Прихована водойма

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Прихована водойма

Непрочитане повідомлення stal1n »

Привіт всім!
Почитав я тут наш форум і з'явилась одна ідея.

Враховуючи ось це:
AndreyK писав:
SashulkaB3 писав:Де, де такі канали ще є з рибкою???
Что за глупые вопросы?
Если написать в открытом доступе, где ещё есть такие места с рыбой - то очень скоро они станут местами без рыбы... В чём проблема - смотрим по Google Maps где есть канавы, берём спиннинг в руки - и вперёд проверять, с рыбой они или нет. :bra_vo:
і це:
shalun_99 писав:Ще трішки і будуть теми - Прихована водойма 1 - Прихована водойма 2 -...159. Головне, що всі будуть в курсі, що воно і як :facepalm:
Пропоную створити(або перейменувати існуючі) тему з назвою "Обговорення рибалки / звіти з рибалок"
Щоб не було тем з назвою "прихована водойма". Нам немає тут один від одного щось ховати. Ховаємо ми такі місця від недобросовісних "рибаків" і кончених бракош.
Не подобається мені оте слово дуже "прихована".
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення AndreyK »

stal1n писав:Нам немає тут один від одного щось ховати. Ховаємо ми такі місця від недобросовісних "рибаків" і кончених бракош.
К сожалению, есть от кого скрывать и есть причины. Скажем, человек ценой большого количества потраченного личного времени и оборванных приманок нашёл наконец достаточно уловистое и рыбное место, скажем на тех же польдерах. Какой смысл ему сдавать его любителям дармовщины? Даже если не учитывать браконьеров и рыбаков-"заготовителей", то вполне обычные нормальные рыбаки точно так же за короткое время могут помножить популяцию рыбы в небольшом водоёме на ноль, и примеров тому очень много. Если бы у нас повсеместно все рыболовы практиковали принцип "поймал-отпусти", то не было бы никаких вопросов "сдать" хорошее место даже незнакомому человеку. А так - есть очень большая вероятность в следующий раз приехать и застать пустой водоём...
Какая же польза от отчётов по "секретным" местам? Очень большая - ведь можно прочитать есть ли вообще клёв, когда и на что. А это не менее важно, чем "где".
Не подобається мені оте слово дуже "прихована".
Ну можно переименовать в "секретна водойма" - станет легче? :)
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Рома »

Особисто я ніколи не звертав, і не буду цього робити в подальшому, саме на назву теми. Всі розуміють, чому тема має назву "прихована". Такі теми є на багатьох ресурсах, і ніяких проблем з цим немає. Тілька на "нашому" форумі тема постійно комусь муляє очі, в результаті чого виникають дискусії різного характеру, які іноді закінчуються не зовсім добре - людина взагалі перестає писати звіти. Автори тем не мають на меті похизуватися своїми вдалими уловами, а лише демонструють, що є ще місця де рибка збереглася, а також діляться, хоча і не всі, на яку приманку і яким чином вона була зловлена, та і взагалі діляться своєю радістю з іншими рибалками :mi_ga_et: ...
Все вищесказане - особиста думка.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN »

Враховуючи ось це:

shalun_99 писал(а):
Ще трішки і будуть теми - Прихована водойма 1 - Прихована водойма 2 -...159. Головне, що всі будуть в курсі, що воно і як
то я б сказав, чиєб телятко мукало:
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 23#p207523

Проте тему дійсно можна перейменувати на
"невідома водойма"
"таємнича водойма"
"втаємничена водойма"
"водойма моєї мрії"
Востаннє редагувалось 04 листопада 2013, 18:31 користувачем SPIN, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення stal1n »

Я ж якраз і підтримую вашу думку про те, що далеко не всі місця можна відкривати!
Просто пропоную іншу назву.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

SPIN писав:
Враховуючи ось це:

shalun_99 писал(а):
Ще трішки і будуть теми - Прихована водойма 1 - Прихована водойма 2 -...159. Головне, що всі будуть в курсі, що воно і як
то я б сказав, чиєб телятко мукало:
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 23#p207523
Зберігалось все для форумчан. Всі хто мав бажання там порибалити - відрибачились.
SPIN писав:Проте тему дійсно можна перейменувати на
"невідома водойма"
"таємнича водойма"
"втаємнена водойма"
"водойма моєї мрії"
Але Андрюха Аплатон повинен писати звіти в темі - "водойма моєї мрії".
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN »

Забув додати, shalun_99 начебто пожартував, написавши про нумерацію
Ще трішки і будуть теми - Прихована водойма 1 - Прихована водойма 2 -...159
але цей підхід правильний, бо якби я рибалив на хоча б двох прихованих, то так би і зазначав №1 чи №2 і ті форумчани, які знають про яку водойму йде мова швидко зорієнтувалися б.
Єдине, що варто вказувати хочаб орієнтовний напрямок чи місцерозташування, наприклад
"польдери на півночі"
"польдери недалеко від Рівного"
"Горинь в Р-кому р-ні"
як це зробив kamennieshipy100 вказавши водойму "по Млинівській трасі"
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення AndreyK »

RodMan писав:Одной из последних рыбалок, был выезд на Конку. Реку, с которой связано столько воспоминаний. Собственно за воспоминаниями мы и ехали.
Конка – небольшая степная речушка, мелководная и заросшая камышом. Без каких-то выдающихся для фотографа пейзажей, серенькая, непримечательная, но все - же имеющая свой шарм. Популяция щуки в ней во многом зависит от внешних факторов. Когда то щуки здесь было, как говорится, палкой не размешать да и сама река была судоходной. Сейчас там еле продерешься на маленьком надувасике. После постройки плотины ГЭС и регулярных сбросов воды, чтобы спасти от подтопления северные районы нашей страны, вода в реке падала до уровня сантиметров 50, а местами и полностью исчезала и щучьи ряды сильно поредели.
В этот приезд мы прошлись по большинству популярных и непопулярных мест. Река тиха и пустынна. Вода кристально чистая, как слеза, и полное отсутствие какой-либо жизни. Полное. Никому не интересен ни супер уловистый воблер, красиво выписывающий развороты на нужной глубине, ни аппетитная тюлечка силиконка, облизывающая каждый корчик и заплывающая в каждый кустик подводной растительности. В такие минуты и начинаешь осмысливать происходящее как никогда четко. Останавливаешься на берегу. Когда то, всего лишь года 4 назад, вот именно с этого места я с Жекой Кромом поймали-отпустили 17 околокилушных щук на твич. С каждого заброса, наперегонки. Тогда это место стало нашим основным тренировочным полигоном, его никто из «городских» не знал. И мы учились ловить там на поверхностники и глиссеры, на мелководники и неогруженную резину. Яркие и запоминающиеся впечатления, которые не затерлись в памяти до сих пор. Сейчас там нет даже малечка. Просто ванная.
Виноваты в этом мы сами. Писали отчеты, даже без привязки к месту, но по фотографиям и гуглмапсу место все равно вычислялось продвинутыми городскими рыболовами. Рассказывали вроде бы своим, «адекватным» коллегам, и потом их замечали в этих местах торбящих на нычку этих околокилушных щурят в пакет. Запакетировать 20 таких и срезать при этом одну стеночку сельского дедушки и ты уже вроде как и не нарушил, наоборот борец с браконьерством и умелый рыболов. Людская природа неистребима и прав был Мюллер: «Что знают двое - знает и свинья». «Адекватные» показывали места своим не менее «адекватным» коллегам, которые заполонили реку в поисках фарша и котлет. На Конке мы никогда не использовали лодки, река и без того мелкая, узкая, забродники позволяют облавливать практически любой уголок, в тоже время оставляя больше шансов укрыться рыбе от назойливого прессинга. Чем сложнее были условия, тем ценнее была каждая пойманная рыба, тем выше полученный опыт. В жару мы не использовали даже сапоги. Обычные штаны, заправленные снизу в носки, кеды, все карманы зашиты. В воде было изобилие огромных пиявок и неизвестных плавающих сколопендр, которые чувствовали человека метров за 20 и гребли к нему изо всех сил. Интуитивно выбрать место, продраться через 20 метров заболоченного камыша, шаг по колено, следующий по пояс, потом опять по колено, исхитриться сделать заброс, поймать, вывести, сфотографировать и отпустить. Это был кайф. Это было круто. Но не для всех. Котлетчики повсеместно использовали лодки. Какая может быть лодка на 20метровой по ширине реке? 4 человека в машине, 2 лодки. Бригады зачистки, так мы их называем. Их не интересовал сам процесс ловли, было нужно просто мясо и с наименьшими трудозатратами. Щуке от лодки спрятаться просто некуда. Забиралось все, даже 400 граммовые шнурки. Один встреченный такой, на замечание куда ж ты их берешь, отвечал, мол я их коржом запекаю. И все торбили, торбили. Неудачники, неумелые рыболовы, которые не могут поймать, там где рыбы мало, а тут дорвавшиеся до шары. Гребли, гребли. Какая там норма в 3 кг. Жалко на катере нельзя было проехать, иначе ездили бы. Многие считают себя продвинутыми спиннингистами, авторитеты на форумах и в глазах таких же.
В задуху сотни маленьких щурят (а в Конке сейчас щука больше килограмма весом нечастый трофей) подобно настоящим крокодильчикам дышат, выставив головы на поверхность. Выживают. Любимое развлечение местных это катание на лодке и лупление этих «крокодильчиков» по высунутой морде выломанными бревнами. «Продвинутые» дегенераты используют электроудочки.
За эти 4 года прекрасно наблюдается процесс наступления «кабздеца» этой отдельно взятой реки. Которая борется, сопротивляется нам, то в одном, то в другом месте выстреливают новые популяции щуки. Но выстрелы эти все тише, все реже. Ведь река одна, а нас много, с каждым годом черпаем из нее и становимся все сильнее, у нас круче снасти, глубже мешки и совесть все глубже опускается ближе к заднице.
Пройдя по реке мы нашли щуку, столь запуганную и зашуганную, забившуюся в непролазные хащи, что желание ловить ее дальше пропало. Воблера и силикон «по цели» никто не выпустил из коробок. Найдя полянку на берегу, поросшую папоротником и мятой, мы просто пили чай глядя на реку, собрали немного шиповника и терена на компот и сидели до вечера, просто вспоминая и анализируя былое. Прекрасная получилась рыбалка.
Именно по этой причине я сейчас практически перестал писать отчеты, сам и под давлением друзей, хотя мучает литературная жажда, но желание сохранить эти столь ценные и дорогие крупицы выше. А форумчан прошу задуматься, узнать в описанных персонажах себя и измениться. Красивым для всех остаться не получится, мир тесен и в узких кругах про каждого известно почти все.

Описанное выше можно спроецировать на любую степную реку нашего региона: Молочная, Терса, Волчья, Сура. Все эти реки идут по пути Конки. Путь в никуда.
Да и не только степные, скоро мы и Днепр выберем

Многих этот «отчет» заденет за живое, кого-то обидит. Вот те, кого обидело, вы и задумайтесь в первую очередь.

Фото не будет…
(c) RodMan - утянуто с другого форума...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

гарно написано. Можна впізнати в тих героях і місцевих спортсменів-спінінгістів. І рокет-карп-школу... І мормишечників які за собою шлейф з мертвої риби залишають...
В загальному - пєчалька. А вільний доступ до всіх знарядь, що допомагають виловити рибу - відкритий. Є масса магазинів, інтернет магазинів, сайтів, відео... Більшість, переважна більшість їде за головами, щоб було як перед знайомими похизуватись виловленою кількістю та і відбити затрати. Відбити затрати - ось основна мета в більшості. :wall:
Виникає одне питання - невже всі рибаки голодні і недоїдають:facepalm:
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення yurik »

Підсумуючи все сказане вище , звіт ( на мою думку ) має бути звітом , а не крапкою на карті та ще й бажано з координатами в Google Maps ...
І багато хто з цим згоден , бо і спраді питання "де саме" , "координати" і т.д. відбивають бажання писати ...
А обмінюватись досвідом на рахунок результатів ловлі , приманок , способів та інших тонкощів - це справді корисно !
А чим більше думок - тим краще !
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Чёта про мормишечників я не поняв? :v_i_k_i_n_g:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

kamennieshipy100 писав:Чёта про мормишечників я не поняв? :v_i_k_i_n_g:
я думаю він мав на увазі тих,які взимку на Басіку перевищують норми вилову і не дивляться на розмір риби,забирають навіть 200-грамових судачків :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

А цих .лядей під розстріл.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN »

Мне водоем показался перспективный с точки зрения наличия разных товарных рыбов и меньшего рыболовного прессинга, чем в других более известных местах
Не поверишь, но мне этот водоём после отчётика тоже представляется перспективным. Вот только где он...Зображення
ПС
Это к тому, что подобные коментарии кроме того, что интригуют, так ещё и разжигают болезненный интерес, что можно считать моральными пытками. Зображення
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Прошу пробачення за флуд (згоден якщо мій пост в подальшому буде видалено), але не втримаюсь, напишу.
Не знаю чи зрозумієте мене...але я особисто взагалі не признаю "приховані водойми" і стараюсь не читати звіти з так званих "прихованих" водойм. Тільки бачу пост(звіт) "Прихована водойма" - перша думка і враження(відчуття)...."я там ловлю, але ви там %рен будете ловити, бо ви не "обрані", або у вас "не ті зв"язки", "мохнаті руки", і взагалі "ви лОхи" і т.д. і т.п., чесно кажучи - нудить від такого. Знаю ви зараз скажете - не подобається - не читай. Але якщо так, то нафіга взагалі той форум ? Щоб "не читати" ? І ЩО взагалі означає поняття "прихована водойма" ? Тіпа якийсь крутий "перец", привласнив (пардон, літературно це називається орендував, але я називаю речі своїми іменами) водойму, огородився щитами, собаками, низькоінтелектуальними охоронцями і возить туди $лядей і "нужных людей" на відпочинок ? Ах да......час від часу туди ще попадають "обрані"....... Панове...не судіть строго....це просто крик душі.....достало.
Якщо вже вам так повезло в житті, що у вас є такі "хороші знайомі", то хоч не афішуйте цього. А до тих "волосато-руких" думаю люди ще доберуться... Люди...а не влада. Уявляю скільки тоді "відречуться" від тих знайомств.
Дякую, що дочитали до кінця.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей