2-D та 3-D моделі водойм!

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
pashamykytyn
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 19 червня 2013, 14:27
Контактна інформація:

2-D та 3-D моделі водойм!

Непрочитане повідомлення pashamykytyn »

Всім привіт.
Є ідея створення 2-D та 3-D моделей водойм.
в чому полягає ідея. Зайшовши на форум або на карту можна було ввімкнути модель рельєфу дна водойми, та побачити де є ями і т. д. і т. п.
В мене є можливість та знання створити ці моделі, але з 3-Д буде проблема оскільки не знаю як розмістити на сайті цю модель (формат *.wrl). Можливо хтось знає як можна це зробити пишіть.

З 2-д проблем майже немає.
Основне що потрібно це наші Риболови, тобто Ви, які знають глибини водойм.
Пропоную зробити пробну модель якоїсь водойми, спочатку не складної та невеликої. Пропонуйте.
1. Риболови. які знають параметри водойми хоть орієнтовно, перевірені часом, які виїжали з єхалотом або міряли дно маркером МАЛЮЮТЬ НА ПАПЕРІ ПЛАН ВОДОЙМИ З ГЛИБИНАМИ (ВКАЗУВАТИ ГЛИБИНУ), ПЕРЕПАДАМИ, ТА ЯМАМИ. ВІДСИЛАЮТЬ НА САЙТ, БАЖАНО декілька прикладів однієї водойми, ми робимо модель та виставляємо на голосування, чи співпадає з реальністю та затверджуємо дану модель.
2. Виставляємо модель на карту та привязуємо до поплавка.
Тоді кожен перед риболовлею зможе оцінити де він думає ловити. які місця його цікавлять.
Ще одне, якщо малювати план водойми вказуйте орієнтири щоб оцінити місцезнаходження.

Ось приклади

Зображення

Зображення

Дякую, коментуєм, вносим пропозиці!!ї)
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: 2-D та 3-D моделі водойм!

Непрочитане повідомлення николай »

да да !Ще таблички поставте"ЗИМУВАЛЬНА ЯМА"
-Я вважаю що ця гілка має бути закрита,від небажаних гостей :palivo:
...а ідея цікава :)
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: 2-D та 3-D моделі водойм!

Непрочитане повідомлення DerSieger »

ідея цікава, хоча дуже трудозатратна і не проста.
закритою гілку зробити можна, тільки немає сенсу.
такі карти треба робити тільки для платних і охороняємих водойм. для загальнодоступних навіть усно не можна говорити про рельєфи, не то що карти в інтернеті виложувати.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: 2-D та 3-D моделі водойм!

Непрочитане повідомлення stal1n »

Давайте розпочнемо з якоїсь загальновідомої платної водойми, що охороняється, або яку не шкода :)
А там видно буде, як воно піде. От лише особисто я досконало не знаю жодного дна на жодній нашій водоймі
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: 2-D та 3-D моделі водойм!

Непрочитане повідомлення Valldemar »

На мою думку створення таких карт буде відносною і буде нести лише загальну інформацію. Адже кожен із нас маркерує дно по різному, да й щоб зробити таку карту потрібно порибалити у всіх місцях тієї чи іншої водойми, і з часом рельєф дна водойми може змінюватися...
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: 2-D та 3-D моделі водойм!

Непрочитане повідомлення SPIN »

stal1n писав:Давайте розпочнемо з якоїсь загальновідомої платної водойми, що охороняється, або яку не шкода :)
А там видно буде, як воно піде.
така сама думка виникла
pashamykytyn
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 19 червня 2013, 14:27
Контактна інформація:

Re: 2-D та 3-D моделі водойм!

Непрочитане повідомлення pashamykytyn »

Я теж за, давайте виберемо водойму, які є пропозиції? Кустин, Глинськ, Грушвиця, Колодинка?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: 2-D та 3-D моделі водойм!

Непрочитане повідомлення stal1n »

Мені найбільш цікава з цього списку Грушвиця.

Ось, що мені відомо її глибини:
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: 2-D та 3-D моделі водойм!

Непрочитане повідомлення Юра »

Ідея рел"єфу для закритих водойм малофункціональна, так як дно в них практично завжди однакове і кльов риби мало прив"язаний до глибини. Ось на прикладі Грушвиці: мілка водойма без явних бровок , ям і перепадів за виключенням старого вже сильно замуленого русла та придамбової частини та частини біля самого шлюзу. Але на ній різні типи риб тримаються в певних участках і від глибин це мало залежить. Скажімо, товстолоб і амур полюбляють мілку заплаву біля церкви, що добре закрита камишами та островом, карп любить острів, хоча глибини там невеликі. Набагато більше на таких водоймах варта уваги інформація про зарослі водоростей, камишу, структуру дна, коряжники, кущі та дерева, що схиляються над водою і створюють неприступний берег та тінь. Місця виходу риби на поверхню, коли вона кормиться. А ця вся інформація динамічно змінюється і велика частина азарту від риболовлі полягає саме в "читанні" водойми, знаходженні риби в намічених місцях.

Я би сказав, що набагато цікавіше булою зробити живу ПАНОРАМУ кожної водойми або так як в Гуглі панорамно можна походити по вулицях. Оце було б дійсно цікаво, тоді відразу можна побачити всі ті ознаки водойми, про які я писав раніше а заодно і оцінити відносну глибину та й просто віртуально прогулятися по водоймі в зимове міжсезоння. Панорам можна наробити різних для однієї водойми, в різні пори року, з різних ракурсів. До речі, десь на наших рівненських освітніх сайтах бачив панораму 12 школи. Хлопці використали безкоштовний сервіс, підгрузили свої фото і вуаля: можна прокрутити на 360 градусів, наблизити, повна ілюзія перебування на площі біля школи. Кинути клич форумчанам, дати параметри фоток, і наклацають для панорам не тільки закритих водойм, а й усієї Горині.
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: 2-D та 3-D моделі водойм!

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Тогда нужен квадрокоптер и блок с 5-ю камерами... И вперед, создавать Rivnefishriverviewer [ривнефишривервьювер] :)
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей