Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501

Увага!!! Вибираємо водойму та вид риби для зариблення!

Озеро "Басів кут"
60
42%
Гідропарк
8
6%
Річка "Устя"
5
3%
Карась
12
8%
Амур
3
2%
Щука
25
17%
Короп
24
17%
Судак
7
5%
 
Всього голосів: 144

Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення proteus »

SPIN писав: 2 proteus: тебе вообще из окна можно спиннинговать Зображення
ага .. :-)
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення SPIN »

Еслибы узнать мнение ихтиологов, выживет ли щука в лебединке.
Ещё, подскажите, кто знает, какая крайняя дата для запуска малька щуки, я пока занят, а потом может и займусь поиском выходов, где этого малька взять и сколько это будет стоить.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення SPIN »

Посмотрите, каких щук ловят на "Комсомольском озере" в другом городе:
http://rybak.if.ua/index.php?option=com ... &Itemid=50
http://rybak.if.ua/index.php?option=com ... &Itemid=50
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Станом на 16.04 учасники акції активно підтримують даний захід, по мірі наповнення скриньок в магазинах буде проводитись публічне вилучення коштів. На даний момент скриньки опечатані, зариблення планується проводитись на жовтень 2013 року мирною рибою, та травень 2014 хижаком. Нагадую що скриньки для пожертв находяться в магазинах:
*ФЛАГМАН*, ОКУНЬК, САПСАН, ПОПЛАВОК, РИБАЛКА, РИБОЛОВНІ СНАСТІ У ФЕДІ!
Ну що там??? Зарибили в жовтні мирною рибою,як обіцяли, чи ні???
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення DerSieger »

MAXIMUS писав:
Станом на 16.04 учасники акції активно підтримують даний захід, по мірі наповнення скриньок в магазинах буде проводитись публічне вилучення коштів. На даний момент скриньки опечатані, зариблення планується проводитись на жовтень 2013 року мирною рибою, та травень 2014 хижаком. Нагадую що скриньки для пожертв находяться в магазинах:
*ФЛАГМАН*, ОКУНЬК, САПСАН, ПОПЛАВОК, РИБАЛКА, РИБОЛОВНІ СНАСТІ У ФЕДІ!
Ну що там??? Зарибили в жовтні мирною рибою,як обіцяли, чи ні???
вирішив тут від "нема чим зайнятись" перечитати тему і знайшов відповідь на твоє питання ще на першій сторінці:
Delife писав:
МАК писав: Я думаю що потрібно зариблювати таємно від преси щоб не було лишнього галасу але це лише моя думка.
:facepalm:
І таємно від тих хто дасть гроші, щоб не знали - зарибили чи ні.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення AndreyK »

MAXIMUS писав:Ну що там???
shalun_99 писав:Юра, Петросяниш?
DerSieger писав: знайшов відповідь на твоє питання

Хочется поинтересоваться у тех, кто так сильно переживает по поводу зарыбления - а лично ВЫ хоть одной гривней поучаствовали в сборе средств? Или так волнуетесь только за чужие деньги? :-)

Для информации, из-за крайне низкой активности народа и соответственно очень малого наполнения ящичков деньгами - сборы решено продолжить как минимум до весны, так как закупать два с половиной малька на то, что удалось собрать - нет смысла. Соответственно, ящички для сбора средств находятся на своих прежних местах, в чём легко убедиться, раз уж вы так об этом переживаете. :)

Как это обычно бывает - кто больше всего пиз..ит - тот меньше всего работает (вкладывает деньги)...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Андрійко, все залежить від організаторів. Якщо дана акція організовується від 1\4 чоловічка, відповідно і купиться 2 із половиною малька. Завжди потрібно вмикати голову перед тим як влаштовувати АКЦІЮ.
Особисто від мене дана акція не отримала жодної гривні,зважаючи на те, що ОРГАНІЗАТОР не представляє із себе нічого. А ще якщо і пригадати із чого все почалося ::yaz-yk: то бридко робиться. :wall:
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

AndreyK писав:
MAXIMUS писав:Ну що там???
shalun_99 писав:Юра, Петросяниш?
DerSieger писав: знайшов відповідь на твоє питання

Хочется поинтересоваться у тех, кто так сильно переживает по поводу зарыбления - а лично ВЫ хоть одной гривней поучаствовали в сборе средств? Или так волнуетесь только за чужие деньги? :-)

Для информации, из-за крайне низкой активности народа и соответственно очень малого наполнения ящичков деньгами - сборы решено продолжить как минимум до весны, так как закупать два с половиной малька на то, что удалось собрать - нет смысла. Соответственно, ящички для сбора средств находятся на своих прежних местах, в чём легко убедиться, раз уж вы так об этом переживаете. :)

Как это обычно бывает - кто больше всего пиз..ит - тот меньше всего работает (вкладывает деньги)...
Ну я особисто закинув 100грн в одному з магазинів Рівного - от мене і цікавить дане питання - не так за мою сотку а як за ті гроші , які лежали до того в скринці....
І, Андрій варіант відповіді ,який ти надав на досить конкретне запитання, не досить коректний і адекватний - тому що тобі невідомо хто скільки і куди кидав, тому відповідь від організаторів збору коштів має бути більш адекватною...
П.С. Я знаю що ти не організатор , тому хай краще відповідають ті люди які організовували даний збір , бо неважливо скільки ти вкинув 2 чи 3000 грн - основне має бути контроль.....
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

AndreyK писав:волнуетесь только за чужие деньги? :-)
.
І до речі, "не смешно"
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення DerSieger »

AndreyK писав:...
Хочется поинтересоваться у тех, кто так сильно переживает по поводу зарыбления - а лично ВЫ хоть одной гривней поучаствовали в сборе средств? Или так волнуетесь только за чужие деньги? :-) ...
я приймав участь і не однією гривнею. і мені просто цікаво чому на протязі 9-ти місяців ця тема на обох форумах мертва. жодної інформації та повідомлень.
менше місяця (з 21 березня по 18 квітня) потеревенили, скриньки розставили і забули.
я так вважаю, що це не тільки мені цікаво, а всім хто пожертвував свої кровні. і ці гроші не чужі, тому за них і переживаємо.
якби інфа про пожертви постійно викладалась (типу - за місяць зібрано стільки-то, потрібно ще стільки-то, чи щось в такому дусі) то люди постійно б про цю акцію знали (реклама нібито) і пожертв було б більше.
а так всі про все забули, скриньки на збір якихось пожертв стоять в 95% всіх магазинів міста, ніхто особливо уваги на них не звертає, акція заглухла.
AndreyK писав:...Как это обычно бывает - кто больше всего пиз..ит - тот меньше всего работает (вкладывает деньги)...
це наш український менталітет.
але в даному випадку ніхто нічого не робить, ні той хто пиз...ть, ні той хто не пиз...ть, ні той хто це все замутив.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення Vetal »

Якщо така пішла така "жара" мені цікаво також, куди пішли мої кошти, що були вкинуті у 2 магазинах. Якщо знайшлись тут люди, що написали то їх було точно вже не двоє і не троє, можна було б зарибити хоча б на ту суму що назбиралась по всіх магазинах. Гроші в скриньку, а із скриньки в кишеню... "ля дуже вже наш бюджет нагадує" (не хотілось про політику - не стримався).
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення chinta »

Деньги - это не самое важное , в данном вопросе. Самое ужасное , что создан очень нехороший прецедент . Теперь любое положительное начинание , например : акция чистый берег , детские рыболовные игры или добровольный рыбоохранный патруль ( подобное работает в соседних областях ) , не найдет отклика в сердцах наших любителей рыбалки.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

chinta писав:Деньги - это не самое важное , в данном вопросе. Самое ужасное , что создан очень нехороший прецедент . Теперь любое положительное начинание , например : акция чистый берег , детские рыболовные игры или добровольный рыбоохранный патруль ( подобное работает в соседних областях ) , не найдет отклика в сердцах наших любителей рыбалки.
Так от і потрібно щоб організатор розказав, що да як і чому , а то просто зник і все - як на цьому так і на іншр=ому форумі!!!! Повпливайте хтось(((
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення DerSieger »

chinta писав:... Теперь любое положительное начинание , например : акция чистый берег , детские рыболовные игры или добровольный рыбоохранный патруль ( подобное работает в соседних областях ), не найдет отклика в сердцах наших любителей рыбалки.
100%
ми хто скільки міг гроші вкидали, оганізатори зникли безвісти і ще й висунуті звинувачення, що бачте рахуєм "чужі" гроші...
в наступний раз навіть тих грошей що зараз є, ніхто не назбирає, тому що вже немає довіри.
не хотілось би це сюди приплітати, але я помітив, що знову в черговому "гімні" замішана рофрс. може це кожного разу таке співпадіння? тиць
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Я незкидавсь, мені легше, та свою лєпту хочу внести на розвиток ставка у своєму селі, куди з радістю запрошу і Вас колеги. Вибачте.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Закрито

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей