі провіряли :st_ruskiy: , а тут ще плати за рибалку!!! За що?
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Басівкут

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Свіжа інфа для тих хто полюбляє рибалити з човна. Прокат човна для риболовлі - 20 грн., відловочний квиток - 20 грн. :shock:
Отаке 8-)
ПиСи
Окунь клює слабенько...
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

После утренней поездки на Бычаль, после обеда получилось порыбачить на Басике с лодки. Первый раз взял сына на воду. Прошлись по ближним камышам в поисках подходящего рельефа дна. Погода сначала показалась очень даже подходящей, да ещё пару окуней на вертушку словил, но вскоре всё поменялось и пришлось срочно сворачиваться и дуть на берег. ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Результат не большой, но рыбу увидели, сына покатали, дно прощупали. :co_ol:
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

И всё же, Басивкут ближайший водоём, когда больше негде даже матросы за счастье.
Во вторник вечером пошёл я искать своё счастье. Ближайшая точка от дома(Устья не в счёт)шлюз Озера. Попал на не плохой клёв окуня.Размер средний-"тараночный" Ближе к восьми подошла"банда Грициана" размером с палец и умудрялась заглатывать дюйм по самое не могу :)-(:Зображення .
Где-то в 20:30 высмыкнул судачишку(красивая рыбка, зубы скалит как молодой волкодав :) ).Зображення На этом вечер и закончился.

Утречком, часов в пять(я в отпуске...) я на той же точке. Но что-то случилось, что-то произошло с озером(обиделось что ли). Сходу беру окуня и последующие два заброса обрыв. После, штук пять окуней+ 3"Грициана" за два часа. а так же штук десять потеряных твистеров.Зображення
Какой-то мудило оставил в воде кусок лески размером с канат, на конце якорь с твистером и находится эта жесть как раз поперёк бровки. Перескочил - ура! Возможно и рыбу выведеш.
А тут ещё птичка крылом зацепила шнур, благо крылышко не сломала. Я её аккуратно подтянул и распутал. Полетела...Зображення
Через два заброса Трысь! И попёрло. Всё как в прошлый раз. Вообщем карп погулял между берегами и завёл под камыш моего берега(на последнем фото видно). Подсака нет, людей нет, бетон мокрый и очень скользкий. Я стою, он молчит не рыпается. Походил я туда-сюда пару минут и начал подтягивать напролом. Вроде и кусты уже прошёл, но тут он вспомнил, что у него дела и нефиг тут прохлаждаться. Мотнул головой и бздынь...Ушёл...
На вскидку в районе 700г. Делаю два заброса и поклёвка, но это уже окунь. Ушёл сабака аналогично, только немного полежал на траве, дал себя разглядеть-200г не меньше. После, оборвав ещё одну приманку, плюнул и пошёл домой.
Но вечером я высидеть не мог. Осталось чувство чего-то незавершеного. Иду на озеро. Рыба вообще не клюёт, вымучиваю трое матросиков+несколько "бандитов"(наверное вчерашние задержались :-) ). И тут не без сюрприза - ловлю плотву на твистер.Зображення
Всё, хватит, а то ещё кикимору осталось словить.
Дерзайте, озеро полно сюрпризов!
П.С.: А карпа вечером выловил поплавочник на моих глазах, у него и подсак был и помощники...
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Повернусь, щодо плати за риболовлю на БК.Сьогодні заходив в офіс УТМР- так,як багато років являюсь членом вищезгаданої організації/бо до того ще і мисливець/, хотів заплатити членські річні внески.Зясувалось, що за риболовлю- 150 грн.за рік/це якщо вже є квиток/і лови на БК, Старомильську, десь біля Хрінників і ще одна водойма, яку молодий клерк-егер не зміг згадати.До речі за полювання -200грн.Щодо одноразової платні за риболовлю, не членом УТМР-"внятно" отримати відповідь не вдалось.Спробую завтра, коли буде більше клерків.
Пи.Си. А щодо плати за риболовлю на БК - погоджуюсь ,платити практично немає за що.Все життя на БК - деградує рідне озеро, хоча ще дещо зловити можна.
Аватар користувача
Tolik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 27 квітня 2010, 11:52
Телефон: 0671234567
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Tolik »

Розмовляв щено з людиною зУТМР
МЧС України подарували 2 мотори Меркурій - вчора була обкатка
Півтори неділі назад рибохорона вночі витягла 6 сіток - риби було повно!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення bogdan »

Tolik писав:Розмовляв щено з людиною зУТМР
МЧС України подарували 2 мотори Меркурій - вчора була обкатка
Півтори неділі назад рибохорона вночі витягла 6 сіток - риби було повно!


Можливо це ты ж самі човни?
"Рівненські рятувальники отримали нові плавзасоби. З метою вдосконалення технічного оснащення рятувальників та завдяки клопотанню начальника ГУ МНС України в області полковника служби цивільного захисту Володимира Оглоблі, Міністерство МНС виділило рівненським рятувальникам 2 сучасних надувних човни на суму понад 40 тисяч гривень. Новітні плавзасоби можна використовувати, як для порятунку потопаючих так і для евакуації громадян із підтоплених територій та будинків, доставки гуманітарних вантажів. Потужні плавзасоби із сучасними двигунами японського виробництва здатні перевозити 6 чоловік або 900 кілограмів різноманітного вантажу. Легкі та маневрені човни можна швидко, за максимально короткий термін часу, накачати повітрям та застосовувати на воді, що і було вперше продемонстровано населенню на одному з найбільших водосховищ області — «Хрінники», яке розташоване в Демидівському районі. Всі присутні, мали можливість спостерігати, як швидко здійснюється порятунок потопаючого за допомогою сучасного плавзасобу та майстерності рятувальників. Отримана сучасна техніка стала вагомим додатком до плаваючого транспортера та надувних човнів, які є на озброєнні в підрозділах ГУ МНС області. Про це повідомив Микола Прокопчук, інспектор центру пропаганди ГУ МНС в Рівненській області".
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення bogdan »

За цілий вечір разом з Дімоном - лише 7 окунців... З човнів.
На старому мості випустили по парі дрібних окунців.
Не клювало.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей