р. Горинь

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

щойно батько повернувся з річки. Хоч і день согодні досить прохолодний але кормляні місця приносять свої плоди. В улові 4 лящиі. Найбільший 1.3кг. І головник 0.6кг. все зловлено на горох.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

david 2o13 писав:все зловлено на горох.
На поплавок?
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Вся риба зловлена на поплавок під берегом.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Олександр »

В проводку чи на стоячий - висячий на течії поплавок
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

А в якому саме районі Горині ви ловите?
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Ловля відбувається неподалік села Збуж Костопільського району. Ловлю на тихіх місцях де пидкручує. Поплавок використовую 5г. так званий бовтунець. Коли снасть закинута жилка натягнута поплавок грає на течії знаходячись у напів стоячому стані. Клювання видно дуже чітко.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

david 2o13 писав:.... В улові 4 лящиі. Найбільший 1.3кг. І головник 0.6кг. все зловлено на горох.
Інформацію, яку викладає david 2o13 підтверджую на 100%, так як особисто знаю даного рибалку. І на заклики деяких рибалок, які стверджують, що не зловити рибу в даний час можна тільки на горох, скажу, що практично всі костопільчани на даний час більш ніж успішно ловлять рибу на Горині саме на цю наживку. Шкода, що я не відношусь до цієї категорії :-( .
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
SanDerS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 08 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0673626755
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SanDerS »

а на який горох ловите? на зелений з банки чи жовтий власного/магазинного приготування?
Рыбаки знают все рыбные места. Жаль, что рыба их не знает!
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Горох готую сам. Купую в риболовному магазині в твердому сушаному вигляді. Замочую на 6год. і приступаю до варіння.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

Протягом останніх днів надходила підтверджена інформація, що народ половлює рибу на Горині.
ЗображенняЗображення
При цьому, половлює - це мало кажучи. З отриманої інформації в уловах досить частими гостями були лящі, головні, а особливим везунчикам влітали коропи. Для приєднання до цієї кагорти риболовів вирішив приєднатись і я. Дарма, що на горох на Горині я ніколи не ловив. Впавши "на хвіст " хорошому знайому і нещодавно зареєстрованому форумчанину david 2o13, спробував і я свого щастя. Ловили сьогодні з самого ранку. Я вибрав, на мій погляд, більш-менш нормальне для ловлі на поплавок місце, трошки прикормив його горохом і почав ловлю. Забігаючи на перед, скажу, що моїми трофеями стало лише дві риби - два головні (як для першої рибалки - ок) . Причому, один із них для мене можна вважати цілком трофейним (на фото).
ЗображенняЗображення
Декілька "реальних" клювак я по своїй недосвідченності не реалізував. На відміну від колеги, який дійсно впіймав трофейний екземпляр. Відверто кажучи, я таких головнів ще не бачив. На фото його улов, і я з його уловом :facepalm: .
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Що ще сказати, перша моя вилазка вважаю що вдалася. Продовження буде.
ПС. Прикормка і наживка - 100% горох. Погодні умови: близько 9-ї ранку дуже сильний вітер, сонячно. Практично всі клювання були до 9-ї ранку.
Зображення Romanmix2002
Установщик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 24 березня 2014, 15:24
Телефон: 0966079972
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Установщик »

Доброго дня усім рибалкам! Сьогодні Їздили з товаришем на Горинь, не завадив навіть невеличкий дощ. Місця у нас прикормлені, горох свіжозварений,снасті налаштовані- тож вперед! Але риба думає по своєму, і кльову не вийшло.Ловили на поплавок. Першою клюнула невеличка плотвичка, а далі майже повний штиль,лише деколи мальок збивав горошину. До девятої години курсував по трьох прикормлених місцях- результату нуль,тож вирішив зробити контрольний заброс. Надів горошину середньої твердості(так щоб мальок не збивав), і майже відразу впевнена покльовка,поплавок сховався під водою. Після хвилинної боротьби головень вагою 1 кг опинився на березі. Я довольний як слон :dribble: .
Спіймаю ще щось - обовязково сфотографую і похвалюсь. У товариша в улові два невеличкі головникі,підлящик і ще якась біла рибка. як називається не знаю.
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Доброго дня. Я з батьком та установщик відвідали сьогодні річку. Просидівши до обіду непобачили жодної реальної покльовкі. Дуже стрімко падає рівень води. Можливо це вплинуло на відсутність кльову. :-(
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Kostya »

Рома писав: ... І на заклики деяких рибалок, які стверджують, що не зловити рибу в даний час можна тільки на горох ...
:-( .
Гнать!!! тих, хто таке каже! :-)
Але, так ловлять не тільки Костопільчани, а і Метківці, Олександрійці, Горбаківці, і т.д., використовувати для цього можна і вудку без поплавка, просто з грузилом. Але як співав Шнуров, "но есть один момент ...", Ваш колега написав - НА ЗАКОРМЛЕНИХ МІСЦЯХ, тож робіть висновки.
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення chinta »

Сегодня погонял " лолипопы " на быстряке . Река Горынь порадовала упитанными голавлями.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Рыбка отпущена подрастать и размножаться.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Насадка яка була?
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 3 гостей