Хорів Волинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Хорів Волинь

Непрочитане повідомлення KESHA »

На Волинському Кубку нарахував більше 50 лодок які ловили щуку і ще тоді вирішив, при нагоді відвідати цю водойму . До обіда був випробуваний весь асортимент приманок і не один раз , все без результатно.В другій половині дня нацепив бляху величиною з ложку і заробив покльовку окуня біля 2 кг ,а потім ще оди не на багато менший і щучка .

Зображення

Зображення
Dum spiro, spero...
XXL
Ледар
Ледар
Повідомлень: 32
З нами з: 09 січня 2010, 01:00
Телефон: 000000
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Хорів Волинь

Непрочитане повідомлення XXL »

Скільки коштує риболовля?
Яка відстань від Рівного?
Зарання вдячний за відповідь...
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Хорів Волинь

Непрочитане повідомлення KESHA »

Риболовля безкоштовна від Рівного 130 кілометрів
Dum spiro, spero...
Romko
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 14 вересня 2011, 11:29
Телефон: 0675086014
Контактна інформація:

Re: Хорів Волинь

Непрочитане повідомлення Romko »

Можна ловити з берега чи потрібно їхати з човном ?
Аватар користувача
mikos
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 20 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення mikos »

в понеділок з товаришами порибачили на одній чудовій водоймі, рибалка була те що треба з тичками, сходами та пійманими заліковими щупакабрами. Спочатку довго перебирав свій арсенал в пошуках кльової штуки і таки знайшов FX9 від магабаса як тільки пішов в ход відразу приніс щупакабру з першого забросу, а через пять хвилин знову порадував та по простоті своїй душевній чи то привичці ловити шнурків з використанням флюрокарбону був наказаний, не довго радуючись, тож ФХ9 уплив в щучьє царство зрізаний невідомим монстром. Далі в хід пішли шумовки вже з металевим поводком також давали гарний результат, а салмо слайдер7 наказав 2 щук яким колебалки на смак не сподобались. Фото улову хоч і не всього та не досить путьове та таки додою
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення AndreyK »

mikos писав:в понеділок з товаришами порибачили на одній чудовій водоймі
В субботу 12 октября побывал с компанией на этом же водоёме. Он хоть и не такой уж тайный, но от Ровно далековато - в одну сторону больше 140 км... Увы, попали мы на бесклёвье, что бывает даже в таких густо населённых щукой местах. :-(
Самому хвалиться нечем - упирался в основном в джеркбейты, заработал всего одну поклёвку щучки около 1,5-2 кг на джерк-составник, но засеклась она за самый краешек губы и уже возле лодки таки сошла.
У других ребят дела были чуть получше - поймали по пару штук, а вот один из них дождался "выхода" местных крокодилов на кормёжку - в результате 5 щук, несколько небольших до кило, и три хороших - мамки примерно 3,5, 4 и около 6-7 кг. Лучше всего у него сработала 14-граммовая колебалка-шумовка.

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
mikos
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 20 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення mikos »

Здається я знаю хто цей бонд курить, завтра з нимже туда поїду, може і мені вдача всміхнеться...;)
Аватар користувача
mikos
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 20 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення mikos »

SPIN писав:
mikos писав:Platon улов просто суперський :dribble: , настільки, що не буду навіть викладати фото своїх 3-ьох кілушек :facepalm:
Що за комплекси, колего? Це ж не змагання, хто більше зловить. На форумі насамперед має відбуватись обмін досвідом (на що впімав, як впіймав), позитивними емоціями. Деякі користувачі просто демонструють м"ясо, ну і на цьому спасибі, це їх право, бо коли 90% читачів цього форуму взагалі нічого не пишуть, то радієш хочаби просто демонстрації улову, за що і ставиш плюс. Я думаю, що не помилюсь якщо скажу що більшості форумчан сподобався звіт того ж таки platon-а, в якому він з багатьох воблерів , які виявились не робочими, лише одним (забув яким) зміг наловити гірку щуки. Так що просимо "звіт до студії"Зображення
Раз така петрушка спробую виправитись. Як сказав Андрюха водойма не така вжей прихована, хібащо трохи далека та не з дешевих. Проте кількість крупної щуки там більша в порівняні з іншими досить популярними як на мене водоймами. Однак це не факт що там без улову незалишишся, з 8ми чоловік що там рибачили, а це було 14.11 двоє не отримали навіть покльвки, решта піймала по одному хвосту Васілій 2 в мене 3 щучки. Колебалки фактично не працювали про воби взагалі мовчу, найкраще в мене цього некльового деня спрацювала вертушка тандем білого кольору роботи тогож Васілія, проводку використовував дуже повільну, вся щука піймана за край губи, було ще декілька не реалізованих покльвок та 2 схода. Фото упрошених щук додаю.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей