Запитання - відповіді (бліц)

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення proteus »

Підкажіть будь-ласка, де можна половити нормального розміру плотву? Тобто так щоб мати нормальний улов .. не з десяток там .. а хоча б штук 30-40 .. можна навіть платник .. Дуже захотілось сушеної рибки нормальної ...
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Vetal »

Далеко не їзди - Басів Кут, або Посягва (щоправда незнаю чи дають там зараз ловити). На Басів Кут, береш 6м махову, ставиш пірїнку поплавок, замішуєш прикормку, напарь пшенички щоб була мякенька, і таранька тобі забезпечена. ))) А є дуже легкий спосіб ідеш на продуктовий ринок, там рибні ряди продають плотву по 300-400 грамів, зловлену сітками з Хрінників і Млинова по 14 гривень за кіло, і солиш.
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення sancho »

Про ринок я теж хтів написати, але думаю не буду))))
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення proteus »

Vetal писав:Далеко не їзди - Басів Кут, або Посягва (щоправда незнаю чи дають там зараз ловити). На Басів Кут, береш 6м махову, ставиш пірїнку поплавок, замішуєш прикормку, напарь пшенички щоб була мякенька, і таранька тобі забезпечена. ))) А є дуже легкий спосіб ідеш на продуктовий ринок, там рибні ряди продають плотву по 300-400 грамів, зловлену сітками з Хрінників і Млинова по 14 гривень за кіло, і солиш.
Дякую ..
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

proteus писав:Підкажіть будь-ласка, де можна половити нормального розміру плотву? Тобто так щоб мати нормальний улов .. не з десяток там .. а хоча б штук 30-40 .. можна навіть платник .. Дуже захотілось сушеної рибки нормальної ...
В прошлом и позапрошлом году, я лично ловил плотву приличного размера и нетолько на р.Горынь - езжу к теще туда часто, а так как речка совсем рядом, то грешно, не взять удочку поплавчаночку и половить в проводку, очень мне это дело нравится. Беру с собой прикормку - Фиш-Дрим Лещ+бетаин, фищ-дрим - шоколад + сенсан "большая плотва". 5 шаров бросаю выше от места ловли где-то 1,5 - 2м - цепляю опарыша и ВПЕРЕД!!!!! - поверь, без улова никогда не возвращался, притом что клюет все - плотва, густера, лещ, голавль.... Ловлю в проводку правда со дна - очень здоровски, скоро снова собираюсь. Раз попал на ход плотвы - за 20 минут, поймал 7 штук, вес каждой почти до 400гр :sh_ok: - это была моя первая в жизни такая большая плотва. Я считаю что стоит тебе попробовать таким способом половить на Горыни, тем более что и далеко ехать ненадо, подскажу одно место - Азот, выше шлюза, вход на насосную станцию - металический мостик -сам ловил, клюет красавица, правда размер больше ладони :) .
А на прошлых выходных ездил на полигон, половить уклеечку на тараночку - на фигачил столько. что капец - клюет как из 8-ми ствольного пулемета, отакие дела :men: .
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення proteus »

Viktorovi4 писав:
proteus писав:Підкажіть будь-ласка, де можна половити нормального розміру плотву? Тобто так щоб мати нормальний улов .. не з десяток там .. а хоча б штук 30-40 .. можна навіть платник .. Дуже захотілось сушеної рибки нормальної ...
В прошлом и позапрошлом году, я лично ловил плотву приличного размера и нетолько на р.Горынь - езжу к теще туда часто, а так как речка совсем рядом, то грешно, не взять удочку поплавчаночку и половить в проводку, очень мне это дело нравится. Беру с собой прикормку - Фиш-Дрим Лещ+бетаин, фищ-дрим - шоколад + сенсан "большая плотва". 5 шаров бросаю выше от места ловли где-то 1,5 - 2м - цепляю опарыша и ВПЕРЕД!!!!! - поверь, без улова никогда не возвращался, притом что клюет все - плотва, густера, лещ, голавль.... Ловлю в проводку правда со дна - очень здоровски, скоро снова собираюсь. Раз попал на ход плотвы - за 20 минут, поймал 7 штук, вес каждой почти до 400гр :sh_ok: - это была моя первая в жизни такая большая плотва. Я считаю что стоит тебе попробовать таким способом половить на Горыни, тем более что и далеко ехать ненадо, подскажу одно место - Азот, выше шлюза, вход на насосную станцию - металический мостик -сам ловил, клюет красавица, правда размер больше ладони :) .
А на прошлых выходных ездил на полигон, половить уклеечку на тараночку - на фигачил столько. что капец - клюет как из 8-ми ствольного пулемета, отакие дела :men: .
преогромнейшее спасибо за детальный совет .. Да про проводку забыл .. я ж ведь прикупил себе 6 метровый закольцованый Нью Хантер как раз .. Надо будет попробовать обязательно .. спасибо .. :dr_ink:
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

proteus писав:
Viktorovi4 писав:
proteus писав: Да про проводку забыл .. я ж ведь прикупил себе 6 метровый закольцованый Нью Хантер как раз .. Надо будет попробовать обязательно .. спасибо .. :dr_ink:
У меня тоже 6-метровый Нью-Хантер - супер удочка :co_ol: .
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення stal1n »

MAtveyVSOP писав:Привіт Всім а де у Вас тут знайомлятьса???? :)
Представляються та знайомляться тут http://rivnefish.com/forum/viewforum.php?f=643
Ласкаво просимо на форум :prapor:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення SPIN »

Підкажіть як можна зробити посилання не на всю сторінку, а безпосередньо на конкретне повідомлення при переході на яке воно відразу відкриється а не на початку всієї сторінки.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення stal1n »

Ось тут є адреса на конкретну відповідь:
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення os1 »

Вже запитував, але запитаю ще раз, може хтось знає де Горинич?
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

os1 писав:Вже запитував, але запитаю ще раз, може хтось знає де Горинич?
працює людина...
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Загальне

Непрочитане повідомлення pushustuy »

Хто де був??? Підскажіть карась по ставках вже проклюнувся??? так хочеться карасика половити!!!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Загальне

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

В моїй Олександрійській стороні то ще спить карась.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

На мормишку з мотилем в межах міста вже клює, але ще пасивно і періодами, на прикормку майже не реагує, є інформація що клює в с. Косареве...
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей