Млинівське водосховище

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм

Re: МЛИНІВ - Водосховище

Непрочитане повідомлення pushustuy » 28 вересня 2012, 21:25

Був вчора на водосховищі, в районі "Воріт" результат 3 окуні, найбільший близько 300 грам.
цілився на щуку, але її так і не знайшов.
умови ловлі припогані, оскільки все плесо дуже заросло зіллям, треба чикати доки впаде на дно.
фото не робив

Подякували: 11 [Показувати]
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
 
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Звідки: м. Рівне
Телефон: 0974626847

Re: МЛИНІВ - Водосховище

Непрочитане повідомлення AndreyK » 12 серпня 2013, 22:49

В воскресенье 11 августа побывал на водохранилище. Целился на окуня, потому брал с собой только лёгкий спиннинг с тестом до 10 г. Но погода внесла свои коррективы - с самого утра неслабый дождь, перешедший в противную затяжную мелкую морось... Короче, окунь брать отказывался, погода была типично щучья, что и подтвердилось. Вначале был срез силиконового рака (искал окуней, так что вместо поводка был флюр), позже удалось реализовать ещё одну поклёвку - домашнее взвешивание показало 2400. Получил дозу адреналина сполна - были и свечки, и попытка уйти под лодку... :)

ЗображенняЗображення

Подякували: 24 [Показувати]
AndreyK
Модератор
Модератор
 
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Звідки: Ровно
Телефон: 0677966277

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення AndreyK » 03 листопада 2013, 22:36

Сегодня рыбачил со знакомым в Млынове, весь день - от темноты до темноты. Как обычно, клюёт "вчера и завтра, но не сегодня". :-)
За целый день заработал аж 4 поклёвки - микроокунёк, щучка 1 кг, ещё одна примерно такая же сошла и под конец рыбалки окунь около 500 г. У товарища тоже не густо - мелкий окунь и щука 1,2 кг.
Пробовали воблеры и ратлины - полный игнор... Все поклёвки только на джиг. Искали рыбу покрупнее, так что приманки меньше 2,8-3 дюйма не ставили.

ЗображенняЗображення

Подякували: 22 [Показувати]
AndreyK
Модератор
Модератор
 
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Звідки: Ровно
Телефон: 0677966277

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення KYM » 08 листопада 2013, 13:21

Говорят местные РЭСовцы водой играются? Последняя инфа недельной давности - плюс 60 см.
Не учи рыбу плавать!

Подякували: 3 [Показувати]
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
 
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно
Телефон: 067-360-88-01

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення Rostislavovich » 31 грудня 2013, 22:12

2013 рік був по своєму цікавий . Червень липень радував гарними рибалками по окуню, завдяки високій воді окуня в місцях яких за звичай буваю , вистачало. Серпень вересень, як ніколи раніше, порадував яскравими рибалками по щуці , раніше була в прилові а вже цього року впирався суто в зубату .
Останні рибалкі листопада грудня не принесли очікуваних результатів, в основному все з приставкою мікро. Вилазки в суботу і неділю 28-29 грудня також не порадували. З кожною годиною наближаючись до нового року,на душі робилося все важче і важче, не як не міг змиритися з таким фіналом, хочеться яскравого закриття. Вирішую зробити ще одну спробу а саме 31грудня .
Сьогодні проснувся о п’ятій годині , відчуваю нестерпне бажання порибалити. Весь день всі думки лише про рибалку. І ось не дочекавшись 16.00 години забігаю до дому хватаю спінінг ,сумку і мчусь на сховище.
Впирався в активку. Перша поклівочка і одразу згриз. Друга покльовка і декілька секунд відчуваю торпеду і знову шнур провісає. Третя покльовка була самою чіткою, на вибросі , підсікаю і відчуваю приємну важкість. Одна, дві , три секунди - обрізу не має, з’являється думка що це судак , але за декілька секунд бачу тьотю в якої з пащі виглядає чебураха, ще декілька секунд і сщючка на березі . З непередаваємим відчуттям легкості мчусь до дому . Тепер з спокійною душею можна зустрічати новий рік. :)
Зображення
Вітаю всіх форумчан з наступаючим 2014 роком. Бажаю міцного здоров’я та всього самого найкращого ну і звичайно НХНЧ!

Подякували: 23 [Показувати]
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення trans » 12 травня 2014, 21:09

Після фестивалю в Панталії, переїхали на риболовлю на Млинівське водосховище.
Часу було обмаль, тому відразу вирішив поставити вже випробувані приманки по
трофейному окуню (які, на жаль не спрацювали в Панталії - від початку фестивалю
фактично весь час "прочатував" трофея, та на жаль - не цього разу.

Млинівське водосховище було до мене більш привітне.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Подякували: 28 [Показувати]
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
 
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення SPIN » 13 травня 2014, 14:25

Вперше в житті побавав на цій дуже цікавій водомі. Поїхали відразу після фесту в Панталії. Вперто хотів "розмочити" джерки. Почав з поверхневих моделей, але це було помилкою, бо як виявилось, глибина в місці лову була біля 5 м., добре що AndreyK підказав. Поставив сальмо слайдер 10 см тонучий і під час розмови з місцевим рибалкою, який казав, що щука зараз не бере, отримав хороший щучий удар по джерку в район голови, вона з ним навіть трохи пропливла, але не засіклась. І хоч за той нетривалий час, що ми там були більше клювак не було, інтрига залишилась, а з нею бажання повернутись Зображення.
Здаю точку Зображення
ЗображенняЗображення
"Чтобы поймать рыбу, ты сам должен стать рыбой, думать как рыба, двигаться как рыба..." (Выживание Сида)

Подякували: 16 [Показувати]
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
 
Повідомлень: 670
З нами з: 13 травня 2008, 00:00

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden » 15 червня 2014, 09:21

14 червня з товаришем Віктором (Vik) відкрили сезон по човну. Окунь знайшовся відразу, попадались навіть непогані екземпляри (0.3 кг), у товариша був зріз щуки та схід гарного окуня, :ne_vi_del: під кінець рибалки також дістав шнурка 0.5 кг.
P.S. Окунь згубився десь в 9.00, шукати приходилось довго і наполегливо.
P.S.2 Ловив на лайкі джон тіога, груз 4 грами.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.

Подякували: 15 [Показувати]
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
 
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення ehnaton » 16 листопада 2014, 22:44

Здоровенькі були.
Були сьогодні на даній водоймі, чи то річці, навіть не знаю як вірніше буде сказати.
За бортом +3+5, вологість 82-83, вітер південно-східний, південний, 6-8 м/c, пориви 10 м/с.
Нас троє, я і двоє моїх друзів: Олексій (babajok) та Володимир. Мої друзі вже там були раніше, для мене - та місцина нова. Тому враження опишу детальніше. Може кому буде скучно то все читати - то переходьте одразу до фінальної частини :hi_hi_hi:
Перше що кинулось у очі - ширина річки, чи то водойми....чомусь в ту мить пригадав Дніпро. Звичайно що до Дніпра Ікві ще "далекувато" - але.....приємно вразило.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Їхали через Омеляну і Дядьковичі. Дорога зручна, і можна сказати що як для нашої держави - нормальна. Під"їзд зручний. Проблем з цим немає. Зупинились одразу на мосту. Вийшовши і оглянувши обидва боки річки - було вирішено спершу спробувати на одній стороні, потім на іншій, якщо вщухне вітер.
Місця де ловили позначено жовтими крапками. Спершу обловлювали північну сторону - потім перейшли на південну.
ЗображенняЗображення
Далі пару слів конкретно по кожній зі сторін.
Північна сторона.
Вздовж дороги в напрямку мосту і до самого мосту - обрив, поросший травою і чагарником. Але при бажанні можна знайти вікна і спуститись. Та місць не так багато. Якщо ж вирішите все таки там стояти - то стоятимете як гірські козли на скелях. Кут нахилу дійсно гострий. Ближче до мосту - похил стає трішки пласкішим. До самої води під ногами каміння. Дно в тому місці встелене камінням, різними за розміром ракушками молюсок та крупним листям кувшинок чи схожих на них рослин під водою. Завдяки яким, вже при перших закидах і спробі "простукати" дно - мав неприємний "зачеп" і подальший примусовий обрив і я і Володя. Тому, якщо плануєте ловити на північній стороні, в районі мосту, майте на увазі, що коли дивитись строго на Північ - то на "10","11" та "13" год. - зачепи дуже ймовірні в придонній ловлі. На "13" годину - "кувшинки" під водою. За ЩО саме відбувались зачепи - чи за каміння, чи може там які коряги - не знаю. Кажу як було.
Рухаючись далі північною стороною проти годинникової стрілки ви попадете в береги поросші комишом до самої води і далі, але є пірси.
ЗображенняЗображення
Правда - ці пірси - одна назва. Гнилі, дошки де прибиті де просто покладені, гнилі і ледве-ледве витримували мою 100-кг-ву вагу :smu:sche_nie: Більшість пірсів у жахливому стані. З усіх що я заходив - 1-2 - "людські", на яких зручно і комфортно бо не страшно впасти у воду :facepalm:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Рибаків з цієї сторони було відносно не багато. Якщо узяти тих хто був на березі та на човнах - не більше 10-ти. В основному місцеві рибацюги ловили на живця. Хто вудкою, з поплавком, хто жерлицями. Але цього дня і вони впіймали облизня :-) Принаймні ті, до кого ми підходили і питали.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Ближче до обіду вітер ще більше посилився. Обійшовши північну сторону і впіймавши хто нежить хто пролітавшу випадково повз комашку :) - було вирішено перейти дорогу і спробувати щастя на південній стороні. Хоча при такому вітрі і загальній картині ловлі - надії вже не було.
ЗображенняЗображення
Перше що кинулось в очі, так це засміченість прибережної і берегової зони. Люди-люди...чим кращі ви за свиней ?! :facepalm: ЩО лишите ви своїм дітям ? Чого навчите ? :cry_ing:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
....береги окрім того що брудні, так ще в муляці і чагарниках. Проте є вікна де можна відшукати човна а то і два :-) Мул не глибокий, але в деяких місцях - вище "кісточки". Не смертельно - але й не приємно ходити по болоту. Тому скакали по камінчикам, заходячи в припарковані човни, носи яких заходять у воду. З них і ловили.
ЗображенняЗображення
Рибаків на цій стороні було обмаль. Якісь нещасні, чи то навпаки - щасливі - хто-знає :-) два рибалки, як самотній парусник в Лермонтова, були на човнику серед хвиль.
ЗображенняЗображення
Приманки.
Ловили на усе що було в коробках з нами. Я почав з твістера яскравого салатового кольору і чебурашки вагою 7г. Меншу вагу закинути було практично не реально при такому вітрі. А чим далі - тим гірше. Вітер тільки посилювався. Потім міняв колір...форму..вагу свинцевих чебурах, щоб далі закидати.....перейшов на твістери....яскраві, біло-червоні, маслянисті, темні, світлі......Блесни, колебалки,....результат - нуль. Що в мене, що в друзів.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
У воді, в прибережній зоні, дуже багато тих самих "кувшинок". Тому при підтягуванні приманки до себе - доводилось її "висмикувати" на певній відстані щоб не "протягувати" крізь "хащі" кувшинок. Так...пополоскавши приманки десь до 14 години, пообідавши, було прийнято рішення збиратись. Та в останній момент, було запропоновано трішки проїхатись вперед по трасі і закинути ще в одному місці - ну щоб вже 100% не мучило дома що не спробували ще там :-)
Заїхали сюди.
ЗображенняЗображення
Вдаватись особливо в деталі не буду. Бо особо на чомусь зупинятись немає чого. Покльовок ми так і не побачили...Так само є "вікна" і пірси у воду. Пірси так само - є різні. Є один металічний - зручний....а є інший, на двох металічних трубах, з якого можна не те що у воду впасти, а й ноги поламати....за спиною дерева...тому особливо замахнутись спінінгом чи фідером вам там не вдасться. Для цього треба їхати на зворотній бік. Там дерева значно дальше від берега.
Зупинюсь на приколі який стався з Володимиром. Оскільки покльовок ми не побачили...а от рибу... :-)
Коли вже збирались їхати додому, при витягуванні своєї оснастки Володя забагрив...."акулу" а-ля "Хамса"...та ще й на таку приманку ;;-)))
Далі - власне, сам герой зі своїм трофеєм ;;-)))
ЗображенняЗображення
Висновок.
Дана водойма (річка) перспективна. Є гарні місця. Є і риба. Бачили файний "хлюп" десь по середині річки з південного боку. Що саме то хлюпнуло - важко було розпізнати. Впевнений, за інших метеоумов, можливо з іншими приманками, способами проводок - результати будуть іншими. Впевнений, що обов"язково повернусь туди знову, щоб таки відшукати ключик до риби. Для мене, як спінінгіста-початківця, любий результат - то неоціненний досвід.
Ось наче й усе...З уловом :-) з задоволенням і приємною втомою від вітру, холоду і безрезультатних закидів спінінга - ми поїхали у свої теплі домівки :fishing:
P.S. Звіт на конкурс 2014.
Востаннє редагувалось ehnaton в 17 листопада 2014, 12:50, всього редагувалось 1 раз.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")

Подякували: 25 [Показувати]
ehnaton
Балакучий
Балакучий
 
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення Delife » 17 листопада 2014, 12:07

Пропоную ehnaton'у присудити відразу перше місце за кращий спінінговий звіт листопада ;).
Додам пару слів, оскільки приблизно в той же час перебував на цій же водоймі.
Зранку ми виїхали на "перспективний" ставок в районі Млинова, але пополоскавши години дві приманки, вирішили переїхати на Ікву за Млинів, сподіваючись хоч побачити якісь клювання, окрім одного нещасного ставкового окуня.
Іква вразила відсутністю води. В деяких місця в забродах можна перейти на інший берег. Єдині перспективні місця -ями(макс до 2 м), не дали жодного результату, присутності риби взагалі не виявлено. У місцевого "живочника" був повний нуль. Вирішили збиратися додому і по дорозі заглянули на водосховище.
Вітер з південного боку не давав можливості ловити на джиг, але єдині клюваки були тільки на кейтеч і тільки з вітряної сторони. Декілька невнятних тичків окуня було з північної сторони, де було набагато комфортніше ловити через вітрозахист дамби. Але і зацепів там було більше. :ny_tik:
Залізо і воблери мовчали взагалі.
Вразила "безуміє і отвага" трьох фанатичних рибаків на "сіахавку", які не зважаючи на немаленьку хвилю стояли в 50 м від берега і кидали приманки, заради однієї щучки на 0,5 кг, що була помічена в їх садку.
Але враховуючи, що відвідали 3 водойми, прогулялися на природі, побачили нові місця, відігрілись хорошим коньячком і навіть бачили пару окунів - вважаю рибалка вдалася ;)
П.С. Якщо вірити синоптикам, можливо остання в цьому році.

Подякували: 15 [Показувати]
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
 
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення lancast » 26 листопада 2014, 15:21

Всім привіт!
У суботу 22/11/2014 р. побував на р. Іква
На воді штиль, води в річці мало, на плесах взагалі по коліна.
В човні були я і швагро :).
Можна сказати, що було зловлено рибу з вдачею, як новачку, за короткий час - приблизно 2,5 години.
Випливши десь о 11-30… на руслі не ловили, обловлювали відразу ж ями.
Ловив на віброхвіст бордового кольору Manns (3ка), джиг 7 грам, лєска 0,24 поводок флюр 0,3.
Десь в пів години полоскання снасті на першому ж виході з ями відчуваю легкий ударчик, навіть не придавши значення, підсік і відчув на тій стороні щось не маленьке:))). Боротьба була не дуже сильна, але від ваги щуки фракціон працював хвилину-дві та спін звернувся весь в дугу. Підсак у нас був відсутній, коли я підвів рибу ближче до човна, швагро допоміг вкинути.
Пізніше, на березі, нам дали старий безмен, показувало 2,5 кг. Думаю реально десь 2,7 :)))), похибка на те, що безмен старий.
На ці й ж ямі у мене було ще одне клювання, на цей раз удар було навіть видно по кінчику спіна, але я напевне слабо підсік, і при виважуванні зішла риба, навіть не показавшись, залишивши поріз на сіліконі.
Нажаль швагро нічого не виполоскав, він швидше мотав снасть. При проводках я робив великі паузи, можливо тому й рибалка вдалась. Нажаль треба було змотуватись і ще трохи поплававши ми вирушили на берег. Природа порадувала тихою, теплою погодою, хоча сонця не було, зате був улов.
До цього був на Ікві зі спінінгом в липні та серпні, річка дарувала різний за якістю, але улов та й цього разу не підвела!
фото трішки пізніше

Подякували: 15 [Показувати]
lancast
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26 листопада 2014, 13:15

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення AndreyK » 26 листопада 2014, 21:12

Так это на речке было, или на водохранилище?
Если на речке - то зачем лодка, если речку не то что перебросить, а и перепрыгнуть в некоторых местах можно? :-)
AndreyK
Модератор
Модератор
 
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Звідки: Ровно
Телефон: 0677966277

Re: р. Іква

Непрочитане повідомлення lancast » 26 листопада 2014, 22:13

я називаю цю водойму річка...ну так кажуть місцеві з Млинова, водосховище це далі, хоча можливо помиляюсь
не можу приєднати файли . хелп!
lancast
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26 листопада 2014, 13:15

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення lancast » 10 грудня 2014, 23:14

обіцяне фото до звіту з 22.11.2014,
вдячний stal1n за поради!

Зображення

Зображення

Зображення

Подякували: 8 [Показувати]
lancast
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26 листопада 2014, 13:15

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення lancast » 10 грудня 2014, 23:31

Ловили в районі, що виділений прямокутником
завжди вважав ці місця річкою Іква, а не водосховищем
з однієї сторони Озліїв з іншої Аршичин, Млинів попереду
Зображення

Подякував: 1 [Показувати]
lancast
Нуб
Нуб
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26 листопада 2014, 13:15

Поперед.Далі

Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot]

cron