Польдеры (мелиоративные каналы)

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
cross1k
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 05 вересня 2012, 15:48
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення cross1k »

Gnom писав:В районі Симонова ціла купа таких каналів. Ще ц Горинь. Можна багато варіантів у одному місці випробувати.
Соьгодні там були. Результат повний нуль. Горинь мілка, що псц. Канали зарослі не підійти. Там де підішли клювань нуль. В улові 3 сітки(витянули і порвали), після 3ої сітки зібралися і поїхали геть. Якщо хто може підсказати гормальни канави) Жду в лічку)
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення platon »

Знаю одну дуже цікаву канаву.
Розпочав ловлю на МКДЖ перші заброси нічого не принесли.
І ось на черговому забросі потяжка і...... :sh_ok:
Зображення
Дюймовий твістер заковтнула по самі гланди :-)
Зображення
Ще трохи покидавши вирішую поступити так: складаю мікруху-кладу в авто,
беру коробку з воблерами та
свій улюблений ST CROIX (його міць дуже виручила при доставанні риби із зілля) і бій.
НЕ ДАРМА :-)
Зображення
Зображення
Зображення
Щуки:1.7, 1.5 та 1кг плюс одна 400гр нажаль травмована довелось забрати :-(
Плюс пара окунів. Спрацював один єдиний воблерок від понтон 21
який був куплений кілька днів назад. всі пропозиції у вигляді орбіта, ріджа, віженів та
інших вкусняшок були повністю ігноровані.
Можна вважати спінінговий сезон відкрито :ya_hoo_oo: остаточно.
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Через дощі рівень води в Случі досить стрімко піднімається. Мабуть, через це, впіймавши на річці облизня, :) на цих вихідних, та і на минулих теж, ловив на польдерних канавах. Щучка там активізувалась, ловились як відверті шнурки так і досить непогані екземпляри.

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Був в двотижневій відпустці. Рибалити, в основному, виходило посеред дня, десь з 11-тої і до 16-тої години. Загальне враження – рибалки трудові, справно ловилась хиба що дрібна щучка :hi_hi_hi:
Польдери спочатку подали надію. Зловилась гарна щука, та і так непогані попадались, але потім все зійшло до дрібноти.

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Осінь - найпрекрасніша пора.
Цього року кінець жовтня нам зробив подарунок таким прабабиним літом, що дуже позитивно відображується на кльові :co_ol:
На вихідні тато їхав в село, я не міг скористатися можливістю порибалити в місці всього мого дитинства, ще й в таку літню погоду.
В основному націлювався на спіннінг, але наніч поставив трохи жерлиць. Зробивши це діло, пішов по канавах. Спочатку впирався в новий Косадака Інборн, але щось нічого не хотіло цю штуковину. На мілководному і заросшому участку ставлю уже перевірений Вокс попер і діло пішло :happy: - щучка півкіло.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Далі промах десь такої самої і шнурок на грам 300
ЗображенняЗображення
Вертаюсь назад перевіряти жерлиці, на яких були тільки живці, і знову ж таки впираюсь в Інборна, і знов нічого. На глибших участках Вокс теж безрезультатний.
Навкруги краса - природа просто суперова :) !
По дорозі додому завітав на один ставочок тільки ставлю Маскота. Проходжу пів ставка з нульом, воно йне дивно я вже років 4 нічого не можу тут зловить - браки + придуха :-( . І тут практично з одного місця знімаю 4 штук півкілошного стандарта,та 2шнурка. Я в :sh_ok:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Ті що могли плавати відпущені.
Неділя - ранкова інтрига, що ж там на жерлицях? Як виявилось 1шт + багато збитих живців. Потім проходивши 2год з спіном і не бачивши покльовки починають лізти думки: "Клево было вчера" :) . Підійшов до одного озерця і просікаю воду Маскотом. Під"їзджає на протилежну сторону абориген з фідерною палкою і блешнею :-) . Каже що не клює, а я йому таке ж у відповідь. Як тут на паузі - бац, і щучка починає робити мерву. Півкіло - стандарт
ЗображенняЗображення
Потім відразу друга та одна зходить. Сусід нервово курить і починає перебирати коробку з блешнями :-) Далі ще одна стандартна. Питаю в колеги де ж більша шука, каже що вимерзає часом. Переходжу в інше місце, на паузі як БАХНЕ, 2с фрикціону і слабина. Дістаю от таке :sh_ok:
ЗображенняЗображення
Ще такого в моїй практиці не було. Гачки розгинало, а кілечка ще ні. Мабуть все ж таки крокоділка якась не задихнулась :)
Саме кльов почався а тато дзвонить що треба їхати додом :-( . Збираю жерлиці і по дорозі додому на ставку беру ще одненьку.
Так не хочеться їхати!!!.....
В понеділок ще душа не може заспокоїтись що не дали нормально порибалити, вирішую зробити собі ще 2 вихідних на вівторок і середу.
У вівторок зранечку на маршрутку, в 9 в селі. Беру живця та розтавляю жерлиці.
Погода по справжньому літня: сонечко, легкий вітерець, спіннінг в руці і клює рибка - що ще треба для щастя :happy:
ЗображенняЗображення
Знову ж таки на озерці ловлю дві щучки, Маскот рулить :)
ЗображенняЗображення
Ходжу по канавах, милусь природою, кльов щось притих. Інколи зубата попадала в поводок.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Йду перевіряти на вечір жерлиці і по дорозі влетіла вже трохи більша щучка грам на 700.
ЗображенняЗображення
В цій канаві мають бути пристойні мамочки, вони не вимерзають зимою бо є джерела та й глибина пристойна біля 2м. Але щось монстриків давно не попадалось.
На жерлиці спіймав 2 кілошки і одну 0,5кг і йду відпочивать бо вже темніє.
Середа погодою сильно не порадувала, дощ хоча і тепло. Жерлиці принесли 1 невеличку щупачку. Йду знову ж таки до озерця, на якому по класиці ось таке
ЗображенняЗображення
Далі пройшовши децілка кілометрів риба так і не знайшов :ne_vi_del: На обіді думаю що треба спробувати кислотні воблерки, так як йде дощ. Ставлю Маскота в іншому кольорі і помічаю що він повільно вспливає, а той повільно тонув. Розумію що фішка в тому, що я його лікував від застрявання магніта в ду...., вставивши кусочок алюмінєвого дротика. Разом з поводком ця штука повільно тонула. Ще Містіка кислотного пробував і результат нульовий. Знову повертаюсь до міксованого воблерка і почалися покльовки.
Знов зловив три шнурка. Дійшов до більш ширшого і глибшого місця канави заробляю ще одну покльовку півкілошника. Через декілька проводок як не влупить мого воблєрочка :sh_ok: , спін в дугу, фрикціон дуріє.... Оце щупачка! Вода чиста, видно як вона ходить в різні сторони, то на глибину. На око десь біля 2кг, ну нарешті (думаю я собі)! Давно такого супротиву не відчував. Дістав на берег а воблєрок за крєчок губи тримається, ще ривок і вона зійшла б. Ще й западло фотіка з собою на взяв, адже йшов знімати жерлиці. Фото з телефона
ЗображенняЗображення
Зважування - 2,9кг
Далі ще схід і прямую до жерлиць. Кидаю воблєрок в перспективне місце, трохи невдало. Міняю кут обстрілу і тут знову БАБАХ :ya_hoo_oo: Невже знов бонус? Так і є... Бачу що теж пристойний щупачок для цих місь, можливо такий же самий як минулий. Зайшла в очерет, добре що я в забродах. Витягую на берег, зважування 1,8кг
ЗображенняЗображення
Радості немає меж :happy: Таких два бонуса під кінець рибалки після всіх зловлених півкілушок.
На жерлицях нічого не було, простояли без покльовок.
По дорозі додому зустрів рибаків які безрезультативно полоскали силікон і вертушки. Все ж таки фішка була, я так думаю, у повільно тонучому Маскоті. Проводка - два ривка і пауза 2-3с
Ось так я прекрасно відрибачив в таку прекрасну погоду :co_ol:
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення Misha77 »

fish5300 писав:
Зважування - 2,9кг
зважування 1,8кг
Гарний звіт.
Вітаю з гарною рибалкою. :co_ol:
Риба всередині пуста, чи з мальком ?
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

Дякую :) Пуста, кльов тільки починається
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Де, де такі канали ще є з рибкою???
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення AndreyK »

SashulkaB3 писав:Де, де такі канали ще є з рибкою???
Что за глупые вопросы?
Если написать в открытом доступе, где ещё есть такие места с рыбой - то очень скоро они станут местами без рыбы... В чём проблема - смотрим по Google Maps где есть канавы, берём спиннинг в руки - и вперёд проверять, с рыбой они или нет. :bra_vo:
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення yurik »

"Если написать в открытом доступе, где ещё есть такие места с рыбой - то очень скоро они станут местами без рыбы..."

100% !
Уловисті місця знаходяться ой як не просто , тим більше зараз ... ( маю на увазі не орендовані водойми , а річки і т.д. )
Не за один виїзд , і не за два ... Інколи на це йдуть місяці , а то й роки ...
Крім того все часто міняється кожного сезону .
Звіти звичайно корисні , маю на увазі метод ловлі , приманки , снасті і т.д. ... Це обмін досвідом і це завжди корисно !
А щоб зловити рибку :smilefish: , треба , як мінімум , виїхати на водойму ...
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення SPIN »

2 fish5300 :
Через декілька проводок як не влупить мого воблєрочка , спін в дугу
На фото бачу що спін наче Кінгфішер Міракл, довжиною 195 см з тестом 4-14 г. Якщо так, то цікаво як відпрацював при виважуванні тої що 2,9кг ?
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення fish5300 »

SPIN писав:2 fish5300 :
Через декілька проводок як не влупить мого воблєрочка , спін в дугу
На фото бачу що спін наче Кінгфішер Міракл, довжиною 195 см з тестом 4-14 г. Якщо так, то цікаво як відпрацював при виважуванні тої що 2,9кг ?
Так Міракл, але 2,4м з тестом 7-21. Палочка просто суперова :co_ol:


А на рахунок місця, те що я напишу де вони, то вам нічого не дасть. Треба людина яка там вже була, без провідника ніяк :-)
І такий кльов буває рідкувато,або я рідкувато там буваю :)
yura7083
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 04 квітня 2012, 20:12
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення yura7083 »

fish5300 все таки розловив їх) а ми тоді трудились добре вмовити по 3 шнурка
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора вперше за останні три неділі вдалося вибратися на більш-менш «нормальну» риболовлю. Виходи в межах міста до уваги не беру, так як вони не приносять того морального задоволення, яке отримую від виїзних рибалок. Протягом тижня думав, куди податися і в кінці-кінців вибір впав на одну місцевість, яка поєднує в собі і польдерні канави, і невеличкі стариці. Крім цього, все це знаходиться поблизу річки Горинь. Тому є можливість переходити з місця на місце на невеликій відстані і пробувати ловити хижака в різних умовах. Відразу зазначу, що на річці практично не ловив – помочив для заспокоєння душі трохи силікон у Горинській воді тай пішов далі. Найбільшу кількість хвостів, а це більше 10-ти, вдалося впіймати на канавах. Розмір щуки був не великий, проте це не мало великого значення – риба клювала і цього було достатньо. Для ловлі використовував воблери як "made in Japan", та і китайських побратимів (в заліку одна щучка). Основна проводка – неспішний твічинг. На стариці клювань було значно менше, але заробив клювання залікового екземпляру (біля 2-х кг.). Проте коли я вже збирався брати щуку рукою, вона в останню мить зробила «міні свічку», звільнившись від двох трійників, і ще декілька секунд постоявши біля берега у воді, чкурнула на глибину помахавши мені на пам'ять хвостом. Не знаю чому, але я зовсім не засмутився. Був також ще один вихід непоганої зубатої. Під час проводки, відбулася легенька покльовка. Підсікнувши і отримавши пустоту на тому кінці, подумав, що то міг бути зачеп і почав швидко вимотувати приманку. Вже біля самого берега, при вийманні воблера з води, його атакувала чимала щука, але мимо. Думаю, що якби я продовжував би здійснювати проводку, результат міг би іншим. В цілому, день видався дуже гарний, як в плані погоди, так і в плані його проведення. Половив рибки, походив по осінній листві, подихав свіжим повітрям – чого ще бажати :co_ol: ?
ПС. На фото екземпляри, які виявили бажання поїхати зі мною додому :a_g_a: .
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення SPIN »

Розмір щуки був не великий, проте це не мало великого значення – риба клювала і цього було достатньо.
Аналогічно, навіть якщо клює невелика за розміром щука, яку потім відпустиш, але бере агресивно, то задоволення чимало.
2 Рома: невже на фото кінгфішер міракл?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей