р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення yurik »

Звіт "Поезія на риболовлі"

Риболовля цікава не тільки моментами самого процесу , а й усілякими цікавинками , які інколи вдається помічати .

Прибувши зранку на Горинь , почав із перевірки "судакових" точок , однак вони мовчали ... не дали результату ні зміни приманки , ні переходи з місця на місце навколо ямки ... Почавши "грішити" на досить мутну воду ( навіть яскраву приманку майже не видно чезез 20-25 см ... ) рушив далі в пошуках щуки , змінивши приманку на Mans Predator 3 ( колір яскраво зелений із блисківками , джиг - головка 15 гр. , ну і звичайно , поводок із "стальки" )
На одному із широких місць зупинився його перевірити , в цьому році там ще не був , а весняний паводок досить сильно його змінив .
На другій проводці на падінні класичний чіткий ударчик, є ! Придавлює в дно, так і є, судачок ! Зранку брати не хотів, а надумав аж біля 10-ої !
Трохи несподіванка , особисто в мене на таку приманку покльовки судака досить рідкіcні ... Взяв під протилежним берегом в ямці з виходом на перекат. Змінюю приманку на більш судакове Relax Kopyto натурального сіро-зеленуватого кольору і заробив ще одну покльовочку , але мимо ... Цей вже брав ближче , в прибережній ямці .

ЗображенняЗображення
Подальша ловля і зміна приманок результату не дала , і тому вирішив зробити перерву і перекусити .
Якраз було підходяще місце , "табір" , як потім здогадався , мисливців .
Дістав бутерброд і милуюсь практично весняним краєвидом !
ЗображенняЗображення
Приємно здивувало , що "табір" зовсім чистий , без пляшок , пакетів , і т.д. ...
Тут помічаю , що на пеньках щось написано , причому цікавим каліграфічним почерком , і ще одне приємне здивування !
Тут були таки справжні поціновувачі пера !

ЗображенняЗображення
Не знаю , про що вони тут розмовляли , але відразу в уяві "намалювалась" картина "Мисливці на привалі" )))
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення
Відразу згадались уривки із книжок та фільмів про риболовлю )))
Так що варто буде додати до рибальського спорядження ще й ручку чи олівець )))
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

всім доброго вечора! сьогодні знову сплавлялися по Горині від Сергіївки до Волошок! нажаль не заробили ні удару, зранку хижак давав про себе знати ганяючи малька біля берега, але в годині 9 ранку почав дути холодний вітер, руки моментально замерзали, не рятували навіть перчатки! Простукував ямки, входи і виходи з них, але нічого не добився. В годині 12 почав накрапати мілкий дощ і ми вирішуємо потролінгувати вниз по течії, спочатку в бій пішли Салмовські Перчі, але теж 0! Ну і по дорозі назад вже експерементував і ставив Рапалівських Діп Ранерів які навіть "шкребли" по дну на 5 метрових ямках :-) Зустрічали спінінгістів, в одного теж 0, а інший розказував, що в середу на цьому ж участку річки йому пощастило з "щучкою" на 9.200 і 2.500 все ловив на Атома!
Завтра збирався в Хрінники, але через сильний і ХОЛОДНИЙ вітер мабуть теж буду завойовувати Горинь, але вже в іншому місці.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

В неділю знову сплавлялися по Горині, були в нових для нас місцях.
Отож, вийшли на воду в годині 8 ранку, тишина, вітру немає і не холодно!
Щуку довго не прийшлося шукати, відразу з другого кидка сідає пристойна зубата з якою прийшлося трохи погратися так,як ще навіть не розкладений був підсак, а засіклася за самий краєчок губи! Але всетаки вона в лодці, зважування показало 2.200 і спокусилася на звичайну колебалку Атом! Гарний початок, зважаючи на суботу, про яку писав в попередньому повідомленні!
Сплавляємося матрів 100, і перед нами преспективний завал дерев, який і пройшовся джигом, але нічого не добився, проходиво завал, я ставлю провіреного Перча, і легенький кидок під берег приносить щучку 700гр, хотів відпустити, але вона занадто жадно заковтнула воблер! Клювань мабуть не було до години 11, але потім знову я ставлю того ж перча і знову кидок в самий берег, під траву і знову, але трохи більша зажирає воблер!
Настрій гарний, потрохи славляємося нижче, і знову ж та сама ситуація з під трави видьоргую кілограмову зубату! Отже до обіду вже маємо 4 щуки, одна з яких гарного розміру!
Але після обіду риба закрила рот, починає темніти і ми починаємо вертатися назад, і як завжди тролінгувати! Ставлю Діп Ранера щоб максимально пробити дно, і невдовзі його атакує ще одна зубата біля 1кг! Проходимо ще метрів 400 і ще одна покльовка щучки грам 600 яка попливла назад у воду :) На цьому клування закінчилося! Зустрічали спінінгістів, але в них по нулях!
Отже, з плюсів гарний улов, гарні місця, багато завалів дерев після весняного паводку, зняйшли яму 11 метрів, мабуть зимувальна, ехолот показував на дні косяки невеликої риби, вся щука зловлена з під самого берега, стоїть вся в залишках трави!
З мінусів- бездарно втоплений нерозловлений ЛакіКрафтовький Поінтер який відстрели і полетів далеко від лодки і повідок його потягнув на дно :ny_tik:, другий мінус місцевий казав, що ближе до зими всі ями "бомблять" браки!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення yurik »

В підтримку теми додам пару слів .

Активність щуки в неділю підтверджую , риболовля видалась емоційною , хоч трофеїв і не попалось , кількість покльовок порадувала !
Зранку вдосвіта "судачкові" місця не відповіли взаємністю , аж біля 9-ої , під берегом , але в ямці , "Relax Kopyto" 2,5" спокусив дрібну щучку , яка негайно попливла назад .
Далі - тихо , зате біля 12-ти , коли і так неслабенький вітер посилився , покльовки слідували раз за разом !
Те ж приманка , зеленувата , тільки з блисківками , джиг - головка 12 гр .
В активі щучка біля 1 кг , інша чуть менша , відпущено два "шнурочка" , і ще кілька покльовок ( загалом біля 6-ти , в проміжок між 12-ою і 14- ою годинами ) .
Майже всі покльовки на руслових бровках , хоч і не дуже глибоких .
Вода так і залишається темною , в порівнянні з минулим тижнем все таки чуть посвітліла .
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Всім доброго дня. Випала сьогодні нагода виїхати на пару годин на улюблену річку, в районі Хотині. Зустрів двох рибалок на водоймі - впиралися в щуку, результат "0" :-( Я прийняв рішення половити окунчиків - як результат з 12.00 до 15.00 :
ЗображенняЗображення

Ловив на остнастку "відвідний поводок" - здобув для себе нові навики + купу задоволення. Клювань було багато і сходів, всі клювання були дуже жадібними. Приманка - їстивна гумка в розмірі 2".

Всім НХНЛ. З повагою Viktorovi4.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

В четверг 21 ноября рыбачил на речке весь день. Приехали ещё по темноте, но хоть какие-то поклёвки начались только ближе к обеду. Было несколько тычков мелкого судачка а также сход вероятно щуки. И ещё с глубины на бровке возле ямы был изловлен приличный окунь - на 4-дюймовый Bass Assassin с чебурашкой около 20 г. 0_0
ЗображенняЗображення

Ближе к вечеру переехали на другое место, и на одной из первых проводок поклёвка - подсечка, и на том конце чувствуется что-то хорошее. Сразу мысли - судак!!, делаю контрольную подсечку. Рыба ведёт себя нехарактерно для щуки - сильно давит в дно и никак не идёт наверх, да и место для судака самое подходящее, сильная струя (пришлось использовать чебурашку 26 г) и резкий свал в глубину на входе в яму. Но когда рыба наконец показалась на поверхности - оказалось, что это всё же щука, на вид за 2 кг. Так как я стоял на небольшом обрыве, и с обеих сторон непролазные кусты, то спуститься к воде за рыбой не было никакой возможности. Единственное, что остаётся - это попытаться поднять её за шнур. При попытке сделать это я, наверное, дёрнул слишком резко, флуорокарбоновый поводок не выдержал и лопнул на узле, рыба плюхнулась в воду... :-(
Немного обидно, надеюсь она сможет избавиться от сидевшего в губе крючка с приманкой...
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Сплавлялися і в цю неділю по Горині!
Вийшли на воду на стариці, першого удару не довелося довго чекати, з під старого очерету вдалося виманити кілограмову зубату! Потім кльов притих, наступна покльовка відбулася вже на самій річці! Також на міляку біля берега на колебалку спокусилася пристойна щука, яка хвилин 5 "попсувала" нам нерви своїми виходами на поверхню і різкими ривками на струю і в глибину :) Але всетаки вона перемогла і відламала один з гачків на трійнику :-( На око 4-5 кг!
Ми дуже не сумували і сплавлялися далі.....
Знову кидок під самий берег, рівномірна проводка і різкий удар і моментальна свічка в метрах 20 від мене! Різко підмотую провисший шнур, але відчуваю Є! Щука відразу пішла до протилежного берега в глибину і на течію! Лайтовий спінінг гнеться в бублик, але помаленьку відпрацьовує ривки риби, фрикціон потроху поскрипує підтягую рибу ближче до лодки на око 2 кг, але якась дуже бійка попалася! Зважування в лодці показало 2.480.
Сплавляємося ще з кілометр, починає йти дощ, покльовок немає.... Вирішуємо повертатися назад, як завжди тролінгуємо але хижак мовчить!
Вже на стариці вдається видьоргнути ще двох шнурків якіх відразу відпустили!
З плюсів рибалки - гарний улов, стабільна робота Сальмо Перча, саме на нього було впіймано на цій і на попередніх рибалках 95% щучок і щук :)
З мінусів - чули чотири гучних і глухіх взривів, місцеві сказали "Та то на ямах рвуть", незнаю рвали чи ні, але факт залишається фактом! Другий мінус, мабуть лодочний сезон пора закривати!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Samuraj »

В воскресенье тоже были на Горыни в районе Деражно, ловили с берега, грохот слышали, для взрывов на ямах крутовато, не хочется думать что это браки... :facepalm:
fog
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 29 червня 2010, 22:52
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення fog »

кажуть на полігоні стріляють.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення proteus »

извините за оффтоп - но даже в городе слышно как что то "взрывается" :sh_ok:
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Олександр »

Може і стріляють але в Олександрії не чути.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Samuraj писав:В воскресенье тоже были на Горыни в районе Деражно, ловили с берега, грохот слышали, для взрывов на ямах крутовато, не хочется думать что это браки... :facepalm:
Саме біля Деражно і були! На щастя незнаю і навіть не уявляю як "Рвуть ями" просто передаю слова місцевих рибаків :-(
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Знову тіж самі місця і остаточне закриття лодочного сезону!
Отож, 8 ранку, на дворі +2 спускаємо лодку на воду, вода помітно піднялася за тиждень сантиметрів на дватцять і стала холодніша на 4 градуси (по ехолоту) починаємо з стариці з подальшим виходом в саму річку, починаю з перевіреного минулими рибалками перча, але глухо.... біля 9.30 виходимо з стариці, міняю воблери на джиг, але теж 0! На міляках вже щуки немає, скотилася вся в ями...
До години 13 сплавлялися по Горині, так, як результату ніякого не було вирішуємо тролінгувати назад до стариці, тролінгував глибинними воблерами і теж жодної покльовки!
Зайшли в старицю, біля нашої машини припаркувалося ще два рибака які ловили на живця, у них справи були кращі одна 1.200 друга майже 2 кг! Ми з ними трохи потринділи і тролінгуємо вище по стариці.
Я знову ставлю Перча і заробляю на відрізку в 200 м дві покльовки щучки грам по 400 кожна, звісно відпустили! На вулиці вже потрохи темніє година 15, повертаємося назад до машини!
Міняю я Перча, чіпляю вчора придбану флагманівську копію Шад Рапа кислотного кольору і тролом проводимо повз прибережних кущів! Чекати удар довго не довелося і під завісу рибалки і сезону вдалося всетаки виманити зубату на 1.500! Щука була вже в п"явках!
От таке було закриття сезону, а може ще і не закриття))
Фото виложу пізніше!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 670
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

Вчора з 11,00 джигом обловлював Горинь в р-ні с. Ремель на різних ділянках (ями, з міляків на глибину і навпаки), то не було жодного тичка. Силікон від 2-х дюймів до 4-х дюймових червів. Проводка: сходинка, підрив, хвилька (де могла бути щука) і все марно. Чи риби немає, чи вона не клює чи пробувати на інших місцях. На стариці сиділи "пінгвіни", але через річку, тому не знаю, чи щось впіймали.
ЗображенняЗображення
Товариш ловив ультралайтом, теж нічого.
ЗображенняЗображення
Востаннє редагувалось 24 грудня 2013, 12:50 користувачем SPIN, всього редагувалось 2 разів.
"Чтобы поймать рыбу, ты сам должен стать рыбой, думать как рыба, двигаться как рыба..." (Выживание Сида)
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Був теж вчора на Горині, настроївся суто на судака якого ще ніколи не ловив.... було прочитано багато сторінок форумів і не тільки....безсонна ніч з надіїю на "крупняк"!
Отже, 7 ранку, місця які восени були пробиті ехолотом з лодки давали надію на чудо!
Підїхали до ями, ехолот місяць назад показував 11м, мабуть зимувальна.... але не дійшовши до берега в темноті ногами заплутався в якихось дротах, з одного боку дві клеми з іншого просто оголений провод! Мабуть всі зрозуміли для чого він був призначений :du_ma_et:
Довго там не затримались, так як настроєний був на судака пробивав джигом коряжники, але було все навпаки, коряжник пробивав мої коробки з силіконом :facepalm:
18 грам навіть не лягали на дно, використовував 23 поки не обірвав всі і перейшов на 20!
Так, як завжди рибалимо спінінгом з лодки, то з берега було трохи незвично..... знову багато обірваних приманок...
В результаті жодного удару, лише вдалося з ями витягнути фідерну кормушку 70 гр з повідком, хто обривав звертайтеся :-)
Дійшли до стариці, як завжди в тому місці ловили на живця, ле теж в хлопців 0, також на стариці місцеві без ніяких комплексів розтавляють сітки під протилежним берегом і дружно бухають і культурно "обговорюють городськіх" які своїми джиг-приманками за 20 грн псують їхні сітки!
Таким видався недільний виїзд :)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей