ЗВ'ЯЗОК

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

ЗВ'ЯЗОК

Непрочитане повідомлення tohin »

У свiтлi останнiх подiй довелось скористатись досить цiкавою программою. Программа пiд назвою Zello, яку можна безкоштовно скачати та встановити на свiй смартфон. Вона дозволяє користуватись функціоналом рацій.
Створювати окремі канали зв'язку і вільно спілкуватись у них. Як на мене це дуже зручно, корисно і просто цікаво, адже можна поспілкуватись один з одним перебуваючи на різних водоймах і не тільки удвох, а гуртом. Також перебуваючи, наприклад, на одній водоймі у різних човнах або далеко по берегу один від одного.
Скачуєте, швидко реєструєтесь і вперед.
Я створив канал "Рибалка Рівне". Він не запаролений. Знаходите його, додаєтесь і можна спілкуватись, а також можете створити свій окремий канал.
Дякую,чекаю на Ваші відгуки.
P.S. Прога працює через інтернет.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ЗВ'ЯЗОК

Непрочитане повідомлення stal1n »

Цю програму можна запускати й на ПК.
От тільки про що ми будемо спілкуватись на каналі Рибалка Рівне? Призначення Zello оперативне спілкування з метою координації багатьох людей.
А оскільки ми тут рибалимо на різних водоймах і в різний час, то толку буде мало.
Ото хіба потріщати просто так :)
Як на мене, то форум краще.

Але в канал я вступив, побачимо як воно поїде.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ЗВ'ЯЗОК

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Прога класна, встановив собі таку - і одразу вдалося поспілкуватися з Shalun 99 - колегі, приєднуйтеся!!!!! :metal: :metal: :metal:
Я думаю, що завдяки даній програмі, тепер ми зможемо оперативно реагувати на такий факт, як браконьєрство!!!
Ще раз всіх закликаю - приєднуйтеся, тим паче, що в неті ця прога підгодить до багатьох платформ.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: ЗВ'ЯЗОК

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

підтримує багато платформ, навіть на кпк стає. шкода, що немає підтримки "ява" та "сімбіан" :sh_ok:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ЗВ'ЯЗОК

Непрочитане повідомлення stal1n »

MAXIMUS писав:https://play.google.com/store/apps/deta ... .loudtalks - ось вона, а то ніхто сцилку не дав
ти дав посилання на гугл плей якийсь
а якщов якогось гламурного рибалка айфончик?
https://itunes.apple.com/ru/app/zello-w ... d508231856

Ось посилання на програму для вінди:
http://zello.com/data/ZelloSetup.exe

Хоча на мою думку то ідея мертва. Ну про що там рибаки будуть говорити? Ну потішаться там тиждень, побазарять та й все :)
От якби об'єдналися для оперативного реагування і боротьби браками — то була б інша справа.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ЗВ'ЯЗОК

Непрочитане повідомлення tohin »

От якби об'єдналися для оперативного реагування і боротьби браками

Потрібно організовуватись!
Але канал закритим робити щоб браки не слухали.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ЗВ'ЯЗОК

Непрочитане повідомлення KYM »

Ця прога дуже зручна в ті моменти, коли декілька компаній рибалять водночасно, наприклад на одній водоймі чи на різних але на схожу снасть. Мені наприклад нехватало такої проги на Хрінниках, коли хочеться бистро зв"язатися з товаришами в іншому човні але лєнь-матушка (чи інші незручності типу мокрих рук) не давали цього зробити. Мій телефон вісить у спеціальному пакеті-боксі на шурку на шиї і, думаю, буде дуже зручно спілкуватися (запитувати про активність риби і кльов на ту чи іншу приманку) лише натиснувши "кнопочку", а не виймати телефон з пакета і набирати кожен раз номер телефону того чи іншого рибалки.
Також цікаво поспілкуватися і з іншими та послухати їх спостереження за кльовом риби, коли ті знаходяться на іншій водоймі але ловлять, як і я наприклад спінінгом. Таким чином можна підбирати ключ до кльову риби при різних погодніх, наприклад, умовах і т.і.
Звісно ФОРУМ - це невід"ємна і головніша частина нашого хоббі але і допоміжні прибамбаси типу Zello не завадять.
Дякую Антону за канал і пост!
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість