р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення DBK »

Ну на рахунок трофеїв чутки ходять постійно ,але вживу я ні разу небачив скількі я там ловлю один єдиний раз років 3 мабуть назад чоловік зловив щуку ну десь на око 1,5 кг і все, самому більше 600 гр непопадалась, а окунь пристойних розмірів то є точно сам ловив найбільший 950 гр але попадав він в червні а зараз мовчить. На дамбі то весной ловив 1,200 гр а друг 2 кг. А на плотіні точно є залікова риба мій знайомий зловив карпа на 18300 кг і сазана 9 кг.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Юра »

Бачив років 5 назад, як вже зимою під з.д мостом на колєбло витягнули сома десь більше метра (дивився здалеку, мужик піднімав, то був вище пояса).
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення DBK »

Сьогодні був на водоймі щука більша почала брати, в заліку три штуки : 2 шт по 400 гр а одна 1200 гр це в мене найбільша щука на цій річці. Рибалка трудова щоб щось спіймати треба багато ходить. Всі покльовкі під берегом в лататі на чистій воді повний нуль. Працював як завжди Relax білий, доречі бачив відео як малий пацан зловив на даній річці щуку 5 кг, повезло мабуть......
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Начитавшись на форумі звітів про успішні улови трофейних щук, вчора також виходив на річку в обідню пору. Якраз трохи сонце вийшло із-за хмар. На риболовлю було відведено до двох годин. Ловив виключно на воблери. За цей час в активі шість невеликих щучок, одна із яких поїхала додому :smu:sche_nie: . Бачив рибалку, який ловив силіконом і обертовими блешнями - в улові нуль, що на мій погляд демонструє перевагу воблерів, в деяких умовах ловлі, над іншими приманками. Рибка покльовує і свою порцію задоволення отримав, чого і всім бажаю :) .
Ну і декілька фото наостанок (телефон).
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Звіт бомба, чим не учасник конкурсу? Якби ще написав які саме воблери та схему проводки взагалі ціни не було б!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення SPIN »

kamennieshipy100 писав:Звіт бомба, чим не учасник конкурсу? Якби ще написав які саме воблери та схему проводки взагалі ціни не було б!
цей допис прийдеться дублювати під 90 % звітами Зображення
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення DBK »

Воблери працють добре але незавжди в мене в червні були періоди Vision 95 рвав і метав але це незавжди більш менш стабільно працює резіна на даній водоймі. І на воблер попадається здебільшого мала щука. І на воблер страшнувато ловить з берега багато зацепів можна розпрощатися......
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

DBK писав:...стабільно працює резіна на даній водоймі......
Можливо. Однієї рибалки замало, щоб робити якісь вагомі висновки. Далі видно буде.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора знову виходив на водойму в обідню пору. Погода була сонячною з доволі сильним поривчастим вітерцем. Так як відведеного на риболовлю часу було мало, есперементувати з приманками не було ніякого бажання. Ловив тільки воблерами, удосконалюючи техніку ловлі твічингом. Результативним знову став Orbit 80, на який спокусилися дві невеличкі щучки та один симпатичний окунь. Спінінгістів вистачало, але лише один був помічений з уловом - 200-грамовою щучкою, яку гордо носив на "кукані" з гілляки. :men:
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Після трьохнедільної "риболовної" відпустки в неділю планував махнути на свої щучі місця :mi_ga_et: , але не склалося. Тому для заспокоєння душі вийшов на річку в межах міста. Спінінгістів було як ніколи. Таке враження, що півміста стали рибалками. Особливу увагу до себе привертав чолов"яга років 60-ти, який шмагав телескопічним китайським спінінгом з характерним жовтим кінчиком. Не знаю який у цієї палки був тест, але вона згиналася від ваги величезної "колєбалки", яка використовувалася в якості приманки. Закид приманки здійснювався плавно, а її проводка відбувалася у достатньо швидкому темпі. Як правило, після виймання із води на гачках блешні висіли залишки різних водоростей. І щоб від них позбутися рибалка спочатку розкручував блешню навколо себе, а потім з силою ударяв об воду, приваблюючи до себе рибу :-) . Проте як би там не було, він на моїх очах зловив щучку грам на 500. Що ж до моєї риболовлі, то вона закінчилась практично не встигнувши розпочатись і виною тому став дощ. Та рибу я все ж таки впіймав. Невеличка щучка атакувала воблер недалеко від берега.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Сьогодні в р-ні обіду випало трохи вільного часу, яким вирішив скористатись і відкрити сезон спінінгової ловлі. Вибір був однозначним - річка в межах міста. Прийшовши до річки, побачив спінінгіста у якого поки що було пусто, а також одного рибалку, який ловив на живця. За його словами за годину до мого приходу він впіймав щуку в р-ні 2-х кг., Так як часу на риболовлю було обмаль, вирішив ловити на перевірений Орбіт 80. Оснастивши свій спінінг почав купати воблер. Першу покльовку довго чекати не прийшлося. Невеличке щуреня атакувало приманку неподалік від берега.
ЗображенняЗображення
Дув достатньо сильний вітер, тому проводку здійснювати було, м"ягко кажучи, не комфортно. Саме із-за цього фактора наступну покльовку я ледь відчув і, відповідно, запізно підсік, в результаті чого щучка зійшла на перших метрах витягування. Наступної покльовки також довго чекати не прийшлось. Брат-близнець попередніх екземплярів, атакував воблер достатньо далеко від берега і чинив досить сильний супротив при витягуванні.
ЗображенняЗображення
Час спливав, тому зробивши ще із десяток закидів, риболовлю закінчив. Сезон відкрив, чого і всім бажаю.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Рома писав:... вийшов на найближчу "урбаністичну" водойму. Водойма специфічна, так як джигувати там неможливо - все дно дуже замулене і у водорослях. ... .
КОРОТКО. В суботу зранку знову вийшов сюди. Мета - окунь, якого тут не багато, але він присутній. Приманка: вирішив ловити на нещодавно подарований всім відомий Strike Pro Midge. Метод ловлі - твіччинг. Улов - три окуні. Розмір на фото.
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення DBK »

Був вчора на річці в центрі міста.Спочатку хв 30 полоскав на віброхвіст і воблер недавало результату. Потім перейшов на більш перспекутивне місце на мій погляд біля берегу лежала повалена верба. Перший заброс проводка над берегом, удар оставила сліди на віброхвості, ще кілька забросів безрезультатно. Потім думаю кинути на середину , і тут удар шось є тяну фрикціон повизгує спінінг в дугу, приблизно хвилини вона давила на дно і потім вихід свічка і я аж злякався , і началося бризги на цілу річку, як я ненамагався підвести її до себе разів три підводив а вона знову робила ривки і уходила в сторону. Потім до мене дійшло що з поваленого дерева мені її не дістати і я змістився на пляж , ще було три свічі і все таки підвожу її до себе , і остається 10 см і я майже взяв би її. Вона робить останній ривок і невитримує шнур і помахала вона мені хвостом на прощання. :facepalm:
Не знаю чи виживе вона з пірсінгом в роті. Серце було в п'ятках, адреналін зашкалював, подарувала кучу емоцій, вона заслужила право на життя. Можливо я ще з нею зустрінуся, на вигляд була мабуть кг 5 якщо небільше. Причиною розриву шнура мабуть те ,що я ловлю на джиг без повідка, але нефакт , бо віброхвост було видно з пащі.Тепер я на власній шкурі переконався що є на нашій річці монстри, а не по розповідях чужих.
Ще була одна щучка гр 400 , один зрізаний віброхвіст і декілька ударів. Перед тим я два рази виходив тиждень назад, результат був нульовий , мабуть щука активізувалася перед зміною погоди.
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення DBK »

Дощ пообіду стих , і вирішив знову зайнятися стрітфішингом , попробувать спіймати трофея, але щука сьогодні була надто прошена в порівнянні з вчорашнім днем. Вдалося виманити 4 щура і 1 схід , сама більша на 600 гр на фото, зловлена майже вся на віброхвіст . Промерз до кісток, бо одягнувся по літньому.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Знову виходив трохи помахати спінінгом на торфяник, який знаходиться на виїзді у напрямку м.Рівне. Результат не дуже - два окунці. Приманка - Мідж від Страйк про. Проводка - ривкові анімації.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

ПС. Будні м. Костопіль
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей