р. Случ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В суботу в другій половині дня рибалку почав з річки. Чомусь вже більше місяця тут толком нічого не ловиться, отримаєш покльовку і то в радість. Приблизно годину полощу силікон. Вже думаю куди переїзджати - на канаву чи старицю, різниці особливої нема - і там, і там, в основному, дрібна щука. Роблю останні закиди і тут на приманці щось висне, підсікаю, тяну. «Щось» дуже не хоче підніматись з глибини, починаю догадуватись що це. Непоганий судачок змусив мене залишитись на річці. Подальші кілька годин не принесли навіть покльовки. Таке враження, що зловив єдину в річці рибину :-)
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

На вихідних знову ловив на річці. Судак, в порівнянні з попередніми рибалками, помітно активізувався, клювань трохи було. В неділю зловив пару судачків. А от в суботу зійшов, мабуть, справжній судак. Він клацнув так, що розстібнулась застібка. Я з ним трохи поборовся, отримав адреналіну, і він зійшов. Бажаю йому звільнитись від джиги.
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

За ці вихідні зловив всі види риб, які зазвичай, ловлю: судака, щуку, жереха. Правда, щоб сфотографувати такі трофеї до автомобіля за фотоапаратом іти було ліньки, а на телефон не додумався. Все швиденько відпускалось по малолітству :)
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Вчора вранці був на річці.
З погодою не повезло: холодно +1, сильний західний вітер. Спочатку виглянуло сонце, потім вітер пригнав хмари і пішов дощ зі снігом. Надіявся на кращу погоду, тому досить швидко замерз, довго рибалити не вийшло.
Та все таки удача була поряд :) . Перша риба в цьому році та мій перший джиговий жерех.

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В суботу підвечір, в надії що дощ перестане іти, поїхав на річку. Посидів трохи на березі в машині і дощ таки перестав :) Стих поривчастий вітер, стало тихо і тепло – красота!
Почав джигувати, пройшовся по берегу - глухо. Поміняв снасть, пройшовся з кастмастєром - теж нуль. Зачепив і обірвав кастмастєр, не захотів перев’язуватись, знову повернувся до джигу.
Почало сутеніти. Подумав, що треба ще декілька разів кинути і збиратись додому.
Закид, на падінні потужний удар. Миттево у відповідь різка коротка підсічка – є! По супротиву уява малює неслабого судака. Давить в дно і валить до середини річки. Не спішу, потроху підтягую до берега. І тут несподіванка, замість судака показується жерех :sh_ok: Знову джиговий :nez-nayu: До того ж, по жереху, мій новий рекорд – 4,3кг.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення tohin »

Достойний шереспер! Вітаю! Читав колись, що ловля жереха на джиг буває системною але переважно в осінньо-зимній період, а тут в теплу пору року. Прикольно :co_ol: В мене доречі теж було 2 випадки його упіймання на Горині на силікон.
Цікавить такий момент. В період його активності на поверхні, у Ваших умовах, на якій відстані від берегу він тусується? І чи використовуєте Ви додатковий вабик або вабики у випадку з кастмастером? Дякую.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

На рахунок відстані, по різному буває. Може бути під берегом, може – середина річки або протилежний берег. Залежить, скоріш, від «аномалій» течії, на яких тримається кормова дрібнота.
Раніше пробував використовувати додатковий вабик, також дрібні твістер або оберталку. Мені здавалось, що це дає певний ефект, але і створює певні проблеми. Впливає, в першу чергу, на точність закиду, ну і дальність деколи теж зайвою не буває. Особливо ці проблеми проявляються коли є вітер.
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Частину своєї пів відпустки вже традиційно для весни провів в селі, ну і, зрозуміло, при першій ліпшій можливості, рибалив :)
З усієї картини рибалки, яка вимальовувалась, потрібно було ловити жереха. Ще простіше, щучку на польдерах або в мікрорічці, в надії що влетить щось варте. Але перебороти своє вперте бажання не зміг, тому на названі варіанти відволікався мало. А бажання було таке – судак, та, відповідно, джиг і річка. Отримав логічний, протилежний впертості результат ::yaz-yk:
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

Заради справедливості треба зауважити, що було декілька клювань, які були віднесені до судачих. Та і судака я, все ж таки, впіймав. Правда, надіятись на зустріч з ним буду набагато пізніше :a_g_a:
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Відпишусь відразу за минулі та позаминулі вихідні. Власне, за ці писати особливо нема чого. В суботу одне невиразне клювання, така ж невиразна підсічка і швидкий та виразний схід чогось непоганого :) Неділя взагалі повний нуль. Списую (оправдую себе :hi_hi_hi: ) все на високий рівень води, що прибула за тиждень.
А от попередні вихідні були більш цікаві. Були і холості клювання, і відкушування хвоста, і зріз приманки. І результат, у вигляді щуки на 2,7 кг.

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Не пройшло і чотири місяці як все таки я його зловив :)
На крайніх рибалках, хоч і не особливо успішно, ловились щучки. Все таки щука, як мені здається, зараз тримається дещо інших місць ніж судак, ближче до мілини.
На останній рибалці зловив замість щуки окуня на воблер. Починалась спека, думав вже їхати додому та чуйка понесла мене в перспективне судаче місце. На першому закиді отримую результат. Потім успішно на зачепах відриваю декілька твістерів на офсетниках та на тому і закінчую рибалку.

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Два минулих тижні був у відпустці, просидів в селі, ну і, зрозуміло, рибалив. Польдерні канави, стариця, річка. Мабуть, через спеку риба ловилась погано, в основному незалікова дрібнота, хоч дещо і не погане зловилось.

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В неділю зранку поджигував на річці. Зловилась непогана щука, потім ще було пару тичків і тиша.
Переїхав на польдер, там було веселіше. Щучки ловились непогано і, в основному, залікові. Настрій підпортив зріз щукою чергового (по-моєму третього чи четвертого) 128-го Магсквада, і це при повідку см 25 :sh_ok:
Щуку я в тому місці доловив, можливо і ту що зрізала воблер, но до фотосесії вже настрою не було :ny_tik:
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Щука ловилась посередньо. Можливо, через погоду. Зранку приморозок до -4, потім тихий сонячний день і вечір. О, ще згадав, тиск був дуже високий. Треба ж причину обгунтувати :)
Пришлось прогулятись по різних водоймах: стариця, польдер, річка.

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В минулу суботу ввечері вдалось порибалити на річці. На джиг впіймав судачка та щучку.
Вже після заходу сонця з під протилежного берега касмастєром вдалось спокусити жерешка. За розмір пришлось утопити :)

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Случ

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Риба вперто не хоче ловитись, мабуть, через місяць повний :)
В суботу підвечір на польдері зловив невелику щучку, в неділю зранку на річці судачка.

ЗображенняЗображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей