Рясники

Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми Рівненської області
Правила форуму
Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми, для того, щоб додати їх на головну мапу сайту

Перед створенням нової теми обов'язково спочатку скористайтесь пошуком, як на сайті так і на цьому форумі — можливо водойма вже існує.
Коли пишете нове повідомлення в тему, то пишіть щось корисне, а не: "як кльов?"
Якщо ви вже наважились створити тему, то величезне прохання описати все згідно правил: вартість риболовлі, стан доріг, конкретні місця ловлі, час коли можна ловити, снасті, прикормка, наживка. І фотографії, побільше якісних фотографій :)

Рибалки будуть вам дуже вдячні!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Рясники

Непрочитане повідомлення stal1n »

Хтось знає, що там робиться і на яких умоваї?
Все що мені вдалось знайти на безкраїх теренах інтернеті зібрав тут: http://rivnefish.com/lakes/ryasnyky/
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
MORD
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 06 липня 2013, 12:30
Контактна інформація:

Re: Рясники

Непрочитане повідомлення MORD »

Так як я житель цього села, скажу що ловити там можна тільки з дозволу орендаря - Годи Мар"яна Адамовича. Хоча людина він не погана, з місцевими, які хочуть відпочити з вудкою на березі ставу, чемно попросять дозволу і не будуть вести себе як "заготовітєлі" домовитись можна, минулого і позаминулого року проводили на цьому ставку змагання з нагоди Дня рибалки (але по словах тих, хто живе безпосередньо біля ставу перед змаганнями завезли декілька машин дробини у водойму ). Ставок, як на мою думку перериблений - там дуже багато амура і карпа. Середня вага амурів - 2-3 кг, карпа - 1 - 1,5 кг. Є там і карасі. Взагалі став переділений дамбою, з однієї сторони їм опікується Года, а з другої - його сусід - Віктор Данилов. Минулого року з правої сторони відкачували мул, планувалось зариблення карпом і линком.
pifagor87
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 23 квітня 2014, 13:50
Контактна інформація:

Re: Рясники

Непрочитане повідомлення pifagor87 »

можна контакти власника на емейл pifagor888@ukr.net чи прямо тут?
MORD
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 06 липня 2013, 12:30
Контактна інформація:

Re: Рясники

Непрочитане повідомлення MORD »

Ну як сказати контакт власника... Я думаю, що директор рівненського пивзаводу особливо контактами не світить, тим більше, щоб домовитись про рибалку, на ставу де взагалі немає ні платного ні бесплатного лову навіть місцевим.
Відповісти

Повернутись до “Рівненщина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей