Прихована водойма

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення platon »

Сьогодні випала нагода порибалити.
З ранку їхавши за кермом виношував план риболовлі.
Так як осінь щуку піджимає було прийнято рішення полювати за реальним трофеєм :-)
Початок лову: в човен беру три воблера рудра,орбіт 110 та дайва (фото 1 орбіта та дайви ).
Зображення

заряджаю свій спін рудра 21гр мат тайгер і вперед......... :-(
після кількох змін приманок та 4ох годин лову так хотілось вчепити щось поменьше але НЕТУ :nez-nayu:
Після зміни точки замітив, що щука супроводжувала приманку але не взяла :ne_vi_del:
всі вмовляння (зміна темпу проводки, агресивність твічу, зміна повідка на флюр)
результатів не принесли... :-(
Діставши свій провіант та плотно попоївщи та змінивши кілька точок
отримую те за чим приїхав :men: :men: :men:
мамка довго не хотіла здаватись але її судьба вже була написана :)
спін відпрацював на всі 100% підхватом я також не користуюсь (беру під зябра)
адреналіну більше ніж від 2-3штук двух кілушек.
Всім бажаю НХНЧ та гарних трофеїв

Зображення
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Misha77 »

platon писав:Сьогодні випала нагода порибалити.

мамка довго не хотіла здаватись але її судьба вже була написана :)

Вітаю з трофеєм :-ok-:
А яка ж вага ???
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Прихована водойма

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Доброго всім дня!
В п'ятницю рибалив на одній "блатній водоймі", (по млинівській трасі, точніше не можу:)), рибалив на спінінг, той хто мене привіз обіцяв клювання щук чи не на кожному закиді, проте за три години забросів і змін приманок я заробив лише одну недо-покльовку на косадаку бігл ікс л шнурочка вагою чуть більше 300 гр. Далі почались дива: так як окуня в тому ставку майже нема, вирішив від безвиході поекспериментувати і причепив мандулу - дуже цікава приманка яку мені подарував ще років 5 тому один дуже бородатий рибалка і назвав її "вендетою", щось типу отакого:
ЗображенняЗображення
Тільки у моєї позаду був пучок червоних і чорних ниточок, на другому, чи третьому забросі заробляю клювання і майже годину безпорадної боротьби із монстром, який під кінець все таки знайшов корчика і звільнився - Ура! Хто то був - хз.
Далі сидів, думав, відпочивав і чекав коли мине тремор рук. Потім знову беру спінінга і продовжую, на першому забросі знову потужна покльовка, цього вже виволок, ось хто клює на мандалу, чесно в рот!!!
ЗображенняЗображення
Вибачаюсь за неестетчність фото, на ставку фотографувати змоги не мав. Натхненний моїми успіхами товариш що мене туди привіз попросив мою приманку і собі за декілька хвилин заробив покльовку, проте жилка то не шнур і його мобі дік втік відкусивши мою супер приманочку :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Не знаю як там відбувались покльовки, чи вони багрились чи може воно йому на якогось рака-молюска схоже, проте факт залишається фактом. Тепер я відкрив для себе нову супер приманку для ловлі товстолоба. От тепер сижу шукаю в неті щось схоже до тої моєї "вендети"....
На конкурс 2013:) :men:
п.с. вага 9.100
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Всім привіт!
От і я в мене у суботу відбулося відкриття спіннінгового сезону 2014 року. Пишу свій звіт тут, так як не дуже хотілося б афішувати назвою водойми. Отже тепер по порядку. На водойму приїхали десь о 06.30. Ловив з човна. Поки зібралися, перекусили - на воду вийшли близько 8 години. Ціль окунь. До поки прогрівається двигун - першим ділом перебираю в сумці робочі приманочки + новинки (про це пізніше).
Отже стоянка на першій точці - глибина 4,5 м, на дні невеличкі корчики - пусто, друга точка - 5,5 - 6,5 м - цікавий горбатий рельєф - десь на 8 закиді - ледь відчутний прижим і ОПА!!!!!! :ya_hoo_oo: - зате досить не поганий супротив - ось він, перший трофей весни 2014:
ЗображенняЗображення

Думаю, но все ключ підібраний, з проводкою все ясно, зараз буде - але в полосатого свої плани. На фоні дуже гарної, сонячної і теплої весняної погоди - у окуня судячи по всьому настрій був поганий. Подальші переміщення по водоймі - не приносили ніяких відчутних результатів - клювало досить мляво.
В другій половині дня приймаю рішення перейти на меньші глибини - 2,5 - 3,5 м, благо з ехолотом не є великою проблемою знайти те ,що тобі потрібно.
Тут справи виглядали дещо краще, але розмір окуня був не той - і в загалом ще вдалося зловити одного бонусного + декілька таких собі :-)
ЗображенняЗображення

Тепер по приманкам - працювала вся пасивна резина (їстивна), але все ж таки, хотів би відмітити новинку яку я придбав днями у Флагмані - раки Lucky John, розмір 2,8" (на фото фавори в кольорах).
ЗображенняЗображення
Враховуючи, власний досвід у використанні їстивної резини різних японських виробників - даний продукт заслуговує на особливу увагу, не зважаючи що виробляється у Китаї - це гібрид Bait Breatn + OSP (тіло одного, а клешні іншого :-) ), досить хороша якість силікону, має хорошу обробку атрактантом, ну і гра, а саме головне ціна - доступна.

Ось таке відкриття спіннінгового сезону.
В разі якщо у Вас виникнуть запитання - прошу звертайтеся в лічку.

Всім ні хвоста, ні луски.
З повагою Viktorovi4.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення tohin »

Судячи з фото напис на цигарках нічому не навчив смугастих :-)
Рака в затяжку - небезпечно для окунячого здоров'я :hi_hi_hi:
...вона чистила рибу,а він її жарив!
vladislavovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 46
З нами з: 30 березня 2012, 19:41
Телефон: 0687583122
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення vladislavovich »

:-) Всі добре знають, що на рачка, окунь бере на Нетішинському водосховищі. Тай й на озерах в нас нема 6-ти метрів :smilefish: Але дозвіл там треба.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

vladislavovich писав::-) Всі добре знають, що на рачка, окунь бере на Нетішинському водосховищі. Тай й на озерах в нас нема 6-ти метрів :smilefish: Але дозвіл там треба.
Дозволю собі додати - на рачка ОКУНЬ клює на всіх без виключення водоймах Рівненщини - Горинь і її стариці (особисто ловив і не раз), ставки і озера, Хрінника і інші де є даний мешканець. Враховуючи теперешню пору - у раків нерест, окунь дуже сильно активізувався і полює на даний корм.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Саша69
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 28 липня 2012, 22:06
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Саша69 »

Клює на рака навіть на тих водоймах де його не має.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Vik »

Саша69 писав:Клює на рака навіть на тих водоймах де його не має.
100%
але з свого досвіду додам, на одному з відрізків Горині, де раків досить багато, цей "товариш" його ігнорує цілком :de_vil: , навіть в хороший жор
vladislavovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 46
З нами з: 30 березня 2012, 19:41
Телефон: 0687583122
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення vladislavovich »

А дві неділі назад, відкрили свій перший спін-клюв.http://rivnefish.com/blog/2014/03/02/mlyniv-01-03-2014/ Д"якую Віті за класні фоткі!!!
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення trans »

Сьогоднішня рибалка знову виявилася чисто окуневою, правда окунь потішив і покльовками і розмірами...
Почну спочатку.
Окуньок ловився, правда некрупний. Інформація була, що тут деколи ловляться досить пристойні екземпляри.
Ставлю "серйозну" приманку, і через деякий час....тук....зачеп біля дна, який потрошку оживає...
Декілька хвилин приємного "журчання" фрикціону і красень-окунь на березі.
Емоцій маса - такий трофей на ультралайтову "форелеву" палочку - супер.
Зображення
Рибку ловлю і відпускаю.
Прохання власників водойми - окуня не відпускати, поскільки водойма орієнтована на білу рибу.
Знову потужна покльовка і ще "цікавіший" екземпляр на березі.
В цей час товариш ловить класичного стандартного окуня ну і фото для порівняння і наглядності.
Зображення
Знову рибалка, окунець ловиться, але розміри бажать кращого.
Непогане перспективне місце, декілька забросів і на вибросі, прямо на падінні, жадна покльовка
досить тривале виважування і знову гарний трофей.
Було багато сходів, були ще й трофеї.
Три штуки залишив, решта риби була відпущена.
Зображення

На конкурс звітів
Саша69
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 28 липня 2012, 22:06
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Саша69 »

Окуні дійсно дуже класні. На яку приманку були зловлені?
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення trans »

Саша69 писав:Окуні дійсно дуже класні. На яку приманку були зловлені?
На їстівну резину.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SPIN »

мабуть не менше 1 кг?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 6 гостей