Прихована водойма

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Я ж написав: сало за обидві щоки :strange: :strange: :strange:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Запрєточка

Непрочитане повідомлення Misha77 »

kamennieshipy100 писав:Був сьогодні вранці від світанку і до 9:00 на одній не секретній, але дуже забороненій водоймі
Я на цій секретній водоймі був минулого літа (без вудок :-) ) і запитував про вартість лову риби --- мені "на касі" озвучили якусь страшну цифру : чи то 100, чи то 200 грн. без різниці на спін чи на карпів.
Яка там зараз ситуація зі спінінгом???
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Ніяка. Заборонено все і для всіх. Я теж напевно там був перший і останній раз :facepalm:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Початок тут -http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 21#p207521
ОТже, є водойма. Є щупака. В мене досвіду мало. Їдуть два досвідчені спінінгісти, а як спостерігач та "повторювач". За день до риболовлі підкупив офсетів + чебурашок на 3грами.Перебрав те, що ще залишилось. Відкинув те, що дивує :facepalm: Але на риболовлі пожалкував...але про це пізніше :smilefish:
Прибули до водойми близько 05:30. Доки травили байки та планували обхід водойми - вже було близько шостої ранку. Пішли до води. Декілька закидань, зміна точки ловлі і наступив момент ВИХОДУ зубатої. Хлопці заробили багато клювань, але не всі вдалось реалізувати(ГЕТЬ не всі)через специфіку монтажа. В мене було декілька виходів зубастіка за приманкою, але все таки я вмудрився знову понароблювати зацепів і пообривати жменю силікону на офсеті(криві руки). Але :men: приймаю рішення зосередитись на щучці в тому місці де найменше зацепів + вмикаю режим експерементатора. Розпочав із простого воблера. Намагався проводити його блище до поверхні води. Тягав, тягав...і вирішую змінити на - УВАГА - двоскладного воблера. Хлопці ухахатувались, допоки під берегом на нього не сіла щучка. Далі було пів години викреслених з життя - щука+воб із трьома трійниками в підсаці(олень :-) ).
Доречі, купу часу присвятив поперу від Стайк про. Воб гарний, булькотіння як професійного утопленика - результату 0. Мені весь час натякали про малу концентрацію окуня у цій воді...але я був як баран і впевнено "булькотів" по поверхні води. Звичайно, що жалкував за блешнями які залишив дома. Думаю, що коли сонце вже вийшло і активність риби стала меньшою, можна було пробувати її спокусити на щось нестандартне...хоча :ne_ne_ne:
Отже. Підведу підсумки. На трьох шість щук. Це з шостої ранку до години дев'ятої. Дві було впольовано на їстивну гуму(офсет). Три на прості силікошки на 3 дюйми(офсет). Одна на воблер :metal: Найбільша - 2кг(рівно). Інші - до 1кг.
Трішки провтикали вихід щуки. Якби не змінювали місце ловлі, результативність могла бути кращою...
Далі буде.
ПиСи
Народ просив фото не виставляти на сайті. Соромляться...
ПиПиСи
Сподіваюсь, що наступні відвідини водойми будуть ще результативнішими :smu:sche_nie:
Аватар користувача
mikos
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 20 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення mikos »

15/09/2013 спінінгував неподалік Рівного було зловлено чимало полосатих на твіч трошки менше шнурків які були втоплені в знак їхньої подяки на вертушку тандем спокусилась щука на 5.8 кг.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Misha77 »

ухххх.......щука-КРАСАВІЦА !!!
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

де таке водиться то :dribble:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення platon »

Невдало порибачивши в неділю спробував щастя на
"таємно приємній водоймі"
З ранку був невеликий заморозок і хижак повністю ігнорував
приманку. Коли трохи сонечко пригріло щучка потроху прокинулась
на поверхні з"вились признаки наявності хижака.
І ось результат :)
Зображення
Зображення
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення platon »

Сьогодні вирвався на рибалку. Водойма дуже порадувала.
Хижак до обіду був дуже пасивний вся риба зловлена за пару годин.
Ну і бонус випав не поганий вся риба забита мальком.
Фото внутрощів не виставляю так як колись зробили зауваження.....
Зображення
Зображення
Аватар користувача
mikos
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 20 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення mikos »

Platon улов просто суперський :dribble: , настільки, що не буду навіть викладати фото своїх 3-ьох кілушек :facepalm:
miron
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 13 травня 2010, 16:51
Телефон: 0673625881
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення miron »

Я в шоці,по білому заздрю
мабуть це він і є-осінній жор щуки
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN »

mikos писав:Platon улов просто суперський :dribble: , настільки, що не буду навіть викладати фото своїх 3-ьох кілушек :facepalm:
Що за комплекси, колего? Це ж не змагання, хто більше зловить. На форумі насамперед має відбуватись обмін досвідом (на що впімав, як впіймав), позитивними емоціями. Деякі користувачі просто демонструють м"ясо, ну і на цьому спасибі, це їх право, бо коли 90% читачів цього форуму взагалі нічого не пишуть, то радієш хочаби просто демонстрації улову, за що і ставиш плюс. Я думаю, що не помилюсь якщо скажу що більшості форумчан сподобався звіт того ж таки platon-а, в якому він з багатьох воблерів , які виявились не робочими, лише одним (забув яким) зміг наловити гірку щуки. Так що просимо "звіт до студії"Зображення
77dima
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 26 листопада 2012, 14:27
Звідки: Здолбунів
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення 77dima »

17-10-2013
Ранок, туман. По дорозі на водойму близько 7 ранку був зупинений співробітниками ДАІ за перегорілу лампочку в лівій фарі. Але дякуючи інспектору, який без протоколу відпустив мене на щуку і побажав "щоб клювала і не рвала", я успішно добрався на місце.
Погода супер, вітер і тиск правильні але воблери успішно чіпляли лише сітки :de_vil:
Коли туман трохи пройшов я отримав кілька ударів на колебалку "Атом" 26 грам. Однак хитрий риб не хотів засікатись. На черговому ударі підсічка, контрольна підсічка і під піск фрикціона підтягую хижака до лодки. На мій подив це був окунь на вигляд гам 700. Однак контрольна підсічка мабуть трохи порвала його і в останню мить окунь звільнився. Враховуючи, що удари були на "ступіньці", пробую силікон - ОП. Ставлю назад "Атом"- знов удари. Нарешті вимучив шнурка - амністував.
Близько 13-00 на рівномірній проводці отримую гарну покльовку щуки. Потримав її, потягав але не підняв - завела в траву і звільнилась. На відчуття не менше 3 кг. Цей прикрий схід мене трохи підігрів. За кілька хвилин роблю закидання, перекладаю спінінг в ліву руку і розминаючи праву руку, дивлюсь як відіграє вершинка спінінга на падінні "Атома". Однак замість звичного послаблення вершинки від "приземлення" відчуваю різкий і потужний ривок. Відразу навіть не зрозумів що відбувається. Фрикціон знову пищить, затягую - але він далі пищить, "катана" в дугу. Довго давила до дна і не давала себе підняти, уходила під лодку, мусив опускати удилище під воду. Але все-таки здалася. Порвала мордою сітку в сачку. Поки що це мій рекорд - 5 кг.
P.S. Поснідала щука меншим родичем (в шлунку була щучка близько 15 см.)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN »

але воблери успішно чіпляли лише сітки
Якщо вже браки туди дібрались, то який сенс приховувати водойму? Я в свій час, навпаки "розкручував" Хотинь, щоб більше рибалок туди їхало, щоб бракам було не затишно, бо коли сітки постійно чіпляються, рвуться і т.п., то і браків менше.
Поки що це мій рекорд - 5 кг.
вітаю!
P.S. Поснідала щука меншим родичем (в шлунку була щучка близько 15 см.)
оце цікаво
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість