ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Хрінницьке водосховище

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

KESHA писав:Були з кумом в Хрінниках в понеділок . По розмові з тими . хто ловив в суботу та неділю клювало гірше . Але трохи наловили.
Супер - молодці :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
А на що ловили? Поділіться інформацією - бо ще ніколи зимою не ловив в Хрінниках - але дуже хочеться... На що, які мормишки чи блешня...на якій глибині (яма чи коряжник)
Щук взяли на жерлечки?
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Хрінницьке водосховище

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Были сегодня компанией из пяти человек на Хренниках...
С самого начала и принялся ловить живца и паралельно расставлять жерлицы.За час времни я расставил 12 щуковок и занялся обкаткой новых снастей.Основная масса рыб отпускалась назад в лунки.Самой большой рыбой того дня оказался окунь аж на 200гр :) у товарища.
Жерлицы срабатовали три раза...пусто.
У товарищей было пару неплохих сходов,что позволяет предпологать,что где то неподалеку кто-то мог достигнуть большего результата чем у нас.
Когда не клюет,то надо сильно поднапрячься,чтоб поймать рыбу.А после выпивки я окончательно разслабился :ze_va_et:Рыбы сегодня было реально немного...
Несмотря на все,отдых нормал,ведь Хренники,они и в Африке Хренники :-)
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Хрінницьке водосховище

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Довелось два дня порыбачить в Хренниках вместе с тестем,тещей и их товарищем-Юрием Тимофеевичем.Отдыхали на даче Тимофеевича...

Самое интересное началось,когда тесть обнаружил,что теща забыла дома все снасти да еще и мотыля на всю компанию :ps_ih: Я охерел...а чем ловиить то???
Тимофеивич пожаловал несколько своих удочек моим родственникам,а мне пришлось ходить и побиратся по берегу в поисках личинок комара.Каким было мое удивление,когда я обнаружил,что все ловят на безмотылку и на дергалку.Один чувак таки угостил меня щипоткой мотыля(штук 30 навскидку).Я еще ниразу в жизни даже не мог подумать,что мотыля можно растягивать на пять,а то и десять рыбок...
Я принялся тягать белую рыбу да окушков(спортивных),пока не кончился мотыль.Мужики изредка собирались вокруг меня и распрашивали мол че да как..Больше всего их убивало,что я ловлю на коленях.Бывалые рыбаки советовали поберечь мне свои колени и их здоровье(взял себе на заметку).
Пришлось перейти на черта и клев заметно уходшился,а рыба крупнее не стала.Случился обиднейший сход окуня более 500гр в самой лунке...Потом,когда я раздобыл еще десять мотылей(дефицит) и пытался наловить живцов,то у меня произошел такой паровоз,на лесочку 0,074,что я офигел...окунь стравил всю леску с удочки(10м!) и бздыньк!....
В этот день отличился только Тимофеевич,поймав с четырех лунок кучу рыбы(некрупной) и несколько горбачей,один из которых был около 700-800гр.
В тот день я натаскал целую торбу мелочи,в основном белой рыбы.
Семь жерлиц так и простояли тупо.

На следующий день сменили место лова.Мне удалось выпросить пару мотылей для себя и тещи.
Порой проскакивал некрупный окунь.Я очень удивился,когда на очередной лунке,пришлось стравить 5-6метров лески!Удивление выросло,когда я поймал с этой лунки матросика...потом еще одного..еще..еще..и это при такой глубине.Я извлекал окуней точно так же,как на видео с ЧМ по мормышке.Мотыль закончился...
Я расставил 12 жерлиц и даже один раз их переставил...тишина.На черта ловилась откровенная мелюзга и нечасто.
Щукари постоянно бегали к своим поставухам,но это были холостые флажки.Правда и пойманных щук тоже было парочку.

Мы решили переехать на вчерашнее место.У меня настал полный штиль,а местные мужики при мне вытащили уже четвертого окуня около 1кг(на балансир! :sh_ok: ).Пошла молва,что ранее был пойман окунь 2кг!!!Рядом со мной мужик достал щучку на жерлицу..я свихнулся :ps_ih: ...Хоть я этого и не испытовал,но,мне кажется,что именно так выглядит чувство когда тебя отымели.Я разозлился на себя и на свое безсилие,на те 100лунок,которые я давно уже пробурил в этот день,на тещу,что забыла мотыль,на Михаила Боярского(просто так).Какой то мужик опять задел меня,что на коленях сижу,то я с горяча послал его,пытаясь хоть как то активизировать обстановку для себя и устроить мордобой..можик сделал вид,что не услышал...

Я срываюсь и бегу к чуваку,которой стопудово ловил на мотыля и внаглую сбил у него добрую щипотку.Времени оставалось крайне мало.Я пробурил несколько лунок и принялся ловить на мормыху с мотылем.Проводка-окунь,проводка-крупнее окунь,проводка-горбачь,еще один,сход крупного окуня...Тещя заметила мою активность и прозрела..-Хорошо,что мотыля забыла,ато рыбы в Хренниках не стало бы :-) Говорит,мол я крупняк не правильно вываживаю,от того и сходы..Посказала,как надо правильно,что помогло мне реализовать поклевку окуня около 400гр.Все это произошло за 10 минут...Ху...успел вскочить в последный вагон,так бы дома точно повесился бы...

Несмотря ни на что,все получилось именно так,как надо!
Зображення Зображення Зображення
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: Хрінницьке водосховище

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Добрий день! 27.02.2011 були у Хрінниках.
Приїхали в годині 7 ранку. Ловив на мотиля, кльв був взагалі слабенький. До години 10 добре брав окунь на чортика на мотиля майже нуль, ближче до обіда я знайшов місце де невеличка плотиця хапала мотиля майже сходу, зловив пару штук але компанія вирішила поїхати ще провірити Млинів. Там приблизно в 13-00, ситуація ще гірша, маленька плотва і підлящик :ne_ne_ne: в 15-00 на Рівне
Зображення
Зображення
Це мій улов.
Всім дякую за увагу! :mi_ga_et:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Всім привіт, дайте будь-ласка, якусь інфу по Хрінниках. Хочемо поїхати завтра на Хрінники, а в яку саме точку не визначились!!!! Може хтось недавно був - підскажіть, будемо ловити на жерлиці, мормишки та балансири??????
Дякую!!!!
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення Samuraj »

ANDROID писав:Всім привіт, дайте будь-ласка, якусь інфу по Хрінниках. Хочемо поїхати завтра на Хрінники, а в яку саме точку не визначились!!!! Може хтось недавно був - підскажіть, будемо ловити на жерлиці, мормишки та балансири??????
Дякую!!!!
Теоретически можешь ставить везде.Если щука будет в настроении, то бегать будут все. Если нет, то и отдыхать :dr_ink: будут тоже все. :-) Если хочешь поймать от кило и выше, ставь жерлицы поближе к руслу, на русле не ставь, 10-20 м от бровки. Прошлые и позапрошлые выходные были на Динамо, не очень, щурята 500гр-е и окунь донимали, подъемы есть -толку нет. Товпыжин, Боремель - около русла или ближе к очерету. В это время года, февраль(март), возможна поимка трофея на глубине 0.5-1м - щука подтягивается к нерестилищам. По блеснам на окуня - цвет медь( бронза), пользуется популярностью.
П.с. Икряных мамок выпускай! :)
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Дякую, за інфу! Думаю, що наступного разу можна було б поїхати разом, якщо батє знову не приспічить в останній момент!!!! ;;-)))
П.С. Скажіть будь-ласка, а якщо ми будемо ловити на цій стороні в районі динамо, там, де починається густий камиш, які наші шанси - по жерлицях, мормишці та балансирах?Дякую!
Може в інше місце на Хрінниках порадите поїхати?
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення Samuraj »

ANDROID писав: Може в інше місце на Хрінниках порадите поїхати?
Если Динамо, то от пирса прямо метров 100, к противоположной стороне, там русло петляет, корчи, у конкурентов были хорошие уловы, но не зевай, а то глухой зацеп обеспечен. :-) Старый кирпичный, противоположная сторона от Динамо, там русло близко к берегу подходит и дорога нормальная. Русло проходишь и сразу ставь. Церковь в Набережном, но не знаю или вы машиной спуститесь. В прошлые выходные тот кто ловил окуня был грустнее, чем тот кто ловил щуку. :hi_hi_hi:
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Профільтрувавши всю інфу по водоймі вирішили випробувати своє щастя.
25.02.2012 р. о 5:20 прибули на водойму, але було ще дуже темно , тому покімаривши ще пів годинки зібрали речі і пішли на лід (ловили на тій стороні де все в камишах). Лід був не досить надійний (всього 30 см. :-) ), але на руслі вже по бокам були промоїни, тому з остереженням перетинали русло. До 9:00 розставили жерлиці і я пішов "пощупати" рибку на покльовки, але це мені не вдалось. Цілий день дув дуже сильний вітер, а в один з моментів почався дуже сильний вітер з градом ( було таке відчуття , що зараз знесе разом з жерлицями).
За цілий день перепробував більше 20 лунок і жодна не дала результата. Посидівши до 13:00 почали збиратись (бо толку сидіти не було).
П.С. Хотілось би гарно закрити сезон, але закриття було провальним.
П.П.С. Фоток не зробив, бо включив його приїхавши на водойму (заряджав його 5 годин.), а він мені матюкнувся "БАТАРЕЯ РАЗРЯЖЕНА"
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Спонтанний недільний виїзд (оскільки планував дещо по іншому) на водосховище славнозвісних трофеїв та гарних окунів не приніс, оскільки зимою рибалю тут вперше, але якісь висновки для себе зробив, так само як і намітив для себе найбільш переспективні місця, де була найбільша концентрація рибалок. Далеко не ходив, рибалив відразу там де і приїхав, тим паче що і рибалки там теж були присутні. Довгий час не міг розловитись, потім почалось помаленьку щось получатись. Підібрав найбільш вдалу мормишку (чорного кольору), та на опускання вдалось виловити біля десятка плотвиць. Далі вирішив перейти на старицю,залив р.Стир, де сиділо кілька рибалок, та перевірити наявність риби. Результат чекати довго не заставив та сподівання на щось більш пристойне розвіялось, після опускання мормишки з мотилем постійно чіплялись невеличкі окунці, що іноді почало набридати. Взявши кілька живців перейшов знову на водосховище, та поставив 4-ри жерлиці, в надії на щуку, паралельно рибачивши на мормишку, зрідка поглядаючи на ярко-оранджеві прапорці, які весь свій час простояли незворушно. За певний період часу вдається ще витягти три плотвиці, клювання відбувались з різних лунок, одну зловив, все.. треба переходить на іншу. Особисто в мене рибалка получилась ну дуже трудовою (хоча в деяких рибалок був не поганий результат), на свердлився, на ходився, змучений і втомлений після не легкої (в деяких місцях переметеної) дороги з хорошим і морально відпочившим настроєм приїхав додому. Я ще повернусь... :)
P/s фоток риби не робив, так як екземплярів які заслуговують потрапити в об"єктив не було). Декілька фото природи недільного дня 31 березня 2013 р.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення pushustuy »

Були в Хріниках на вихідних, на водосховищі клоьв дуже слабенький, народ ловив по ту сторону дамби. Непогано справлявся із дрібнотою. Але на тому апендициті вже льоду майже не було, тому я прийшов із поплавчанкою, окунь неактивний, та дуже дрібний - випустив. Саме цікаво те, що чомусь дуже багато мертвої риби, чому не розумію, там за ГЕСом вода ж насичена киснем, хіба, що були десь скинули воду, і трапилось те, що в тому році на Дніпрі, правда от великих сомів, як в столиці я не бачив а ось теке соменя мертве знайшов, ДУЖЕ ШКОДа.
Зображення
В нас за суботу-неділю немає чим похизуватись 4 гарні пліточки, десятка 2 окунців спортивного розміру і в дружини сход чогось пристойного біля лунки.
Загалом навіть фотографувати не було чого.
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: ХРІННИЦЬКЕ водосховище.

Непрочитане повідомлення yurik »

Риба на фото - скоріше невеличкий миньок ( форма голови та плямиста спина ) , а не сомик ...
Хоча з цього ракурсу не дуже чітко видно ... Краще було б видно з боку .
Миньок - риба дуже чутлива до кисневого режиму і забруднення , можливо дійсно приспускали воду ...
Місцеві мають знають чи було таке ...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей