Піпло, Березнівський р-н

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Піпло, Березнівський р-н

Непрочитане повідомлення Рома »

Сьогодні вдалося порибалити на цій водоймі. Звіт трохи пізніше.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Піпло, Березнівський р-н

Непрочитане повідомлення Рома »

Обіцяний звіт.
Після достатньо вдалого відкриття по першому льоду, де я непогано відловився окунями, настало деяке затишшя. По тих чи інших причинах на риболовлю ніяк не міг вирватися. І ось на передодні минулих вихідних всі обставини склалися так, що можна було планувати риболовлю. Напередодні колеги повернулися з оз. Піпло, де досить непогано відловилися окунем. Були і півкілограмові екземпляри. Зважаючи на це, а також на те, що на цій водоймі я ще не був, вибір був зроблений на її користь…. В суботу біля 7-ї ранку ми вже були на воді.
ЗображенняЗображення
Народ потрохи прибував і поблизу нас було понад 30 чоловік.… Відразу почали з блешень. Після сорокахвилинного безуспішного полоскання я прийняв рішення перейти на ловлю з мотилем. І невдовзі на льоду опинився перший окунець. З одної ополонки вдавалося зловити 1-3 екземпляри і потрібно було переміщуватися в подальших пошуках. Така тактика давала свої плоди,і я потрохи половлював рибку, на відміну від колег, які практично безуспішно махали блешнями.
ЗображенняЗображення
Інколи «проскакувала» плотва. Відмічу, що вся риба тут цікавого темного окрасу.
Ловля відбувалася у верхній частині водоймі на канаві, яка представляла собою суцільне решето з ополонок, що було підтвердженням нещодавніх баталій.
ЗображенняЗображення
Хоча дехто рибалив і на мілководній частині водойми.
ЗображенняЗображення
Цікавим було те, що по різних сторонах цієї канави, клювала різна риба. При спостереженні за моїм сусідом-рибалкою, відстань до якого була 4-5 м, було помічено, що в його уловах здебільшого була плотва, у мене - окунь. Як правило всі рибалили у прибережній зоні канави. ...
При розмові з місцевим рибалкою, вдалося дізнатися, що під час морозів, не зважаючи на дошкульний вітер, окунь брав дуже добре. Йому особисто попадалися і кілограмові екземпляри. Дуже вдалою тут була риболовля по першому льоду. Тоді всі поверталися до дому з вагомими уловами….
Що ж стосується наших результатів, то вони були не дуже вдалі. За весь час ловлі, я впіймав більше 30 окунів і 6 плотвиць – все на мотиля. Колеги по 5-8 окунців на блешні. В цей день рибі явно більш подобалась мормишка з мотилем. Неподалік від нас стояли жерлиці. Зі слів, знову ж таки, місцевого було впіймано три щуки (вага не уточнювалася). В цілому риболовля мені сподобалась як і сама водойма. На сам кінець ще трохи фото і невеличке відео.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Інформативно.
Вартіть ловлі взимку – 30 грн (без обмежень по снастях).
Якщо хочете ловити у верхній частині водоймі (де взимку ловить основна маса рибалок), водойму можна об’їхати (сторож покаже напрямок) і прибути практично до місць лову.
Телефон сторожа: 0685364433, Микола.

Дуже хотілося побачити всю цю красу влітку. :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Піпло, Березнівський р-н

Непрочитане повідомлення Рома »

Були знайомі на тижні. Без улову не залишилися, але і сказати що добре клювало також не можна. З самого ранку окунь кволо реагував на блешню, а пізніше виключно на мормишку. Один рибалка відзначився двома хорошими екземплярами - 930 і 450 грам.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Піпло, Березнівський р-н

Непрочитане повідомлення ventel »

Класний звіт! Майбуть ці баталії відбувалися в с. Сівки, а Піпло - це можливо назва водойми?!
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Піпло, Березнівський р-н

Непрочитане повідомлення Рома »

Саме так.)
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей